Futsal

reklama

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0809Inexis BučoviceBPA Brno5:0  kontumace
Rozhodčí: Jünger Erik, Slanina Tomáš; Delegát: Bednář Kamil
O2A0810Amor Kloboučky BBPA Brno5:0  kontumace
Rozhodčí: Jünger Erik, Slanina Tomáš; Delegát: Bednář Kamil
O2A0811Inexis BučoviceAmor Kloboučky B3:2 (1:0)45
Branky: Obruča Lukáš 2, Janovský Patrik - Lukeštík David, Florian Tomáš; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Jünger Erik (8.1); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Brovják Michal - Lukeštík David, Nový Miroslav, Bárek Ondřej
O2A0805Hombres BrnoKalábek Brno B5:1 (2:1)20
Branky: Prokop Radek 3, Ryšavý Michal, Vu Khac Tom - Hakl Petr; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O2A0806Napoleon PraceKalábek Brno B11:2 (7:1)25
Branky: Žáček Jiří 4, Žáček Pavel 3, Lněnička Pavel 2, Žáček Petr, Hofírek Filip - Kotouč Miroslav, Gottwald Radek; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O2A0807Hombres BrnoGladiators Brno3:4 (2:2)20
Branky: Ryšavý Michal 3 - Vlasák Pavel 2, Hložánek Tomáš, Bodický Michal; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O2A0808Napoleon PraceGladiators Brno6:2 (3:0)20
Branky: Žáček Pavel 2, Žáček Jiří 2, Hofírek Filip 2 - Soukup Adam, Bodický Michal; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Vlasák Pavel


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Inexis Bučovice161312111: 6440 ( 13)
2.Květnice Tišnov161213119: 4937 ( 13)
3.Napoleon Prace161123 88: 3935 ( 11)
4.Amor Kloboučky B161024 84: 4032 ( 11)
5.Hombres Brno161015 75: 4431 ( 7)
6.ASM Dolní Loučky C16745 64: 5425 ( -2)
7.Gladiators Brno16736 58: 6524 ( 0)
8.Orel Řečkovice164012 52:10012 (-12)
9.Kobra Blansko163112 65:13010 (-11)
10.BPA Brno162014 47:1106 (-18)
11.Kalábek Brno B161114 30: 984 (-20)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0901Gladiators BrnoASM Dolní Loučky C01.03. 09:00NEKuřim
O2A0902Kalábek Brno BASM Dolní Loučky C01.03. 10:00NEKuřim
O2A0903Gladiators BrnoKvětnice Tišnov01.03. 11:00NEKuřim
O2A0904Kalábek Brno BKvětnice Tišnov01.03. 12:00NEKuřim
O2A0905Napoleon PraceAmor Kloboučky B29.02. 09:00SORousínov
O2A0906Hombres BrnoAmor Kloboučky B29.02. 10:00SORousínov
O2A0907Napoleon PraceInexis Bučovice29.02. 11:00SORousínov
O2A0908Hombres BrnoInexis Bučovice29.02. 12:00SORousínov
O2A0909BPA BrnoKobra Blansko29.02. 17:00SOBrno Tuřany
O2A0910Orel ŘečkoviceKobra Blansko29.02. 18:00SOBrno Tuřany
O2A0911BPA BrnoOrel Řečkovice29.02. 19:00SOBrno Tuřany



Jihomoravská Krajská komise futsalu
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda JM KKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz

Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů JM KP
Adresář klubů JM 1. Třída
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV KKF JM
9.4. - Zápis z jednání VV KKF 14/18
31.1. - Zápis z jednání VV KKF 13/18
20.11. - Zápis z jednání VV KKF 12/17
28.8. - Zápis z jednání VV KKF 11/17
26.6. - Zápis z jednání VV KKF 10/17
13.3. - Zápis z jednání VV KKF 09/17
16.1. - Zápis z jednání VV KKF 08/17
30.11. - Rozhodnutí o odvolání Panama Boys proti rozhodnutí STK
31.10. - Zápis z jednání VV KKF 07/16
29.8. - Zápis z jednání VV KKF 06/16
25.5. - Zápis z jednání VV KKF 05/16
17.3. - Zápis z jednání VV KKF 04/16
18.1. - Zápis z jednání VV KKF 03/16
2.11. - Zápis z jednání VV KKF 02/15
Jednací řád KKF JM
 
11.10. - Usnesení per rollam
13.7. - Usnesení per rollam
22.9. - Usnesení per rollam
27.1. - Usnesení per rollam
17.1. - Usnesení per rollam
30.11. - Usnesení per rollam
10.11. - Usnesení per rollam
13.10. - Usnesení per rollam
11.10. - Usnesení per rollam
9.10. - Zápis z jednání 01/15
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání - přebor
Zápis o utkání - 1.A třída
ZDS 2017 JM KP str. 1
ZDS 2017 JM KP str. 2
ZDS JM 1. třída
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
Propozice krajského kola Poháru

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate