Futsal

reklama
Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jižní Čechy - divize G
Jižní Morava - divize H  

Praha - Divize A

úterý 27.2. 11:30, SH Jedenáctka, Mírového Hnutí 2385/3, Praha 11
Účastníci: A8-Gymnazium Nad Štolou, A5-SOŠ Jarov, A3-OA Holešovice
Výsledky:
A3-OA Holešovice - A5-SOŠ Jarov 1:9 (1:4)
A3-OA Holešovice - A8-Gymnazium Nad Štolou 0:1 (0:0)
A8-Gymnazium Nad Štolou - A5-SOŠ Jarov 3:3 (1:0)

postupuje: A5-SOŠ Jarov  

Střední Čechy - Divize B

čtvrtek 22. února 2018, 9,30 hod ve SH SOŠ Kolín
Účastníci: B1-SOŠ a SOU stavební Kolín, B16-Gymnázium Legionářů Příbram, B20-SG Kladno
Výsledky:
B1-SOŠ a SOU stavební Kolín - B16-Gymnázium Legionářů Příbram 2:2 (1:0)
B16-Gymnázium Legionářů Příbram - B20-SG Kladno 4:4 (3:1)
B20-SG Kladno - B1-SOŠ a SOU stavební Kolín 2:3 (0:2)

postupuje: B1-SOŠ a SOU stavební Kolín
 

Západní Čechy - divize C

13.2. od 11-14:00 v hale Slavie VŠ U Borského parku 21
Účastníci: C8-SaPSŠ Plzeň, C10-SŠINFIS Plzeň, C16-Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Výsledky:
11:00 C8-SaPSŠ Plzeň - C10-SŠINFIS Plzeň 12:1 (3:0)
12:00 C10-SŠINFIS Plzeň - C16-Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 4:4 (2:2)
13:00 C16-Gymnázium J. Š. Baara Domažlice - C8-SaPSŠ Plzeň 1:7 (0:3)

postupuje: C8-SaPSŠ Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

úterý 13.02.2018 od 09,30 hod - SH Teplice
Účastníci: Vítěz I, D26-Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Ústí n/L, D19-Gymnázium a SOŠPg Liberec
Výsledky:
D14-Gymnázium Teplice – D26-Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Ústí n/L 10:3 (3:1)
D26-Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Ústí n/L – D19-Gymnázium a SOŠPg Liberec 3:7 (1:3)
D19-Gymnázium a SOŠPg Liberec – D14-Gymnázium Teplice 2:2 (1:1)

postupuje: D14-Gymnázium Teplice
 

Východní Čechy - divize E

9.3.2018 od 9hodin v HK ve sportovní hale v Třebši
Účastníci: E9-SŠSOG Hradec Králové, E1-EDUCA Pardubice, E6-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová
Výsledky:



postupuje: E6-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová  

Severní Morava - divize F

středa 7.2.2018, SH VŠB – TU Ostrava, Studentská 6175/5, 708 00 Ostrava-Poruba
Účastníci: F7-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba, F1-SOŠPO Prostějov, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F38-SPŠ a SOU Uničov
Výsledky:
8:30 F7-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba - F1-SOŠPO Prostějov 2:2
9:15 F38-SPŠ a SOU Uničov - F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc 5:0
10:00 F7-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba - F38-SPŠ a SOU Uničov 7:2
10:45 F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F1-SOŠPO Prostějov 0:5
11:30 F38-SPŠ a SOU Uničov - F1-SOŠPO Prostějov 0:7
12:15 F7-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba - F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc 5:0

postupuje: F1-SOŠPO Prostějov
 

Jižní Čechy - divize G

Út 30.1.2018 od 9,30 hodin ve SH v Týně nad Vltavou
Účastníci: G19-Střední rybářská škola Vodňany, G14-SPŠ stavební Resslova ČB, G9-SPŠSOU Pelhřimov
Výsledky:
9,30 G19-Střední rybářská škola Vodňany - G14-SPŠ stavební Resslova ČB 1:1 (0:1)
10,10 G14-SPŠ stavební Resslova ČB - G9-SPŠSOU Pelhřimov 3:3 (1:2)
10,50 G9-SPŠSOU Pelhřimov - G19-Střední rybářská škola Vodňany 3:5 (1:2)

postupuje: G19-Střední rybářská škola Vodňany
 

Jižní Morava - divize H

1.3.2018, 9:00, SH Bohunice
Účastníci: H21-SZŠ Merhautova, H8-SŠTE Olomoucká Brno, H1-OA a VOŠE Zlín
Výsledky:
9:00 ... H21-SZŠ Merhautova - H8-SŠTE Olomoucká Brno 5:4
9:50 ... H1-OA a VOŠE Zlín - H8-SŠTE Olomoucká 3:5
10:40 ... H21-SZŠ Merhautova - H1-OA a VOŠE Zlín 4:7

postupuje: H1-OA a VOŠE Zlín

 

Puma
Finále SFL
 

Úterý 5.4.2018, 9:00-14:30, Žďár n/S
 
Konferenční finále
 
Konferenční finále chlapci
Konferenční finále dívky
 
Divizní finále
 
Divizní finále chlapci
Divizní finále dívky
 
Divize
 
/ Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jižní Čechy - divize G
Jižní Morava - divize H
SFL Dívky
 

Další odkazy
 
Propozice SFL
Propozice a další ustanovení SFL
Los soutěže
Los soutěže SFL
Adresář
Adresář středních škol, přihlášených do SFL
Ředitelství + koordinátoři
Ředitelství soutěže, adresář koordinátorů SFL
Přihláška do SFL
Přihlášku zaregistrujte podle pokynů na emailové adrese SFL@FOTBAL.CZ a zasílejte následně i se soupiskou poštou na adresu ředitelství
ODSKOK na DOC
Zápis a soupiska o utkání SFL
DOC
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate