Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
Ženy U-17 ... ŽD - 13 - 04
Zápas:
U-16 Development tournament
Termín:
05.05.2013-10.05.2013
Místo pobytu:
Irsko, Dublin
Sraz:
je v neděli 5. května 2013 ve 18.00 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení:
je v pátek 10. května 2013 cca ve 24.00 hod. po příletu do Prahy
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Braunerová Tereza
30.01.1997
1. FC Slovácko
1
0
Chlumová Alžběta
07.08.1997
Zbrojovka Brno
6
0
Dvorská Veronika
29.07.1998
Hradec Králové
0
0
Dáňová Adéla
20.01.1998
SK Slavia Praha
0
0
Horáčková Alexandra
26.12.1997
Zbrojovka Brno
1
0
Houzarová Lucie
19.07.1998
SK Slavia Praha
2
0
Hrobská Pavlína
18.05.1998
SK Slavia Praha
0
0
Janíková Eliška
11.07.1998
1. FC Slovácko
0
0
Jášová Eliška
11.03.1997
SK Slavia Praha
3
0
Kovaříková Eliška
31.08.1998
AC Sparta Praha
0
0
Králová Veronika
11.05.1997
Viktoria Plzeň
0
0
Křivská Karolína
18.03.1997
AC Sparta Praha
10
1
Majerová Andrea
25.06.1997
Heidenreichstein
12
2
Mášová Veronika
24.11.1997
AC Sparta Praha
4
0
Nedvědová Kateřina
20.10.1997
SK Slavia Praha
2
0
Novotná Šarlota
28.10.1997
SK Slavia Praha
2
0
Radová Michaela
30.04.1998
Viktoria Plzeň
0
0
Stárová Antonie
12.10.1998
AC Sparta Praha
0
0
Szewieczková Tereza
04.05.1998
AC Sparta Praha
3
2
Veselá Denisa
08.01.1998
AC Sparta Praha
0
0
Čížková Nela
09.11.1998
AC Sparta Praha
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Barnetová Sára
19.11.1998
1. FC Slovácko
0
0
Ducháčková Hana
05.06.1998
Zbrojovka Brno
0
0
Flidrová Klára
04.01.1997
Hradec Králové
0
0
Knollová Josefína
09.03.1998
SK Slavia Praha
0
0
Matýsková Gabriela
24.09.1998
Zbrojovka Brno
0
0
Racková Diana
25.06.1997
Viktoria Plzeň
0
0
Černá Dominika
13.11.1998
Pardubice
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Balog Marek
lékař / Doctor
Boleslavský Ivo
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Daněk Jiří
masér / Masseur
Doležal Ivo
člen výpravy / member of delegation
Haniaková Eva
hlavní trenér / Head Coach
Šeran Martin
asistent trenéra / Assistant
Žovinec Dušan
hlavní vedoucí / Head of delegation
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate