reklama

Výhody členství ve SF ČR

Členské příspěvky mají pro futsal, stejně jako pro všechny ostatní sporty v ČR i v zahraničí, naprosto zásadní význam. V ČR jsou futsal a fotbal asi posledními sporty, které ČP nemají. V dnešní době, kdy je sport v ČR centrálně stále méně ekonomicky podporován, si prostě musí každý člen (hráč, rozhodčí, trenér, funkcionář…) na svůj sport/koníček a na jeho fungování přispět - v případě futsalu to bude 100,-Kč za člena za kalendářní rok. To není mnoho, kdo si dá práci tak si snadno zjistí, že futsal bude i nadále jeden z "nejlidovějších" sportů.

Díky masovosti futsalu, ale i tato relativně malá částka na člena zajistí výraznou finanční injekci celému futsalu - KF FAČR a VH SF ČR již schválila přesný klíč pro rozdělení těchto financí a garantovala transparentnost jejich využití. 50% z celkové částky půjde zpět na KKF FAČR - zde budou využity dle uvážení krajů, je ale jasné, že pomohou k dalšímu rozvoji regionálního futsalu.

Na centrální úrovni bude 50% z této částky využito na rozšíření sekretariátu KF FAČR a dále na další rozvoj marketingu, reprezentaci, rozvojové projekty, ad. - zkvalitnění, resp. profesionalizace práce na všech úrovních bude výrazným impulzem pro další rozvoj!

Hrazení ČP však není jen o výběru financí - jedná se také o to, že se jasně vydefinuje členská základna. To má dále několik efektů - za prvé budeme moci prezentovat svoji členskou základnu vůči MŠMT, FAČR, UEFA, FIFA, atd. - tedy potencionálním přispěvatelům na naši činnost - ti všichni budou jako první ukazatel chtít znát jasná data o naší členské základně.

Další důležitý efekt je otevření prostoru pro marketingové využití - jsou dohodnuté velmi atraktivní navýšení spolupráce s našimi největšími stávajícími futsalovými partnery - Joma a Select nabídnou všem členům SF ČR slevy na veškeré vybavení, Chance svoji nabídku finalizuje.

Dalším efektem, který je dvojnásob důležitý právě pro futsal, je jasné vyčlenění členství ve futsalu FIFA pod SF ČR - věříme, že to dlouhodobě přispěje k sjednocení všech druhů "malých forem fotbalu" pod SF ČR.

Slevy pro členy SF ČR najdete v odkazu Bonus pro držitele karty

Objednat členskou kartu
platí jen pro členy se zaplaceným členským příspěvkem
Číslo účtu
pro členské příspěvky
369 - 369 000 369 / 0800
vs. "ID hráče"
Číslo účtu
pro registrační a přestupní poplatky
478400513/0300
vs. 649401
mail pro dotazy:
FUTis@fotbal.cz
Adresa pro korespondenci:
Svaz futsalu, Diskařská 2431/4,
160 17 Praha 6 - Strahov
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate