Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1803MCE SlanýFutsal Club Brandýsek6:7 (4:3)10
Branky: Krampera David 3, Snovický Jan, Hovorka Daniel, Pospíšil Miroslav ml. - Tesař Tomáš 5, Pokorný Martin 2; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Svoboda Richard; ŽK: Snovický Jan - Tesař Tomáš
O1A1806Sokol Dobřichovice1. FK Kročehlavy13:3 (5:0)10
Branky: Janoušek Václav 4, Obermajer Ladislav 3, Kubeš Jan 3, Černý Daniel, Plzák Michal, Onderka Adam - Vajc Tomáš, Vysloužil Vladislav, Ferneza Tomáš; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Lafek David; ŽK: 0 - Míčka Daniel, Vajc Tomáš
O1A1801FC Brazil KladnoFC Joga Ml. Boleslav10:3 (2:1)
Branky: Dlouhý Pavel 6, Kořínek Libor 2, Doležal Jan, Zelenka Martin - Beran Filip 2, Charvát Adam; Rozhodčí: Lafek David, Laštovička Stanislav; ŽK: Neumann Radislav- 0
O1A1802AFK RozdělovAkademie Kladno6:11 (1:6)16
Branky: Nachtigal Jan 3, Bednář Radim, Krupička Lukáš, Balík Miroslav - Zlata René 5, Rác Radek 2, Čičmanec Lukáš 2, Maroušek Jan, Raulin (Balog) David; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Svoboda Richard; ŽK: Trnka Jaroslav- 0
O1A1804R. S. C. Čechie SlanýFK VIVA Příbram9:9 (4:4)10
Branky: Mrština Bohumil 6, Kroutil Radovan 2, Jiránek Jakub - Havelka Lukáš 2, Zykán Jan 2, Hanáček Martin 2, Branžovský Marek 2, Kunc Jakub; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Bázler Jiří; ŽK: Chadima Miroslav - Hausleitner Jakub, Malý Martin; ČK: 0 - Malý Martin
O1A1805AFC Kralupy n/VlPK Třebusice6:7 (2:0)35
Branky: Tetiva Martin 3, Koláček Libor, Vymětalík Vladimír, Bednárik Jan - Hink Jaroslav 3, Fedrhanc Adam 3, Šerák Radek; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Dragoun Radek; ŽK: Vymětalík Vladimír- 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.PK Třebusice181422146: 8744 ( 17)
2.Futsal Club Brandýsek181305147:10339 ( 12)
3.FK VIVA Příbram181224179:10038 ( 11)
4.FC Brazil Kladno181125109: 9435 ( 8)
5.MCE Slaný17926118: 9329 ( 5)
6.Akademie Kladno18918143:16028 ( 1)
7.FC Joga Ml. Boleslav17809101:10724 ( -3)
8.R. S. C. Čechie Slaný187110137:17322 ( -5)
9.AFC Kralupy n/Vl186210 96: 9120 ( -7)
10.Sokol Dobřichovice186012114:14018 ( -9)
11.AFK Rozdělov183213 87:13911 (-16)
12.1. FK Kročehlavy182016 66:1566 (-21)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1602MCE SlanýFC Joga Ml. Boleslav21.02. 20:15STSH BIOS Slaný
O1A1901Sokol DobřichoviceFC Brazil Kladno23.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A19021. FK KročehlavyAFC Kralupy n/Vl24.02. 20:00SOSH Stochov
O1A1903PK TřebusiceR. S. C. Čechie Slaný23.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1904FK VIVA PříbramMCE Slaný24.02. 20:15SOSH Příbram
O1A1905Futsal Club BrandýsekAFK Rozdělov24.02. 19:15SOSH Kladno
O1A1906Akademie KladnoFC Joga Ml. Boleslav25.02. 20:00NESH BOS Slaný



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate