Futsal

reklama

O1A - Divize D

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0208Amako Heřmanův MěstecFlamengo Hradec Králové6:3 (2:1)
Branky: Dvořáček Tomáš 3, Peter Tomáš, Rosůlek Jan, Řehák Marek - Krotil Daniel, Klíma Libor, Melek Ján; Rozhodčí: Kovárník Ctibor, Svědiroh Miroslav
O1A0209SK Zvoneček StojiceFlamengo Hradec Králové2:1 (2:1)
Branky: Stránský Josef, Kozák Radim - Klíma Libor; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav, Klír Jonáš; ŽK: Stránský Josef- 0
O1A0210Amako Heřmanův MěstecFutsal Hradec Králové4:1 (4:0)
Branky: Dvořáček Tomáš 3, Řehák Marek - Šmíd Martin; Rozhodčí: Klír Jonáš, Kovárník Ctibor
O1A0211SK Zvoneček StojiceFutsal Hradec Králové2:5 (1:2)
Branky: Čáp Dominik, Jirásek Filip - Michal Lukáš 2, Šmíd Martin 2, Tošovský Josef; ŽK: Čáp Dominik, Salfický David - Tošovský Josef, Kosyak Ivan
O1A0301Amako Heřmanův MěstecOrel Kameničky1:1 (1:1)
Branky: Peter Tomáš - Nekvinda Josef; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav, Šlor Robert; ŽK: Peter Tomáš, Netušil Marek- 0
O1A0302SK Zvoneček StojiceOrel Kameničky3:3 (0:2)
Branky: Stránský Josef 2, Salfický David - Nekvinda Josef, Sádovský Jakub, Talácko Václav; Rozhodčí: Šlor Robert, Svědiroh Miroslav; ŽK: Stránský Josef, Svoboda David - Nekvinda Josef
O1A0303Amako Heřmanův MěstecBenfica Hlinsko2:1 (0:0)
Branky: Netušil Marek, Řehák Marek - Máša Tomáš; Rozhodčí: Šlor Robert, Svědiroh Miroslav; ŽK: Vašíček Jan- 0
O1A0304SK Zvoneček StojiceBenfica Hlinsko6:2 (3:1)
Branky: Mach Lukáš 2, Salfický David, Jablečník David, Jirásek Filip, Stránský Josef - Jeníček Marek, Odstrčil František; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav, Šlor Robert; ŽK: Čáp Dominik - Slavík Martin
O1A0305DTJ Juventus HlinskoFlamengo Hradec Králové5:1 (1:0)
Branky: Krbálek Luboš 2, Filipi Stanislav, Novotný Lukáš, Nevole Jakub - Bartoš Milan; Rozhodčí: Nekvapil David, Ježek Martin; ŽK: Černý Pavel- 0
O1A0306Forza HlinskoFlamengo Hradec Králové6:3 (3:0)
Branky: Veselský Pavel 3, Chmelík Zdeněk, Ptáček Petr, Holec David - Steiner Jiří 2, Eppich Lukáš; Rozhodčí: Ježek Martin, Schmeiser Kamil
O1A0307DTJ Juventus HlinskoFutsal Hradec Králové3:1 (1:0)
Branky: Nevole Jakub 3 - Heřman Mikuláš; Rozhodčí: Nekvapil David, Schmeiser Kamil; ŽK: Picek Dominik- 0
O1A0308Forza HlinskoFutsal Hradec Králové8:2 (3:1)
Branky: Chmelík Zdeněk 2, Slováček Jakub 2, Najman Michal 2, Hlouš Martin, Šusták Miroslav - Štajer Martin, Krykorka Michal; Rozhodčí: Schmeiser Kamil, Nekvapil David
O1A0309FK Peliny ChoceňBFK Orel Hradec Králové5:3 (3:1)
Branky: Synek David 2, Kaplan Aleš, Krejza Luboš, Rozlívka Michal - Bůžek Lukáš 2, Hrůša Daniel; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Pecza Aleš; ŽK: Kaplan Aleš - Ležík Matěj
O1A0310SK FOSP Řešetova LhotaBFK Orel Hradec Králové4:5 (1:2)
Branky: Srubjan Pavel 2, Kozák Daniel, Nožka Lukáš - Strakatý Martin 2, Horáček Ondřej, Ležík Matěj, Bůžek Lukáš; Rozhodčí: Pecza Aleš, Vaněk Tomáš
O1A0311FK Peliny ChoceňSK FOSP Řešetova Lhota6:1 (1:1)
Branky: Krejza Luboš 2, Zachař Jan, Kaplan Aleš, Synek David, Kopecký Adam - Klapkovský Josef; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Pecza Aleš; ŽK: Houžvička Tomáš- 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Amako Heřmanův Městec6510 28: 1116 ( -2)
2.SK Zvoneček Stojice6411 22: 1413 ( -5)
3.DTJ Juventus Hlinsko6411 20: 1213 ( 4)
4.Forza Hlinsko6402 25: 1412 ( 0)
5.Orel Kameničky6222 14: 128 ( -4)
6.FK Peliny Choceň6222 18: 188 ( -1)
7.Futsal Hradec Králové6213 14: 207 ( 7)
8.BFK Orel Hradec Králové6204 18: 226 ( 0)
9.Flamengo Hradec Králové6204 16: 206 ( 6)
10.SK FOSP Řešetova Lhota6105 14: 353 ( -6)
11.Benfica Hlinsko6024 8: 192 ( -4)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Amako Heřmanův MěstecOrel Kameničky08.12. 09:00SOHeřmanův Městec
O1A0302SK Zvoneček StojiceOrel Kameničky08.12. 09:55SOHeřmanův Městec
O1A0303Amako Heřmanův MěstecBenfica Hlinsko08.12. 10:45SOHeřmanův Městec
O1A0304SK Zvoneček StojiceBenfica Hlinsko08.12. 11:40SOHeřmanův Městec
O1A0305DTJ Juventus HlinskoFlamengo Hradec Králové08.12. 12:30SOSkuteč
O1A0306Forza HlinskoFlamengo Hradec Králové08.12. 13:25SOSkuteč
O1A0307DTJ Juventus HlinskoFutsal Hradec Králové08.12. 14:15SOSkuteč
O1A0308Forza HlinskoFutsal Hradec Králové08.12. 15:10SOSkuteč
O1A0309FK Peliny ChoceňBFK Orel Hradec Králové08.12. 15:20SOChoceň
O1A0310SK FOSP Řešetova LhotaBFK Orel Hradec Králové08.12. 16:15SOChoceň
O1A0311FK Peliny ChoceňSK FOSP Řešetova Lhota08.12. 17:10SOChoceň



Divize D
U Stadionu 717, 537 03 Chrudim
Tel: 739 630 728
Tel: 607 123 131
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate