Futsal

reklama

O2Z - 2.liga "Západ" futsalu

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0902HERD HradištěBetis Kadaň1:2 (1:1)90
Branky: Lukáč Martin - Mezera Jaroslav, Kopta Zdeněk; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Šmíd Jiří (8.4); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: 0 - Kaidl Lukáš
O2Z0906Malibu M.BoleslavCOMBIX Ústí n.L.9:3 (6:1)125
Branky: Vaněk Matěj 4, Bělík Zdeněk, Král Pavel, Matouš Petr, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub - Čisár Jan 2, Malec Jan; Rozhodčí: Gryc Leoš (8.4), Vaněk Václav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Schmied Lukáš
O2Z0901Zlej sen LiberecWizards DDM Praha5:5 (4:2)110
Branky: Bernát Pavel 2, Soběslav Ondřej 2, Mečíř Jan - Imlauf Tomáš 3, Tomek Jiří 2; Rozhodčí: Milner Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: 0 - Argent Andrew, Tomek Jiří
O2Z0905BOCA ChotěbořBaník Chomutov7:10 (5:4)80
Branky: Čáp Michal 3, Klimeš Pavel 2, Novotný Jan 2 - Nový Petr 4, Špicar Patrik 2, Minařík Petr 2, Rajnyš Vít, Boček Jan; Rozhodčí: Sebök Ladislav (8.4), Molík Jan (8.4); Delegát: Starý Ladislav; ŽK: 0 - Minařík Petr
O2Z1003Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř5:2 (2:2)100
O2Z1004Olympik MělníkGMM Jablonec10:2 (4:1)120
O2Z1005Betis KadaňFK Kladno5:6 (4:4)110


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Olympik Mělník9711 69: 3122 ( 4)
2.Jerigo 1994 Plzeň10622 45: 3920 ( 5)
3.Zlej sen Liberec9612 56: 4719 ( 1)
4.FK Kladno9522 39: 2417 ( 8)
5.GMM Jablonec10514 71: 5216 ( 4)
6.Baník Chomutov9423 73: 5714 ( 2)
7.Betis Kadaň10415 49: 5613 ( -8)
8.HERD Hradiště9405 39: 5412 ( -3)
9.BOCA Chotěboř10325 41: 4911 ( -1)
10.Wizards DDM Praha9234 31: 409 ( -3)
11.Malibu M.Boleslav9216 30: 477 ( -5)
12.COMBIX Ústí n.L.9009 20: 670 (-12)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1001Wizards DDM PrahaCOMBIX Ústí n.L.03.12. 19:30SOSH Jižní Město
O2Z1002Baník ChomutovMalibu M.Boleslav02.12. 20:15MSH Chomutov
O2Z1003Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř02.12. 20:45SH Slavia VŠ Plzeň
O2Z1004Olympik MělníkGMM Jablonec02.12. 20:00SH Mělník
O2Z1005Betis KadaňFK Kladno02.12. 19:30MSH Kadaň
O2Z1006Zlej sen LiberecHERD Hradiště04.12. 19:30NESH Harcov, Liberec
O2Z1102FK KladnoZlej sen Liberec09.12. 20:30MSH Kladno
O2Z1103GMM JablonecBetis Kadaň09.12. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1104BOCA ChotěbořOlympik Mělník09.12. 20:00SH Ledeč nad Sázavou
O2Z1105Jerigo 1994 PlzeňMalibu M.Boleslav09.12. 20:45SH Slavia VŠ Plzeň



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate