Futsal

reklama

O1A - Divize A - základní část

TABULKA STŘELCŮ ke dni 17.03.2019
JménoOddílPočet
Randák MatějTJ FC Dalmach Turnov25
Beneš JanFC Slatina 200620
Kovařík JakubSKP Kolín19
Paluka LukášFC Slatina 200619
Kupka RadekGold Combix Ústí n/L17
Navrátil JakubSKP Kolín16
Špína MarcelTJ FC Dalmach Turnov15
Kuba OndřejHRASL Slaný14
Rössler LukášHRASL Slaný14
Slezák LukášSKP Kolín14
Vondráček DenisFC Atletico Chomutov14
Hurt DanielTJ FC Dalmach Turnov13
Faltýnek TomášFK Kobylisy Praha12
Král JanFC Atletico Chomutov12
Punčochář MichalFC Slatina 200612
Vácha ZdeněkFK Kobylisy Praha12
Tvrdý VojtěchTJ FC Dalmach Turnov11
vlastníFC Atletico Chomutov10
Doležal JanFK Kobylisy Praha10
Klusáček PetrHRASL Slaný10
Landvojtovič Jan ml.HRASL Slaný10
Eichler TomášHRASL Slaný9
Linhart MatějSKP Kolín9
Gedeon FilipFC Baník Chomutov B8
Hejduk ZdeněkSKP Kolín8
Klempt KamilFC Slatina 20068
Kopečný PatrikFC Atletico Chomutov8
Lácha PatrikGold Combix Ústí n/L8
Slanina RichardFK Kobylisy Praha8
Al-Eraidi SamirGold Combix Ústí n/L7
Dolechek DanyilFC Baník Chomutov B7
Funda LadislavSKP Kolín7
Hajný VladimírFC Atletico Chomutov7
Kozák PetrHRASL Slaný7
Pařízek MichalTJ FC Dalmach Turnov7
Procházka DavidHRASL Slaný7
Bachor FilipFC Atletico Chomutov6
Myšička KarelFC Atletico Chomutov6
Schmied LukášGold Combix Ústí n/L6
Tenkl MartinFC Slatina 20066
Fedorko JanTJ FC Dalmach Turnov5
Kadlec PetrFC Atletico Chomutov5
Kapitán JakubFC Slatina 20065
Landvojtovič VítHRASL Slaný5
Špicar PatrikFC Baník Chomutov B5
Tenkl TomášFC Slatina 20065
Barnat PetrGold Combix Ústí n/L4
Cicko TomášFC Baník Chomutov B4
Glas DavidFC Atletico Chomutov4
Hanuščík JakubFC Slatina 20064
Jančík DavidFK Kobylisy Praha4
Kopecký MiroslavSKP Kolín4
Lovecký TomášFK Kobylisy Praha4
Mareček JakubFK Kobylisy Praha4
Peška JanHRASL Slaný4
Seifert LukášSKP Kolín4
Šimek JiříTJ FC Dalmach Turnov4
Šlachta JakubFC Baník Chomutov B4
Urbánszký AlexandrGold Combix Ústí n/L4
Valta PetrGold Combix Ústí n/L4
Vondráček MichalGold Combic Ústí/L4
Dlouhý JakubTJ FC Dalmach Turnov3
Loukota TomášFC Baník Chomutov B3
Ludvík JanFC Slatina 20063
Moravec MiloslavFC Atletico Chomutov3
Naďal MichalFC Atletico Chomutov3
Nejedlý JanFC Baník Chomutov B3
Valta JakubFC Atletico Chomutov3
Vítek PavelTJ FC Dalmach Turnov3
Zrebňák DavidFC Baník Chomutov B3
Báňa TomášFK Kobylisy Praha2
Bílek MichalGold Combix Ústí n/L2
Boček JanFC Baník Chomutov B2
Čermák DominikGold Combix Ústí n/L2
Friedl TomášGold Combic Ústí/L2
Holly MarekGold Combix Ústí n/L2
Hurt VojtěchTJ FC Dalmach Turnov2
Kerner MatyášFC Baník Chomutov B2
Kotek MichalSKP Kolín2
Krejčík AlešTJ FC Dalmach Turnov2
Krivák PatrikHRASL Slaný2
Kubala DavidGold Combix Ústí n/L2
Kulhánek TomášFC Baník Chomutov B2
Majer JiříFC Slatina 20062
Mencl JaroslavTJ FC Dalmach Turnov2
Mráz JosefFC Slatina 20062
Novák TomášFK Kobylisy Praha2
Reischel OndřejGold Combic Ústí/L2
Šlégr VáclavFC Baník Chomutov B2
Šváb TomášSKP Kolín2
Tykal TomášFC Baník Chomutov B2
Zoula LadislavFC Baník Chomutov B2
Bangha MarekTJ FC Dalmach Turnov1
Bora AleksandrSKP Kolín1
Čech HynekGold Combic Ústí/L1
Dlouhý MichalHRASL Slaný1
Farář MartinFC Atletico Chomutov1
Ficek LukášFC Atletico Chomutov1
Jeřábek JanFC Slatina 20061
Kalousek ZdeněkTJ FC Dalmach Turnov1
Karafiát VáclavFK Kobylisy Praha1
Kopta ZdeněkFC Baník Chomutov B1
Koutník DavidFC Baník Chomutov B1
Pecka TomášTJ FC Dalmach Turnov1
Prokopec LukášFC Atletico Chomutov1
Skirka LukášFK Kobylisy Praha1
Sláma VítGold Combix Ústí n/L1
Stádník LukášFC Baník Chomutov B1
Svoboda LukášFC Baník Chomutov B1
Šinkovic MichalFC Baník Chomutov B1
Škopek MichalSKP Kolín1
Šlégr PatrikFC Baník Chomutov B1
Treml LukášFC Baník Chomutov B1
Váňa MarcelFC Atletico Chomutov1
Varjan MatejFK Kobylisy Praha1
Veber ŠtěpánTJ FC Dalmach Turnov1
Vrba JanFC Baník Chomutov B1
Vyhnánek JakubSKP Kolín1
Živný LukášSKP Kolín1

Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate