Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301MCE SlanýFC Brazil Kladno8:6 (3:1)28
Branky: Nykl Michal 4, Pospíšil Miroslav ml. 2, Hansl Filip, Žahour Martin - Šašek David, Čičmanec Lukáš, Nachtigal Lukáš, Obrcián Lukáš, Hudousek Marek, Kott Tomáš; Rozhodčí: Bázler Jiří, Kalcovský Jiří; ŽK: Pospíšil Miroslav ml. - Neumann Radislav; ČK: Pospíšil Miroslav ml. - 0
O1A0306FK VIVA PříbramPK Třebusice3:5 (1:3)30
Branky: Kunc Luboš, Branžovský Marek, Drašnar Ondřej - Šerák Martin 2, Horsica Miroslav, Fedrhanc Adam, Čížek František; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Peták Jan
O1A0303FC Joga Ml. BoleslavAFC Kralupy n/Vl6:2 (2:1)10
Branky: Novák Ondřej 3, Hodovanec Tomáš, Kvajsar Michal, Výda Ladislav - Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin
O1A0304Akademie KladnoSokol Dobřichovice8:5 (4:3)10
Branky: Rác Radek 4, Balog David 3, Maroušek Jan - Plzák Michal 2, Obermajer Ladislav, Štědronský Martin, Kustoš Adam; Rozhodčí: Svoboda Richard, Bázler Jiří
O1A0305Futsal Club Brandýsek1. FK Kročehlavy12:3 (6:0)80
Branky: Houha Lukáš 4, Kroc Patrik 3, Pokorný Martin 3, Kroc Lukáš, Růžička Jiří - Falout Ladislav 2, Rolný Pavel; Rozhodčí: Orálek Kamil, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Ferneza Tomáš, Falout Ladislav


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.PK Třebusice3201 22: 136 ( 3)
2.AFK Rozdělov2200 14: 96 ( 3)
3.Futsal Club Brandýsek3201 26: 236 ( 0)
4.FC Joga Ml. Boleslav3201 17: 156 ( 0)
5.Akademie Kladno3201 15: 136 ( 0)
6.MCE Slaný2110 14: 124 ( -2)
7.FC Brazil Kladno2101 10: 93 ( 0)
8.Sokol Dobřichovice3102 20: 203 ( 0)
9.1. FK Kročehlavy3102 9: 173 ( 0)
10.AFC Kralupy n/Vl3012 13: 211 ( -2)
11.FK VIVA Příbram3003 11: 190 ( -3)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101R. S. C. Čechie SlanýFC Brazil Kladno25.10. 20:15STSH BIOS Slaný
O1A0401FC Brazil KladnoPK Třebusice28.10. 20:00SOSH BIOS Kladno
O1A04021. FK KročehlavyFK VIVA Příbram27.10. 20:00SH Stochov
O1A0403Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek27.10. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0404AFC Kralupy n/VlAkademie Kladno29.10. 18:00NESH Kralupy
O1A0405R. S. C. Čechie SlanýFC Joga Ml. Boleslav29.10. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0406MCE SlanýAFK Rozdělov27.10. 19:30SH BIOS Slaný



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate