Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

TABULKA STŘELCŮ ke dni 22.02.2020
JménoOddílPočet
Hink JaroslavPK Třebusice40
Janecký JosefFC Mazáci Přelouč31
Kunc LubošFK Viva Příbram27
Fedrhanc AdamPK Třebusice25
Nykl MichalMCE Slaný25
Peška JanHrasl Slaný25
Rada LukášTJ Sokol Dobřichovice22
Kroc PatrikFutsal Club Brandýsek20
Vymětalík VladimírAFC Kralupy20
Kuba OndřejHrasl Slaný18
Novotný JindřichFK Stochov17
Volf LiborMCE Slaný17
Houha LukášFutsal Club Brandýsek16
Obermajer LadislavTJ Sokol Dobřichovice16
Šerák RadekPK Třebusice16
Klusáček PetrHrasl Slaný15
Hausleitner JakubFK Viva Příbram14
Kroc LukášFutsal Club Brandýsek14
Vančura VáclavFC Mazáci Přelouč14
Růžička JiříFutsal Club Brandýsek13
Koláček LiborAFC Kralupy12
Zelenka MartinFC Brazil Kladno12
Dlouhý PavelFC Brazil Kladno11
Moravec LukášAFC Kralupy11
Neumann RadislavFC Brazil Kladno11
Šerák MartinPK Třebusice11
Štědronský MartinTJ Sokol Dobřichovice11
Kočí AlešFK Viva Příbram10
Maroušek JanMCE Slaný10
Pospíšil MiroslavMCE Slaný10
vlastníFC Mazáci Přelouč9
Hejda MarekFK Stochov9
Rokyta VáclavFC Mazáci Přelouč9
Sůra JanFC Mazáci Přelouč9
Šulc KryštofPK Třebusice9
Toman MatějFutsal Club Brandýsek9
Branžovský MarekFK Viva Příbram8
Havlíček RobinFC Brazil Kladno8
Janoušek VáclavTJ Sokol Dobřichovice8
Kubín MartinPK Třebusice8
Novák JakubFC Mazáci Přelouč8
Rössler LukášHrasl Slaný8
Řezáč FilipFK Viva Příbram8
Seidler ZdeněkTJ Sokol Dobřichovice8
Vaněk OliverFutsal Club Brandýsek8
Zíka JanFutsal Club Brandýsek8
Zykán JanFK Viva Příbram8
Beneš LukášFK Viva Příbram7
Danylych DenysFC Brazil Kladno7
Dolák LukášFK Stochov7
Hanáček MartinFK Viva Příbram7
Landvojtovič Jan ml.Hrasl Slaný7
Onderka AdamTJ Sokol Dobřichovice7
Procházka DavidHrasl Slaný7
Žahour MartinMCE Slaný7
Dolák DominikFK Stochov6
Drašnar OndřejFK Viva Příbram6
Hájek DanielFK Viva Příbram6
Havelka LukášFK Viva Příbram6
Jungmann ŠtefanFK Stochov6
Kaňka JanAFC Kralupy6
Kubín JanPK Třebusice6
Sedlák MichalPK Třebusice6
Březina MilanFC Mazáci Přelouč5
Černý LukášFK Stochov5
Doležal JanFC Brazil Kladno5
Eichler TomášHrasl Slaný5
Hajn DavidFC Mazáci Přelouč5
Halenka JakubTJ Sokol Dobřichovice5
Kalous LukášMCE Slaný5
Plzák MichalTJ Sokol Dobřichovice5
Procházka ŠimonFC Brazil Kladno5
Šulc RichardPK Třebusice5
Čada DavidFC Mazáci Přelouč4
Dlask DanielFC Mazáci Přelouč4
Harmáček DanielAFC Kralupy4
Junek PetrAFC Kralupy4
Landvojtovič VítHrasl Slaný4
Říčka JiříMCE Slaný4
Schöner PavelFK Stochov4
Tesař TomášFutsal Club Brandýsek4
Zíma TomášMCE Slaný4
Dlouhý MichalHrasl Slaný3
Kubín Martin ml.PK Třebusice3
Kustoš AdamTJ Sokol Dobřichovice3
Pokorný JanFC Mazáci Přelouč3
Rada JanTJ Sokol Dobřichovice3
Šlapák MarcelTJ Sokol Dobřichovice3
Vokoun MartinFutsal Club Brandýsek3
Čampulka DavidFC Brazil Kladno2
Černý DanielTJ Sokol Dobřichovice2
Holub VojtěchFutsal Club Brandýsek2
Janouš MartinTJ Sokol Dobřichovice2
Karas RomanAFC Kralupy2
Kořínek LiborFC Brazil Kladno2
Kubín PavelPK Třebusice2
Malý MartinFK Viva Příbram2
Novotný FilipMCE Slaný2
Placák ŠtěpánFK Stochov2
Rokyta VojtěchFC Mazáci Přelouč2
Tetiva MartinAFC Kralupy2
Zlata RenéMCE Slaný2
Bednárik JanAFC Kralupy1
Beneš AdamMCE Slaný1
Cafourek MatějFK Stochov1
Cápay LiborFC Mazáci Přelouč1
Čížek JakubFutsal Club Brandýsek1
Dražan MichalFK Viva Příbram1
Dvořák JosefFC Brazil Kladno1
Holan MartinFK Viva Příbram1
Hora PetrFutsal Club Brandýsek1
Hrdlička JiříHrasl Slaný1
Hudousek MatějFC Brazil Kladno1
Janouš JanFK Stochov1
Kočí JanTJ Sokol Dobřichovice1
Koláček TomášAFC Kralupy1
Kolínek MiroslavFK Stochov1
Kott TomášFC Brazil Kladno1
Lukáč VítFK Stochov1
Machačný LubošFC Mazáci Přelouč1
Majer JiříFK Stochov1
Mára MichalAFC Kralupy1
Měkota OndřejPK Třebusice1
Mošnička RomanAFC Kralupy1
Ocásek VítězslavAFC Kralupy1
Pelc JiříFK Stochov1
Pravda JakubFK Viva Příbram1
Riegel JanFK Viva Příbram1
Ruprich TomášFutsal Club Brandýsek1
Říčka Jiří ml.MCE Slaný1
Santler DominikFC Brazil Kladno1
Steinbach VojtěchFutsal Club Brandýsek1
Ševčík PatrikAFC Kralupy1
Šmolík DavidFK Stochov1
Trefný JosefFK Viva Příbram1
Záruba MarekFC Mazáci Přelouč1

Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate