Futsal

reklama

O2Z - 2. LIGA západ 2018-2019

1. kolo 28.09.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0101GMM JablonecFK Kladno28.09. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0102Wizards DDM PrahaJerigo 1994 Plzeň29.09. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0103Rapid Ústí n.L.Legie Příbram29.09. 20:00SOSC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z0104MALIBU M.BoleslavBaník Chomutov29.09. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0105BOCA ChotěbořOlympik Mělník B29.09. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0106Pampuch LiberecDynamo Č.Buděj.30.09. 19:00NESH TU Liberec, Harcov


2. kolo 05.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0201FK KladnoDynamo Č.Buděj.05.10. 20:00MSH Kladno
O2Z0202Olympik Mělník BPampuch Liberec07.10. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0203Baník ChomutovBOCA Chotěboř06.10. 19:00SOMSH Chomutov
O2Z0204Rapid Ústí n.L.MALIBU M.Boleslav07.10. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z0205Jerigo 1994 PlzeňLegie Příbram07.10. 18:30NESH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z0206GMM JablonecWizards DDM Praha05.10. 20:00MSH Jablonec n.Nisou


3. kolo 12.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0301Wizards DDM PrahaFK Kladno13.10. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0302Legie PříbramGMM Jablonec12.10. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z0303MALIBU M.BoleslavJerigo 1994 Plzeň14.10. 18:00NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0304BOCA ChotěbořRapid Ústí n.L.13.10. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0305Pampuch LiberecBaník Chomutov14.10. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z0306Dynamo Č.Buděj.Olympik Mělník B14.10. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB


4. kolo 19.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0401FK KladnoOlympik Mělník B19.10. 21:00SH BIOS Kladno
O2Z0402Baník ChomutovDynamo Č.Buděj.20.10. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z0403Pampuch LiberecRapid Ústí n.L.19.10. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z0404Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř20.10. 17:30SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z0405GMM JablonecMALIBU M.Boleslav19.10. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0406Wizards DDM PrahaLegie Příbram20.10. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11


5. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0501Legie PříbramFK Kladno26.10. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z0502MALIBU M.BoleslavWizards DDM Praha27.10. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0503BOCA ChotěbořGMM Jablonec27.10. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0504Pampuch LiberecJerigo 1994 Plzeň26.10. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z0505Dynamo Č.Buděj.Rapid Ústí n.L.28.10. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z0506Olympik Mělník BBaník Chomutov28.10. 18:00NESH Mělník, Gymnázium


6. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0601FK KladnoBaník Chomutov02.11. 20:00MSH Kladno
O2Z0602Rapid Ústí n.L.Olympik Mělník B02.11. 20:00SH PF UJEP Ústí n.Labem
O2Z0603Jerigo 1994 PlzeňDynamo Č.Buděj.03.11. 20:00SOSH Slavia VŠ Plzeň
O2Z0604GMM JablonecPampuch Liberec02.11. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0605Wizards DDM PrahaBOCA Chotěboř03.11. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0606Legie PříbramMALIBU M.Boleslav04.11. 20:15NESH Sedlčany, Gymnázium


7. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0701MALIBU M.BoleslavFK Kladno10.11. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0702BOCA ChotěbořLegie Příbram11.11. 17:00NESH Jiskra Havl.Brod
O2Z0703Wizards DDM PrahaPampuch Liberec10.11. 18:00SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0704Dynamo Č.Buděj.GMM Jablonec11.11. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z0705Olympik Mělník BJerigo 1994 Plzeň11.11. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0706Baník ChomutovRapid Ústí n.L.10.11. 18:00SOMSH Chomutov


8. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0801FK KladnoRapid Ústí n.L.16.11. 20:00MSH Kladno
O2Z0802Jerigo 1994 PlzeňBaník Chomutov17.11. 19:00SOSH Slavia VŠ Plzeň
O2Z0803GMM JablonecOlympik Mělník B16.11. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0804Wizards DDM PrahaDynamo Č.Buděj.16.11. 20:30SH Jižní Město, Praha 11
O2Z0805Legie PříbramPampuch Liberec16.11. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z0806MALIBU M.BoleslavBOCA Chotěboř17.11. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu


9. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0901BOCA ChotěbořFK Kladno24.11. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0902Pampuch LiberecMALIBU M.Boleslav25.11. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z0903Dynamo Č.Buděj.Legie Příbram25.11. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z0904Olympik Mělník BWizards DDM Praha25.11. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0905Baník ChomutovGMM Jablonec24.11. 18:00SOSH Spořice
O2Z0906Rapid Ústí n.L.Jerigo 1994 Plzeň24.11. 20:00SOSC Sluneta Ústí n.Labem


10. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1001FK KladnoJerigo 1994 Plzeň30.11. 20:00MSH Kladno
O2Z1002GMM JablonecRapid Ústí n.L.30.11. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1003Wizards DDM PrahaBaník Chomutov01.12. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z1004Legie PříbramOlympik Mělník B30.11. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1005MALIBU M.BoleslavDynamo Č.Buděj.02.12. 18:00NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1006BOCA ChotěbořPampuch Liberec01.12. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod


11. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1101Pampuch LiberecFK Kladno09.12. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z1102Dynamo Č.Buděj.BOCA Chotěboř09.12. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1103Olympik Mělník BMALIBU M.Boleslav09.12. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1104Baník ChomutovLegie Příbram08.12. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1105Rapid Ústí n.L.Wizards DDM Praha09.12. 12:30NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1106Jerigo 1994 PlzeňGMM Jablonec08.12. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


12. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1201FK KladnoGMM Jablonec14.12. 20:00MSH Kladno
O2Z1202Jerigo 1994 PlzeňWizards DDM Praha15.12. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1203Legie PříbramRapid Ústí n.L.14.12. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1204Baník ChomutovMALIBU M.Boleslav15.12. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1205Olympik Mělník BBOCA Chotěboř16.12. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1206Dynamo Č.Buděj.Pampuch Liberec16.12. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB


13. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1301Dynamo Č.Buděj.FK Kladno13.01. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1302Pampuch LiberecOlympik Mělník B11.01. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z1303BOCA ChotěbořBaník Chomutov12.01. 18:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z1304MALIBU M.BoleslavRapid Ústí n.L.12.01. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1305Legie PříbramJerigo 1994 Plzeň11.01. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1306Wizards DDM PrahaGMM Jablonec12.01. 19:30SOSH Jižní Město, Praha 11


14. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1401FK KladnoWizards DDM Praha18.01. 20:00MSH Kladno
O2Z1402GMM JablonecLegie Příbram18.01. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1403Jerigo 1994 PlzeňMALIBU M.Boleslav18.01. 20:00SH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1404Rapid Ústí n.L.BOCA Chotěboř20.01. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1405Baník ChomutovPampuch Liberec19.01. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1406Olympik Mělník BDynamo Č.Buděj.20.01. 18:00NESH Mělník, Gymnázium


15. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1501Olympik Mělník BFK Kladno27.01. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1502Dynamo Č.Buděj.Baník Chomutov27.01. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1503Rapid Ústí n.L.Pampuch Liberec27.01. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1504BOCA ChotěbořJerigo 1994 Plzeň27.01. 18:30NESH Jiskra Havl.Brod
O2Z1505MALIBU M.BoleslavGMM Jablonec27.01. 18:00NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1506Legie PříbramWizards DDM Praha25.01. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium


16. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1601FK KladnoLegie Příbram01.02. 20:00MSH Kladno
O2Z1602Wizards DDM PrahaMALIBU M.Boleslav02.02. 18:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z1603GMM JablonecBOCA Chotěboř01.02. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1604Jerigo 1994 PlzeňPampuch Liberec02.02. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1605Rapid Ústí n.L.Dynamo Č.Buděj.03.02. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1606Baník ChomutovOlympik Mělník B02.02. 18:00SOMSH Chomutov


17. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1701Baník ChomutovFK Kladno09.02. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1702Olympik Mělník BRapid Ústí n.L.10.02. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1703Dynamo Č.Buděj.Jerigo 1994 Plzeň10.02. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1704Pampuch LiberecGMM Jablonec10.02. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z1705BOCA ChotěbořWizards DDM Praha09.02. 18:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z1706MALIBU M.BoleslavLegie Příbram09.02. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu


18. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1801FK KladnoMALIBU M.Boleslav22.02. 20:00MSH Kladno
O2Z1802Legie PříbramBOCA Chotěboř22.02. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1803Pampuch LiberecWizards DDM Praha22.02. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z1804GMM JablonecDynamo Č.Buděj.22.02. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1805Jerigo 1994 PlzeňOlympik Mělník B23.02. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1806Rapid Ústí n.L.Baník Chomutov24.02. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem


19. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1901Rapid Ústí n.L.FK Kladno03.03. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1902Baník ChomutovJerigo 1994 Plzeň02.03. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1903Olympik Mělník BGMM Jablonec03.03. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1904Dynamo Č.Buděj.Wizards DDM Praha03.03. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1905Pampuch LiberecLegie Příbram03.03. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z1906BOCA ChotěbořMALIBU M.Boleslav02.03. 18:00SOSH Jiskra Havl.Brod


20. kolo 15.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2001FK KladnoBOCA Chotěboř15.03. 20:00MSH Kladno
O2Z2002MALIBU M.BoleslavPampuch Liberec16.03. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z2003Legie PříbramDynamo Č.Buděj.15.03. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z2004Wizards DDM PrahaOlympik Mělník B16.03. 19:30SOSH Jedenáctka VS, PHA 11
O2Z2005GMM JablonecBaník Chomutov15.03. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z2006Jerigo 1994 PlzeňRapid Ústí n.L.16.03. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


21. kolo 22.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2101Jerigo 1994 PlzeňFK Kladno22.03. 20:00SH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z2102Rapid Ústí n.L.GMM Jablonec22.03. 20:00SC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z2103Baník ChomutovWizards DDM Praha22.03. 20:00MSH Chomutov
O2Z2104Olympik Mělník BLegie Příbram22.03. 20:00SH Mělník, Gymnázium
O2Z2105Dynamo Č.Buděj.MALIBU M.Boleslav22.03. 20:00SH TJ Lokomotiva ČB
O2Z2106Pampuch LiberecBOCA Chotěboř22.03. 20:00SH TU Liberec, Harcov


22. kolo 30.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2201FK KladnoPampuch Liberec30.03. 20:00SOMSH Kladno
O2Z2202BOCA ChotěbořDynamo Č.Buděj.30.03. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z2203MALIBU M.BoleslavOlympik Mělník B30.03. 20:00SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z2204Legie PříbramBaník Chomutov30.03. 20:00SOSH Sedlčany, Gymnázium
O2Z2205Wizards DDM PrahaRapid Ústí n.L.30.03. 20:00SOSH Jedenáctka VS, PHA 11
O2Z2206GMM JablonecJerigo 1994 Plzeň30.03. 20:00SOMSH Jablonec n.Nisou



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate