Unie českých fotbalových trenérů


reklama

Adresář trenérů

Kraj: 42, Kvalifikace: BU

PříjmeníJménoNarozenKval.PlatnostKr.Bydliště
AbrahamMarek18.07.1972 BU24.02.2018-23.02.20210Kladno
AbrhamTomáš12.10.1967 BU10.12.2017-10.12.20200Kladno
AdamLibor07.02.1972 BU23.05.2018-22.05.20210Holedeč
AndrušákJiří21.05.1972 BU30.06.2014-30.06.20170Teplice v Čechách
ArazimMartin08.09.1976 BU15.10.2018-14.10.20210Roudnice nad Labem
BalaštíkLukáš08.07.1977 BU03.02.2018-02.02.20210Lovosice
BandaKarol08.01.1971 BU23.05.2018-22.05.20210Litoměřice
BaňkaJan08.05.1990 BU18.02.2017-18.02.20200Černčice
BarillaOndřej06.12.1980 BU18.02.2017-18.02.20200Děčín
BartošJaroslav03.10.1970 BU09.09.2016-30.09.20190Teplice
BartošRadek27.05.1975 BU10.04.2018-10.04.20210Vroutek
BarvaPetr06.09.1987 BU14.06.2010-14.06.20130Litoměřice
BašekJiří12.09.1965 BU14.06.2010-14.06.20130Jirkov
BatoryFrantišek05.11.1963 B23.05.2011-30.06.20140Kadaň
BaytalonJiří29.11.1961 BU31.12.2012-31.12.20150Ústí nad Labem
BažantZdeněk31.08.1970 BU06.10.2017-06.12.20200Bílina
BednářPavel26.03.1968 BU30.06.2013-30.06.20160Ústí nad Labem
BednářAlexandr26.07.1958 B23.05.2011-30.06.20140Měcholupy
BechyněZdeněk16.10.1969 BU20.04.2017-20.04.20200Chabařovice
BěloubekJan22.12.1961 BU03.02.2018-02.02.20210Česká Kamenice
BendaVáclav21.07.1959 BU14.06.2010-14.06.20130Žatec
BendaPavel03.03.1970 BU20.04.2017-20.04.20200Teplice v Čechách
BenešJan24.10.1982 BU30.06.2014-30.06.20170Ústí nad Labem
BenešTomáš14.03.1996 BU03.02.2018-02.02.20210Děčín
BeranMartin27.09.1967 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
BeránekMiroslav06.06.1944 BU30.06.2004- . . 0Třebenice
BeránekMartin10.05.1966 BU03.02.2018-02.02.20210Neštěmice
BeránekPetr27.03.1965 BU11.03.2019-10.03.20220Litvínov
BernášekMiroslav03.02.1959 BU12.06.2017-12.06.20200Chomutov
BičištěJan14.01.1980 BU06.10.2017-06.12.20200Neštěmice
BláhaJaroslav21.03.1955 BU14.06.2010-14.06.20130Litoměřice
BlahovecVáclav08.08.1983 BU17.12.2016-17.12.20190Ústí nad Labem
BočekMartin14.12.1976 BU . . -31.12.20160Chbany 37
BorovskýFrantišek25.06.1956 BU30.06.2014-30.06.20170Meziboří
BoušekSvatopluk02.06.1969 BU30.06.2013-30.06.20160Most
BouzOtto30.11.1988 BU30.06.2013-30.06.20160Duchcov
BrabecMichal14.03.1972 BU03.03.2018-02.03.20210Blatná
BrandlMichal27.03.1974 BU31.03.2008-31.03.20110Teplice
BrejchaKarel02.02.1970 BU11.03.2019-10.03.20220Teplice
BroskovicsPetr18.12.1962 BU17.12.2016-17.12.20190Most
BroskovicsMichal17.09.1991 BU23.02.2019-22.02.20220Most
BroumRostislav25.06.1974 BU10.12.2017-10.12.20200Most
BrožJosef11.11.1964 BU30.05.2016-31.05.20190Ústí nad Labem
BrožMarek09.10.1976 BU18.02.2017-18.02.20200Roudnice nL
BrožíkJan27.07.1983 BU30.06.2013-30.06.20160Hostěnice 53
BrožíkJosef03.03.1958 BU30.06.2013-30.06.20160Hostěnice 53
BřezákJosef28.12.1952 BU14.06.2010-14.06.20130Chomutov
BřezinaMilan03.05.1974 BU20.04.2017-20.04.20200Horní Jiřetín
BřezinaAleš06.05.1981 BU11.03.2019-10.03.20220Děčín
BulkaMartin15.09.1980 BU03.03.2018-02.03.20210Písek
BystrýRoman30.11.1964 BU30.06.2014-30.06.20170Most
CaitamlPavel14.05.1964 BU30.06.2013-30.06.20160Chabařovice
CamprMilan05.12.1975 BU23.05.2018-22.05.20210Droužkovice
CimrVáclav17.03.1942 BU13.05.2002- . . 0Lovosice
ČechPavel07.10.1977 BU08.12.2018-07.12.20210Kadaň
ČepelíkTomáš12.03.1980 BU23.02.2019-22.02.20220Varnsdorf
ČernýLuboš21.07.1968 BU14.10.2016-14.10.20190Augsburg (SRN)
ČernýJaroslav26.01.1971 BU20.04.2017-20.04.20200Roudnice nad Labem
ČernýJakub12.05.1991 BU11.03.2019-10.03.20220Most
ČervinkaJaroslav19.02.1959 BU12.06.2017-12.06.20200Rumburk
ČeslákMilan11.11.1962 BU12.06.2017-12.06.20200Ústí nad Labem
ČeslákPetr11.01.1966 BU30.06.2014-30.06.20170Ústí nad Labem
ČičvakMilan11.02.1965 BU05.12.2015-31.12.20180Praha 4
ČítekPetr20.08.1974 BU08.12.2018-07.12.20210Ústí nad Labem
ČurgaliLadislav23.02.1995 BU11.03.2019-10.03.20220Šluknov
DavidFrantišek13.10.1955 BU14.06.2010-14.06.20130Děčín
DavignonJan17.10.1965 BU12.06.2017-12.06.20200Bílina
DeákMilan23.03.1979 BU . . - . . 0Krupka
DedeciusJiří03.04.1972 BU20.04.2017-20.04.20200Most
DelinčákIgor12.06.1966 BU06.10.2017-06.12.20200Chomutov
DemeLuděk. . BU18.05.2015-17.05.20180Chomutov
DiveckýZdeněk09.02.1972 BU12.06.2017-12.06.20200Teplice v Čechách
DiveckýRadek21.03.1974 BU12.06.2017-12.06.20200Teplice v Čechách
DobiášLadislav27.06.1976 BU23.02.2019-22.02.20220Most
DoháňTibor30.01.1965 BU20.04.2017-20.04.20200Litvínov 1
DoležalMichal19.08.1977 BU15.10.2018-14.10.20210Teplice
DoležalMilan11.09.1950 BU30.06.2014- . . 0Kadaň
DonátRostislav16.08.1969 BU17.12.2016-17.12.20190Děčín VI
DragounPetr19.03.1958 BU14.10.2016-14.10.20190Osek
DrhaJosef18.02.1952 B23.05.2011-30.06.20140Libouchec
DubskýPetr22.03.1967 BU14.06.2010-14.06.20130Klášterc nad Ohří
DubskýLadislav24.10.1964 BU31.12.2012-31.12.20150Česká Kamenice
DuchoňJan03.09.1972 BU06.10.2017-06.12.20200Most
DušíkZbyněk30.11.1971 BU11.03.2019-10.03.20220Šluknov
DužárFrantišek08.08.1967 BU11.03.2019-10.03.20220Rumburk
DžubanPavel06.09.1980 BU16.01.2013-31.12.20150Teplice-Sobědruhy
ElešMartin17.03.1977 BU11.03.2019-10.03.20220Chomutov
EliášJiří24.03.1961 BU17.12.2016-17.12.20190Most
EnglJiří18.11.1951 BU30.06.2014- . . 0Lhenice 28
ErbenLadislav17.09.1962 BU17.12.2016-17.12.20190Zabrušany
ErlichJosef27.12.1963 BU14.06.2010-14.06.20130Třebívlice
EymannJan26.04.1952 BU30.06.2014- . . 0Louny
FaltínMiroslav16.06.1974 BU10.06.2019-09.06.20220Zlatníky-Hodkovice
FelgehauerJiří01.05.1970 BU01.06.2015-30.06.20180Krupka
FialaAleš07.02.1977 BU23.02.2019-22.02.20220Ústí nad Labem
FišaraJaromír03.08.1939 BU15.05.2000- . . 0Terezín
FišerJiří05.05.1983 BU17.12.2016-17.12.20190Podbořany
FišerováBarbora. . BU23.02.2019-22.02.20220Ústí nad Labem
FlemmrStanislav04.11.1963 BU30.06.2013-30.06.20160Most
FloriánRichard30.05.1992 BU20.04.2017-20.04.20200Tučapy
FolwarcznyDavid01.06.1975 BU20.04.2017-20.04.20200Chomutov
FormanPavel21.04.1982 BU06.10.2017-06.12.20200Ústí nad Labem
FridrichPetr24.09.1944 BU30.06.2004- . . 0Děčín VI.
FrlausMichal12.04.1954 B23.05.2011-30.06.20140Kadaň
FrühaufJosef30.04.1942 BU30.06.2004- . . 0Košťany
FryčTomáš24.01.1970 BU31.12.2012-31.12.20150Most
FrýdaTomáš04.08.1973 BU23.02.2019-22.02.20220Ústí nad Labem
FujdiarJosef23.01.1992 BU03.02.2018-02.02.20210Kladno
GábelEmil30.08.1952 BU . . - . . 0Ústí nad Labem
GašparínRoman21.01.1974 BU10.12.2017-10.12.20200Most
GaubeJan29.05.1967 BU12.06.2017-12.06.20200Litoměřice
GibišFilip04.07.1992 BU03.02.2018-02.02.20210Kyšice
GlasPavel22.11.1965 BU05.12.2015-31.12.20180Hošnice
GlaserRudolf16.09.1978 BU03.02.2018-02.02.20210Petrovice
GlawRadovan26.01.1978 BU15.10.2018-14.10.20210Teplice
GoloputovIlya06.03.1991 BU18.02.2017-18.02.20200Chomutov
GötzRoman26.09.1963 BU31.03.2008-31.03.20110Teplice
GreňoPavel10.12.1950 B13.06.2011-30.06.20140Varnsdorf
GrobárMiroslav05.04.1936 BU30.06.2008- . . 0Chomutov
GutwirthMiloslav14.08.1962 BU06.10.2017-06.12.20200Jirkov
HačeckýRoman20.10.1973 BU24.02.2018-23.02.20210Most
HádekMichal25.08.1972 BU08.12.2018-07.12.20210Klášterec nad Ohří
HajnýMartin06.02.1989 BU08.12.2018-07.12.20210Libochovice
HajnýZdeněk10.09.1946 BU30.05.2016- . . 0Ústí nad Labem
HalásekVít17.08.1971 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
HasenörlPetr14.05.1966 BU17.12.2016-17.12.20190Most
HasilKarel05.10.1976 BU03.03.2010- . . 0Žatec
HaspraJaroslav23.12.1963 BU20.04.2017-20.04.20200Most
HašekMiloslav05.11.1970 BU31.12.2014-31.12.20170Ústí nad Labem
HauptvogelMartin. . BU23.02.2019-22.02.20220Teplice - Prosetice
HavelJiří03.12.1981 BU23.05.2018-22.05.20210Ústí nad Labem
HaviarJulius24.03.1953 B13.06.2011-30.06.20140Litvínov
HaviarDavid31.07.1986 BU18.02.2017-18.02.20200Jirkov
HavlíčekZdeněk23.10.1962 BU12.06.2017-12.06.20200Hrob
HavlíčekJan06.01.1975 BU18.02.2017-18.02.20200Most
HavlínMiroslav26.05.1982 BU14.10.2016-14.10.20190Dubí 3
HladíkMilan09.09.1965 BU14.10.2016-14.10.20190Osek
HlaváčekMartin28.08.1978 BU18.02.2017-18.02.20200Chomutov
HolákJulius. . BU23.02.2019-22.02.20220Žatec
HolečekMichal18.12.1973 BU08.12.2018-07.12.20210Klášterec nad Ohří
HönigJiří24.04.1966 BU30.05.2016-31.05.20190Třebenice
HönlMartin18.07.1970 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
HoráčekPavel31.01.1958 BU03.02.2018-02.02.20210Děčín
HorákIvan26.07.1979 BU23.02.2019-22.02.20220Lhota
HorváthJosef10.11.1967 BU23.05.2018-22.05.20210Lysá nad Labem
HovorkaJosef24.03.1961 BU01.06.2015-30.06.20180Jirkov
Hovorka,Bc.Miroslav16.07.1986 BU14.06.2010-14.06.20130Ústí nad Labem
HoznédlPavel16.06.1980 BU14.10.2016-14.10.20190Štětí
HradskýRoman20.11.1965 BU30.05.2016-31.05.20190Otvice
HrbáčekPavel04.07.1976 BU11.03.2019-10.03.20224Úštěk
HrdinaZdeněk13.06.1975 BU23.05.2018-22.05.20210Temelín
HrnečekJosef22.05.1950 BU14.06.2010- . . 0Chabařovice
HrubešJaroslav21.11.1970 BU06.10.2017-06.12.20200Kladno
HruškaMichal20.01.1979 BU17.12.2016-17.12.20190Teplice
HudákJan17.12.1973 BU09.09.2016-30.09.20190Kadaň
HůlaKarel10.08.1961 BU14.10.2016-14.10.20190Ústí nad Labem
HůlováMichaela08.09.1990 BU09.09.2016-30.09.20190Most
HunčovskýPetr08.12.1981 BU11.03.2019-10.03.20220Děčín 2
HynekVladislav09.09.1964 BU06.10.2017-06.12.20200Žatec
HynešJan09.03.1987 BU24.02.2018-23.02.20210Chomutov
ChabrFrantišek23.11.1937 BU17.05.1999- . . 0Hrob
ChaloupekPetr24.03.1980 BU18.02.2017-18.02.20200Meziboří
CharvátRichard11.08.1964 BU03.03.2010- . . 0Ústí n/L.
ChladOndřej13.05.1971 BU17.12.2016-17.12.20190Most
ChladOndřej04.09.1987 BU15.10.2018-14.10.20210Chabařovice
ChloubaMilan09.04.1972 BU31.12.2012-31.12.20150Litoměřice
ChouňPetr13.11.1963 BU30.06.2013-30.06.20160Jirkov
ChrenkaRoman23.05.1971 BU . . -31.12.20160Jirkov
ChrudimskýKarel11.08.1962 BU14.06.2010-14.06.20130Most
iAntoninRobert24.05.1963 BU14.06.2010-14.06.20130Most
JachimstálBohuslav07.05.1946 BU30.06.2008- . . 0Děčín 3
JalaghoniaVasil21.11.1985 BU03.02.2018-02.02.20210Praha 3
JandaJiří23.03.1950 B23.05.2011-30.06.20140Klášterec n/Oh.
JanechDaniel18.02.1973 BU30.06.2013-30.06.20160Teplice v Čechách
JankovskýRadim21.01.1967 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
JankuraRadek07.07.1975 BU18.02.2017-18.02.20200Krupka 1
JanovskýMiloslav06.06.1974 BU10.06.2019-09.06.20220Merklín
JantošPetr25.10.1965 BU20.04.2017-20.04.20200Dobroměřice
JarolímJiří30.04.1981 BU23.02.2019-22.02.20220Žatec
JarolímekZdeněk03.02.1956 B13.06.2011-30.06.20140Neštěmice
JarošJan06.06.1953 BU30.06.2013-30.06.20160Podbořany
JedinákJiří21.09.1983 BU05.12.2015-31.12.20180Litvínov
JedličkaJiri19.03.1965 BU15.10.2018-14.10.20210Lom u Mostu
JelínekFilip23.12.1977 BU20.04.2017-20.04.20200Teplice v Čechách
JermanDaniel29.03.1971 BU . . -31.12.20160Štětí
JíchaMartin24.02.1975 BU15.10.2018-14.10.20210Kladno
JirkovskýVincenc30.07.1952 BU30.06.2014- . . 0Ústí nad Labem
JirmusPavel18.03.1969 BU20.04.2017-20.04.20200Louny
JiříkMiloš22.10.1960 BU19.05.2010-19.05.20130Kadaň
JurigaŠtefan06.01.1951 B13.06.2011- . . 0Štětí
JuriškaPatrik19.06.1972 BU14.06.2010-14.06.20130Žatec
JustZdeněk06.12.1956 BU30.06.2007-30.06.20100Varnsdorf
JůzlKamil. . BU23.02.2019-22.02.20220Kostomlaty pod Milešovkou
KadlecJosef29.05.1941 BU14.05.2001- . . 0Ústí n.L.
KadlecMiroslav30.06.1969 BU30.05.2016-31.05.20190Chabařovice
KaftanJaroslav03.09.1973 BU10.06.2019-09.06.20220Modlany
KajákPetr07.09.1973 BU05.12.2015-31.12.20180Chomutov
KalinaVáclav15.07.1979 BU10.12.2017-10.12.20200Zákolany
KamitzPetr22.09.1982 BU11.03.2019-10.03.20220Praha 9 - Vinoř
KapustaMartin22.03.1970 BU11.03.2019-10.03.20220Slaný
KarrmannMichal04.04.1985 BU11.03.2019-10.03.20220Teplice
KejřVáclav09.08.1972 BU31.12.2014-31.12.20170Mšené Lázně
KerlehaLadislav24.01.1954 B13.06.2011-30.06.20140Chomutov
KettnerPavel09.07.1959 BU30.05.2016-31.05.20190Růžová
KirchnerJosef26.11.1952 BU30.06.2013-30.06.20160Terezín
KišDaniel10.10.1991 BU17.12.2016-17.12.20190Horní Beřkovice
KiššPavel15.08.1985 BU30.03.2007-30.03.20100Trmice
KlabanLuděk16.06.1966 BU20.04.2017-20.04.20200Těchlovice
KlatovskýLuboš30.06.1966 BU23.05.2018-22.05.20210Krupka
KleinZdeněk05.10.1940 BU13.05.2002- . . 0Janov u Litvínova
KlimešZdeněk08.05.1954 B13.06.2011-30.06.20140Brozany
KöckVladimír27.09.1969 BU10.06.2019-09.06.20220Teplice
KohoutPavel17.04.1970 BU05.12.2015-31.12.20180Ústí nad Labem
KöhrJIří19.04.1960 BU30.06.2014-30.06.20170Teplice v Čechách
KolaříkMilan. . BU18.05.2015- . . 0Děčín
KolihaMiroslav09.01.1965 BU03.02.2018-02.02.20210Děčín
KonopíkOldřich25.02.1953 BU30.06.2013-30.06.20160Litvínov
KopasRobert25.04.1987 BU11.03.2019-10.03.20220Most
KopasRobert07.11.1958 BU10.06.2019- . . 0Most
KopeckýBohumil13.08.1971 BU06.10.2017-06.12.20200Most
KopeckýMilan03.06.1950 BU14.06.2010- . . 0Ústí nad Labem
KorosJiří10.05.1948 BU31.12.2012-31.12.20150Ústí nad Labem
KořínekMiloš23.08.1977 BU10.06.2019-09.06.20220Zdice
KostrzewaPavel20.03.1964 BU10.06.2019-09.06.20220Kadaň
KoštaJosef04.06.1982 BU03.03.2018-02.03.20210Česká Lípa
KošťálLibor05.07.1979 BU30.05.2016-31.05.20190Jirkov
KošťálZlatan10.02.1978 BU31.01.2015-31.01.20180Teplice v Čechách
KoubaKarel08.08.1978 BU08.12.2018-07.12.20210Teplice
KoubekKarel23.06.1964 BU08.12.2018-07.12.20210Ústí nad Labem
KouckýKarel05.04.1963 BU31.03.2008-31.03.20110Krupka
KouglMiloslav03.03.1967 BU12.06.2017-12.06.20200Benešov n/Ploučnicí
KoutníkLubomír20.01.1962 BU15.10.2018-14.10.20210Most
KovačkaJaroslav22.01.1972 BU10.12.2017-10.12.20200Bílina
KovářDušan16.11.1972 BU14.01.2011-14.01.20140Ústí nad Labem
KovaříkZdeněk29.12.1957 BU17.12.2016-17.12.20190Litvínov
KožíšekMichal22.09.1982 BU31.12.2014-31.12.20170Litoměřice
KrálJiří06.05.1976 BU18.05.2015-17.05.20180Trmice
KrálíkJan07.03.1987 BU08.12.2018-07.12.20210Ústí nad Labem
KrálováJana21.07.1992 BU23.02.2019-22.02.20220Klášterec nad Ohří
KrämerPetr07.01.1948 BU14.06.2010-14.06.20130Kadań
KratochvilJiří25.12.1963 BU14.06.2010-14.06.20130Jirkov
KrestaJan21.04.1980 BU05.12.2015-31.12.20180Ústí n/L
KrolopVladimír28.10.1958 BU06.10.2017-06.12.20200Roudnice nad Labem
KropáčMichal19.05.1965 BU14.06.2010-14.06.20130Spřice
KřemenLadislav20.07.1976 BU03.03.2018-02.03.20210Stružnice
KřesákRobert12.12.1972 BU08.12.2018-07.12.20210Kadaň
KřesánekMilan12.10.1971 BU30.03.2007-30.03.20100Ústí n/L
KřížBronislav15.10.1993 BU18.02.2017-18.02.20200Mšené Lázně
KubásekStanislav22.11.1966 BU30.06.2014-30.06.20170Háj u Duchcova
KubátJan13.02.1971 BU30.06.2006-30.06.20090Chomutov
KubátMichal23.09.1972 BU09.09.2016-30.09.20190Kadaň
KubecMichal11.02.1984 BU15.10.2018-14.10.20210Ústí nad Labem
KubecVladislav16.10.1963 BU12.06.2017-12.06.20200Ústí n/L
KubschMarek20.04.1979 BU11.03.2019-10.03.20220Liberec
Má licenciGC
Má licenciGC
KučeraMiloslav07.02.1973 BU09.09.2016-30.09.20190Nzabylice
KučeraTomáš16.03.1976 BU18.02.2017-18.02.20200Děčín
KudernaPetr06.07.1964 BU14.06.2010-14.06.20130Most
KudrhaltBohumil10.08.1993 BU24.02.2018-23.02.20210Teplice
KuklaDavid31.05.1979 BU14.10.2016-14.10.20190Krupka
KuklaAntonín01.07.1959 BU06.10.2017-06.12.20200Vroutek
KulhánekMichal03.03.1980 BU24.02.2018-23.02.20210Velké Březno
KuncMartin14.06.1968 BU10.06.2019-09.06.20220Kadaň
KunertJan07.04.1978 BU30.05.2016-31.05.20194Lovosice
KunertVáclav07.10.1979 BU18.02.2017-18.02.20200Lukavec
KupkaZdeněk07.08.1965 BU23.05.2018-22.05.20210Teplice
KuzárPetr29.07.1966 BU20.04.2017-20.04.20200Krupka
KuželDavid03.08.1982 B23.05.2011-30.06.20140Brandýs nad Labem
KünzlTomáš29.08.1993 BU18.02.2017-18.02.20200Litvínov
KvapilOliver16.09.1999 BU24.02.2018-23.02.20210Louny
KysmanVáclav06.01.1959 BU30.06.2013-30.06.20160Valtířov 165
LáchaRoman13.08.1969 BU17.01.2012-31.01.20150Ústí nad Labem
LánaVratislav05.07.1975 BU03.03.2018-02.03.20210Děčín-Škrabky
LáskaRudolf17.11.1976 BU30.06.2014-30.06.20170Teplice v Čechách
LebartBoris10.03.1962 BU14.06.2010-14.06.20130Jirkov
LesniakMiroslav05.02.1969 BU14.06.2010- . . 0
LesniakŠtefan06.03.1966 BU10.06.2019-09.06.20220Žatec
LetalíkPetr17.03.1975 BU16.01.2013-31.12.20150Litvínov
LiboměrskýJiří07.04.1964 BU30.06.2014-30.06.20170Meziboří
LilkoRadek28.08.1974 BU15.10.2018-14.10.20210Litvínov
LipšPřemysl05.05.1993 BU23.02.2019-22.02.20220Žalhostice
LjevakovičAdmir. . BU23.02.2019-22.02.20220Teplice
LomMilan06.09.1971 B23.05.2011-30.06.20140Šluknov
LugerMartin07.03.1969 BU11.03.2019-10.03.20220Teplice
LukáčSlavomír08.12.1980 BU30.05.2016-31.05.20190Goslar, SRN
LukešMilan03.09.1976 BU23.02.2019-22.02.20220Slaný
LuňákPřemysl18.10.1960 BU17.12.2016-17.12.20190Velký Šenov
MacekLuboš12.09.1971 BU20.04.2017-20.04.20200Louny
MacekMilan25.01.1973 BU12.06.2017-12.06.20200Křenek
MackoOndřej02.01.1996 BU18.12.2013-31.12.20160Rumburk
MachPetr08.03.1968 BU06.10.2017-06.12.20200Krásný Dvůr 171
MacháčekFrantišek13.03.1949 BU23.05.2011- . . 0Patokryje 114
MachoMiroslav29.06.1979 BU14.10.2016-14.10.20190Krupka
MachovecPetr04.03.1962 BU06.10.2017-06.12.20200Ledvice
MaierZdeněk27.10.1957 BU17.12.2016-17.12.20190Vilémov 290
MalcovskýJan07.12.1954 BU19.05.2010-19.05.20130Chomutov
MalecJan25.02.1962 BU12.06.2017-12.06.20200Chlumec
MalecJiří07.12.1959 BU30.06.2013-30.06.20160Česká Kamenice
MalkusFrantišek29.04.1958 BU20.04.2017-20.04.20200Libořice 19
MalýMilan06.10.1972 BU20.04.2017-20.04.20200Líčkov
MarešPetr09.03.1976 BU23.02.2019-22.02.20220Kurort Seiffen
MartykánJan17.03.1983 BU08.12.2018-07.12.20210Ústí nad Labem
MarvanDrahoš31.12.1938 BU08.12.2000- . . 0Česká Kamenice
MášaMiroslav26.05.1971 BU08.12.2018-07.12.20210Děčín
MatasMatas21.06.1971 BU30.06.2014-30.06.20170Most-Čepirohy
MatoušDalibor02.06.1968 BU06.10.2017-06.12.20200Háj u Duchcova
MatušíkJuraj09.12.1943 BU21.11.2004- . . 0Trávčice 174
MatysJakub10.12.1991 BU23.05.2018-22.05.20210Ústí nad Labem
MazarMilan14.06.1960 BU20.04.2017-20.04.20200Litvínov
MažáriPatrik13.01.1995 BU01.11.2017-30.10.20200Teplice
MelicharBohuslav01.06.1939 BU15.05.2000- . . 0Ústí n. L.
MelicharPetr03.09.1973 BU18.02.2017-18.02.20200Most
MikasKarel07.12.1977 BU17.12.2016-17.12.20190Vědomice
MikešJosef14.02.1977 BU30.06.2013-30.06.20160Ústí nad Labem
MiklošJiří09.11.1976 BU30.03.2007-30.03.20100Most
MikolášJiří18.03.1956 B13.06.2011-30.06.20140Dolní Habartice 234
MikolášVáclav23.07.1960 BU30.06.2014-30.06.20170Litoměřice
MikšovskýJosef17.06.1966 BU05.12.2015-31.12.20180Malé Březno
MikulaMilan22.07.1970 BU15.10.2018-14.10.20210Kladno
MilanVladimír04.11.1958 BU18.02.2017-18.02.20200Kralovice
MilerStanislav01.04.1980 BU03.03.2018-02.03.20210Česká Lípa
MiltnerAleš18.03.1979 BU17.12.2016-17.12.20190Povrly
MinaříkJiří22.10.1948 BU14.06.2010-14.06.20130Varnsdorf
MinaříkPetr18.05.1974 BU23.02.2019-22.02.20220Ústí nad Labem
MírekFilip23.01.1978 BU03.02.2018-02.02.20210Libiš
MišovecMartin22.09.1990 BU03.03.2018-02.03.20210Pardubice
MixaStanislav31.05.1937 BU17.05.1999- . . 0Teplice
MládekVáclav18.04.1942 BU30.06.2004- . . 0Malé Žernoseky
MojžíšVáclav04.03.1972 BU14.10.2016-14.10.20190Bílina
MokráčekPavel18.02.1972 BU03.02.2018-02.02.20210Děčín
MoravecMiloslav18.07.1963 B13.06.2011-30.06.20140Chomutov
MutlJan04.04.1954 BU30.06.2013-30.06.20160Kadaň
MüllerMilan16.05.1970 BU05.12.2015-31.12.20180Košťany
MyškaMartin20.08.1970 BU11.03.2019-10.03.20220Podbořany
NácarStanislav19.04.1967 BU17.12.2016-17.12.20190Kámen 85
NácarMartin19.04.1967 BU17.12.2016-17.12.20190Ludvíkovice
NádeníčekRoman25.11.1980 BU29.06.2008-31.12.20110Most
NárodaPavel12.08.1976 BU08.12.2018-07.12.20210Jirkov
NaštickýPetr20.11.1969 BU05.12.2015-31.12.20180Ústí n/L
NedvědPetr05.01.1978 BU23.05.2018-22.05.20210Praha 9
NechutaPavel20.12.1974 BU17.12.2016-17.12.20190Chabařovice
NejedlýVlastislav19.06.1968 BU31.03.2008-31.03.20110Kladruby
NeradPetr25.11.1965 B13.06.2011-30.06.20140Most
NestlerDušan05.03.1965 BU11.03.2019-10.03.20220Most
NetymachTomáš24.02.1992 BU10.06.2019-09.06.20220Ústí nad Labem
NobstPavel13.08.1968 B13.06.2011-30.06.20140Chomutov
NovakAdolf06.01.1941 BU30.06.2000- . . 0Varnsdorf
NovákJiří21.02.1975 BU30.03.2007-30.03.20100Chlumec
NovákDavid06.01.1973 BU20.04.2017-20.04.20200Most
NovákTomáš20.07.1976 BU03.02.2018-02.02.20210Děčín
NovákZdeněk04.10.1959 BU30.06.2014-30.06.20170Litvínov
NovákVáclav09.07.1957 BU10.06.2019- . . 0Radonice
NovákJiří26.09.1962 BU30.05.2016-31.05.20190Jirkov
NovákMartin03.03.1975 BU11.03.2019-10.03.20220Teplice
NovákMiloslav01.08.1949 BU . . - . . 0Pernštejn
NovákIvan30.04.1978 BU10.06.2019-09.06.20220Zakolany
NovotnýJiří06.02.1956 B23.05.2011-30.06.20140Šluknov
NovotnýZdeněk09.07.1957 BU30.06.2014-30.06.20170Louny
NovotnýMiroslav04.12.1972 BU11.03.2019-10.03.20220Cvikov
NovotnýJan09.07.1982 BU18.02.2017-18.02.20200Čížkovice
NovýPetr03.06.1962 BU19.05.2010-19.05.20130Chomutov
OgiegloJan21.07.1948 BU23.05.2011- . . 0Černčice
PadevětFrantišek19.07.1950 BU14.06.2010- . . 0Děčín
PalaščákMichal09.07.1965 B23.05.2011-30.06.20140Ústí n/L
PardubskýLuděk19.02.1968 BU06.10.2017-06.12.20200Kadaň
PardubskýMiloslav15.02.1969 BU08.12.2018-07.12.20210Klášterec nad Ohří
PašStanislav02.02.1959 BU06.10.2017-06.12.20200Litvínov
PaulJiří12.11.1971 BU06.10.2017-06.12.20200České Kopisty 210
PavlůKarel16.09.1950 BU14.06.2010- . . 0Mašťov
PecharKarel18.01.1965 BU20.04.2017-20.04.20200Most
PejcharPetr03.09.1970 BU20.04.2017-20.04.20200Dubí 2
PelcTomáš08.04.1993 BU08.12.2018-07.12.20210Ústí nad Labem
PeroutkaJiří24.02.1971 BU03.03.2018-02.03.20210Blatná
PeštukaJan20.07.1965 BU10.06.2019-09.06.20220Kadaň
PeterkaMartin26.04.1965 BU01.01.2006-01.01.20090Brná
PetřinaPatrik06.04.1976 BU15.10.2018-14.10.20210Dečín
PfeiferPetr13.12.1972 BU31.12.2014-31.12.20170Most
PiklAleš02.04.1975 BU31.12.2014-31.12.20170Libochovice
PirotPavel11.10.1965 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
PlecitýPavel13.04.1970 BU12.06.2017-12.06.20200Chabařovice
PlečindaJiří28.04.1953 BU30.06.2014- . . 0Žatec
PleskačRadek08.12.1971 BU17.12.2016-17.12.20190Podbořany
PlickaDavid11.12.1978 BU06.10.2017-06.12.20200Horní Počaply
PlzákIvo13.05.1967 BU31.12.2012-31.12.20150Litvínov
PočtaVladimír06.03.1954 B13.06.2011-30.06.20140Teplice v Čechách
PodrabskýMilan20.09.1965 BU31.01.2015-31.01.20180Žatec
PodrazilRoman16.02.1977 BU18.02.2017-18.02.20200Ústí nad Labem
PodroužekLuboš18.07.1967 BU20.04.2017-20.04.20200Žatec 3
PodroužekDaniel18.08.1987 BU26.03.2012-26.03.20150Louny
PohlMiloslav16.01.1963 BU10.12.2017-10.12.20200Teplice
PohorskýVojtěch31.03.1987 BU17.12.2016-17.12.20190Divišov
PokornýDavid12.11.1974 BU30.05.2016-31.05.20190Postoloprty
PolákováMonika16.03.1972 BU30.06.2014-30.06.20170Litvínov
PolanPavel04.02.1969 BU06.10.2017-06.12.20200Krásný Dvůr 173
PolívkaMilan06.01.1938 BU04.03.2001- . . 0Třebenice
PolívkaTomáš30.11.1989 BU01.01.2013-31.12.20150Brandýs nad Labem
PopelkaRichard28.07.1962 BU30.05.2016-31.05.20190Ústí nad Labem
PortPavel13.05.1976 BU31.01.2015-31.01.20180Teplice v Čechách
PoskierTomáš28.01.1963 BU30.06.2013-30.06.20160Děčín 1
PrimásekPatrik11.07.1977 BU23.02.2019-22.02.20220Novy Bor
ProchazkaJan10.07.1982 BU23.05.2018-22.05.20210Hluboká nad Vlt.
ProcházkaPetr07.03.1969 BU11.03.2019-10.03.20220Teplice
ProcházkaTomáš14.04.1981 BU10.12.2017-10.12.20200Kladno
ProcházkaLukáš15.06.1990 BU11.03.2019-10.03.20220Teplice
ProcházkaJosef28.07.1990 BU24.02.2018-23.02.20210Kladno
ProšekFilip01.06.1996 BU18.02.2017-18.02.20200Chotěšov
PřibylPavel25.10.1970 BU23.05.2018-22.05.20210Svádov
PříhonskýPavel12.07.1967 BU15.10.2018-14.10.20210Děčín 19
PtákTomáš16.07.1980 BU24.02.2018-23.02.20210Kryry
PuncmanVladimír18.09.1951 BU19.05.2010-19.05.20130Děčín 27
RabaPetr26.06.1961 B13.06.2011-30.06.20140Benešov nad Ploučnicí
RadaMiroslav06.08.1976 BU30.06.2013-30.06.20160Ústí nad Labem
RadostaLukáš17.04.1980 BU24.02.2018-23.02.20210Dobroměřice
RainTomáš29.04.1984 BU10.12.2017-10.12.20200Most
RaisrPavel14.10.1964 BU . . -31.12.20160Jirkov
RajnyšVít28.08.1965 BU . . -31.12.20160Údlice
RákosníkJosef02.11.1965 BU23.05.2018-22.05.20210Česká Kamenice
RamešLadislav23.05.1993 BU23.05.2018-22.05.20210Most
RansdorfJiří23.09.1954 BU12.06.2017- . . 0Štětí
RaulínDavid02.06.1993 BU24.02.2018-23.02.20210Kladno
RehnRudolf21.12.1965 BU11.03.2019-10.03.20220Libouchec
RezekFrantišek10.08.1977 BU10.12.2017-10.12.20200Březno u Chomutova
RezekDavid06.04.1979 BU10.12.2017-10.12.20200Březno u Chomutova
RichterJan28.11.1967 BU06.10.2017-06.12.20200Kadaň
RilkeEmil19.11.1983 BU08.12.2018-07.12.20210Ústí nad Labem
RitschelDavid. . BU18.05.2015-17.05.20180Spořice
RohlíčekOndřej25.07.1987 BU06.10.2017-06.12.20200Libochovice
RojkoRadek06.04.1977 BU11.03.2019-10.03.20220Děčín 4
RosenkrancMilan28.02.1944 BU30.06.2004- . . 0Brozany
RoučekKarel19.10.1963 BU30.06.2013-30.06.20160Krupka
RousJaroslav21.12.1989 BU10.06.2019-09.06.20220Litvínov
RožaAlexander17.07.1967 BU05.12.2015-31.12.20180Chomutov
RusýJakub19.05.1987 BU24.02.2018-23.02.20210Litoměřice
RutarMartin21.06.1972 BU30.05.2016-31.05.20190Trmice
RysZbyněk16.01.1975 BU23.05.2018-22.05.20210Zliv
ŘebíčekPavel12.11.1986 BU30.06.2013-30.06.20160Brozany nad Ohří
ŘezáčDavid06.12.1976 BU24.02.2018-23.02.20210Velké Březno
ŘezníčekVáclav23.11.1969 BU08.12.2018-07.12.20210Libochovice
SádeckýDušan30.06.1973 BU03.02.2018-02.02.20210Děčín
SadilMartin21.03.1965 BU03.02.2018-02.02.20210Louny
SadílekVladimír04.10.1939 BU17.05.1999- . . 0Chomutov
SalákRostislav10.12.1978 BU20.04.2017-20.04.20200Teplice v Čechách
SalavaPavel06.01.1982 BU20.04.2017-20.04.20200Děčín 27
SenftFrantišek15.01.1952 B13.06.2011-30.06.20140Jirkov
SerafínKarel17.08.1959 BU30.06.2013-30.06.20160Třinec
SeveraMartin22.12.1990 BU31.12.2014-31.12.20170Krupka
ScheithauerJan15.01.1970 BU30.05.2016-31.05.20190Most
SchöppPetr29.10.1969 BU11.03.2019-10.03.20220Postoloprty
SchrammMilan04.12.1963 BU31.12.2015-31.12.20180Lenešice
SchusterJindřich29.10.1930 BU17.05.1999- . . 0Chomutov
SimonRostislav11.11.1967 BU30.06.2014-30.06.20170Litoměřice
SirůčekBedřich05.10.1971 BU11.03.2019-10.03.20220Slaný
SkramužskýMiloslav02.10.1951 B13.06.2011-30.06.20140Jiříkov
SlabýMichal30.12.1978 BU15.10.2018-14.10.20210Litomerice
SlámaMarián11.03.1975 BU20.04.2017-20.04.20200Teplice v Čechách
SlámaJaroslav01.05.1966 B23.05.2011-30.06.20140Teplice v Čechách
SlováčekMiroslav20.02.1965 BU14.06.2010-14.06.20130Trmice
SolarMiroslav04.04.1966 BU11.03.2019-10.03.20220Postoloprty
SolnařZdeněk04.10.1956 B23.05.2011-30.06.20140Bilina
SoudekLukáš24.06.1980 BU17.12.2016-17.12.20190Slaný
SpalVáclav12.05.1976 BU15.10.2018-14.10.20210Praha 4
SpilkaPetr06.06.1962 BU14.10.2016-14.10.20190Meziboří
SrpVáclav18.06.1985 BU24.02.2018-23.02.20214Kleneč
StarýRoman30.08.1976 BU31.03.2008-31.03.20110Dobroměřice
StehlíkJaroslav04.11.1961 BU14.06.2010-14.06.20130Ústí nad Labem
StehlíkAnton16.02.1975 BU06.10.2017-06.12.20200Mariánské Radčice
StehlíkRadim10.10.1974 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
SteinbrecherAleš10.07.1966 BU11.03.2019-10.03.20220Slaný
StillerJindřich27.11.1974 BU15.10.2018-14.10.20210Bílina
StoklasaVáclav21.08.1966 BU20.04.2017-20.04.20200Ústí nad Labem
StoklásekMiroslav03.11.1974 BU15.10.2018-14.10.20210Jirkov
StožickýVlastimil19.08.1983 BU20.04.2017-20.04.20200Teplice v Čechách
StrádalVáclav05.04.1975 BU30.06.2014-30.06.20170Ústí nad Labem
StrádalVáclav. . BU10.12.2017-10.12.20200Ústí nL
StrnadVladimír26.08.1972 BU06.10.2017-06.12.20200Ústí nad Labem
StrnadJonáš10.07.1999 BU23.02.2019-22.02.20220Litoměřice
StupkaJosef18.03.1971 BU30.05.2016-31.05.20190Ústí nad Labem
SuttnerMiroslav05.03.1968 BU23.02.2019-22.02.20220Litvínov
SvobodaPavel17.09.1965 BU30.05.2016-31.05.20190Krupka
SvobodaPetr01.05.1956 BU14.06.2010-14.06.20130Jirkov
SvobodaLeoš25.09.1966 BU06.10.2017-06.12.20200Louny
SvobodaMartin02.01.1975 BU21.12.2017-21.12.20204Praha
SýkoraVáclav01.03.1959 BU30.05.2016-31.05.20190Most
ŠebekAlois28.03.1973 BU17.12.2016-17.12.20190Chomutov
ŠidlofKarel10.11.1977 BU03.02.2018-02.02.20210Žatec
ŠilhanJaromír10.04.1983 BU23.02.2019-22.02.20220Lidice
ŠímaVít28.03.1956 BU31.12.2009-31.12.20120Most
ŠímaLibor13.05.1981 BU11.03.2019-10.03.20220Rakovník
ŠimánekOndřej18.06.1990 BU08.12.2018-07.12.20210Lužec nad Vltavou
ŠimoníčekTomáš17.07.1991 BU18.02.2017-18.02.20200Klášterec nad Ohří
ŠírlStanislav17.12.1979 BU08.12.2018-07.12.20210Praha
ŠkvorPetr18.12.1978 BU15.10.2018-14.10.20210Teplice
ŠkvrnaRoman24.05.1966 BU08.12.2018-07.12.20210Klášterec nad Ohří
ŠmidrkalJiří05.03.1968 BU21.11.2004- . . 0Roudnice nad Labem
ŠmidrkalJiří03.05.1968 BU12.06.2017-12.06.20200Roudnice nad Labem
ŠpacírPavel26.08.1978 BU14.10.2016-14.10.20190Louny
ŠplíchalJan28.04.1956 BU30.06.2013-30.06.20160Jenčice
ŠramotaMilan02.10.1952 BU14.06.2010-14.06.20130Lovosice
ŠtajncPavel14.11.1984 BU23.05.2018-22.05.20210Louny
ŠťastnýJaroslav26.06.1965 BU30.03.2007-30.03.20100Košťany
ŠtefkoJan08.03.1993 BU08.12.2018-07.12.20210Most
ŠtěpánekFrantišek29.07.1966 BU30.05.2016-31.05.20190Ústí nad Labem
ŠterclJosef04.07.1977 BU03.02.2018-02.02.20210Jílové
ŠtichaMilan26.05.1965 BU10.06.2019-09.06.20220Ústí nad Labem 16
ŠtípekVáclav19.07.1984 BU20.04.2017-20.04.20200Most
ŠtolZdeněk17.05.1969 BU03.02.2018-02.02.20210Dobkovice
ŠumpíkDalibor25.09.1981 BU12.06.2017-12.06.20200Ústí nad Labem
ŠvorcJaroslav09.07.1942 BU30.06.2004- . . 0Krásná Lípa
TancošMartin14.02.1991 BU24.02.2018-23.02.20210Most
TauberLibor23.07.1967 BU14.06.2010-14.06.20130Krupka
TaussigPavel26.08.1956 BU30.05.2016- . . 0Ústí nad Labem
TelerovskýMichal18.03.1960 BU06.10.2017-06.12.20200Roudnice nad Labem
TesárekTomáš05.12.1968 BU08.12.2018-07.12.20210Litvínov
TesařJaroslav25.05.1986 BU10.12.2017-10.12.20200Kladno
TesařKarel25.09.1982 BU17.12.2016-17.12.20190Liběšovice 84
TetřevOtakar02.11.1950 BU14.06.2010- . . 0Děčín IX
TomášekLibor17.02.1971 BU12.06.2017-12.06.20200Mělník
TrégrMichal14.01.1992 BU17.12.2016-17.12.20190Rumburk
TrégrJaroslav24.04.1967 BU23.05.2018-22.05.20210Rumburk
TyburecJan08.04.1979 BU24.02.2018-23.02.20210Kladno
TylJiří08.04.1989 BU18.02.2017-18.02.20200Dubí 1
TýmaPetr09.11.1969 BU17.12.2016-17.12.20190Račíněves 19
UličnýJaroslav23.04.1962 BU15.10.2018-14.10.20210Teplice
UlrichMartin07.06.1973 BU19.05.2010-19.05.20130Chomutov
UmonJiří23.12.1973 BU17.12.2016-17.12.20190Krupka 1
UxaTomáš. . BU31.01.2018- . . 0Ústí nad Labem
UxaTomáš17.12.1971 BU10.12.2017-10.12.20200Ústí nL
VacekRudolf28.07.1972 BU14.10.2016-14.10.20190Teplice v Čechách
VaiglLuboš19.04.1956 BU30.06.2014-30.06.20170Osek
VaitZdeněk26.05.1957 BU23.05.2018- . . 0Chomutov
ValentaDenis10.05.1994 BU24.02.2018-23.02.20210Teplice
ValštýnVáclav29.05.1974 BU18.02.2017-18.02.20200Děčín 27-Březiny
VáňaVlastimil03.03.1962 BU20.04.2017-20.04.20200Jirkov
VáňaPavel19.02.1970 BU20.04.2017-20.04.20200Jirkov
VandrovecPetr26.08.1991 BU14.10.2016-14.10.20190Dubí u Teplic
VaňousJaroslav20.08.1963 BU05.12.2015-31.12.20180Strupčice
VavruškaZbyněk30.05.1957 BU17.12.2016-17.12.20190Ctiněves 93
VeckoTomáš20.02.1987 BU08.12.2018-07.12.20210Roudnice nad Labem
VelcVlastimil28.02.1934 BU . . - . . 0Kadaň
VeprykOleksandr27.03.1967 BU10.12.2017-10.12.20200Ústí nL
VerbovskýMartin09.07.1972 BU23.02.2019-22.02.20220Bílina
VeselýRoman22.02.1972 BU18.05.2015-17.05.20180Chomutov
VeselýVáclav06.10.1955 BU05.12.2015- . . 0Most
VeselýJiří30.08.1982 BU06.10.2017-06.12.20200Kralupy nad Vltavou
VětrovecJaroslav23.11.1950 BU14.06.2010- . . 0Budyně nad Ohří
VitzJiří04.04.1950 BU14.06.2010-14.06.20130Varnsdorf
VlachKarel16.08.1972 BU30.06.2013-30.06.20160Kadaň
VlasákTomáš13.12.1980 BU31.12.2014-31.12.20170Děčín
VlčekMilan01.06.1965 BU05.12.2015-31.12.20180Děčín 3
VobeckýJiří26.01.1970 BU30.05.2016-31.05.20190Novosedlice
VoborníkPavel05.05.1953 BU . . - . . 0Údlice
VodehnalVáclav16.03.1976 BU31.12.2014-31.12.20170Ústí nad Labem
VondráčekJan11.05.1977 BU08.12.2018-07.12.20210Velké Březno
VondrášekTomáš. . BU23.02.2019-22.02.20220Sokolov
VořechovskýIvan01.03.1953 BU30.06.2014- . . 0Žatec
VostrýJaroslav13.09.1949 BU23.05.2011- . . 0Strupčice 43
VošmikStanislav13.05.1955 BU20.04.2017-20.04.20200Litvínov
VrábelJaroslav. . BU18.05.2015-17.05.20180Klášterec nad Ohří
VrátilPavel21.11.1980 BU23.05.2018-22.05.20210Chomutov
VyskočilJosef14.03.1964 BU11.03.2019-10.03.20220Lovosice
WangleKeith Claren. . BU18.02.2017-18.02.20200Litoměřice
WurmJaromír16.01.1975 BU30.03.2007-30.03.20100Kostomlaty
ZabloudilJaroslav17.01.1939 BU14.05.2001- . . 0Neštěmice
ZahálkaJaroslav14.04.1970 BU24.02.2018-23.02.20210Litoměřice
ZahradskýDušan26.03.1969 BU14.10.2016-14.10.20190Bílina
ZachariášMichal25.05.1984 BU24.02.2018-23.02.20210Kladno
ZápotockýTomáš19.11.1975 BU23.05.2018-22.05.20210Praha 10
ZaspalStanislav16.03.1966 BU10.06.2019-09.06.20220Obrnice
ZaťkoRadek15.04.1977 BU23.05.2018-22.05.20210Chomutov
ZaťkoJakub18.03.1994 BU23.02.2019-22.02.20220Chomutov
ZedníkJan18.09.1973 BU20.04.2017-20.04.20200Bilina
ZelinkaRichard26.11.1975 BU17.12.2016-17.12.20190Žatec
ZemanDavid03.03.1983 BU20.04.2017-20.04.20200Meziboří
ZemanFrantišek21.02.1947 BU12.06.2009- . . 0Meziboří
ZídkaAntonín26.02.1977 BU18.02.2017-18.02.20200Jirkov
ZitkoJosef22.10.1980 BU17.12.2016-17.12.20190Ústí nad Labem
ZunaKarel31.08.1972 BU30.05.2016-31.05.20190Roudnice n/L
ZupkoRoman18.02.1990 BU31.01.2015-31.01.20180Neštěmice
  Adresář trenérů
Abecední
seznam všech trenérů ČMFS (cca 1 MB)

Písmena
A, B, C, Č, D, Ď, E, F, G, H, Ch, I, J, K, L, M, N, Ň, O, P, Q, R, Ř, S, Š, T, Ť, U, V, W, X, Y, Z, Ž

Kvalifikace
Profi
UEFA
ProfiABCTM
Praha
X X X X X X
Středočeský kraj
X X X X X X
Jihočeský kraj
X X X X X X
Plzeňský kraj
X X X X X X
Karlovarský kraj
X X X X X X
Ústecký kraj
X X X X X X
Liberecký kraj
X X X X X X
Královéhradecký kraj
X X X X X X
Pardubický kraj
X X X X X X
Kraj Vysočina
X X X X X X
Jihomoravský kraj
X X X X X X
Olomoucký kraj
X X X X X X
Zlínský kraj
X X X X X X
Moravskoslezský kraj
X X X X X X
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate