Futsal

reklama

O3A - Krajský přebor JM II.

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 20.03.2019
JménoOddílAsistence
Janás MartinKvětnice Tišnov14
Strnad OndřejOrlák Brno12
Škoda MilanBPA Brno12
Cajzl JakubASM Dolní Loučky C10
Dolíhal PetrAgrotec Hustopeče B10
Gottwald RadekKalábek Brno B10
Kříž AlešKvětnice Tišnov10
Geisler TomášOrlák Brno9
Zeman RomanKvětnice Tišnov9
Brodecký MarekKvětnice Tišnov8
Eliáš PetrArsenal Brno B8
Kovář DavidArsenal Brno B8
Červený PavelKvětnice Tišnov7
Fic MilanKvětnice Tišnov7
Popp ThomasAgrotec Hustopeče B7
Špicl MartinArsenal Brno B7
Hakl PetrKalábek Brno B6
Hambálek KarelASM Dolní Loučky C6
Kučera PatrikKvětnice Tišnov6
Kugler PatrikOrlák Brno6
Sýkora PatrikOrlák Brno6
Toncr MichalGladiators Brno B6
Buchta LukášKalábek Brno B5
Machát JakubArsenal Brno B5
Novotný LukášASM Dolní Loučky C5
Rybníček MichalASM Dolní Loučky C5
Soukop DominikAgrotec Hustopeče B5
Šotola TomislavASM Dolní Loučky C5
Baghdasaryan ArmenArsenal Brno B4
Bodický MichalGladiators Brno B4
Čuhel MartinArsenal Brno B4
Drápal ZdeněkGladiators Brno B4
Hambálek AlešASM Dolní Loučky C4
Hladký JanOrlák Brno4
Hložánek TomášGladiators Brno B4
Motyčka TomášASM Dolní Loučky C4
Němec VojtěchGladiators Brno B4
Nováček MarcelArsenal Brno B4
Pavlíček JiříKvětnice Tišnov4
Poláček JakubOrlák Brno4
Polák MartinBPA Brno4
Stehlík DanielAgrotec Hustopeče B4
Stříž BorisKalábek Brno B4
Švancara DavidGladiators Brno B4
Vašina JiříGladiators Brno B4
Cvingráf PatrikArsenal Brno B3
Dostál VojtěchOrlák Brno3
Fišmon OndřejAgrotec Hustopeče B3
Havelka PetrAgrotec Hustopeče B3
Chlup MartinKvětnice Tišnov3
Jindra DavidASM Dolní Loučky C3
Kokrda LukášOrlák Brno3
Kolář JakubArsenal Brno B3
Krejčí MichalArsenal Brno B3
Nevím TomášKvětnice Tišnov3
Semrád HugoArsenal Brno B3
Koška PetrBPA Brno2
Kouřil JanASM Dolní Loučky C2
Kušnier OndřejAgrotec Hustopeče B2
Kyjovský OndřejKalábek Brno B2
Machek LiborBPA Brno2
Malásek MichaelASM Dolní Loučky C2
Michalec ZdeněkArsenal Brno B2
Novák IvoOrlák Brno2
Pohl DenisArsenal Brno B2
Rozehnal TomášGladiators Brno B2
Říha DanielASM Dolní Loučky C2
Sochor ZbyněkGladiators Brno B2
Šuler DavidKalábek Brno B2
Táborský PetrArsenal Brno B2
Titz JiříBPA Brno2
Vodák MartinASM Dolní Loučky C2
Citovecký RomanKalábek Brno B1
Červenec FrantišekGladiators Brno B1
Furch MichalAgrotec Hustopeče B1
Hanák JakubASM Dolní Loučky C1
Havlík PetrOrlák Brno1
Hrazděra MichalArsenal Brno B1
Klouda MichalBPA Brno1
Kučera ViktorKvětnice Tišnov1
Lesenský PetrOrlák Brno1
Mach PetrAgrotec Hustopeče B1
Majer ZdeněkKalábek Brno B1
Moravec LubomírKalábek Brno B1
Nečas TomAgrotec Hustopeče B1
Panovský LukášKvětnice Tišnov1
Parys DominikArsenal Brno B1
Plhák GustavKvětnice Tišnov1
Pospíšil PetrBPA Brno1
Rybníček DavidASM Dolní Loučky C1
Skyba MartinBPA Brno1
Strádal JanBPA Brno1
Škoda JiříBPA Brno1
Tomaštík JosefAgrotec Hustopeče B1
Tylč AdamASM Dolní Loučky C1
Viskot MarekOrlák Brno1


Jihomoravská Krajská komise futsalu
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda JM KKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz

Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů JM KP
Adresář klubů JM 1. Třída
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV KKF JM
9.4. - Zápis z jednání VV KKF 14/18
31.1. - Zápis z jednání VV KKF 13/18
20.11. - Zápis z jednání VV KKF 12/17
28.8. - Zápis z jednání VV KKF 11/17
26.6. - Zápis z jednání VV KKF 10/17
13.3. - Zápis z jednání VV KKF 09/17
16.1. - Zápis z jednání VV KKF 08/17
30.11. - Rozhodnutí o odvolání Panama Boys proti rozhodnutí STK
31.10. - Zápis z jednání VV KKF 07/16
29.8. - Zápis z jednání VV KKF 06/16
25.5. - Zápis z jednání VV KKF 05/16
17.3. - Zápis z jednání VV KKF 04/16
18.1. - Zápis z jednání VV KKF 03/16
2.11. - Zápis z jednání VV KKF 02/15
Jednací řád KKF JM
 
11.10. - Usnesení per rollam
13.7. - Usnesení per rollam
22.9. - Usnesení per rollam
27.1. - Usnesení per rollam
17.1. - Usnesení per rollam
30.11. - Usnesení per rollam
10.11. - Usnesení per rollam
13.10. - Usnesení per rollam
11.10. - Usnesení per rollam
9.10. - Zápis z jednání 01/15
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání - přebor
Zápis o utkání - 1.A třída
ZDS 2017 JM KP str. 1
ZDS 2017 JM KP str. 2
ZDS JM 1. třída
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
Propozice krajského kola Poháru

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate