Futsal

reklama

O2Z - 2.liga "Západ" futsalu

TABULKA STŘELCŮ ke dni 19.04.2018
JménoOddílPočet
Benek AlešZlej sen Liberec47
Mečíř PetrGMM Jablonec38
Gajdoš MartinRapid Ústí n.L.24
Jaráb MichalFK Kladno24
Nový PetrBaník Chomutov24
Šnídl PetrFK Kladno24
Klimeš PavelBOCA Chotěboř23
Dlouhý MartinRapid Ústí n.L.22
Šebek JanJerigo 1994 Plzeň21
Haunold JiříGMM Jablonec19
Kopta ZdeněkBaník Chomutov19
Koc VáclavInterobal Plzeň B17
Soukup MilanZlej sen Liberec17
Šimáček MichalMalibu M.Boleslav17
Slavík JaroslavInterobal Plzeň B16
Bernát PavelZlej sen Liberec15
Mečíř JanGMM Jablonec15
Gabčo JosefOlympik Mělník B14
Štverák TomášInterobal Plzeň B14
Vobořil TomášRapid Ústí n.L.14
Eisenreich JindřichHERD Hradiště13
Lenk OndřejJerigo 1994 Plzeň13
Maňas MarekMalibu M.Boleslav13
Prejsa TomášOlympik Mělník B13
Stejskal PavelFK Kladno13
VlastníOlympik Mělník B13
Bendl PetrJerigo 1994 Plzeň12
Blažek MichalWizards DDM Praha12
Jelínek TomášRapid Ústí n.L.12
Vitouš OndřejJerigo 1994 Plzeň12
Beníšek TomášGMM Jablonec11
Kaválek MartinFK Kladno11
Mazánek TomášGMM Jablonec11
Sedláček VítRapid Ústí n.L.11
Caizl PavelFK Kladno10
Hudeček PavelHERD Hradiště10
Imlauf TomášWizards DDM Praha10
Janošík PatrikBaník Chomutov10
Maryška JakubMalibu M.Boleslav10
Mečíř MatějGMM Jablonec10
Rous JanJerigo 1994 Plzeň10
Vašák MarekFK Kladno10
Vokoun JiříOlympik Mělník B10
Žoček JakubZlej sen Liberec10
Čáha FrantišekWizards DDM Praha9
Krejčík KamilGMM Jablonec9
Novák JiříBaník Chomutov9
Špicar PatrikBaník Chomutov9
Tomek JiříWizards DDM Praha9
Vokoun Jiří ml.Olympik Mělník B9
Zdržálek DominikOlympik Mělník B9
Dvořák DominikRapid Ústí n.L.8
Mariánus PavelInterobal Plzeň B8
Müller DavidFK Kladno8
Nobst DominikBaník Chomutov8
Rozboud KarelInterobal Plzeň B8
Somerauer MartinBOCA Chotěboř8
Süssmilch JakubBaník Chomutov8
Vála SlavomírOlympik Mělník B8
Berky OndřejBOCA Chotěboř7
Kateřiňák JiříMalibu M.Boleslav7
Mach LukášRapid Ústí n.L.7
Němec JosefZlej sen Liberec7
Pekník TomášJerigo 1994 Plzeň7
Rathaus PetrWizards DDM Praha7
Sloup VáclavRapid Ústí n.L.7
Urych ŠimonWizards DDM Praha7
Bína PavelZlej sen Liberec6
Čapek DušanBOCA Chotěboř6
Filinger DavidRapid Ústí n.L.6
Hibler LukášHERD Hradiště6
Matas MartinInterobal Plzeň B6
Novotný PavelBOCA Chotěboř6
Bejbl JanFK Kladno5
Bělík ZdeněkMalibu M.Boleslav5
Čapek MatějRapid Ústí n.L.5
Dolejška JanWizards DDM Praha5
Göybulak SafakHERD Hradiště5
Hudaček MarkoInterobal Plzeň B5
Chaloupka DavidFK Kladno5
Kasal DanielBaník Chomutov5
Kasýk ZdeněkInterobal Plzeň B5
Kettner MichalOlympik Mělník B5
Klíma LukášZlej sen Liberec5
Kopta JanBaník Chomutov5
Kratochvíl JiříBOCA Chotěboř5
Kuč ErvinWizards DDM Praha5
Kvapil JanMalibu M.Boleslav5
Malák MarekOlympik Mělník B5
Popelka PetrBOCA Chotěboř5
Prchal JiříBOCA Chotěboř5
Řeháček JanGMM Jablonec5
Sedláček FrantišekOlympik Mělník B5
Šisler JiříZlej sen Liberec5
Šneberger DavidHERD Hradiště5
Virt AdamRapid Ústí n.L.5
Zajíček PetrInterobal Plzeň B5
Buchta BronislavInterobal Plzeň B4
Čáp MichalBOCA Chotěboř4
Čurda JanFK Kladno4
Javůrek JanMalibu M.Boleslav4
Klier MatějRapid Ústí n.L.4
Klíma BohumilBaník Chomutov4
Lávička LubošHERD Hradiště4
Makula KamilGMM Jablonec4
Mazánek MilanGMM Jablonec4
Mažári PatrikOlympik Mělník B4
Moravec MilošBOCA Chotěboř4
Novotný JanBOCA Chotěboř4
Novotný PetrZlej sen Liberec4
Slezák DanielOlympik Mělník B4
Šuba PavelOlympik Mělník B4
Trnka MartinJerigo 1994 Plzeň4
Volf JiříMalibu M.Boleslav4
Beneš JakubZlej sen Liberec3
Blažek JakubInterobal Plzeň B3
Buchta TomášInterobal Plzeň B3
Bursa PavelGMM Jablonec3
Dvořák JanHERD Hradiště3
Forman AdamInterobal Plzeň B3
Holický OndřejGMM Jablonec3
Holý MichalInterobal Plzeň B3
Chmelan JiříBaník Chomutov3
Kabele JiříFK Kladno3
Kapoun JanRapid Ústí n.L.3
Kazda MatyášZlej sen Liberec3
Kraus PavelGMM Jablonec3
Lukáč DanielMalibu M.Boleslav3
Pitloun StanislavMalibu M.Boleslav3
Toman FilipZlej sen Liberec3
Veselý MartinOlympik Mělník B3
Zajíček TomášInterobal Plzeň B3
Bělovský OndřejBOCA Chotěboř2
Bína MarekZlej sen Liberec2
Bláha MilanGMM Jablonec2
Boček JanBaník Chomutov2
Bohata PetrZlej sen Liberec2
Boško DavidMalibu M.Boleslav2
Buřič TomášHERD Hradiště2
Demeter VáclavOlympik Mělník B2
Farář MartinBaník Chomutov2
Fedorek LadislavHERD Hradiště2
Fidrich DavidMalibu M.Boleslav2
Filip VladimírWizards DDM Praha2
Fujdiar JosefFK Kladno2
Hanzlík RadekRapid Ústí n.L.2
Ježek MartinZlej sen Liberec2
Landrgott TomášInterobal Plzeň B2
Malý AdamJerigo 1994 Plzeň2
Marek TomášFK Kladno2
Micák ŠtefanBaník Chomutov2
Němec JakubOlympik Mělník B2
Plintovič PetrMalibu M.Boleslav2
Rada JiříHERD Hradiště2
Shklyarskyy BohdanInterobal Plzeň B2
Ščislák DavidHERD Hradiště2
Špicl MichalInterobal Plzeň B2
Trojovský MartinJerigo 1994 Plzeň2
Trubička JaroslavOlympik Mělník B2
Tykal TomášBaník Chomutov2
Valdman PavelHERD Hradiště2
Vogt DominikZlej sen Liberec2
Vojáček MichaelInterobal Plzeň B2
Žižka MartinZlej sen Liberec2
Abrham TomášInterobal Plzeň B1
Argent AndrewWizards DDM Praha1
Babovák JanOlympik Mělník B1
Babovák MichalOlympik Mělník B1
Bártek LukášHERD Hradiště1
Běloušek MartinBOCA Chotěboř1
Buzek MichalOlympik Mělník B1
Čerbačeský OndřejWizards DDM Praha1
Dobeš MiroslavHERD Hradiště1
Falář MiloslavHERD Hradiště1
Gedeon FilipBaník Chomutov1
Hanousek PetrBOCA Chotěboř1
Horáček PetrZlej sen Liberec1
Hromádka TomášBOCA Chotěboř1
Imfauf MarekWizards DDM Praha1
Jákl AdamGMM Jablonec1
Janda PetrBaník Chomutov1
Janošík TomášBaník Chomutov1
Kanát MartinJerigo 1994 Plzeň1
Kohnhäuser VladimírMalibu M.Boleslav1
Kohout MilanHERD Hradiště1
Krasnický JakubZlej sen Liberec1
Künstner DušanInterobal Plzeň B1
Lukáč MartinHERD Hradiště1
Minařík PetrBaník Chomutov1
Nový MichalBaník Chomutov1
Odvářka MartinBOCA Chotěboř1
Odvářka RadekBOCA Chotěboř1
Pechanec OndřejMalibu M.Boleslav1
Polanka PetrMalibu M.Boleslav1
Prieložný JanOlympik Mělník B1
Rašín OndřejZlej sen Liberec1
Rolenc JanOlympik Mělník B1
Roudnický FilipMalibu M.Boleslav1
Sinkule PatrikHERD Hradiště1
Sláma ZdeněkInterobal Plzeň B1
Soukup RobertZlej sen Liberec1
Stojka ErikMalibu M.Boleslav1
Sváta MatějOlympik Mělník B1
Šebek RostislavBaník Chomutov1
Veselovský MatějMalibu M.Boleslav1
Veselý JiříFK Kladno1
Vobořil DavidWizards DDM Praha1
Vodička OndřejZlej sen Liberec1
Vokoun MartinFK Kladno1
Vrabec KarelZlej sen Liberec1
Vrba JanBaník Chomutov1

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate