Futsal

reklama

O2Z - 2.liga "Západ" futsalu

TABULKA AKTIVITY ke dni 25.03.2017
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Mečíř PetrGMM Jablonec655015
Nový PetrBaník Chomutov633033
Vokoun JiříOlympik Mělník573918
Bernát PavelZlej sen Liberec412516
Špicar PatrikBaník Chomutov402614
Kopta ZdeněkBaník Chomutov32248
Beníšek TomášGMM Jablonec321814
Gabčo JosefOlympik Mělník311714
Benek AlešZlej sen Liberec301713
Eisenreich JindřichHERD Hradiště28226
Vitouš OndřejJerigo 1994 Plzeň281315
Minařík PetrBaník Chomutov261412
Haunold JiříGMM Jablonec251510
Žoček JakubZlej sen Liberec251114
Nobst DominikBaník Chomutov24186
Vácha ZdeněkWizards DDM Praha24177
Fujdiar JosefFK Kladno241113
Bendl PetrJerigo 1994 Plzeň23176
Čisár JanCOMBIX Ústí n.L.23176
Kaválek MartinFK Kladno23176
Klimeš PavelBOCA Chotěboř23167
Krejčík KamilGMM Jablonec23149
Němec JosefZlej sen Liberec23149
Šup DominikOlympik Mělník23149
Novák JiříBaník Chomutov231013
Surmaj DavidOlympik Mělník22139
Lávička LubošHERD Hradiště21138
Krasnický JakubZlej sen Liberec21129
Jaráb MichalFK Kladno21813
Cabadaj TomášOlympik Mělník20812
Junek PetrFK Kladno19118
Tomek JiříWizards DDM Praha19109
Imlauf TomášWizards DDM Praha19910
Kaidl LukášBetis Kadaň18126
Klíma LukášZlej sen Liberec18126
Kohout MilanHERD Hradiště18126
Šneberger DavidHERD Hradiště18108
Mečíř JanZlej sen Liberec18810
Mezera JaroslavBetis Kadaň18810
Popelka PetrBOCA Chotěboř18810
Lenk OndřejJerigo 1994 Plzeň17143
Novotný PavelBOCA Chotěboř17125
Kratochvíl JiříBOCA Chotěboř17116
Rous JanJerigo 1994 Plzeň17116
Rajnyš VítBaník Chomutov1798
Süssmilch JakubBaník Chomutov17512
Argent AndrewWizards DDM Praha16115
Caizl PavelFK Kladno16106
Čáp MichalBOCA Chotěboř1697
Malák MarekOlympik Mělník1679
Holický OndřejGMM Jablonec16511
Staněk OndřejBOCA Chotěboř16511
Malec JanCOMBIX Ústí n.L.15123
Vaněk MatějMalibu M.Boleslav15123
Novotný JanBOCA Chotěboř15114
Hibler LukášHERD Hradiště1596
Rolenc JanOlympik Mělník1587
Bína PavelZlej sen Liberec1569
Bláha MilanGMM Jablonec15312
VlastníWizards DDM Praha14140
Kraus PavelGMM Jablonec1495
Vohrna MarekJerigo 1994 Plzeň1477
Cibrík MichalCOMBIX Ústí n.L.1468
Bělík ZdeněkMalibu M.Boleslav1385
Koubek MartinFK Kladno1385
Farkaš DarekFK Kladno1284
Suchomel ZdeněkGMM Jablonec1275
Ščislák DavidHERD Hradiště1266
Šebek JanJerigo 1994 Plzeň1257
Kitanovič AleksandarOlympik Mělník1192
Kohnhäuser VladimírMalibu M.Boleslav1174
Novotný PetrZlej sen Liberec1174
Lukáč MartinHERD Hradiště1165
Maňas MarekMalibu M.Boleslav1165
Urych ŠimonWizards DDM Praha1147
Kasal DanielBaník Chomutov1082
Haba RadekBetis Kadaň1073
Boček JanBaník Chomutov1064
Netrval JakubHERD Hradiště1055
Odvářka MartinBOCA Chotěboř1055
Boško DavidMalibu M.Boleslav1046
Kateřiňák JiříMalibu M.Boleslav1046
Bílek MichalMalibu M.Boleslav972
Kinský JanBetis Kadaň972
Maryška JakubMalibu M.Boleslav963
Procházka ŠimonFK Kladno963
Klíma DanielBaník Chomutov954
Rathaus PetrWizards DDM Praha945
Pekník TomášJerigo 1994 Plzeň936
Soběslav OndřejZlej sen Liberec871
Knejzlík KarelZlej sen Liberec853
Kohnhäuser RudolfMalibu M.Boleslav853
Hypius JosefGMM Jablonec835
Hrdinka PatrikBetis Kadaň817
Šisler JiříZlej sen Liberec761
Trnka MartinJerigo 1994 Plzeň752
Bednář PetrJerigo 1994 Plzeň743
Hudeček PavelHERD Hradiště743
Prieložný JanOlympik Mělník743
Urbánszký AlexandrCOMBIX Ústí n.L.743
Valta PetrCOMBIX Ústí n.L.743
Lelek LukášOlympik Mělník734
Němec JakubOlympik Mělník734
Svoboda SlavomírBaník Chomutov734
Babovák MichalOlympik Mělník725
Prejsa TomášOlympik Mělník725
Chmelan JiříBaník Chomutov716
Škůrek LadislavBetis Kadaň660
Masařík JanGMM Jablonec624
Veselý JiříFK Kladno624
Malý AdamJerigo 1994 Plzeň615
Razák FilipMalibu M.Boleslav541
Babovák JanOlympik Mělník532
Beneš JakubZlej sen Liberec532
Wajshajtl PetrCOMBIX Ústí n.L.532
Čerbačeský OndřejWizards DDM Praha523
Moravec MilošBOCA Chotěboř523
Novotný TomášBOCA Chotěboř523
Valdman PavelHERD Hradiště523
Hůla MichalBaník Chomutov514
Král PavelMalibu M.Boleslav514
Trubička JaroslavOlympik Mělník514
Vykoukal LukášGMM Jablonec514
Vogt DominikZlej sen Liberec505
Čapek DušanBOCA Chotěboř431
Řeháček JanGMM Jablonec431
Sedláček VítCOMBIX Ústí n.L.431
Vlach OndřejZlej sen Liberec431
Vokoun MartinFK Kladno431
Čisár LukášCOMBIX Ústí n.L.422
Duda ŠtěpánGMM Jablonec422
Jákl AdamGMM Jablonec422
Kroutil VáclavWizards DDM Praha422
Lácha PatrikCOMBIX Ústí n.L.422
Odvářka RadekBOCA Chotěboř422
Touš OndřejJerigo 1994 Plzeň422
Volf JiříMalibu M.Boleslav422
Mazánek TomášGMM Jablonec413
Pitloun StanislavMalibu M.Boleslav330
Kvapil JanMalibu M.Boleslav321
Soukup MilanMalibu M.Boleslav321
Vůch EgonZlej sen Liberec321
Farář MartinBaník Chomutov312
Kubala DavidCOMBIX Ústí n.L.303
Lédl JakubCOMBIX Ústí n.L.303
Bílek MichalCOMBIX Ústí n.L.220
Čáha FrantišekWizards DDM Praha220
Skirka LukášBetis Kadaň220
Soukup DavidCOMBIX Ústí n.L.220
Běloušek MartinBOCA Chotěboř211
Blažek MichalWizards DDM Praha211
Čechura JanWizards DDM Praha211
Čermák JanMalibu M.Boleslav211
Dolejška JanWizards DDM Praha211
Heller AdamJerigo 1994 Plzeň211
Janda VítězslavHERD Hradiště211
Kadlec MarekBetis Kadaň211
Kanát MartinJerigo 1994 Plzeň211
Klečka DanielJerigo 1994 Plzeň211
Matouš PetrMalibu M.Boleslav211
Podlipský MiroslavHERD Hradiště211
Schmied LukášCOMBIX Ústí n.L.211
Slavík TomášFK Kladno211
Trnka JaroslavFK Kladno211
Valta JakubBaník Chomutov211
Vobořil DavidWizards DDM Praha211
Bína MarekZlej sen Liberec202
Dušek DavidWizards DDM Praha202
Gorol MarianBetis Kadaň202
Jenč MichalOlympik Mělník202
Roudnický FilipMalibu M.Boleslav202
Somerauer MartinBOCA Chotěboř202
Beránek TomášJerigo 1994 Plzeň110
Betyár MiroslavCOMBIX Ústí n.L.110
Doležal MartinBOCA Chotěboř110
Dvořák JanHERD HRadiště110
Hobík PetrMalibu M.Boleslav110
Horvát JaroslavCOMBIX Ústí n.L.110
Koutník DavidBaník Chomutov110
Kovařík JanGMM Jablonec110
Maštalíř JiříCOMBIX Ústí n.L.110
Micák ŠtefanBaník Chomutov110
Polanka PetrMalibu M.Boleslav110
Poživil BořekZlej sen Liberec110
Rašín OndřejZlej sen Liberec110
Sváta MatějOlympik Mělník110
Štítkovec JanBetis Kadaň110
Vašák MarekFK Kladno110
Verner AlešBetis Kadaň110
Vlastní JERFK Kladno110
Bártek LukášHERD Hradiště101
Bodanský MichalJerigo 1994 Plzeň101
Brič JanBaník Chomutov101
Bursa PavelGMM Jablonec101
Dvořák PavelFK Kladno101
Hanousek PetrBOCA Chotěboř101
Jakubec MichalHERD HRadiště101
Javůrek JanMalibu M.Boleslav101
Koutný MartinBOCA Chotěboř101
Lukeš JanZlej sen Liberec101
Marek JakubCOMBIX Ústí n.L.101
Nachtigal LukášFK Kladno101
Novák MichalBetis Kadaň101
Paseka JaroslavCOMBIX Ústí n.L.101
Pechanec OndřejMalibu M.Boleslav101
Procházka MilanCOMBIX Ústí n.L.101
Runt PavelZlej sen Liberec101
Soumar AlešOlympik Mělník101
Stukheil JakubCOMBIX Ústí n.L.101
Šoltys MiloslavJerigo 1994 Plzeň101
Šuba PavelOlympik Mělník101
Tetour DavidFK Kladno101
Tvaroh PavelMalibu M.Boleslav101
Vodička OndřejZlej sen Liberec101


Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate