Futsal

reklama

O1A - Divize D

TABULKA AKTIVITY ke dni 20.01.2019
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Dvořáček TomášAmako Heřmanův Městec29290
Krbálek LubošDTJ Juventus Hlinsko15150
Nevole JakubDTJ Juventus Hlinsko12120
Melek JánFlamengo Hradec Králové11110
Strakatý MartinBFK Orel Hradec Králové11110
Veselský PavelForza Hlinsko11110
Kaplan AlešFK Peliny Choceň10100
Klapkovský JosefSK FOSP Řešetova Lhota10100
Stránský JosefSK Zvoneček Stojice10100
Netušil MarekAmako Heřmanův Městec990
Řehák MarekAmako Heřmanův Městec990
Bůžek LukášBFK Orel Hradec Králové880
Najman MichalForza Hlinsko880
Netolický RomanForza Hlinsko880
Rozlívka MichalFK Peliny Choceň880
Bořke MartinBFK Orel Hradec Králové770
Jirásek FilipSK Zvoneček Stojice770
Kozák RadimSK Zvoneček Stojice770
Rosůlek JanAmako Heřmanův Městec770
Slováček JakubForza Hlinsko770
Srubjan PavelSK FOSP Řešetova Lhota770
Steiner JiříFlamengo Hradec Králové770
Synek DavidFK Peliny Choceň770
Šmíd MartinFutsal Hradec Králové770
Chmelík ZdeněkForza Hlinsko660
Jirsák TomášFK Peliny Choceň660
Kozák DanielSK FOSP Řešetova Lhota660
Krykorka MichalFutsal Hradec Králové660
Máša TomášBenfica Hlinsko660
Michal LukášFutsal Hradec Králové660
Odstrčil FrantišekBenfica Hlinsko660
Ptáček PetrForza Hlinsko660
Sokol PavelSK Zvoneček Stojice660
Štajer MartinFutsal Hradec Králové660
Bartoš MilanFlamengo Hradec Králové550
Jeníček MarekBenfica Hlinsko550
Krejza LubošFK Peliny Choceň550
Kulhánek MartinFlamengo Hradec Králové550
Mach AlešSK Zvoneček Stojice550
Mach LukášSK Zvoneček Stojice550
Novotný LukášDTJ Juventus Hlinsko550
Peter TomášAmako Heřmanův Městec550
Salfický DavidSK Zvoneček Stojice550
Talácko VáclavOrel Kameničky550
Vodička LukášOrel Kameničky550
Čáp DominikSK Zvoneček Stojice440
Heřman MikulášFutsal Hradec Králové440
Hruška DavidFutsal Hradec Králové440
Jindra MiroslavFlamengo Hradec Králové440
Kosyak IvanFutsal Hradec Králové440
Nožka LukášSK FOSP Řešetova Lhota440
Vymetal PetrBenfica Hlinsko440
Eppich LukášFlamengo Hradec Králové330
Klíma LiborFlamengo Hradec Králové330
Kopecký AdamFK Peliny Choceň330
Ležík MatějBFK Orel Hradec Králové330
Libřický StanislavFlamengo Hradec Králové330
Lipavský AdamFK Peliny Choceň330
Nevole MartinDTJ Juventus Hlinsko330
Novák JiříDTJ Juventus Hlinsko330
Picek DominikDTJ Juventus Hlinsko330
Polanský PavelBFK Orel Hradec Králové330
Sádovský JakubOrel Kameničky330
Solnička TomášDTJ Juventus Hlinsko330
Spilko VáclavOrel Kameničky330
Straka MichalAmako Heřmanův Městec330
Šejvl MartinFutsal Hradec Králové330
Tolda MatějSK FOSP Řešetova Lhota330
Tošovský JosefFutsal Hradec Králové330
Baborák JanFK Peliny Choceň220
Cepl RadekDTJ Juventus Hlinsko220
Filipi StanislavDTJ Juventus Hlinsko220
Friedl MartinFutsal Hradec Králové220
Hauschke JakubSK FOSP Řešetova Lhota220
Hlouš MartinForza Hlinsko220
Holec DavidForza Hlinsko220
Lisý MarekBFK Orel Hradec Králové220
Malina LukášSK FOSP Řešetova Lhota220
Malínský LukášBenfica Hlinsko220
Motl DavidAmako Heřmanův Městec220
Naď LukášOrel Kameničky220
Nekvinda JosefOrel Kameničky220
Netolický ViktorForza Hlinsko220
Novotný MarekBFK Orel Hradec Králové220
Panchártek FilipAmako Heřmanův Městec220
Pleger JaroslavFlamengo Hradec Králové220
Suchý StanislavBenfica Hlinsko220
Šusták MiroslavForza Hlinsko220
Tošovský MatějFutsal Hradec Králové220
Zachař JanFK Peliny Choceň220
Adámek DaliborOrel Kameničky110
Bačkovský PetrOrel Kameničky110
Blažek PetrFlamengo Hradec Králové110
Čapek PetrBFK Orel Hradec Králové110
Dostál TomášAmako Heřmanův Městec110
Franta MatějFutsal Hradec Králové110
Gerčák JakubFK Peliny Choceň110
Horáček OndřejBFK Orel Hradec Králové110
Hrůša DanielBFK Orel Hradec Králové110
Jablečník DavidSK Zvoneček Stojice110
Krotil DanielFlamengo Hradec Králové110
Mikulecký MartinFK Peliny Choceň110
Novák MilanFK Peliny Choceň110
Pavliš MartinOrel Kameničky110
Pavliš PavelForza Hlinsko110
Prokop PavelSK FOSP Řešetova Lhota110
Sádovský FrantišekOrel Kameničky110
Semínko DavidAmako Heřmanův Městec110
Slavík MartinBenfica Hlinsko110
Werner TomášSK FOSP Řešetova Lhota110
Zářecký RadekSK Zvoneček Stojice110


Divize D
U Stadionu 717, 537 03 Chrudim
Tel: 739 630 728
Tel: 607 123 131
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate