Futsal

reklama

O1A - Krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0305FC NY Tiradores "B"TJ Oldřichov6:0 (4:0)30
Branky: Dvořák Dominik 2, Kotrba Josef 2, Komárek David, Guth Petr; Rozhodčí: Lutka Josef, Macháček Jiří; ŽK: 0 - Horák Jan
O1A0303SK ErvěniceSvarog FC Teplice B2:2 (1:1)
Branky: Drbohlav Matěj, Pešek Daniel - Zacharda Tomáš, Kopecký Filip; Rozhodčí: Košťál Milan, Macháček Jiří; ŽK: Macák Adam, Kopečný Patrik - Bohó Petr, Kavický Petr, Ajdinovič Michal
O1A0302FC Rapid ÚL "B"FC Killers Lovosice3:1 (1:1)
Branky: Čapek Matěj 2, Zápotocký Jiří - Pácl Milan; Rozhodčí: Košťál Milan, Tuček Michal
O1A0301FC Betis Kadaň "B"SK Roudnice3:7 (1:3)
Branky: Frajt Lukáš 2, Hrdinka Patrik - Mrázek David 3, Koláček Vít 2, Janata Martin, Nebeský Karel; Rozhodčí: Pašek Lukáš, Menšík Jaroslav
O1A0304FC Baník Chomutov "B"Futsal Děčín2:10 (2:7)25
Branky: Šlégr Patrik, Cicko Tomáš - Vait Filip 4, Stružinský Matyáš 3, Pražák Marek, Lhoták Ondřej, Máša Josef; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Pašek Lukáš


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FC Rapid ÚL "B"4400 24: 812 ( 6)
2.Futsal Děčín3201 20: 126 ( 3)
3.FC NY Tiradores "B"2200 9: 16 ( 3)
4.SK Roudnice2110 8: 44 ( 4)
5.FC Killers Lovosice3111 8: 54 ( -2)
6.TJ Oldřichov3111 8: 94 ( 1)
7.FC Betis Kadaň "B"3102 8: 153 ( -3)
8.SK Ervěnice3021 7: 122 ( -4)
9.Svarog FC Teplice B3012 6: 121 ( -2)
10.FŠ Litvínov1001 1: 30 ( -3)
11.FC Baník Chomutov "B"3003 6: 240 ( -6)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0405FC Killers LovosiceSK Ervěnice27.10. 21:00STSH Chemik Lovosice
O1A0406FC Betis Kadaň "B"FC Rapid ÚL "B"29.10. 19:30SH Kadaň
O1A0504FC NY Tiradores "B"Svarog FC Teplice B01.11. 20:30POWHC KB
O1A0502SK ErvěniceFC Betis Kadaň "B"02.11. 19:30ÚTSH Jirkov
O1A0501FC Rapid ÚL "B"SK Roudnice03.11. 21:00STWHC KB
O1A0506FŠ LitvínovTJ Oldřichov03.11. 20:30STKoldům
O1A0503FC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice07.11. 20:30NESH Chomutov
O1A0601SK RoudniceTJ Oldřichov08.11. 20:00POSH Roudnice n/L
O1A0604FC Killers LovosiceFC NY Tiradores "B"08.11. 21:00POSH Chemik Lovosice
O1A0606FC Rapid ÚL "B"SK Ervěnice10.11. 21:00STWHC KB
O1A0602Futsal DěčínFŠ Litvínov12.11. 20:00Libouchec
O1A0605FC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B"12.11. 19:30SH Kadaň
O1A0703FC NY Tiradores "B"FC Betis Kadaň "B"15.11. 20:30POWHC KB
O1A0701SK ErvěniceSK Roudnice16.11. 19:30ÚTSH Jirkov
O1A0705FŠ LitvínovSvarog FC Teplice B17.11. 20:30STKoldům



Krajská komise futsalu Ústecký kraj
Husovo náměstí 152, 403 17 Chabařovice
Tel: 731 506 202

Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate