Futsal

reklama

O1A - Divize A

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2201Sokol DobřichoviceHrasl Slaný6:7 (2:3)10
Branky: Obermajer Ladislav 3, Šlapák Karel 2, Janouš Martin - Kuba Ondřej 3, Landvojtovič Jan ml. 2, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít; Rozhodčí: Orálek Kamil (8.5), Šnýdr Miroslav (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Kuba Ondřej
O1A2202Legie PříbramPK Třebusice6:5 (2:3)30
Branky: Šperer Josef 3, Šimák Ladislav 2, Zákoucký Vojtěch - Hink Jaroslav 2, Kubín Pavel, Šerák Radek, Sedlák Michal; Rozhodčí: Peták Jan (8.3), Kovář Otto (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Zákoucký Vojtěch- 0
O1A2203FC Baník ChomutovSK Olympik Mělník B4:0 (2:0)40
Branky: Farář Martin, Boček Jan, Nový Petr ml., Šlachta Jakub; Rozhodčí: Franko Štefan (8.4), Plzák Daniel (8.4); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Horna Milan - Němec Jakub, Malinský Dominik
O1A2205Wizards DDM Praha 10Futsal Club Brandýsek8:4 (5:1)20
Branky: Tomek Jiří 4, Imlauf Tomáš 2, Dolejška Jan 2 - Stökl Robert 2, Toman Matěj, Nachtigal Lukáš; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.5), Vážan Radek (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: 0 - Růžička Jiří
O1A2206FT Zlej se(n) LiberecRelax Ústí n/L31:2 (12:0)50
Branky: Benek Aleš 10, Němec Josef 4, Beneš Jakub 4, Mečíř Jan 4, Poživil Bořek 3, Polívka Tomáš 3, Rašín Ondřej 2, Bína Marek - Doleček Václav, Seidl Milan; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.4); Delegát: Poppr Zdeněk
O1A2204R.S.C. Čechie SlanýSKP Kolín5:7 (2:2)50
Branky: Caizl Pavel 3, Kvapil Tomáš, Stolár Juraj - Linhart Matěj 4, Slezák Lukáš 2, Škopek Michal; Rozhodčí: Košťál Milan (8.4), Hanzlík Jiří (8.2); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Jiránek Jakub - Hejduk Zdeněk


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FT Zlej se(n) Liberec222002234:10060 ( 27)
2.FC Baník Chomutov221435178:11745 ( 12)
3.Hrasl Slaný221426136: 9944 ( 11)
4.SKP Kolín221219131:15437 ( 4)
5.Wizards DDM Praha 102210210 94:10232 ( -1)
6.Futsal Club Brandýsek2210210110: 9932 ( -1)
7.Legie Příbram229211139:14729 ( -4)
8.PK Třebusice229211124:13329 ( -4)
9.R.S.C. Čechie Slaný229112132:13928 ( -5)
10.SK Olympik Mělník B229112123:12028 ( -5)
11.Sokol Dobřichovice225314122:15018 (-15)
12.Relax Ústí n/L221120 79:2424 (-29)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate