Futsal

reklama

O1A - Divize A

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2101Svarog FC TepliceRealvestav Slatina12:4 (6:3)80
Branky: Žák Alexandr 2, Kodeš Karel 2, Černý David 2, Baran Jiří 2, Potměšil Pavel, Konečný Jan, Kunzl Tomáš, Haspra Lukáš - Beneš Jan 2, Paluka Lukáš, Ludvik Jan; Rozhodčí: Kresta Jan (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Kunzl Tomáš, Konečný Jan - Paluka Lukáš, Ludvik Jan, Beneš Jan, Jeřábek Jan
O1A2102SK Olympik Mělník BLegie Příbram1:3 (1:0)60
Branky: Malák Marek - Šperer Josef, Zákoucký Vojtěch, Venta Václav; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Milner Michal; ŽK: Malák Marek - Zákoucký Matěj, Kvasnica Michael; ČK: 0 - Kvasnica Michael
O1A2103TJ FC Dalmach TurnovLudis Team Třebenice23:5 (12:2)60
Branky: Randák Matěj 6, Šimek Jiří 4, Tvrdý Vojtěch 4, Špína Marcel 4, Pařízek Michal 2, Mencl Jaroslav, Vítek Pavel, Kalousek Zdeněk - Baran Jiří 3, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch; Rozhodčí: Gryc Leoš (8.3), Kudrna Ladislav (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk
O1A2104R.S.C. Čechie SlanýFC Arsenal Benešov5:9 (3:4)10
Branky: Stolár Juraj 2, Průcha Josef 2, Kvapil Tomáš - Peter Jakub 4, Žáček Ondřej 2, Horký Jakub 2, Šindelář Petr; Rozhodčí: Tuček Michal (8.1), Macháček Jiří (8.1); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Chadima Miroslav, Jiránek Jakub - Pohorský Vojtěch; ČK: Chadima Miroslav - 0
O1A2106Futsal Club BrandýsekTJTZ Atlantic Rakovník8:5 (3:1)20
Branky: Čížek David 4, Tesař Tomáš 2, Růžička Jiří 2 - Červený Jaroslav 3, Tvrz Petr, Hejda Marek; Rozhodčí: Lafek David (8.5), Orálek Kamil (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: Houha Lukáš, Tesař Tomáš - Schwendt Zdeněk, Hejda Marek
O1A2201Realvestav SlatinaFutsal Club Brandýsek7:9 (3:4)10
Branky: Tenkl Tomáš 3, Jeřábek Jan, Tenkl Martin, Morávek Ondřej, Beneš Jan - Kroc Patrik 3, Houha Lukáš 3, Toman Matěj, Pokorný Martin, Nachtigal Lukáš; Rozhodčí: Svoboda Richard (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Tenkl Tomáš - Svoboda Petr
O1A2202TJTZ Atlantic RakovníkHrasl Slaný4:7 (1:2)50
Branky: Jirásek Miroslav 2, Polák Milan, Červený Jaroslav - Kuba Ondřej 4, Rössler Lukáš 2, Klusáček Petr; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Prágl Martin (8.3); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Hamouz Robert - Kuba Ondřej, Procházka David
O1A2203SKP KolínR.S.C. Čechie Slaný6:6 (2:4)15
Branky: Slezák Lukáš 2, Živný Lukáš 2, Hejduk Zdeněk, Seifert Lukáš - Stolár Juraj 2, Mrština Bohumil, Chaloupka David, Kudrna Michal, Řehák Zdeněk; Rozhodčí: Černý Martin (8.4), Tylchert Michal (8.4); Delegát: Trlida Zdeněk; ŽK: 0 - Kvapil Tomáš
O1A2204FC Arsenal BenešovTJ FC Dalmach Turnov5:5 (3:2)30
Branky: Žáček Ondřej 2, vlastní, Šindelář Petr, Horký Jakub - Pařízek Michal 3, Krejčík Aleš, Randák Matěj; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (8.4), Polák Ivo (8.4); Delegát: Rybka Zdeněk; ŽK: 0 - Hurt Vojtěch
O1A2205Ludis Team TřebeniceSK Olympik Mělník B2:4 (1:2)30
Branky: Lubas Jiří, Hegenbart Václav - Kočí Michal 2, Rejman Martin, Chaloupka Pavel; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Kresta Jan (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: 0 - Vokoun Jiří
O1A2206Legie PříbramSvarog FC Teplice5:6 (3:3)30
Branky: Šimák Ladislav 2, Rom Lukáš 2, Valta Michal - Baran Jiří 5, Beran Ladislav; Rozhodčí: Velebil Tomáš (8), Peták Jan (8.1); Delegát: Muller Karel; ŽK: 0 - Beran Ladislav


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.SK Olympik Mělník B221714151:10752 ( 19)
2.Svarog FC Teplice221453165: 9247 ( 14)
3.TJ FC Dalmach Turnov221327156:11041 ( 8)
4.Hrasl Slaný221237160:11339 ( 6)
5.TJTZ Atlantic Rakovník221138141:12836 ( 3)
6.Realvestav Slatina2211110156:14534 ( 1)
7.FC Arsenal Benešov228212122:13926 ( -7)
8.R.S.C. Čechie Slaný228212119:15526 ( -7)
9.Legie Příbram227411139:13625 ( -8)
10.SKP Kolín227411127:15425 ( -8)
11.Futsal Club Brandýsek227411122:14725 ( -8)
12.Ludis Team Třebenice221120100:2324 (-29)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate