Futsal

reklama

O1A - Moravskoslezský krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1301FC EdisonShooters2:0 (1:0)
Branky: Sedlář Dominik, Talián Erik; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Holaň David- 0
O1A1302ShootersVítkovice B5:1 (2:1)
Branky: Ballarin Michal 2, Grygar Lukáš, Duda Vlastimil, Obrusník Martin - Holman Jakub; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Beran Jan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Duda Vlastimil- 0
O1A1303FC EdisonFugy Krnov3:4 (2:1)
Branky: Sedlář Dominik, Talián Erik, Mučka Martin - Ostrák Mark 2, Souček Karel, Havlíček Marek; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1304Fugy KrnovVítkovice B6:0 (2:0)
Branky: Lalák Jiří 2, Rinke Jakub, Souček Karel, Česlík Lukáš, Ostrák Mark; Rozhodčí: Beran Jan (3), Němec Pavel (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1305Tornádo NJStará Ves9:2 (2:0)
Branky: Škopek Bohuslav 4, Hanzelka Jakub 2, Plešek Petr 2, Mikšík Jakub - Chvostek Petr, Weiss Vojtěch; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Škopek Libor- 0
O1A1306Stará VesFC Globtec3:6 (2:3)
Branky: Kohut Lukáš, Dvořák Ondřej, Charvát Daniel - Uher Daniel 3, Kundra Marek, Vacek Petr, Včelný Tomáš; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Beran Jan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1307MedvědiTornádo NJ1:8 (1:2)
Branky: Šamárek Jan - Plešek Petr 5, Škopek Bohuslav 2, Hanzelka Jakub; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Hlaváček Petr, Koneczný Vojtěch, Režnar Marek - Plešek Petr, Bartoň Filip, Mikšík Jakub; ČK: Hlaváček Petr - 0
O1A1308FC GlobtecMedvědi6:8 (1:4)
Branky: Diehel Daniel 2, Uher Daniel 2, Vacek Petr, Včelný Tomáš - Švacha David 2, Koneczný Vojtěch 2, Kapinos Daniel 2, Šamárek Jan, Kinnert Daniel; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Mičkal Martin (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1309Beach BoysPSV Frenštát5:1 (1:1)
Branky: Vidlák Jakub 2, Maléř Lubomír 2, Konrád Jiří - Klimpar Pavel; Rozhodčí: Přívratský Michal (3), Spitz Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1310PSV FrenštátOlympia8:6 (1:2)
Branky: Myšinský Jaroslav 2, Plachký Adam 2, Klimpar Pavel 2, Kaša Radomír, Kovář Jiří - Wedlich Martin 5, Vožník Tomáš; Rozhodčí: Mičkal Martin (3), Filipský Radim (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1311FC BaníkBeach Boys3:5 (2:1)
Branky: Vantuch Prokop, Hyrník Ondřej, Rek Tomáš - Vidlák Jakub 2, Maléř Lubomír 2, Murín František; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Rek Tomáš- 0
O1A1312OlympiaFC Baník4:11 (2:6)
Branky: Wedlich Martin 3, Trušina Vojtěch - Ferenc Jan 4, Rek Tomáš 2, Blahuta Matyáš, Vantuch Prokop, Hyrník Ondřej, Olšovský Viktor, Surovec Kryštof; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Mičkal Martin (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A1411FC GlobtecAmatér7:3 (2:0)
Branky: Uher Daniel 3, Včelný Tomáš 2, Komárek Luboš, Zoubek Petr - Foukal Tomáš, Kuchař Michal, Lasovský Martin; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Markovský Tomáš (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Uher Daniel- 0
O1A1401MedvědiOlympia9:5 (6:2)
Branky: Staníček Roman 4, Klinger Dominik 2, Hlaváček Petr, Šafarčík Ondřej, Koneczný Vojtěch - Martinák Petr 3, Vožník Tomáš, Trušina Vojtěch; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1402Stará VesBeach Boys0:4 (0:1)
Branky: Maléř Lubomír 2, Vidlák Jakub, Chuděj Erik; Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1403Beach BoysMedvědi5:0 
Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1404OlympiaStará Ves4:5 (3:2)
Branky: Vožník Tomáš, David Filip, Jaroš Jiří, Trušina Vojtěch - Rzidký Jakub 3, Kantor Patrik 2; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ČK: Vožník Tomáš - 0
O1A1405FC BaníkFugy Krnov2:6 (1:3)
Branky: Slavík Jaroslav, Janošec Miroslav - Ostrák Mark 3, Lalák Jiří, Stalmach Martin, Malinovský Petr; Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1406Fugy KrnovPSV Frenštát5:0 
Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1407ShootersFC Baník11:2 (4:1)
Branky: Ballarin Michal 4, Duda Zdeněk 2, Kašný Petr 2, Duda Vlastimil, Zips Tomáš, Balarin Tomáš - Slavík Jaroslav 2; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1408PSV FrenštátShooters0:5 
Rozhodčí: Markovský Tomáš (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Glogar
O1A1409AmatérTornádo NJ4:7 (3:3)
Branky: Jiříček Roman, Hrdlička Adam, Kuchař Michal, Lasovský Martin - Repa Martin 5, Škopek Libor, Plešek Petr; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Markovský Tomáš (3); Delegát: Pelikán Martin
O1A1410Tornádo NJFC Globtec7:8 (4:5)
Branky: Repa Martin 5, Škopek Bohuslav, Plešek Petr - Uher Daniel 4, Komárek Luboš 2, Vacek Petr, Zoubek Petr; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Filipský Radim (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Mikšík Jakub- 0; ČK: Hanzelka Jakub - 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Shooters241743134: 5555 ( 19)
2.FC Edison241527 91: 6547 ( 11)
3.Beach Boys241428 91: 6244 ( 8)
4.Medvědi241248126:11840 ( 4)
5.Tornádo NJ2412210112: 9738 ( 2)
6.Fugy Krnov2410311103:11533 ( -3)
7.PSV Frenštát24969 85: 7933 ( -3)
8.Amatér2410014 90:10430 ( -6)
9.FC Globtec2410014 88:11130 ( -6)
10.Vítkovice B249312 81: 9830 ( -6)
11.Olympia249213 86:12129 ( -7)
12.FC Baník248214 95:11126 (-10)
13.Stará Ves245217 66:11217 (-19)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401MedvědiOlympia05.03. 08:00SOSH Bílovec
O1A1402Stará VesBeach Boys05.03. 08:50SOSH Bílovec
O1A1403Beach BoysMedvědi05.03. 09:40SOSH Bílovec
O1A1404OlympiaStará Ves05.03. 10:30SOSH Bílovec
O1A1405FC BaníkFugy Krnov05.03. 11:20SOSH Bílovec
O1A1406Fugy KrnovPSV Frenštát05.03. 12:10SOSH Bílovec
O1A1407ShootersFC Baník05.03. 13:00SOSH Bílovec
O1A1408PSV FrenštátShooters05.03. 13:50SOSH Bílovec
O1A1409AmatérTornádo NJ05.03. 14:40SOSH Bílovec
O1A1410Tornádo NJFC Globtec05.03. 15:30SOSH Bílovec
O1A1411FC GlobtecAmatér05.03. 16:20SOSH Bílovec



Krajská komise futsalu Moravskoslezský kraj

Tel: 737 253 923
Fax:

Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate