Futsal

reklama

O1A - Divize D

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0901Forza HlinskoBenfica Hlinsko7:3 (4:2)
Branky: Veselský Pavel 3, Pavliš Pavel 2, Netolický Roman, vlastní - Máša Tomáš, Odstrčil František, Malínský Lukáš; Rozhodčí: Schmeiser Kamil, Štěpánek Pavel
O1A0902DTJ Juventus HlinskoBenfica Hlinsko5:2 (4:1)
Branky: Nevole Martin 2, Krbálek Luboš, Novotný Lukáš, Nevole Jakub - Máša Tomáš, Slavík Martin; Rozhodčí: Nekvapil David, Schmeiser Kamil; ŽK: 0 - Vymetal Petr
O1A0903Forza HlinskoOrel Kameničky2:2 (1:0)
Branky: Hlouš Martin, Veselský Pavel - Sádovský František, Čermák Marek; Rozhodčí: Štěpánek Pavel, Nekvapil David
O1A0904DTJ Juventus HlinskoOrel Kameničky4:3 (0:0)
Branky: Novotný Lukáš 2, Filipi Stanislav, Krbálek Luboš - Vodička Lukáš 3; Rozhodčí: Schmeiser Kamil, Štěpánek Pavel; ŽK: Novotný Lukáš - Severýn Martin, Sádovský Jakub
O1A0905FK Peliny ChoceňSK Zvoneček Stojice7:2 (2:1)
Branky: Zachař Jan 2, Kaplan Aleš 2, Krejza Luboš, Synek David, Baborák Jan - Mach Lukáš 2; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Hořínek Lukáš
O1A0906Amako Heřmanův MěstecSK Zvoneček Stojice7:6 (4:4)
Branky: Dvořáček Tomáš 4, Řehák Marek 2, Netušil Marek - Sokol Pavel 2, Mach Aleš, Salfický David, Čáp Dominik, Mach Lukáš; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vaněk Tomáš; ŽK: Dostál Tomáš - Čáp Dominik, Salfický David
O1A0907FK Peliny ChoceňAmako Heřmanův Městec2:3 (0:2)
Branky: Synek David, Hroděj Dan - Dvořáček Tomáš 2, Řehák Marek; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Hořínek Lukáš; ŽK: Hroděj Dan, Rozlívka Michal - Straka Michal
O1A0908SK FOSP Řešetova LhotaFutsal Hradec Králové2:3 (0:1)
Branky: Tolda Matěj, Srubjan Pavel - Kejř Marek, Štajer Martin, Krykorka Michal; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav, Klír Jonáš; ŽK: Prokop Pavel - Krykorka Michal
O1A0909BFK Orel Hradec KrálovéFutsal Hradec Králové1:3 (0:1)
Branky: Bůžek Lukáš - Michal Lukáš, Krykorka Michal, Baťha Karel; Rozhodčí: Klír Jonáš, Schmeiser Kamil
O1A0910SK FOSP Řešetova LhotaFlamengo Hradec Králové5:3 (0:2)
Branky: Malina Lukáš 2, Prokop Pavel, Kudláček Ladislav, Srubjan Pavel - Bartoš Milan, Kulhánek Martin, Jindra Miroslav; Rozhodčí: Schmeiser Kamil, Svědiroh Miroslav
O1A0911BFK Orel Hradec KrálovéFlamengo Hradec Králové1:4 (0:1)
Branky: Horáček Ondřej - Steiner Jiří, Melek Ján, Kulhánek Martin, Jindra Miroslav; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav, Klír Jonáš; ŽK: 0 - Bartoš Milan


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Amako Heřmanův Městec181332 86: 5142 ( 18)
2.DTJ Juventus Hlinsko181323 68: 4541 ( 14)
3.Forza Hlinsko181026 70: 5032 ( -1)
4.Futsal Hradec Králové18945 58: 5031 ( 4)
5.SK Zvoneček Stojice18918 63: 6428 ( 4)
6.Flamengo Hradec Králové18837 58: 5527 ( -3)
7.FK Peliny Choceň18828 66: 5326 ( 5)
8.BFK Orel Hradec Králové185310 46: 5918 (-12)
9.Orel Kameničky18369 33: 5415 (-12)
10.Benfica Hlinsko183312 38: 6712 (-12)
11.SK FOSP Řešetova Lhota183114 46: 8410 (-20)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0905FK Peliny ChoceňSK Zvoneček Stojice10.02. 11:45NEChoceň
O1A0906Amako Heřmanův MěstecSK Zvoneček Stojice10.02. 12:40NEChoceň
O1A0907FK Peliny ChoceňAmako Heřmanův Městec10.02. 13:35NEChoceň
O1A0908SK FOSP Řešetova LhotaFutsal Hradec Králové10.02. 17:00NEPředměřice
O1A0909BFK Orel Hradec KrálovéFutsal Hradec Králové10.02. 17:55NEPředměřice
O1A0910SK FOSP Řešetova LhotaFlamengo Hradec Králové10.02. 18:45NEPředměřice
O1A0911BFK Orel Hradec KrálovéFlamengo Hradec Králové10.02. 19:40NEPředměřice
O1A1001Amako Heřmanův MěstecDTJ Juventus Hlinsko16.02. 16:00SOHeřmanův Městec
O1A1002SK Zvoneček StojiceDTJ Juventus Hlinsko16.02. 16:55SOHeřmanův Městec
O1A1003Amako Heřmanův MěstecForza Hlinsko16.02. 17:45SOHeřmanův Městec
O1A1004SK Zvoneček StojiceForza Hlinsko16.02. 18:40SOHeřmanův Městec
O1A1005Benfica HlinskoSK FOSP Řešetova Lhota17.02. 13:00NEVysoké Mýto
O1A1006Orel KameničkySK FOSP Řešetova Lhota17.02. 13:55NEVysoké Mýto
O1A1007Benfica HlinskoBFK Orel Hradec Králové17.02. 14:45NEVysoké Mýto
O1A1008Orel KameničkyBFK Orel Hradec Králové17.02. 15:40NEVysoké Mýto
O1A1009Futsal Hradec KrálovéFlamengo Hradec Králové17.02. 16:00NEPředměřice
O1A1010FK Peliny ChoceňFlamengo Hradec Králové17.02. 16:55NEPředměřice
O1A1011Futsal Hradec KrálovéFK Peliny Choceň17.02. 17:50NEPředměřice



Divize D
U Stadionu 717, 537 03 Chrudim
Tel: 739 630 728
Tel: 607 123 131
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate