Futsal

reklama

O2Z - 2.liga "Západ" futsalu

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0401FK KladnoBaník Chomutov4:2 (1:0)85
Branky: Šnídl Petr, Chaloupka David, Jaráb Michal, Fujdiar Josef - Kopta Zdeněk, Minařík Petr; Rozhodčí: Vodrážka Dan (7.9), Vaněk Tomáš (8.1); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Vašák Marek, Šnídl Petr - Hůla Michal, Kasal Daniel
O2Z0403Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř1:1 (0:1)100
Branky: Lenk Ondřej - Klimeš Pavel; Rozhodčí: Štěřík Filip (8.4), Melničuk Vladimír (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Vitouš Ondřej - Popelka Petr, Klimeš Pavel
O2Z0405HERD HradištěOlympik Mělník B6:3 (3:0)60
Rozhodčí: Plzák Daniel (8.4), Kresta Jan (8.4); Delegát: Drobný Ladislav
O2Z0402Zlej sen LiberecWizards DDM Praha7:2 (2:1)95
Branky: Benek Aleš 3, Rašín Ondřej, Bernát Pavel, Soukup Robert, Klíma Lukáš - Rathaus Petr, Urych Šimon; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Laštovička Stanislav (8.4), Laštovička Stanislav; Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Polívka Tomáš - Čerbačeský Ondřej
O2Z0404Interobal Plzeň BGMM Jablonec8:6 (4:2)80
Branky: Slavík Jaroslav 3, Koc Václav 2, Hudaček Marko 2, Buchta Bronislav - Makula Kamil 2, Mečíř Petr 2, Haunold Jiří, Holický Ondřej; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.5), Stádník Vladimír (8.5); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Landrgott Tomáš, Slavík Jaroslav, Buchta Tomáš - Haunold Jiří, Mečíř Petr
O2Z0406Malibu M.BoleslavRapid Ústí n.L.0:0 (0:0)100
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8.3), Laštovička Stanislav (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub - Filinger David, Gajdoš Martin, Jelínek Tomáš, Vobořil Tomáš


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FK Kladno4400 21: 712 ( 6)
2.Rapid Ústí n.L.4310 26: 810 ( 4)
3.GMM Jablonec4301 32: 209 ( 3)
4.Malibu M.Boleslav4211 20: 87 ( -2)
5.BOCA Chotěboř4211 10: 117 ( 1)
6.Baník Chomutov4202 21: 176 ( 3)
7.Zlej sen Liberec4202 19: 156 ( 0)
8.Interobal Plzeň B4202 17: 186 ( 0)
9.Jerigo 1994 Plzeň4112 11: 164 ( -2)
10.HERD Hradiště4103 11: 403 ( -6)
11.Olympik Mělník B4004 8: 190 ( -6)
12.Wizards DDM Praha4004 7: 240 ( -3)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0501Rapid Ústí n.L.FK Kladno29.10. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z0502Olympik Mělník BMalibu M.Boleslav29.10. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0503GMM JablonecHERD Hradiště27.10. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0504BOCA ChotěbořInterobal Plzeň B28.10. 19:30SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0505Jerigo 1994 PlzeňWizards DDM Praha27.10. 20:45SH Slavia VŠ Plzeň
O2Z0506Baník ChomutovZlej sen Liberec28.10. 20:00SOMSH Chomutov



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate