FAČR


reklama

Předseda
Dagmar Damková

Miroslav Tulinger

Jiří Ulrich

Miroslav Svoboda

Ivo Chytil

Jan Šotek

Ladislav Dofek

Sekretář:
Adriana Trešlová


30.07.2015
Třetí předkolo Evropské ligy: Čeští rozhodčí a delegáti se rozjeli po Evropě
Ani ve třetím předkole Evropské ligy nebudou dnes chybět v některých místech Evropy zástupci českého fotbalu. Kromě fotbalistů Liberce, kteří se představí na domácím hřišti, to budou také rozhodčí a delegáti. Komise rozhodčích UEFA je delegoval na tři z dnešních osmadvaceti utkání.


23.07.2015
Druhé předkolo Evropské ligy: Čeští sudí rozhodují v Ázerbájdžánu
Evropská liga pokračuje dnes dvaatřiceti odvetnými zápasy 2. předkola. V akci budou také čeští rozhodčí v čele s Radkem Příhodou a mezinárodní delegát FIFA a UEFA Jiří Ulrich.


21.07.2015
Liga mistrů: Delegát Miroslav Liba úřaduje v makedonském Skopje
Devíti odvetnými zápasy pokračuje dnes předkolo Ligy mistrů. Na utkání makedonského celku FK Vardar Skopje proti APOEL FC Nikósie z Kypru delegovala Komise rozhodčích UEFA českého mezinárodního delegáta Miroslava Libu.


16.07.2015
Kvalifikace Evropské ligy: Delegát Karel Bohuněk je na Islandu
Komise rozhodčí UEFA pověřila českého delegáta FIFA a UEFA Karla Bohuňka dohledem nad prvním kvalifikačním utkáním další fáze Evropské ligy mezi islandským KR Reykjavík a norským Rosenborg BK Trondheim.


10.07.2015
28. Letní světová univerziáda: Rozhodčí Olga Zadinová je v jednom kole
Olga Zadinová dnes povede na stadionu Makpo Main International Football Center v městě Gwangdžu utkání mezi Čínou a Koreou.


09.07.2015
Evropská liga: V nominacích nechybějí  čeští rozhodčí  ani delegát
V dnešních padesáti odvetných utkáních předkola Evropské ligy budou opět v akci čeští rozhodčí i delegát. Představí se ve třech zápasech, na které byli delegováni Komisí rozhodčích UEFA.


06.07.2015
28. Letní světová univerziáda: Olga Zadinová dostala druhou delegaci
Olga Zadinová, jediná česká fotbalová rozhodčí na 28. Letní světové univerziádě, která se koná v Jižní Koreji, vyběhne dnes na stadionu Naju Public v městě Gwangdžu ke svému druhému utkání.


03.07.2015
Olga Zadinová rozhoduje na Letní světové univerziádě v Jižní Koreji
V české výpravě na dnes začínající Letní světové univerziádě nechybí v Jižní Koreji ani zástupkyně českého fotbalového rozhodcovství Olga Zadinová.


02.07.2015
Předkolo Evropské ligy: Důvěru dostávají  čeští rozhodčí i delegát
Osmačtyřiceti zápasy předkola bude dnes zahájen nový ročník Evropské ligy. Nebudou v nich chybět ani čeští rozhodčí a delegát, které Komise rozhodčích UEFA nominovala na dvě utkání.


27.06.2015
ME
V dnešních semifinálových zápasech ME do 21 let v Olomouci a na pražské Letné bude mít také český fotbal své reprezentanty. Na boje o postup do finále byli delegováni dva čeští rozhodčí a delegát.


22.06.2015
MS žen v Kanadě: Lucie Ratajová byla delegována na osmifinálové utkání
Lucie Ratajová vyběhne dnes na stadionu v Otavě ke svému druhému utkání na šampionátu. Bude asistovat na pomezí v utkání Norska proti Anglii.


14.06.2015
Kvalifikace ME: Kovařík rozhoduje v Lichtenštejnsku
Na duel skupiny G kvalifikace ME 2016 mezi Lichtenštejnskem a Moldavskem delegovala Komise rozhodčích UEFA českého sudího Libora Kovaříka.


09.06.2015
Na světovém šampionátu žen v Kanadě se představí dnes asistentka Lucie Ratajová
Rozhodčí Lucie Ratajová dnes vyběhne na Olympijském stadionu v Montrealu ke svému prvnímu utkání na MS.


08.06.2015
Komise rozhodčích: Obsazení baráže o účast v SR 2015/16
Obsazení rozhodčích utkání baráže o účast v I. celostátní dorostenecké lize pro SR 2015/16.


05.06.2015
Rozhodčí Miroslav Zelinka rozhoduje přípravu v Maďarsku
Maďarsko si pozvalo ke generálce Litvu. Utkání bude rozhodovat čtveřice českých rozhodčích v čele s Miroslavem Zelinkou.


27.05.2015
Finále Evropské ligy: Další z mezníků kariéry rozhodčího Pavla Královce
V posledních letech nejúspěšnější český rozhodčí na mezinárodní scéně Pavel Královec prožije dnes večer další z mezníků své rozhodcovské kariéry jako čtvrtý rozhodčí finálového zápasu Evropské ligy Dněpr Dněpropetrovsk - FC Sevilla.


27.05.2015
Jana Adámková rozhoduje ve Švýcarsku přípravu na MS žen
V těchto dnech vrcholí příprava všech čtyřiadvaceti ženských reprezentací, které se probojovaly na mistrovství světa v Kanadě. Týká se také českých rozhodčích.


22.05.2015
Pavel Královec pojede jako čtvrtý rozhodčí na finále Evropské ligy
Pavel Královec se těší na mimořádný zážitek a jeden z možných vrcholů své kariéry. Český arbitr byl delegován jako čtvrtý rozhodčí na letošní finále Evropské ligy mezi Dněpropetrovskem a FC Sevilla, které ve středu 27. května hostí Varšava.


20.05.2015
Pavel Královec píská finále kyperského poháru
Komise rozhodčích FAČR vyšla vstříc žádosti kyperské fotbalové asociace, a tak dnešní finálový zápas kyperského poháru Cyprus FA Coca Cola Cup mezi APOEL Nikósie FC a AEL Limasol FC bude rozhodovat čtveřice českých rozhodčích v čele s Pavlem Kralovcem.


13.05.2015
Dagmar Damková míří jako delegátka UEFA na finále ženské LM
Předsedkyně komise rozhodčích FAČR Dagmar Damková se ve středečním finále ženské Ligy mistrů mezi 1. FFC Frankfurt a Paris St. Germain v Berlíně představí jako delegátka UEFA, která bude mít v popisu práce hodnocení rozhodčích prestižního duelu.


11.05.2015
Komise rozhodčích FAČR reaguje na vybraný moment z 27. kola SYNOT ligy
Komise rozhodčích FAČR reaguje na vybraný moment z 27. kola SYNOT ligy ...


04.05.2015
Komise rozhodčích a Pravidlová komise reagují na momenty z 26. kola SL
Komise rozhodčích (KR) FAČR a Pravidlová komise (PK) FAČR reagují na vybrané momenty z 26. kola SYNOT ligy


27.04.2015
Komise rozhodčích reaguje na diskutované momenty z 25. kola SYNOT ligy
Komise rozhodčích FAČR reaguje na diskutované momenty z 25. kola SYNOT ligy ...


20.04.2015
Komise rozhodčích reaguje na nejdiskutovanější momenty ligového víkendu
Komise rozhodčích (KR) FAČR reaguje na nejdiskutovanější momenty z 24. kola SYNOT ligy ...


16.04.2015
Rozhodčí Královec v Turíně nařídil pokutový kop v souladu s pravidly
Český rozhodčí Pavel Královec postupoval při úterním čtvrtfinálovém utkání Ligy mistrů mezi Juventusem Turín a AS Monako zcela v souladu v pravidly ve chvíli, kdy ve druhém poločase nařídil pokutový kop proti hostujícímu týmu.


14.04.2015
Pavel Královec rozhoduje čtvrtfinále Ligy mistrů v Turíně
Nejúspěšnějšímu českému rozhodčímu na mezinárodní scéně v posledních letech Pavlu Královcovi svěřila komise rozhodčích UEFA řízení jednoho z dnešních dvou čtvrtfinálových zápasů Ligy mistrů.


27.03.2015
Čeští rozhodčí v Evropě: Královec píská dnes večer v Anglii
Na několika místech v Evropě jsou čeští mezinárodní rozhodčí a delegát. Komise rozhodčích UEFA je pověřila řízením kvalifikačních utkání pro evropské šampionáty, jak mužských reprezentací, tak hráčů do 21 let a také dohledem nad turnajem sedmnáctiletých fotbalistů.


25.03.2015
Hodnocení úvodních jarních kol profesionálních soutěží KR FAČR
Na jaře bylo dosud odehráno 64 utkání v domácích profesionálních soutěžích. Komise rozhodčích Fotbalové asociace České republiky (KR FAČR) zatím řešila, či bude řešit zásadní pochybení v pěti případech, což je pouze 7,8 procenta z celkového množství odřízených utkání.


07.03.2015
Čeští sudí rozhodují dnes v saúdsko arabské fotbalové lize
Rozhodčí Petr Ardeleánu, Petr Blažej a Jan Paták se dnes představí v saúdsko-arabské Abdul Latif Jameel League.


06.03.2015
Cyprus Women´s Cup: Delegovány jsou dnes všechny tři české rozhodčí
Všechny tři české rozhodčí, které byly nominovány na prestižní turnaj ženských reprezentací Cyprus Women´s Cup na Kypru, se představí v dnešních zápasech v jednotlivých kvalifikačních skupinách.


06.03.2015
Algarve Cup: Jana Adámková dostala druhou delegaci
Prestižní turnaj ženských reprezentací Algarve Cup v Portugalsku, kterého se zúčastňuje 12 celků ze všech světových kontinentů, pokračuje dnes dalšími šesti zápasy ve skupinách. Utkání Dánska proti Francii ve skupině C bude rozhodovat česká mezinárodní rozhodčí UEFA a FIFA Jana Adámková.


05.03.2015
České fotbalové rozhodčí jsou na prestižních turnajích ženských reprezentací
Dva prestižní fotbalové turnaje ženských reprezentací probíhají v těchto dnech v Portugalsku a na Kypru. Na obou turnajích má zastoupení i české ženské rozhodcovství


26.02.2015
Delegát Václav Krondl zkusí při Evropské lize ruskou zimu
Šestnácti zápasy prvního kola play-off pokračuje dnes Evropská liga. Na utkání mezi Dynamem Moskva a RSC Anderlecht nominovala Komise rozhodčích UEFA českého mezinárodního delegáta FIFA a UEFA Václava Krondla.


25.02.2015
Liga mistrů: Pavel Královec má před sebou důležité utkání v Leverkusenu
Liga mistrů má dnes na programu další dva osmifinálové zápasy. Jeden z nich bude řídit v současnosti nejúspěšnější český rozhodčí na mezinárodní scéně Pavel Královec. Komise rozhodčích UEFA jej pověřila rozhodováním utkání mezi Bayerem 04 Leverkusen a Atlétikem Madrid.


30.01.2015
FOTO: Rozhodčí se už potřetí setkali s novináři
Už potřetí za poslední rok se dnes sešli zástupce Komise rozhodčích FAČR v čele s předsedkyní Dagmar Damkovou se zástupci médií.


25.12.2014
Pavel Královec: Mistrovství Evropy 2016? Můj velký sen!
Když se český rozhodčí Pavel Královec ohlédne za kalendářním rokem 2014, zůstává v něm pocit dobře odvedené práce a zřejmě nelepší „sezony“ mezi elitou.


15.12.2014
Víkendový turnaj rozhodčích v Tachově vyhrálo družstvo Moravy
Na palubovce sportovní haly v Tachově se uskutečnil o víkendu 14. ročník Mezinárodního turnaje rozhodčích O putovní pohár Města Tachova. Prvenství si překvapivě vybojovalo družstvo rozhodčích reprezentující Moravu.


11.12.2014
Evropská liga: Kromě Sparty budou dnes v akci také čeští rozhodčí a delegát
Dnešních čtyřiadvacet utkání Evropské ligy nabídne v řadě evropských míst zajímavé duely, v nichž se bude rozhodovat o postupujících ze základních skupin. Česko budou reprezentovat nejen fotbalisté Sparty, ale také rozhodčí a delegát.


05.12.2014
Dagmar Damková hodnotí podzimní část SYNOT ligy
Předsedkyně komise rozhodčích FAČR Dagmar Damková zhodnotila výkony rozhodčíchv podzimní části SYNOT ligy.


02.12.2014
Dagmar Damková bude dnes hodnotit rozhodčí v Trinidadu a Tobagu
Dagmar Damková bude dnes dohlížet na utkání ženských reprezentací Trinidadu a Tobaga s cellkem Ekvádoru. Na utkání byla delegována jako instruktorka FIFA.


27.11.2014
Evropská liga: Dva čeští delegáti cestovali na východ Evropy
Kromě pražské Sparty budou dnes v akci ve dvou utkáních Evropské ligy také dva čeští mezinárodní delegáti FIFA a UEFA. Oba cestovali na východ Evropy – Jiří Ulrich na Ukrajinu a Miroslav Liba do Běloruska.


25.11.2014
Liga mistrů: Pavel Královec rozhoduje šlágr dnešního programu
Český rozhodčí Pavel Královec bude rozhodovat nejatraktivnější duel dnešního programu Ligy mistrů. Komise rozhodčích UEFA ho delegovala na utkání skupiny E, v němž se střetnou Manchester City s Bayernem Mnichov.


25.11.2014
Juniorská liga mistrů: V Německu rozhodují dva čeští rozhodčí
Dva zápasy mladých fotbalistů v Německu budou řídit čeští rozhodčí Petr Ardeleánu a Zbyněk Proske.


17.11.2014
Dagmar Damková vede fotbalový seminář FIFA v Číně
Členka komise rozhodčích UEFA a předsedkyně Komise rozhodčích FAČR Dagmar Damková je z pověření FIFA na týdenním semináři ženských rozhodčích v Číně.


16.11.2014
Kvalifikace ME 2016: Rozhodčí Pavel Královec byl delegován do Belgie
Na kvalifikační zápas skupiny B ME 2016 mezi Belgií a Walesem delegovala Komise rozhodčích UEFA česko-slovenskou šestici rozhodčích v čele s Pavlem Královcem.


14.11.2014
Petr Fousek bude dhlížet na kvalifikační utkání Skotsko – Irsko
Delegátem pátečního zápasu skupiny D evropské kvalifikace na Mistrovství Evropy 2016 do Francie mezi reprezentacemi Skotska a Irské republiky je mezinárodní delegát FIFA a UEFA Petr Fousek.


14.11.2014
Miroslav Zelinka rozhoduje přátelské utkání reprezentace Francie
Francie si pozvala k přátelskému utkání celek Albánie. Rozhodovat ho bude český sudí Miroslav Zelinka.


12.11.2014
Ligu mistrů žen: Jana Adámková rozhoduje v Itálii
Dnešní utkání mezi fotbalistkami italského FC Torres a německého Frankfurtu svěřila Komise rozhodčích UEFA do rukou v současnosti nejúspěšnější české rozhodčí Jany Adámkové z Brna.


08.11.2014
Liga mistrů žen: Olga Zadinová píská ve švédském Linköpingu
Dnešní utkání ve švédském Linköpingu mezi domácím FC a ruským družstvem WFC Zvezda 2005 Perm bude řídit česká trojice rozhodčích v čele s Olgou Zadinovou.


06.11.2014
Evropská liga: Delegát Liba hodnotí rozhodčí v řeckém Tripolisu
Komise rozhodčích UEFA nominovala českého mezinárodního delegáta FIFA a UEFA Miroslava Libu na dnešní důležité utkání čtvrtého kola Evropské ligy v základní skupině C mezi řeckým Asteras Tripolis a anglickým celkem Tottenhamem Hotspur.


Komise rozhodčích
 
Sekretář: Mgr. Adriana Trešlová
tel.: 233 029 248
mobil.: 739 547 355
email: treslova@fotbal.cz
FAČR
Diskařská 2431/4
P.O. Box 11
160 17 Praha 6 - Strahov

 
 
  Adresáře
Nominační listina rozhodčích 2014/15
Nominační listina delegátů 2014/15
Pravidla fotbalu
Obsazení rozhodčích

Různé KR
30.7.2015Třetí předkolo Evropské ligy: Čeští rozhodčí a delegáti se rozjeli po Evropě
23.7.2015Druhé předkolo Evropské ligy: Čeští sudí rozhodují v Ázerbájdžánu
21.7.2015Liga mistrů: Delegát Miroslav Liba úřaduje v makedonském Skopje
16.7.2015Kvalifikace Evropské ligy: Delegát Karel Bohuněk je na Islandu
9.7.2015Evropská liga: V nominacích nechybějí čeští rozhodčí ani delegát
2.7.2015Předkolo Evropské ligy: Důvěru dostávají čeští rozhodčí i delegát
27.6.2015ME "21": V semifinále se objeví čeští rozhodčí i delegát
22.6.2015MS žen v Kanadě: Lucie Ratajová byla delegována na osmifinálové utkání
14.6.2015Kvalifikace ME: Kovařík rozhoduje v Lichtenštejnsku
9.6.2015Na světovém šampionátu žen v Kanadě se představí dnes asistentka Lucie Ratajová
»starší zprávy
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate