Futsal

reklama

O2Z - 2. LIGA západ

1. kolo 25.09.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0101Wizards DDM PrahaBOCA Chotěboř25.09. 20:00
O2Z0103GMM JablonecBoca Jun. Krupka25.09. 20:00
O2Z0104MALIBU M.BoleslavJerigo 1994 Plzeň25.09. 20:00
O2Z0105Absolut Černý DubSpartak Perštějn25.09. 20:00
O2Z0106FK KladnoBaník Chomutov25.09. 20:00


2. kolo 02.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0201BOCA ChotěbořBaník Chomutov02.10. 20:00
O2Z0202Spartak PerštějnFK Kladno02.10. 20:00
O2Z0203Jerigo 1994 PlzeňAbsolut Černý Dub02.10. 20:00
O2Z0204Boca Jun. KrupkaMALIBU M.Boleslav02.10. 20:00
O2Z0206Wizards DDM PrahaDalmach Turnov02.10. 20:00


3. kolo 09.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0301Dalmach TurnovBOCA Chotěboř09.10. 20:00
O2Z0302GMM JablonecWizards DDM Praha09.10. 20:00
O2Z0304Absolut Černý DubBoca Jun. Krupka09.10. 20:00
O2Z0305FK KladnoJerigo 1994 Plzeň09.10. 20:00
O2Z0306Baník ChomutovSpartak Perštějn09.10. 20:00


4. kolo 16.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0401BOCA ChotěbořSpartak Perštějn16.10. 20:00
O2Z0402Jerigo 1994 PlzeňBaník Chomutov16.10. 20:00
O2Z0403Boca Jun. KrupkaFK Kladno16.10. 20:00
O2Z0405Wizards DDM PrahaMALIBU M.Boleslav16.10. 20:00
O2Z0406Dalmach TurnovGMM Jablonec16.10. 20:00


5. kolo 23.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0501GMM JablonecBOCA Chotěboř23.10. 20:00
O2Z0502MALIBU M.BoleslavDalmach Turnov23.10. 20:00
O2Z0503Absolut Černý DubWizards DDM Praha23.10. 20:00
O2Z0505Baník ChomutovBoca Jun. Krupka23.10. 20:00
O2Z0506Spartak PerštějnJerigo 1994 Plzeň23.10. 20:00


6. kolo 30.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0601BOCA ChotěbořJerigo 1994 Plzeň30.10. 20:00
O2Z0602Boca Jun. KrupkaSpartak Perštějn30.10. 20:00
O2Z0604Wizards DDM PrahaFK Kladno30.10. 20:00
O2Z0605Dalmach TurnovAbsolut Černý Dub30.10. 20:00
O2Z0606GMM JablonecMALIBU M.Boleslav30.10. 20:00


7. kolo 06.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0701MALIBU M.BoleslavBOCA Chotěboř06.11. 20:00
O2Z0702Absolut Černý DubGMM Jablonec06.11. 20:00
O2Z0703FK KladnoDalmach Turnov06.11. 20:00
O2Z0704Baník ChomutovWizards DDM Praha06.11. 20:00
O2Z0706Jerigo 1994 PlzeňBoca Jun. Krupka06.11. 20:00


8. kolo 13.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0801BOCA ChotěbořBoca Jun. Krupka13.11. 20:00
O2Z0803Wizards DDM PrahaSpartak Perštějn13.11. 20:00
O2Z0804Dalmach TurnovBaník Chomutov13.11. 20:00
O2Z0805GMM JablonecFK Kladno13.11. 20:00
O2Z0806MALIBU M.BoleslavAbsolut Černý Dub13.11. 20:00


9. kolo 20.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0901Absolut Černý DubBOCA Chotěboř20.11. 20:00
O2Z0902FK KladnoMALIBU M.Boleslav20.11. 20:00
O2Z0903Baník ChomutovGMM Jablonec20.11. 20:00
O2Z0904Spartak PerštějnDalmach Turnov20.11. 20:00
O2Z0905Jerigo 1994 PlzeňWizards DDM Praha20.11. 20:00


10. kolo 27.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1002Wizards DDM PrahaBoca Jun. Krupka27.11. 20:00
O2Z1003Dalmach TurnovJerigo 1994 Plzeň27.11. 20:00
O2Z1004GMM JablonecSpartak Perštějn27.11. 20:00
O2Z1005MALIBU M.BoleslavBaník Chomutov27.11. 20:00
O2Z1006Absolut Černý DubFK Kladno27.11. 20:00


11. kolo 04.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1101FK KladnoBOCA Chotěboř04.12. 20:00
O2Z1102Baník ChomutovAbsolut Černý Dub04.12. 20:00
O2Z1103Spartak PerštějnMALIBU M.Boleslav04.12. 20:00
O2Z1104Jerigo 1994 PlzeňGMM Jablonec04.12. 20:00
O2Z1105Boca Jun. KrupkaDalmach Turnov04.12. 20:00


12. kolo 11.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1201BOCA ChotěbořWizards DDM Praha11.12. 20:00
O2Z1203Boca Jun. KrupkaGMM Jablonec11.12. 20:00
O2Z1204Jerigo 1994 PlzeňMALIBU M.Boleslav11.12. 20:00
O2Z1205Spartak PerštějnAbsolut Černý Dub11.12. 20:00
O2Z1206Baník ChomutovFK Kladno11.12. 20:00


13. kolo 18.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1301Baník ChomutovBOCA Chotěboř18.12. 20:00
O2Z1302FK KladnoSpartak Perštějn18.12. 20:00
O2Z1303Absolut Černý DubJerigo 1994 Plzeň18.12. 20:00
O2Z1304MALIBU M.BoleslavBoca Jun. Krupka18.12. 20:00
O2Z1306Dalmach TurnovWizards DDM Praha18.12. 20:00


14. kolo 08.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1401BOCA ChotěbořDalmach Turnov08.01. 20:00
O2Z1402Wizards DDM PrahaGMM Jablonec08.01. 20:00
O2Z1404Boca Jun. KrupkaAbsolut Černý Dub08.01. 20:00
O2Z1405Jerigo 1994 PlzeňFK Kladno08.01. 20:00
O2Z1406Spartak PerštějnBaník Chomutov08.01. 20:00


15. kolo 15.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1501Spartak PerštějnBOCA Chotěboř15.01. 20:00
O2Z1502Baník ChomutovJerigo 1994 Plzeň15.01. 20:00
O2Z1503FK KladnoBoca Jun. Krupka15.01. 20:00
O2Z1505MALIBU M.BoleslavWizards DDM Praha15.01. 20:00
O2Z1506GMM JablonecDalmach Turnov15.01. 20:00


16. kolo 22.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1601BOCA ChotěbořGMM Jablonec22.01. 20:00
O2Z1602Dalmach TurnovMALIBU M.Boleslav22.01. 20:00
O2Z1603Wizards DDM PrahaAbsolut Černý Dub22.01. 20:00
O2Z1605Boca Jun. KrupkaBaník Chomutov22.01. 20:00
O2Z1606Jerigo 1994 PlzeňSpartak Perštějn22.01. 20:00


17. kolo 29.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1701Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř29.01. 20:00
O2Z1702Spartak PerštějnBoca Jun. Krupka29.01. 20:00
O2Z1704FK KladnoWizards DDM Praha29.01. 20:00
O2Z1705Absolut Černý DubDalmach Turnov29.01. 20:00
O2Z1706MALIBU M.BoleslavGMM Jablonec29.01. 20:00


18. kolo 05.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1801BOCA ChotěbořMALIBU M.Boleslav05.02. 20:00
O2Z1802GMM JablonecAbsolut Černý Dub05.02. 20:00
O2Z1803Dalmach TurnovFK Kladno05.02. 20:00
O2Z1804Wizards DDM PrahaBaník Chomutov05.02. 20:00
O2Z1806Boca Jun. KrupkaJerigo 1994 Plzeň05.02. 20:00


19. kolo 12.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1901Boca Jun. KrupkaBOCA Chotěboř12.02. 20:00
O2Z1903Spartak PerštějnWizards DDM Praha12.02. 20:00
O2Z1904Baník ChomutovDalmach Turnov12.02. 20:00
O2Z1905FK KladnoGMM Jablonec12.02. 20:00
O2Z1906Absolut Černý DubMALIBU M.Boleslav12.02. 20:00


20. kolo 19.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2001BOCA ChotěbořAbsolut Černý Dub19.02. 20:00
O2Z2002MALIBU M.BoleslavFK Kladno19.02. 20:00
O2Z2003GMM JablonecBaník Chomutov19.02. 20:00
O2Z2004Dalmach TurnovSpartak Perštějn19.02. 20:00
O2Z2005Wizards DDM PrahaJerigo 1994 Plzeň19.02. 20:00


21. kolo 26.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2102Boca Jun. KrupkaWizards DDM Praha26.02. 20:00
O2Z2103Jerigo 1994 PlzeňDalmach Turnov26.02. 20:00
O2Z2104Spartak PerštějnGMM Jablonec26.02. 20:00
O2Z2105Baník ChomutovMALIBU M.Boleslav26.02. 20:00
O2Z2106FK KladnoAbsolut Černý Dub26.02. 20:00


22. kolo 05.03.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2201BOCA ChotěbořFK Kladno05.03. 20:00
O2Z2202Absolut Černý DubBaník Chomutov05.03. 20:00
O2Z2203MALIBU M.BoleslavSpartak Perštějn05.03. 20:00
O2Z2204GMM JablonecJerigo 1994 Plzeň05.03. 20:00
O2Z2205Dalmach TurnovBoca Jun. Krupka05.03. 20:00



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate