Futsal

reklama

O2Z - 2.liga "Západ" futsalu

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0101Baník ChomutovWizards DDM Praha6:6 (3:2)200
Branky: Špicar Patrik 2, Nový Petr 2, Minařík Petr, Kasal Daniel - Argent Andrew 2, Vácha Zdeněk, Tomek Jiří, Vobořil David, Urych Šimon; Rozhodčí: Košťál Milan (8.4), Novotný Jan (8.4); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Farář Martin - 0
O2Z0102Jerigo 1994 PlzeňCOMBIX Ústí n.L.6:2 (3:0)110
Branky: Šebek Jan 3, Beránek Tomáš, Vitouš Ondřej, Bendl Petr - Maštalíř Jiří, Urbánszký Alexandr; Rozhodčí: Chadima Miroslav (8.5), Stádník Vladimír (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: 0 - Cibrík Michal
O2Z0103Olympik MělníkMalibu M.Boleslav4:1 (1:1)150
Branky: Vokoun Jiří 2, Gabčo Josef, Kitanovič Aleksandar - Razák Filip; Rozhodčí: Vaněk Václav (7.8), Lafek David (8); Delegát: Hora Jan; ŽK: Gabčo Josef, Vokoun Jiří, Malák Marek - Bělík Zdeněk
O2Z0104Betis KadaňBOCA Chotěboř4:2 (3:1)100
Branky: Mezera Jaroslav 2, Kopta Zdeněk, Novák Jiří - Popelka Petr, Novotný Tomáš; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Říha Jaroslav (8.3); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Mezera Jaroslav - 0
O2Z0105Zlej sen LiberecGMM Jablonec4:13 (2:3)150
Branky: Němec Josef 2, Benek Aleš, Žoček Jakub - Krejčík Kamil 5, Mečíř Petr 3, Krasnický Jakub 2, Jákl Adam, Bláha Milan, Haunold Jiří; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.3), Trlida Zdeněk (8.2); Delegát: Černý Martin; ŽK: Žoček Jakub - 0
O2Z0106HERD HradištěFK Kladno4:2 (2:2)110
Branky: Lávička Luboš 2, Kohout Milan, Ščislák David - Kaválek Martin 2; Rozhodčí: Chládek Miroslav (8.4), Štěřík Filip (8.1); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Podlipský Miroslav, Lukáč Martin, Dvořák Jan, Lávička Luboš - 0


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0201Wizards DDM PrahaFK Kladno0:6 (0:3)110
Branky: Caizl Pavel 2, Kaválek Martin 2, Vlastní, Slavík Tomáš; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.4), Lafek David (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Vobořil David - 0; ČK: Vobořil David - 0
O2Z0202GMM JablonecHERD Hradiště10:3 (6:1)80
Branky: Krejčík Kamil 4, Mečíř Petr 4, Kraus Pavel, Holický Ondřej - Hudeček Pavel, Ščislák David, Eisenreich Jindřich; Rozhodčí: Vodrážka Dan (8.4), Kolbaba Pavel (8.3); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Jákl Adam - Ščislák David, Kohout Milan
O2Z0203BOCA ChotěbořZlej sen Liberec9:5 (5:2)59
Branky: Novotný Pavel 3, Klimeš Pavel 2, Čapek Dušan, Čáp Michal, Staněk Ondřej, Odvářka Martin - Benek Aleš, Poživil Bořek, Bína Pavel, Klíma Lukáš, Mečíř Jan; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Jílek Lukáš (8.4); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Klimeš Pavel - Bína Pavel, Žoček Jakub; ČK: 0 - Bína Pavel
O2Z0204Malibu M.BoleslavBetis Kadaň6:4 (0:2)110
Branky: Vaněk Matěj 3, Maňas Marek 2, Soukup Milan - Novák Jiří 2, Kaidl Lukáš, Süssmilch Jakub; Rozhodčí: Vrtal Bohumil (7.9), Krupa Jan (7.9); Delegát: Černý Martin; ŽK: Kvapil Jan, Kateřiňák Jiří, Matouš Petr, Král Pavel - Süssmilch Jakub
O2Z0205COMBIX Ústí n.L.Olympik Mělník3:13 (2:6)110
Branky: Čisár Jan 2, Valta Petr - Vokoun Jiří 4, Gabčo Josef 3, Babovák Michal 2, Rolenc Jan, Malák Marek, Kitanovič Aleksandar, Babovák Jan; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Nešněra Filip (8.3); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Urbánszký Alexandr, Holly Marek - Malák Marek
O2Z0206Baník ChomutovJerigo 1994 Plzeň3:5 (2:3)200
Branky: Micák Štefan, Rajnyš Vít, Klíma Daniel - Vitouš Ondřej 2, Vohrna Marek, Pekník Tomáš, Bendl Petr; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Kresta Jan (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Micák Štefan, Kasal Daniel - Šebek Jan, Vohrna Marek


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0301Jerigo 1994 PlzeňWizards DDM Praha4:1 (2:0)170
Branky: Lenk Ondřej 3, Bendl Petr - Argent Andrew; Rozhodčí: Vomastek Daniel (8.4), Matyš Jakub (8.4); Delegát: Návesník Pavel; ŽK: Vohrna Marek - 0
O2Z0302Olympik MělníkBaník Chomutov13:5 (5:4)170
Branky: Gabčo Josef 6, Vokoun Jiří 3, Rolenc Jan, Malák Marek, Kitanovič Aleksandar, Cabadaj Tomáš - Špicar Patrik 4, Minařík Petr; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.3), Markovský Tomáš (8.3); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Jenč Michal, Šuba Pavel, Kitanovič Aleksandar - Špicar Patrik, Klíma Daniel
O2Z0303Betis KadaňCOMBIX Ústí n.L.10:3 (1:2)150
Branky: Kopta Zdeněk 3, Novák Jiří 2, Škůrek Ladislav, Mezera Jaroslav, Kadlec Marek, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš - Soukup David 2, Cibrík Michal; Rozhodčí: Štěřík Filip (8.4), Henych Karel (8.4); Delegát: Novotný Josef; ŽK: Kopta Zdeněk - Valta Petr
O2Z0304Zlej sen LiberecMalibu M.Boleslav8:2 (3:1)200
Branky: Šisler Jiří 3, Vůch Egon 2, Rašín Ondřej, Benek Aleš, Žoček Jakub - Soukup Milan, Kohnhäuser Vladimír; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nešněra Filip (8.2); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Beneš Jakub - Kroupa Jakub
O2Z0305HERD HradištěBOCA Chotěboř7:2 (2:0)120
Branky: Lukáč Martin 2, Šneberger David 2, Ščislák David 2, Eisenreich Jindřich - Popelka Petr, Běloušek Martin; Rozhodčí: Vaněk Václav (8.4), Chadima Miroslav (8.3); Delegát: Hora Jan; ŽK: Lukáč Martin, Ščislák David - Hromádka Tomáš
O2Z0306FK KladnoGMM Jablonec2:2 (1:1)120
Branky: Vlastní, Junek Petr - Haunold Jiří, Mečíř Petr; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.4), Stádník Vladimír (8.3); Delegát: Tanáč Vladislav


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0401Wizards DDM PrahaGMM Jablonec6:5 (2:0)80
Branky: Argent Andrew 2, Rathaus Petr 2, Vácha Zdeněk, Čechura Jan - Haunold Jiří 2, Mečíř Petr 2, Duda Štěpán; Rozhodčí: Krupa Jan (8.4), Gryc Leoš (8.4); Delegát: Černý Martin
O2Z0402BOCA ChotěbořFK Kladno3:5 (2:2)70
Branky: Popelka Petr 2, Staněk Ondřej - Kaválek Martin 2, Junek Petr, Caizl Pavel, Farkaš Darek; Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8.3), Vodrážka Dan (8.4); Delegát: Pavlas Jan
O2Z0403Malibu M.BoleslavHERD Hradiště4:7 (1:1)102
Branky: Kohnhäuser Vladimír 2, Kvapil Jan, Maňas Marek - Eisenreich Jindřich 4, Hudeček Pavel 2, Kohout Milan; Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8.4), Nešněra Filip (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Maňas Marek, Soukup Milan, Kvapil Jan, Vaněk Matěj - Lukáč Martin
O2Z0404COMBIX Ústí n.L.Zlej sen Liberec1:5 (1:1)90
Branky: Čisár Jan - Novotný Petr 2, Bína Pavel 2, Mečíř Jan; Rozhodčí: Kresta Jan (8.3), Košťál Milan (8.3); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Urbánszký Alexandr - 0
O2Z0405Betis KadaňBaník Chomutov8:8 (4:4)300
Branky: Škůrek Ladislav 2, Kopta Zdeněk 2, Kaidl Lukáš, Mezera Jaroslav, Kinský Jan, Novák Jiří - Nový Petr 3, Rajnyš Vít 2, Minařík Petr 2, Špicar Patrik; Rozhodčí: Chadima Miroslav (8.3), Lafek David (8.5); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Kaidl Lukáš - Rajnyš Vít, Micák Štefan, Klíma Daniel
O2Z0406Jerigo 1994 PlzeňOlympik Mělník2:2 (0:0)175
Branky: Bednář Petr, Rous Jan - Němec Jakub, Surmaj David; Rozhodčí: Štěřík Filip (8.2), Vomastek Daniel (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Rous Jan - Gabčo Josef


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0501Olympik MělníkWizards DDM Praha6:4 (2:3)100
Branky: Vokoun Jiří 4, Prejsa Tomáš, Cabadaj Tomáš - Vácha Zdeněk 4; Rozhodčí: Gryc Leoš (8.3), Šmíd Jiří (8.3); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Surmaj David - 0; ČK: Jenč Michal - 0
O2Z0502Betis KadaňJerigo 1994 Plzeň5:6 (2:0)200
Branky: Kopta Zdeněk 4, Škůrek Ladislav - Bendl Petr 2, Kanát Martin, Touš Ondřej, Rous Jan, Pekník Tomáš; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Košťál Milan (8.4); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Novák Jiří, Süssmilch Jakub - 0
O2Z0503Zlej sen LiberecBaník Chomutov4:3 (3:1)110
Branky: Bernát Pavel 2, Němec Josef, Vlach Ondřej - Rajnyš Vít, Boček Jan, Nobst Dominik; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Krupa Jan (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: 0 - Boček Jan
O2Z0504HERD HradištěCOMBIX Ústí n.L.4:3 (3:0)140
Branky: Vlastní, Valdman Pavel, Kohout Milan, Eisenreich Jindřich - Sedláček Vít 3; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Henych Karel (8.4); Delegát: Novotný Josef
O2Z0505FK KladnoMalibu M.Boleslav8:0 (2:0)150
Branky: Jaráb Michal 3, Fujdiar Josef 2, Junek Petr, Koubek Martin, Vokoun Martin; Rozhodčí: Chadima Miroslav (8.2), Vaněk Václav (8); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Fujdiar Josef - Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Vladimír; ČK: 0 - Kvapil Jan
O2Z0506GMM JablonecBOCA Chotěboř6:7 (3:2)150
Branky: Kraus Pavel 3, Mečíř Petr 2, Haunold Jiří - Kratochvíl Jiří 4, Staněk Ondřej, Novotný Pavel, Novotný Jan; Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8.4), Čurda Michal (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Beníšek Tomáš - Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Moravec Miloš, Novotný Pavel; ČK: 0 - Popelka Petr


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0601Wizards DDM PrahaBOCA Chotěboř1:1 (0:0)100
Branky: Vácha Zdeněk - Doležal Martin; Rozhodčí: Vaněk Václav (8.4), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Imlauf Tomáš - 0
O2Z0602Malibu M.BoleslavGMM Jablonec2:5 (1:2)113
Branky: Maňas Marek, Razák Filip - Beníšek Tomáš 2, Bláha Milan, Haunold Jiří, Holický Ondřej; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Černý Ondřej (8.5); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Kohnhäuser Vladimír, Boško David, Bělík Zdeněk - Holický Ondřej, Duda Štěpán
O2Z0603COMBIX Ústí n.L.FK Kladno0:4 (0:1)110
Branky: Kaválek Martin 2, Koubek Martin, Vokoun Martin; Rozhodčí: Krupa Jan (8.4), Šmíd Jiří (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Urbánszký Alexandr, Valta Petr - Kaválek Martin
O2Z0604Baník ChomutovHERD Hradiště18:4 (9:1)200
Branky: Nový Petr 6, Špicar Patrik 4, Rajnyš Vít 2, Minařík Petr 2, Farář Martin, Boček Jan, Nobst Dominik, Klíma Daniel - Kohout Milan, Hudeček Pavel, Lávička Luboš, Dvořák Jan; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.4), Cílek Martin (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Nobst Dominik - Ščislák David
O2Z0605Zlej sen LiberecJerigo 1994 Plzeň7:4 (6:3)130
Branky: Němec Josef, Vlach Ondřej, Bernát Pavel, Novotný Petr, Benek Aleš, Soběslav Ondřej, Žoček Jakub - Bednář Petr 2, Rous Jan, Bendl Petr; Rozhodčí: Vodrážka Dan (8.4), Kolbaba Pavel (8.4); Delegát: Starý Ladislav; ŽK: Soukup Robert - 0
O2Z0606Olympik MělníkBetis Kadaň11:1 (5:1)100
Branky: Vokoun Jiří 3, Cabadaj Tomáš 3, Gabčo Josef 2, Malák Marek, Kitanovič Aleksandar, Surmaj David - Škůrek Ladislav; Rozhodčí: Košťál Milan (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Švagr Roman


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0701Betis KadaňWizards DDM Praha4:3 (1:0)105
Branky: Škůrek Ladislav, Kaidl Lukáš, Kopta Zdeněk, Kinský Jan - Vácha Zdeněk, Tomek Jiří, Rathaus Petr; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.4), Říha Jaroslav (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: 0 - Argent Andrew, Tomek Jiří
O2Z0702Zlej sen LiberecOlympik Mělník8:4 (3:2)150
Branky: Bernát Pavel 3, Bína Pavel 2, Němec Josef, Novotný Petr, Benek Aleš - Surmaj David 2, Rolenc Jan, Kitanovič Aleksandar; Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8.4), Gryc Leoš (8.4); Delegát: Kudrna Ladislav
O2Z0703HERD HradištěJerigo 1994 Plzeň4:7 (4:2)110
Branky: Eisenreich Jindřich 2, Lávička Luboš, Netrval Jakub - Rous Jan 3, Bendl Petr 3, Vohrna Marek; Rozhodčí: Vomastek Daniel (8.3), Štěřík Filip (8.2); Delegát: Novotný Josef; ŽK: Lávička Luboš, Ščislák David - 0
O2Z0704FK KladnoBaník Chomutov5:9 (2:5)120
Branky: Junek Petr 2, Caizl Pavel, Kaválek Martin, Trnka Jaroslav - Nobst Dominik 4, Špicar Patrik 3, Rajnyš Vít, Nový Petr; Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8.3), Lafek David (8.4); Delegát: Černý Martin; ŽK: Trnka Jaroslav, Koubek Martin, Jaráb Michal, Kaválek Martin - Nobst Dominik, Rajnyš Vít, Kasal Daniel
O2Z0705GMM JablonecCOMBIX Ústí n.L.11:2 (6:0)70
Branky: Kraus Pavel 3, Krejčík Kamil 2, Haunold Jiří 2, Beníšek Tomáš 2, Mečíř Petr, Duda Štěpán - Betyár Miroslav, Čisár Lukáš; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.3), Řeháček Lubomír (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Krasnický Jakub - Lédl Jakub, Cibrík Michal, Betyár Miroslav
O2Z0706BOCA ChotěbořMalibu M.Boleslav3:3 (1:1)75
Branky: Čáp Michal 2, Kratochvíl Jiří - Maryška Jakub 2, Vaněk Matěj; Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8.4), Kolbaba Pavel (8.3); Delegát: Svědiroh Miroslav; ŽK: Čapek Dušan, Novotný Pavel, Odvářka Radek - Kroupa Jakub, Maňas Marek, Bílek Michal, Maryška Jakub


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0801Wizards DDM PrahaMalibu M.Boleslav5:3 (3:1)70
Branky: Imlauf Tomáš 2, Tomek Jiří, Čerbačeský Ondřej, Urych Šimon - Bílek Michal, Polanka Petr, Razák Filip; Rozhodčí: Novotný Jan (8.4), Říha Jaroslav (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk
O2Z0802COMBIX Ústí n.L.BOCA Chotěboř3:5 (0:1)80
Branky: Čisár Jan, Cibrík Michal, Čisár Lukáš - Novotný Pavel 3, Staněk Ondřej, Odvářka Martin; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.3), Košťál Milan (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Cibrík Michal - Novotný Pavel
O2Z0803Baník ChomutovGMM Jablonec11:5 (1:3)175
Branky: Nový Petr 2, Svoboda Slavomír 2, Kasal Daniel 2, Klíma Daniel 2, Rajnyš Vít, Boček Jan, Hůla Michal - Mečíř Petr 3, Krejčík Kamil 2; Rozhodčí: Kresta Jan (8.3), Stádník Vladimír (8.3); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Nový Petr, Micák Štefan, Minařík Petr - Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr
O2Z0804Jerigo 1994 PlzeňFK Kladno1:1 (1:0)100
Branky: Vohrna Marek - Kaválek Martin; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Štěřík Filip (8.4); Delegát: Primus Miroslav; ŽK: 0 - Caizl Pavel, Jaráb Michal, Farkaš Darek
O2Z0805Olympik MělníkHERD Hradiště6:5 (3:1)110
Branky: Vokoun Jiří 3, Němec Jakub, Prieložný Jan, Kitanovič Aleksandar - Kohout Milan 2, Šneberger David 2, Eisenreich Jindřich; Rozhodčí: Vaněk Václav (8.2), Černý Ondřej (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: Malák Marek - Kohout Milan, Dvořák Jan; ČK: Malák Marek - Šneberger David
O2Z0806Betis KadaňZlej sen Liberec6:10 (2:5)225
Branky: Kopta Zdeněk 3, Kaidl Lukáš, Haba Radek, Süssmilch Jakub - Klíma Lukáš 3, Bernát Pavel 2, Soběslav Ondřej 2, Mečíř Jan 2, Benek Aleš; Rozhodčí: Chadima Miroslav (8.4), Cílek Martin (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Kaidl Lukáš - 0


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0901Zlej sen LiberecWizards DDM Praha5:5 (4:2)110
Branky: Bernát Pavel 2, Soběslav Ondřej 2, Mečíř Jan - Imlauf Tomáš 3, Tomek Jiří 2; Rozhodčí: Milner Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: 0 - Argent Andrew, Tomek Jiří
O2Z0902HERD HradištěBetis Kadaň1:2 (1:1)90
Branky: Lukáč Martin - Mezera Jaroslav, Kopta Zdeněk; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Šmíd Jiří (8.4); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: 0 - Kaidl Lukáš
O2Z0903FK KladnoOlympik Mělník3:1 (1:1)130
Branky: Junek Petr, Kaválek Martin, Koubek Martin - Vokoun Jiří; ŽK: Kaválek Martin, Veselý Jiří - Soumar Aleš, Gabčo Josef
O2Z0904GMM JablonecJerigo 1994 Plzeň12:5 (5:2)150
Branky: Mečíř Petr 4, Suchomel Zdeněk 3, Krasnický Jakub 2, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Masařík Jan - Vlastní, Vitouš Ondřej, Rous Jan, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.3), Vrtal Bohumil (8.3); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: 0 - Šoltys Miloslav, Pekník Tomáš
O2Z0905BOCA ChotěbořBaník Chomutov7:10 (5:4)80
Branky: Čáp Michal 3, Klimeš Pavel 2, Novotný Jan 2 - Nový Petr 4, Špicar Patrik 2, Minařík Petr 2, Rajnyš Vít, Boček Jan; Rozhodčí: Sebök Ladislav (8.4), Molík Jan (8.4); Delegát: Starý Ladislav; ŽK: 0 - Minařík Petr
O2Z0906Malibu M.BoleslavCOMBIX Ústí n.L.9:3 (6:1)125
Branky: Vaněk Matěj 4, Bělík Zdeněk, Král Pavel, Matouš Petr, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub - Čisár Jan 2, Malec Jan; Rozhodčí: Gryc Leoš (8.4), Vaněk Václav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Schmied Lukáš


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1001Wizards DDM PrahaCOMBIX Ústí n.L.6:5 (3:1)100
Branky: Argent Andrew 3, Vlastní, Vácha Zdeněk, Imlauf Tomáš - Čisár Jan 2, Malec Jan 2, Cibrík Michal; Rozhodčí: Krupa Jan (8.4), Vrtal Bohumil (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Urbánszký Alexandr, Malec Jan
O2Z1002Baník ChomutovMalibu M.Boleslav3:4 (1:2)130
Branky: Minařík Petr, Nový Petr, Kasal Daniel - Vlastní, Kohnhäuser Vladimír, Maňas Marek, Vaněk Matěj; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.2), Řeháček Lubomír (7.8); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Minařík Petr, Špicar Patrik, Kasal Daniel, Rajnyš Vít - Maňas Marek; ČK: 0 - Matouš Petr
O2Z1003Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř5:2 (2:2)100
Branky: Vitouš Ondřej 2, Rous Jan, Lenk Ondřej, Bendl Petr - Staněk Ondřej, Novotný Pavel; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.5), Štěřík Filip (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Vohrna Marek, Bendl Petr, Rous Jan - 0
O2Z1004Olympik MělníkGMM Jablonec10:2 (4:1)120
Branky: Surmaj David 3, Gabčo Josef 2, Kitanovič Aleksandar 2, Lelek Lukáš, Malák Marek, Vokoun Jiří - Suchomel Zdeněk, Mečíř Petr; Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8.2), Trlida Zdeněk (8.3); Delegát: Černý Martin; ŽK: 0 - Suchomel Zdeněk, Krasnický Jakub
O2Z1005Betis KadaňFK Kladno5:6 (4:4)110
Branky: Kopta Zdeněk 2, Haba Radek, Verner Aleš, Kinský Jan - Farkaš Darek 2, Veselý Jiří, Junek Petr, Jaráb Michal, Kaválek Martin; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.2), Lasch Jiří (8.2); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Verner Aleš - Dvořák Pavel
O2Z1006Zlej sen LiberecHERD Hradiště12:2 (2:1)110
Branky: Němec Josef 5, Žoček Jakub 2, Knejzlík Karel 2, Bernát Pavel, Novotný Petr, Mečíř Jan - Lávička Luboš 2; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Vaněk Václav (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: 0 - Lávička Luboš


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1101HERD HradištěWizards DDM Praha7:7 (4:2)110
Branky: Lávička Luboš 3, Šneberger David, Hibler Lukáš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich - Urych Šimon 2, Vlastní, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Tomek Jiří, Rathaus Petr; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.4), Cílek Martin (8.4); Delegát: Švagr Roman
O2Z1102FK KladnoZlej sen Liberec4:5 (1:2)90
Branky: Junek Petr, Caizl Pavel, Kaválek Martin, Vokoun Martin - Bernát Pavel 2, Novotný Petr 2, Benek Aleš; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Dragoun Radek (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Kaválek Martin - Bína Pavel, Klíma Lukáš
O2Z1103GMM JablonecBetis Kadaň15:3 (6:0)100
Branky: Mečíř Petr 6, Beníšek Tomáš 5, Haunold Jiří 2, Kraus Pavel, Kovařík Jan - Kaidl Lukáš, Haba Radek, Kinský Jan; Rozhodčí: Milner Michal (8.4), Nešněra Filip (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk
O2Z1104BOCA ChotěbořOlympik Mělník3:4 (1:0)60
Branky: Čáp Michal, Novotný Tomáš, Novotný Pavel - Lelek Lukáš, Gabčo Josef, Malák Marek, Šup Dominik; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Vaněk Václav (8.2); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Benc Tomáš, Popelka Petr, Novotný Tomáš, Somerauer Martin - Malák Marek; ČK: 0 - Malák Marek
O2Z1105Jerigo 1994 PlzeňMalibu M.Boleslav2:3 (1:1)120
Branky: Rous Jan, Bendl Petr - Vlastní, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub; Rozhodčí: Vomastek Daniel (8.4), Melničuk Vladimír (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Bendl Petr - Boško David, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub
O2Z1106COMBIX Ústí n.L.Baník Chomutov4:5 (2:1)100
Branky: Bílek Michal 2, Malec Jan, Wajshajtl Petr - Minařík Petr 2, Boček Jan 2, Valta Jakub; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.3), Trlida Zdeněk (8.3); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Cibrík Michal, Valta Petr, Bílek Michal - Špicar Patrik


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1201Wizards DDM PrahaBaník Chomutov6:5 (3:2)85
Branky: Kroutil Václav 2, Čáha František 2, Tomek Jiří, Imlauf Tomáš - Nobst Dominik 2, Špicar Patrik, Nový Petr, Svoboda Slavomír; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.4), Vaněk Václav (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: 0 - Nový Petr, Špicar Patrik, Rajnyš Vít
O2Z1202COMBIX Ústí n.L.Jerigo 1994 Plzeň1:2 (1:1)80
Branky: Čisár Jan - Vohrna Marek, Bendl Petr; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.4), Plzák Daniel (8.4); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Valta Petr - Rous Jan
O2Z1203Malibu M.BoleslavOlympik Mělník3:8 (1:0)140
Branky: Kvapil Jan, Vaněk Matěj, Kateřiňák Jiří - Vokoun Jiří 4, Lelek Lukáš, Gabčo Josef, Surmaj David, Cabadaj Tomáš; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Vaněk Václav (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: 0 - Gabčo Josef, Rolenc Jan, Surmaj David
O2Z1204BOCA ChotěbořBetis Kadaň3:3 (1:1)80
Branky: Novotný Pavel 3 - Kaidl Lukáš, Mezera Jaroslav, Süssmilch Jakub; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Kaštánek Libor (8.5); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Novotný Pavel - 0
O2Z1205GMM JablonecZlej sen Liberec5:6 (1:3)200
Branky: Mečíř Petr 2, Suchomel Zdeněk, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš - Bernát Pavel 2, Klíma Lukáš 2, Benek Aleš, Knejzlík Karel; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.3), Chadima Miroslav (8.3); Delegát: Černý Martin; ŽK: Kraus Pavel - Bína Pavel
O2Z1206FK KladnoHERD Hradiště3:5 (1:1)84
Branky: Fujdiar Josef 2, Kaválek Martin - Hibler Lukáš 2, Valdman Pavel, Kohout Milan, Eisenreich Jindřich; Rozhodčí: Gryc Leoš (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Fujdiar Josef, Farkaš Darek - Ščislák David


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1301FK KladnoWizards DDM Praha0:5 110kontumačně
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8.2), Chadima Miroslav (8.2); Delegát: Svědiroh Miroslav; ŽK: Junek Petr - Imlauf Tomáš
O2Z1302HERD HradištěGMM Jablonec6:4 (2:2)80
Branky: Eisenreich Jindřich 3, Netrval Jakub 2, Lukáč Martin - Mečíř Petr 3, Krasnický Jakub; Rozhodčí: Novotný Jan (8.4), Šmíd Jiří (8.3); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: 0 - Kraus Pavel, Haunold Jiří
O2Z1303Zlej sen LiberecBOCA Chotěboř6:4 (4:3)70
Branky: Němec Josef 2, Bernát Pavel 2, Šisler Jiří, Klíma Lukáš - Odvářka Radek, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel, Novotný Jan; Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8.4), Dragoun Radek (8.2); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Soběslav Ondřej - 0
O2Z1304Betis KadaňMalibu M.Boleslav5:5 (2:4)110
Branky: Kaidl Lukáš 3, Kopta Zdeněk, Kinský Jan - Bělík Zdeněk 3, Kohnhäuser Rudolf, Vaněk Matěj; Rozhodčí: Chládek Miroslav (8.7), Melničuk Vladimír (8.6); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Süssmilch Jakub, Hrdinka Patrik - Vaněk Matěj; ČK: 0 - Kvapil Jan
O2Z1305Olympik MělníkCOMBIX Ústí n.L.9:3 (4:0)170
Branky: Šup Dominik 4, Cabadaj Tomáš 2, Rolenc Jan, Prieložný Jan, Vokoun Jiří - Čisár Jan 2, Urbánszký Alexandr; Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8.3), Čurda Michal (8.2); Delegát: Černý Martin; ŽK: 0 - Schmied Lukáš
O2Z1306Jerigo 1994 PlzeňBaník Chomutov3:1 (1:1)120
Branky: Lenk Ondřej 2, Vohrna Marek - Nový Petr; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.2), Stádník Vladimír (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: Šebek Jan, Vitouš Ondřej - 0


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1401Wizards DDM PrahaJerigo 1994 Plzeň1:1 (0:0)70
Branky: Vácha Zdeněk - Vitouš Ondřej; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.4), Trlida Zdeněk (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Tomek Jiří, Argent Andrew - Pekník Tomáš; ČK: Argent Andrew - 0
O2Z1402Baník ChomutovOlympik Mělník3:5 (2:0)150
Branky: Minařík Petr, Nobst Dominik, Kasal Daniel - Šup Dominik 2, Kitanovič Aleksandar, Surmaj David, Vokoun Jiří; Rozhodčí: Novotný Jan (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Minařík Petr, Micák Štefan, Nobst Dominik - Malák Marek, Prejsa Tomáš, Rolenc Jan; ČK: Micák Štefan - 0
O2Z1403COMBIX Ústí n.L.Betis Kadaň4:4 (2:0)80
Branky: Cibrík Michal 2, Čisár Jan, Malec Jan - Kaidl Lukáš 2, Haba Radek, Kopta Zdeněk; Rozhodčí: Vaněk Václav (8.4), Košťál Milan (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Cibrík Michal - Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš
O2Z1404Malibu M.BoleslavZlej sen Liberec2:7 (0:3)125
Branky: Kohnhäuser Rudolf, Čermák Jan - Benek Aleš 3, Bernát Pavel 2, Soběslav Ondřej, Klíma Lukáš; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.2), Stádník Vladimír (8.3); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Maňas Marek, Boško David - Bína Pavel
O2Z1405BOCA ChotěbořHERD Hradiště3:6 (0:4)70
Branky: Čapek Dušan, Odvářka Radek, Odvářka Martin - Kohout Milan 2, Eisenreich Jindřich 2, Šneberger David, Netrval Jakub; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Petr Zdeněk (8.4); Delegát: Starý Ladislav; ŽK: Odvářka Martin - Kohout Milan
O2Z1406GMM JablonecFK Kladno8:6 (1:2)100
Branky: Krasnický Jakub 2, Haunold Jiří 2, Beníšek Tomáš 2, Mečíř Petr, Masařík Jan - Farkaš Darek 3, Fujdiar Josef 2, Procházka Šimon; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Krupa Jan (8.4); Delegát: Houška Zbyněk


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1501GMM JablonecWizards DDM Praha9:1 (2:1)100
Branky: Mečíř Petr 4, Krasnický Jakub 2, Beníšek Tomáš 2, Hypius Josef - Vácha Zdeněk; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Milner Michal (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Kraus Pavel, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš - 0
O2Z1502FK KladnoBOCA Chotěboř6:2 (1:0)130
Branky: Vlastní, Jaráb Michal, Caizl Pavel, Fujdiar Josef, Koubek Martin, Procházka Šimon - Kratochvíl Jiří 2; Rozhodčí: Gryc Leoš (8.4), Říha Jaroslav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Caizl Pavel - Novotný Jan
O2Z1503HERD HradištěMalibu M.Boleslav7:4 (5:1)100
Branky: Lukáč Martin 2, Lávička Luboš 2, Kohout Milan, Šneberger David, Hibler Lukáš - Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Bílek Michal, Maryška Jakub; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.5), Štěřík Filip (8.2); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Lávička Luboš, Lukáč Martin, Dvořák Jan - Král Pavel, Pechanec Ondřej
O2Z1504Zlej sen LiberecCOMBIX Ústí n.L.14:7 (7:5)70
Branky: Šisler Jiří 2, Bernát Pavel 2, Benek Aleš 2, Beneš Jakub 2, Klíma Lukáš 2, Vlastní, Němec Josef, Soběslav Ondřej, Knejzlík Karel - Malec Jan 4, Čisár Jan 2, Urbánszký Alexandr; Rozhodčí: Krupa Jan (8.4), Kolbaba Pavel (8.4); Delegát: Pavlas Jan; ŽK: 0 - Urbánszký Alexandr
O2Z1505Baník ChomutovBetis Kadaň10:6 (3:3)300
Branky: Špicar Patrik 3, Kasal Daniel 3, Nobst Dominik 2, Chmelan Jiří, Klíma Daniel - Mezera Jaroslav 2, Novák Jiří 2, Haba Radek, Süssmilch Jakub; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Chadima Miroslav (8.4); Delegát: Kirilák Jiří
O2Z1506Olympik MělníkJerigo 1994 Plzeň6:2 (1:2)100
Branky: Vokoun Jiří 3, Malák Marek, Surmaj David, Šup Dominik - Bednář Petr, Lenk Ondřej; Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8.3), Gryc Leoš (8.3); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Šteiner David - Vohrna Marek, Vitouš Ondřej; ČK: 0 - Klečka Daniel


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1601Wizards DDM PrahaOlympik Mělník1:5 (1:3)70
Branky: Imlauf Tomáš - Vokoun Jiří 2, Rolenc Jan, Surmaj David, Babovák Jan; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.4), Stádník Vladimír (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Vobořil David - Surmaj David
O2Z1602Jerigo 1994 PlzeňBetis Kadaň3:1 (1:1)90
Branky: Vitouš Ondřej, Trnka Martin, Lenk Ondřej - Kinský Jan; Rozhodčí: Štěřík Filip (8.5), Kaštánek Libor (8.5); Delegát: Novotný Josef; ŽK: Šebek Jan - Skirka Lukáš
O2Z1603Baník ChomutovZlej sen Liberec5:5 (1:1)200
Branky: Nobst Dominik 3, Špicar Patrik, Nový Petr - Benek Aleš 3, Krasnický Jakub 2; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.4), Trlida Zdeněk (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: 0 - Krasnický Jakub
O2Z1604COMBIX Ústí n.L.HERD Hradiště6:3 (3:0)80
Branky: Malec Jan 2, Wajshajtl Petr 2, Schmied Lukáš, Čisár Jan - Vlastní, Podlipský Miroslav, Netrval Jakub; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Nešněra Filip (8.3); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Schmied Lukáš - Jakubec Michal
O2Z1605Malibu M.BoleslavFK Kladno4:6 (2:0)170
Branky: Kohnhäuser Vladimír 2, Boško David, Hobík Petr - Fujdiar Josef 2, Junek Petr, Jaráb Michal, Vašák Marek, Caizl Pavel; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.3); Delegát: Černý Martin; ŽK: Hobík Petr, Boško David, Maryška Jakub - 0; ČK: Maňas Marek - 0
O2Z1606BOCA ChotěbořGMM Jablonec3:4 (1:2)60
Branky: Popelka Petr, Kratochvíl Jiří, Novotný Jan - Haunold Jiří, Hypius Josef, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.4), Lafek David (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Novotný Jan, Popelka Petr - Jákl Adam


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1701BOCA ChotěbořWizards DDM Praha6:1 (3:1)63
Branky: Moravec Miloš 2, Klimeš Pavel 2, Kratochvíl Jiří, Novotný Jan - Dolejška Jan; Rozhodčí: Kabeláč Martin (7.9), Šenkýř Petr (8.3); Delegát: Venc Radek
O2Z1702GMM JablonecMalibu M.Boleslav10:3 (3:0)120
Branky: Řeháček Jan 2, Suchomel Zdeněk 2, Mečíř Petr 2, Vykoukal Lukáš, Hypius Josef, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš - Bílek Michal, Maryška Jakub, Pitloun Stanislav; Rozhodčí: Košťál Milan (8.4), Šmíd Jiří (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Mečíř Petr - 0
O2Z1703FK KladnoCOMBIX Ústí n.L.9:3 (2:1)100
Branky: Junek Petr 2, Caizl Pavel 2, Koubek Martin 2, Procházka Šimon 2, Fujdiar Josef - Valta Petr, Urbánszký Alexandr, Malec Jan; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Stádník Vladimír (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Valta Petr, Cibrík Michal, Malec Jan
O2Z1704HERD HradištěBaník Chomutov5:6 (1:4)120
Branky: Šneberger David 2, Hibler Lukáš, Eisenreich Jindřich, Lávička Luboš - Nobst Dominik 3, Špicar Patrik 2, Kopta Zdeněk; Rozhodčí: Štěřík Filip (8.5), Chládek Miroslav (8.5); Delegát: Novotný Josef; ŽK: Hibler Lukáš, Netrval Jakub - Nobst Dominik, Špicar Patrik
O2Z1705Jerigo 1994 PlzeňZlej sen Liberec11:5 (6:3)80
Branky: Trnka Martin 3, Rous Jan 2, Šebek Jan 2, Bendl Petr 2, Vitouš Ondřej, Lenk Ondřej - Žoček Jakub 3, Vlastní, Beneš Jakub; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.4), Chadima Miroslav (8.3); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Rous Jan - Bína Marek
O2Z1706Betis KadaňOlympik Mělník0:12 (0:5)150
Branky: Vokoun Jiří 4, Šup Dominik 3, Prieložný Jan 2, Rolenc Jan, Trubička Jaroslav, Sváta Matěj; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.2), Plzák Daniel (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Kaidl Lukáš - Šup Dominik


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1801Wizards DDM PrahaBetis Kadaň4:3 (2:1)100
Branky: Vácha Zdeněk 2, Tomek Jiří, Čerbačeský Ondřej - Kaidl Lukáš, Haba Radek, Štítkovec Jan; Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8.3), Trlida Zdeněk (8.3); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Urych Šimon, Vácha Zdeněk - Kaidl Lukáš
O2Z1802Olympik MělníkZlej sen Liberec3:1 (1:0)200
Branky: Vokoun Jiří 3 - Vlach Ondřej; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.5), Štěřík Filip (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: 0 - Žoček Jakub
O2Z1803Jerigo 1994 PlzeňHERD Hradiště4:2 (1:2)110
Branky: Vitouš Ondřej, Vohrna Marek, Lenk Ondřej, Malý Adam - Hibler Lukáš, Eisenreich Jindřich; Rozhodčí: Milner Michal (8.4), Řeháček Lubomír (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Bendl Petr, Klečka Daniel - Hibler Lukáš
O2Z1804Baník ChomutovFK Kladno4:4 (1:0)150
Branky: Nový Petr 2, Kopta Zdeněk, Novák Jiří - Veselý Jiří, Caizl Pavel, Fujdiar Josef, Kaválek Martin; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Košťál Milan (8.4); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Süssmilch Jakub - Farkaš Darek
O2Z1805COMBIX Ústí n.L.GMM Jablonec1:8 (0:4)61
Branky: Čisár Jan - Mečíř Petr 4, Jákl Adam, Krejčík Kamil, Haunold Jiří, Holický Ondřej; Rozhodčí: Chadima Miroslav (8.4), Říha Jaroslav (8.4); Delegát: Švagr Roman
O2Z1806Malibu M.BoleslavBOCA Chotěboř3:3 (2:1)70
Branky: Bílek Michal, Maňas Marek, Vaněk Matěj - Popelka Petr, Čapek Dušan, Novotný Jan; Rozhodčí: Krupa Jan (7.4), Vrtal Bohumil (7.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Král Pavel - Čapek Dušan; ČK: Maňas Marek, Vaněk Matěj - 0


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z1901Malibu M.BoleslavWizards DDM Praha5:4 (1:1)140
Branky: Pitloun Stanislav 2, Kohnhäuser Rudolf, Bílek Michal, Razák Filip - Argent Andrew 2, Imlauf Tomáš, Blažek Michal; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.3), Říha Jaroslav (8.3); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Mrvík Martin, Maryška Jakub - Čáha František
O2Z1902BOCA ChotěbořCOMBIX Ústí n.L.9:4 (3:2)55
Branky: Klimeš Pavel 3, Odvářka Martin 2, Novotný Jan 2, Popelka Petr, Čáp Michal - Valta Petr 2, Lácha Patrik 2; Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8.4), Kolbaba Pavel (8.3); Delegát: Černý Martin; ŽK: Kratochvíl Jiří - Horvát Jaroslav, Lácha Patrik
O2Z1903GMM JablonecBaník Chomutov4:5 (4:3)120
Branky: Mečíř Petr 2, Kraus Pavel, Beníšek Tomáš - Špicar Patrik 2, Nový Petr 2, Novák Jiří; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Vykoukal Lukáš, Mečíř Petr - Klíma Daniel
O2Z1904FK KladnoJerigo 1994 Plzeň2:3 (0:1)100
Branky: Vlastní JER, Koubek Martin - Vitouš Ondřej, Lenk Ondřej, Bendl Petr; Rozhodčí: Novotný Jan (8.4), Chadima Miroslav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Šebek Jan, Rous Jan; ČK: 0 - Šebek Jan
O2Z1905HERD HradištěOlympik Mělník2:4 (1:1)100
Branky: Kohout Milan, Hibler Lukáš - Šup Dominik 3, Malák Marek; Rozhodčí: Štěřík Filip (8.3), Chládek Miroslav (8.4); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Kohout Milan - Malák Marek, Surmaj David
O2Z1906Zlej sen LiberecBetis Kadaň10:1 (3:0)80
Branky: Bernát Pavel 4, Mečíř Jan 2, Krasnický Jakub, Benek Aleš, Žoček Jakub, Klíma Lukáš - Skirka Lukáš; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.4); Delegát: Houška Zbyněk


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z2001Wizards DDM PrahaZlej sen Liberec3:3 (1:2)70
Branky: Vlastní, Vácha Zdeněk, Tomek Jiří - Vlastní, Němec Josef, Bína Pavel; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Plzák Daniel (8.3); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Vácha Zdeněk - Benek Aleš
O2Z2002Betis KadaňHERD Hradiště1:6 (0:2)100
Branky: Kinský Jan - Kohout Milan, Šneberger David, Hibler Lukáš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich, Lávička Luboš; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Chládek Miroslav (8.4); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Svítil Libor - Dvořák Jan
O2Z2003Olympik MělníkFK Kladno3:1 (0:1)170
Branky: Rolenc Jan 2, Gabčo Josef - Kaválek Martin; Rozhodčí: Vomastek Daniel (8.4), Gryc Leoš (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: Rolenc Jan - Kaválek Martin
O2Z2004Jerigo 1994 PlzeňGMM Jablonec8:2 (4:0)120
Branky: Lenk Ondřej 2, Bendl Petr 2, Vitouš Ondřej, Vohrna Marek, Trnka Martin, Klečka Daniel - Haunold Jiří, Mečíř Petr; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Stádník Vladimír (8.4); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Šoltys Miloslav, Rous Jan - Bláha Milan, Holický Ondřej; ČK: 0 - Kraus Pavel
O2Z2005Baník ChomutovBOCA Chotěboř4:7 (2:4)120
Branky: Špicar Patrik, Minařík Petr, Nový Petr, Nobst Dominik - Klimeš Pavel 2, Novotný Jan 2, Popelka Petr, Čáp Michal, Kratochvíl Jiří; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.2), Lafek David (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Hůla Michal, Nobst Dominik, Minařík Petr, Kopta Zdeněk - Popelka Petr
O2Z2006COMBIX Ústí n.L.Malibu M.Boleslav2:4 (1:3)100
Branky: Čisár Jan, Cibrík Michal - Boško David, Bílek Michal, Volf Jiří, Kateřiňák Jiří; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.4), Novotný Jan (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Cibrík Michal, Schmied Lukáš, Malec Jan - Kateřiňák Jiří; ČK: Urbánszký Alexandr - 0


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z2101COMBIX Ústí n.L.Wizards DDM Praha1:3 (1:2)60
Branky: Horvát Jaroslav - Vácha Zdeněk 2, Tomek Jiří; Rozhodčí: Kresta Jan (8.4), Košťál Milan (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Dolejška Jan
O2Z2102Malibu M.BoleslavBaník Chomutov9:9 (7:3)95
Branky: Bělík Zdeněk 4, Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Bílek Michal, Volf Jiří - Kopta Zdeněk 3, Nový Petr 3, Minařík Petr, Koutník David, Süssmilch Jakub; Rozhodčí: Novotný Jan (8.4), Milner Michal (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ČK: 0 - Novák Jiří
O2Z2103BOCA ChotěbořJerigo 1994 Plzeň4:3 (3:0)58
Branky: Klimeš Pavel 4 - Touš Ondřej, Vitouš Ondřej, Heller Adam; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Primus Miroslav; ŽK: Bělovský Ondřej - Heller Adam
O2Z2104GMM JablonecOlympik Mělník5:5 (2:3)120
Branky: Mečíř Petr 3, Řeháček Jan, Mazánek Tomáš - Surmaj David 2, Němec Jakub, Prejsa Tomáš, Babovák Jan; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Bláha Milan - Hnízdil Daniel, Malák Marek, Prieložný Jan
O2Z2105FK KladnoBetis Kadaň8:1 (5:0)110
Branky: Jaráb Michal 2, Procházka Šimon 2, Farkaš Darek 2, Kaválek Martin, Koubek Martin - Haba Radek; Rozhodčí: Henych Karel (8.4), Plzák Daniel (8.3); Delegát: Venc Radek; ŽK: 0 - Štítkovec Jan
O2Z2106HERD HradištěZlej sen Liberec4:4 (2:3)100
Branky: Eisenreich Jindřich 2, Hibler Lukáš, Janda Vítězslav - Žoček Jakub 2, Klíma Lukáš, Knejzlík Karel; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.4), Říha Jaroslav (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Lukáč Martin, Janda Vítězslav - 0


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z2201Wizards DDM PrahaHERD Hradiště8:1 (4:0)170
Branky: Argent Andrew 2, Vácha Zdeněk 2, Tomek Jiří, Imlauf Tomáš, Vobořil David, Dolejška Jan - Kohout Milan; Rozhodčí: Vomastek Daniel (8.5), Kolbaba Pavel (8.5); Delegát: Starý Ladislav; ŽK: Valenta Ondřej - 0
O2Z2202Zlej sen LiberecFK Kladno8:1 (1:1)90
Branky: Benek Aleš 3, Bernát Pavel 2, Žoček Jakub 2, Mečíř Jan - Kaválek Martin; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.3), Trlida Zdeněk (8.3); Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Žoček Jakub - Procházka Šimon
O2Z2203Betis KadaňGMM Jablonec6:13 (1:5)110
Branky: Haba Radek 2, Hartman Hynek, Škůrek Ladislav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš - Mečíř Petr 9, Mazánek Tomáš 3, Paldus Michal; Rozhodčí: Košťál Milan (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Mezera Jaroslav - 0
O2Z2204Olympik MělníkBOCA Chotěboř6:1 (4:0)170
Branky: Němec Jakub 2, Šup Dominik 2, Malák Marek, Babovák Jan - Klimeš Pavel; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.4), Novotný Jan (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Šup Dominik - Kratochvíl Jiří
O2Z2205Malibu M.BoleslavJerigo 1994 Plzeň4:6 (0:5)130
Branky: Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Javůrek Jan, Polanka Petr - Šebek Jan 3, Pekník Tomáš 2, Vitouš Ondřej; Rozhodčí: Markovský Tomáš (8.4), Řeháček Lubomír (8.3); Delegát: Černý Martin
O2Z2206Baník ChomutovCOMBIX Ústí n.L.12:11 (4:1)100
Branky: Nový Petr 6, Kopta Zdeněk 2, Boček Jan 2, Farář Martin, Klíma Daniel - Valta Petr 3, Čisár Jan 3, Lácha Patrik 2, Horvát Jaroslav, Cibrík Michal, Stukheil Jakub; Rozhodčí: Chládek Miroslav (8.4), Štěřík Filip (8.3); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: 0 - Schmied Lukáš, Lácha Patrik



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate