Reprezentace

reklama

Termínová listina reprezentace Futsal ženy

ČERVEN
  • soustředění ve dnech 24. - 26.6. v Kladně
PROSINEC
  • turnaj čtyř zemí (asi Ostrava)

24.06.2016
Česká futsalová reprezentace žen se sejde na Kladně. Vyzkouší nové hráčky
Od pátku do neděle se koná soustředění pro českou futsalovou reprezentaci žen. Příležitost na tomto týmovém setkání dostanou i nové hráčky, které se ukázaly ve výborném světle na nedávném mistrovství republiky. Na pár otázek nám před soustředěním odpověděl manažer ženské reprezentace Antonín Herzog.


29.02.2016
Ve druhém utkání proti Ruskám se dvěma góly blýskla Denisa Skálová
České futsalové reprezentantky sehrály v sobotu odvetné přípravné utkání proti Rusku. Tentokrát soupeře vyzvaly v Chomutově, kde prohrály 2:5.


26.02.2016
Ve druhém poločase už hrály Češky s Ruskami vyrovnaný futsal
České futsalové reprezentantky se v pátek odpoledne poprvé střetly s ruským týmem. Přátelský zápas na palubovce v Kadani vyhrál hostující tým 7:3.


23.02.2016
České holky jdou do boje. Na dvojutkání si pozvaly Rusky
Česká futsalové reprezentace žen stojí na prahu dalších dvou přátelských zápasů. Tentokrát budou soupeřkami Rusky. Český tým se tak pečlivě připravuje na období, kdy bude mít ženský futsal finálové turnaje v Evropě. Tímto trendem se totiž ubírají obě světové asociace UEFA i FIFA.


16.02.2016
Nominace reprezentace žen pro utkání proti Rusku
Na konci února, přesněji 26.2. v 17:00 v Kadani a 27.2. ve 14:30 v Chomutově, se představí ženská futsalová reprezentace ve dvou zápasech, ke kterým si pozvala velmi těžké soupeřka, hráčky Ruska.


15.12.2015
České reprezentantky skončily na turnaji druhé
Turnaj tří zemí ve futsalu žen se konal o víkendu v Ostravě. Ze zemí bývalé visegradské čtyřky chyběly pouze Polky. Češky nakonec díky skóre skončili na druhém místě těsně za Maďarkami.


06.12.2015
Turnaj 4 zemí pro devatenáctku a ženy se blíží
Česká futsalová reprezentace žen a mládežníků do 19 let odehraje od 11. do 13. prosince Turnaj 4 zemí v Ostravě.


25.02.2015
České futsalistky zvítězily nad Slovenkami pouze jednou
České futsalistky se utkaly o víkendu dvakrát se Slovenskem. Zatímco sobotní přípravný zápas svěřenkyně trenéra Vlastimila Bartoška vyhrály 4:2, o den později tím samým výsledkem prohrály.


18.02.2015
Češky se v Ostravě dvakrát střetnou se Slovenskem
Ve dnech 21. a 22. února 2015 se v Ostravě v hale Dubina utkají výběry futsalistek České republiky a Slovenska ve dvou přátelských střetnutích.


13.12.2014
Trenéři reprezentací byli s vystoupením v Ostravě spokojení
České futsalové reprezentace hrály na začátku týdne dva turnaje v Ostravě. Mládež do devatenácti let skončila na třetím místě. Ženská reprezentace dohrála druhá.


08.12.2014
České ženy začaly výhrou, U-19 podlehla Slovensku
Zatímco ženská reprezentace v neděli zahájila svou účast na Turnaji 3 zemí "ostrým" zápasem, ve kterém dokázala zvítězit, mládežnický tým U-19 sehrál v neděli večer přípravné utkání. Oba naše výběry nastoupily proti soupeřům ze Slovenska.


05.12.2014
Trenér žen Vlastimil Bartošek: Rádi bychom turnaj vyhráli
Česká futsalová reprezentace žen se účastní svého prvního turnaj. Právě Turnaj 4 zemí bude důležitou prověrkou nově poskládaného týmu trenéra Vlastimila Bartoška a jeho asistentek. Uspěje?


28.02.2014
Polky rozhodly druhý duel proti Češkám deset vteřin před koncem
Ani ve druhém přátelském utkání nedokázaly české futsalové reprezentantky celek Polska porazit. Opět z toho ve čtvrtek v pardubické hale byla prohra o gól, který padl v samotném závěru střetnutí.


26.02.2014
České futsalistky doplatily proti Polkám na neproměněné šance
První ze dvou přátelských utkání s Polskem mají za sebou české futsalové reprezentantky. Ve středečním zápase v pardubické sportovní hale prohráli se severními sousedkami těsně 1:2. Odveta se hraje ve čtvrtek večer.


19.02.2014
Nominace reprezentace ve futsalu žen
Již jsme vás informovali o tom, že ženská reprezentace ve futsalu FIFA se příští týden představí v Pardubicích ve dvou soubojích proti našim severním sousedkám. Dnes vám nabízíme nominaci českého týmu, včetně klubové příslušnosti hráček.


10.02.2014
Ženská reprezentace se střetne s Polskem
Na konci února se česká reprezentace ve futsalu žen střetne dvakrát v pardubické sportovní hale se soupeřkami z Polska. Jde o odvetu za dvě podzimní utkání, která sehrál český tým na půdě našich severních sousedů.


17.12.2013
Zápis z jednání SubKŽF KF FAČR č. 3/2013
Účastníci jednání projednali podnět k vytvoření celostátní soutěže ve futsalu žen s tím závěrem, že je zorganizování takovéto soutěže v současné době nereálné. Hlavními důvody je stále nedostatečný počet ženských futsalových celků, druhým pak ekonomická náročnost takové akce.


15.10.2013
Reprezentace žen sehrála dvojzápas v Polsku
Ženská futsalová reprezentace absolvovala mezistátní dvojutkání v Polsku, kde zejména v prvním zápase předvedla výborný výkon a o výhru dlouho bojovala.


29.08.2013
Zápis z jednání SubKŽF KF FAČR č. 2/2013
Účastníci jednání vzali na vědomí hodnocení finálového turnaje M ČR. Turnaj byl po všech stránkách zabezpečen na vysoké úrovni. Jediným negativem celé akce bylo nahuštění programu do jediného dne.


20.03.2013
Reprezentace futsalistek nestačila na Rusky ani podruhé
Česká futsalová reprezentace žen si pozvala Rusko k přátelskému dvojutkání. V prvním zápase v Teplicích v neděli domácí tým prohrál 0:6 a podobně si vedl i v úterý v Praze, zkušenějším Ruskám podlehl jednoznačně 2:6.


18.03.2013
České futsalistky na Rusko v prvním zápase nestačily
Příznivci futsalu zamířili v neděli večer do Teplic, kde bylo na programu atraktivní utkání české futsalové reprezentace žen s výběrem Ruska. Po prosincovém dvojutkání s Maďarskem, které přineslo Češkám jednu prohru a jedno vítězství, narazily české futsalistky na dalšího silného soupeře. V duelu s Ruskem podlehly 0:6.


14.03.2013
České futsalistky čeká těžká zkouška. Rusko
Česká futsalová reprezentace žen se chystá na dvě mezinárodní utkání. Historicky poprvé vyzve ženský futsalový tým silný výběr Rusek, který má z evropské futsalové scény již mnoho zkušeností a patří mezi evropskou špičku


05.03.2013
Ženská reprezentace proti Rusku
V rámci soustředění ruského týmu, které se koná od 14.3. do 20.3.2013 v Teplicích, se budou hrát dvě přátelská mezistátní utkání ženské futsalové reprezentace. První zápas se odehraje v neděli 17.3. od 18:00 v hale na Stínadlech v Teplicích a odveta v úterý 19.3. od 18:45 v hale Aréna Sparta Podvinný mlýn


10.12.2012
Ženská reprezentace má za sebou domácí premiéru
Ženská reprezentace sehrála v sobotu a v neděli dvě přátelská utkání proti maďarským protihráčkám. Po sobotní porážce se hráčky do neděle dobře vyspaly a v odvětě porazily své soupeřky 3:2 díky brance kapitánky Petry Divišové osm vteřin před koncem.


04.12.2012
Kladno bude hostit mezistátní dvojutkání futsalistek
Městská sportovní hala na Kladně bude svědkem premiérových mezistátních duelů v kategorii žen. O víkendu 8. a 9. prosince 2012 se zde představí naše reprezentantky v souboji s Maďarkami. Utkání samotné je naplánováno na 18 hodinu v Kladně. V neděli se pak bude hrát od 11 hodin dopoledne tamtéž.


Puma
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate