Futsal

reklama

VARTA futsal liga 2017/2018


 

18.kolo

SK Slavia Praha - Ocel Třinec 9 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 3. D.Graciano-Alv. Douglas (Hrubý Vítězslav), 16. Hrubý Vítězslav (D.Graciano-Alv. Douglas), 17. Brychta Martin (Krstevski Ivan), 18. Hrdina Antonín (Homola Jan), 23. Hrdina Antonín (Brychta Martin), 24. Vlastní, 35. Krstevski Ivan (Turek Vojtěch), 36. Turek Vojtěch (Hrdina Antonín), 37. D.Graciano-Alv. Douglas - 8. Hudzieczek Jaroslav (Przyczko Filip), 20. Przyczko Filip (Blahut Jan)
ŽK: 0 - Kantor David, Samek Miroslav
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, D.Graciano-Alv. Douglas, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Hrdina Antonín, Vlastní Trenér: Veljkovič Nenad
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Cieslar Josef, Kloda Rostislav, Samek Miroslav, Mikyska Michal Trenér: Cieslar Josef

AC Sparta Praha - Helas Brno 6 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4), Dragoun Radek Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 250 Stadion: Arena Sparta
Branky: 9. Belej Michal, 17. Pimpolho-Luiz De Carvalho, 19. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Brahimi Azem), 22. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Marcelo-Dos Reis Soares), 39. Marcelo-Dos Reis Soares (Diego-Valente Fogaca), 40. Brahimi Azem (Ancellott-Caro Garces)
ŽK: 0 - Presl David, Cupák Vojtěch, Mareš Michal
AC Sparta Praha: Bezstarosti Tomáš, Sop Martin, Marcelo-Dos Reis Soares, Cristiano-DaS. Cardoso, Diego-Valente Fogaca, Hájek David, Ancellott-Caro Garces, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Kocourek Dominik, Brahimi Azem, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Klimeš Milan, Mužík Jiří, Presl David, Ovčačík Jan, Cupák Vojtěch, Mareš Michal, Poul Tomáš, Kubica David, Sznapka Jakub Trenér: Loup Jan


 

17.kolo

Era-Pack Chrudim - SK Slavia Praha 4 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,5), Lasch Jiří (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 400 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 14. Max-Weber Prates (Lytvynenko Dmytro), 15. Drozd David (Rešetár Lukáš), 25. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 27. Koudelka Tomáš (Rešetár Lukáš) - 23. Brychta Martin (Krstevski Ivan), 38. Lištván Jan (Hrdina Antonín)
ŽK: Rešetár Lukáš - Hrubý Vítězslav
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-De Freitas Trenér: Ferraz Conde Felipe
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Homola Jan, Brychta Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Lištván Jan, Hrdina Antonín, Arsovski Gjokica-Djo, Krstevski Ivan, Šebek Rostislav, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

Olympik Mělník - Svarog Teplice 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,9), Laštovička Stanislav (8,4), Říha Jaroslav Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 220 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 15. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef), 26. Gabčo Josef (Malák Marek), 36. Gabčo Josef - 11. Lucas Borgis-Da Silva (Jean-Perreira Costa Carlo), 19. Lucas Borgis-Da Silva (Claudinho-Luiz Sampaio F.), 21. Jean-Perreira Costa Carlo (Nene-Souza Araujo), 30. Claudinho-Luiz Sampaio F. (Lucas Borgis-Da Silva), 33. Baran Jiří (Nene-Souza Araujo), 35. Kasal Daniel (Hůla Michal)
ŽK: Vokoun Jiří st., Buzek Michal - Claudinho-Luiz Sampaio F. ČK: Malák Marek - 0
Olympik Mělník: Mareš Martin, Zyryanov Nikita, Zdržálek Dominik, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Malák Marek, Šuba Pavel, Stýblo Lukáš, Němec Jakub, Prejsa Tomáš, Mažári Patrik, Vokoun Jiří st., Jenč Michal, Buzek Michal Trenér: Šuba Pavel
Svarog Teplice: Hůla Michal, Žák Alexandr, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Černý David, Kunzl Tomáš, Kasal Daniel, Claudinho-Luiz Sampaio F., Novák Radek Trenér: Filinger David

Vysoké Mýto - Interobal Plzeň 1 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,5), Klečacký Marek (8,5), Vaněk Tomáš Delegát: Venc Radek Diváků: 490 Stadion: DM Vysoké Mýto
Branky: 37. Sklenář Václav (Jiráský Michal) - 22. Štverák Tomáš (Holý Michal), 26. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 32. Abrham Tomáš, 38. Abrham Tomáš (Slavík Jaroslav)
ŽK: Štanglica Šimon, Novák David, Jiráský Michal - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: Semerád Miroslav
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Kučera Petr, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: Frič David

Helas Brno - Démoni Č.Lípa 8 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 17. Lacko Ivan (Cupák David), 24. Ovčačík Jan (Presl David), 25. Lacko Ivan (Šarkózy Ivan), 26. Cupák David (Šarkózy Ivan), 30. Cupák David (Šarkózy Ivan), 32. Šarkózy Ivan (Ovčačík Jan), 39. Lacko Ivan, 40. Ovčačík Jan (Mužík Jiří) - 19. Fichtner Tomáš (Rott Miroslav), 20. Rott Miroslav (Fichtner Tomáš), 36. Fichtner Tomáš (Rott Miroslav), 37. Fichtner Tomáš (Zapletal Petr)
ŽK: Cupák David - 0
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Cupák David, Ovčačík Jan, Klimeš Milan, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Presl David, Cupák Vojtěch, Mužík Jiří, Dang Robert, Kubica David, Poul Tomáš Trenér: Loup Jan
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Zapletal Petr, Kubelka Matouš, Fichtner Tomáš, Rott Miroslav, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

AC Jeseník - AC Sparta Praha 1 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 300 Stadion: SH Gymnázium Šumperk
Branky: 4. Macura David - 8. Belej Michal (Brahimi Azem), 11. Belej Michal (Brahimi Azem), 17. Diego-Valente Fogaca (Brahimi Azem), 33. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Diego-Valente Fogaca), 34. Ancellott-Caro Garces (Marcelo-Dos Reis Soares), 36. Brahimi Azem (Diego-Valente Fogaca), 37. Brahimi Azem (Belej Michal)
ŽK: Furik Martin - 0
AC Jeseník: Růžička Martin, Till Jakub, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Plhák Patrik, Furik Martin, Kozelský Marek, Macura David, Marcinov David, Žák Michal, Gnida Adam, Prachař Josef Trenér: Gnida Jiří
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Sop Martin, Hájek David, Hora Martin, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Diego-Valente Fogaca, Machytka Patrik, Ancellott-Caro Garces Trenér: Simitči Beni

Ocel Třinec - GL Litoměřice 1 : 9 (1 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Molík Jan (8,4), Tomeš Vítězslav Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 300 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 20. Polášek Radek (Blahut Jan) - 15. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim), 23. Rodrigo Taverna (Záruba Radim), 24. Krok Lukáš (Hrdý Radek), 28. Krok Lukáš (Rodrigo Taverna), 30. Rodrigo Taverna (Vangao-Amaro Vagner), 31. Rafael-Durval Da Costa (Fabricio-Borges Dos Santo), 37. Rafael-Durval Da Costa (Fabricio-Borges Dos Santo), 38. Vangao-Amaro Vagner (Šimon David), 40. Fabricio-Borges Dos Santo (Vangao-Amaro Vagner)
ŽK: Polášek Radek - Krok Lukáš
Ocel Třinec: Sikora Martin, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Cieslar Josef, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Šimon David, Rodrigo Taverna, Záruba Radim, Matheus-Apareci Do Goncal, Hrdý Radek, Fabricio-Borges Dos Santo, Rafael-Durval Da Costa, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr Trenér: Kopecký Marek


 

16.kolo

SK Slavia Praha - GL Litoměřice 1 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,2), Gryc Leoš (8,4), Laštovička Stanislav Delegát: Hora Jan Diváků: 250 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 12. Míča Ondřej (Směřička Martin) - 8. Fabricio-Borges Dos Santo, 10. Rafael-Durval Da Costa (Kovács Michal), 23. Rodrigo Taverna (Rafael-Durval Da Costa), 35. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim), 36. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim)
ŽK: Kubíček Václav, Krstevski Ivan - 0 ČK: 0 - Kovács Michal
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: nepřítomen SKS
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Šimon David, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, Záruba Radim, Fabricio-Borges Dos Santo, Rafael-Durval Da Costa, D.Graciano-Alv. Douglas, Krok Lukáš, Tichý Petr, Vangao-Amaro Vagner Trenér: Kopecký Marek

AC Sparta Praha - Ocel Třinec 7 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,3), Řeháček Lubomír (8,3), Milner Michal Delegát: Primus Miroslav Diváků: 250 Stadion: Arena Sparta
Branky: 5. Cupák David (Brahimi Azem), 6. Cupák David (Diego-Valente Fogaca), 17. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Hájek David), 31. Diego-Valente Fogaca, 33. Cupák David (Diego-Valente Fogaca), 34. Belej Michal (Diego-Valente Fogaca), 40. Brahimi Azem (Diego-Valente Fogaca) - 17. Baron Lukáš (Opluštil Jan)
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Belej Michal, Brahimi Azem, Cupák David, Diego-Valente Fogaca, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Hájek David, Hora Martin, Doležal Jiří, Sop Martin Trenér: Simitči Beni
Ocel Třinec: Sikora Martin, Blahut Jan, Baron Lukáš, Buryan Filip, Cieslar Josef, Csikán Vojtěch, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Mikyska Michal, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea

Interobal Plzeň - Helas Brno 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Vaněk Tomáš (8,5), Henych Karel Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 251 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 7. Vnuk Tomáš, 18. Štrajt Michal (Křemen Jan), 20. Abrham Tomáš (Holý Michal), 27. Abrham Tomáš (Vnuk Tomáš), 28. Holý Michal (Abrham Tomáš), 39. Slavík Jaroslav - 27. Mužík Jiří (Presl David), 35. Cupák Vojtěch (Mužík Jiří)
ŽK: Zajíček Petr - Kubica David, Lacko Ivan, Presl David, Cupák Vojtěch
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Zajíček Petr, Křemen Jan Trenér: Frič David
Helas Brno: Kubica David, Lacko Ivan, Ovčačík Jan, Presl David, Cupák Vojtěch, Poul Tomáš, Klimeš Milan, Lidmila Patrik, Mužík Jiří, Dang Robert Trenér: Loup Jan

Svarog Teplice - Vysoké Mýto 8 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Štěřík Filip (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 400 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 4. Jean-Perreira Costa Carlo, 7. Claudinho-Luiz Sampaio F. (Nene-Souza Araujo), 15. Lucas Borgis-Da Silva (Jean-Perreira Costa Carlo), 18. Černý David (Kunzl Tomáš), 28. Lucas Borgis-Da Silva (Nene-Souza Araujo), 36. Vlastní, 38. Baran Jiří (Nene-Souza Araujo), 40. Baran Jiří (Jean-Perreira Costa Carlo) - 21. Jeníček Petr (Gerčák Libor)
ŽK: Kulhánek Martin, Černý David - Jeníček Petr, Michalec Roman
Svarog Teplice: Kudrna Michal, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Cibrík Michal, Hůla Michal, Novák Radek, Claudinho-Luiz Sampaio F., Vlastní Trenér: Filinger David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Šabata Martin, Koblasa Jan, Daněk Ondřej Trenér: Semerád Miroslav

Era-Pack Chrudim - Olympik Mělník 14 : 1 (7 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Rygl Luboš (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 320 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 1. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 4. Rešetár Lukáš (Koudelka Tomáš), 5. Rešetár Lukáš (Drozd Pavel), 8. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 13. Doša Martin, 14. Mareš Michal (Doša Martin), 15. Drozd David (Koudelka Tomáš), 25. Drozd David, 26. Drozd Pavel (Koudelka Tomáš), 28. Rešetár Lukáš (Drozd David), 29. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 30. Max-Weber Prates (Doša Martin), 34. Koudelka Tomáš, 40. Drozd Pavel (Rešetár Lukáš) - 30. Gabčo Josef (Zdržálek Dominik)
ŽK: 0 - Gabčo Josef
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Rešetár Lukáš, Felipe-De Freitas Trenér: Ferraz Conde Felipe
Olympik Mělník: Jenč Michal, Zyryanov Nikita, Zdržálek Dominik, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Mažári Patrik, Buzek Michal, Surmaj David, Stýblo Lukáš, Babovák Jan Trenér: Šuba Pavel


 

15.kolo

Olympik Mělník - SK Slavia Praha 5 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,5), Kresta Jan (8,5) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 350 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 6. Malák Marek (Zdržálek Dominik), 11. Cabadaj Tomáš (Sváta Matěj), 24. Mažári Patrik (Cabadaj Tomáš), 36. Mažári Patrik, 38. Surmaj David (Němec Jakub) - 2. Hrdina Antonín, 5. Míča Ondřej (Směřička Martin), 17. Směřička Martin (Míča Ondřej), 30. Směřička Martin (Hrubý Vítězslav)
ŽK: Sváta Matěj, Gabčo Josef - Lištván Jan, Hrdina Antonín ČK: Malák Marek - 0
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Malák Marek, Šuba Pavel, Prieložný Jan, Němec Jakub, Surmaj David, Mažári Patrik, Buzek Michal, Cabadaj Tomáš Trenér: Šuba Pavel
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

Vysoké Mýto - Era-Pack Chrudim 0 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,7), Řeháček Lubomír (8,5), Nešněra Filip Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 550 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: - 13. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 23. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 37. Max-Weber Prates (Koudelka Tomáš), 38. Felipe-De Freitas (Max-Weber Prates), 39. Rešetár Lukáš (Max-Weber Prates)
ŽK: Jeníček Petr, Vágner Jakub, Novák David, Jiráský Michal - Koudelka Tomáš, Slováček Matěj
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: Semerád Miroslav
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

Helas Brno - Svarog Teplice 3 : 6 (0 : 5)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 275 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 25. Mužík Jiří (Šarkózy Ivan), 31. Poul Tomáš (Cupák Vojtěch), 40. Cupák Vojtěch (Kubica David) - 2. Nene-Souza Araujo, 3. Claudinho-Luiz Sampaio F. (Lucas Borgis-Da Silva), 14. Jean-Perreira Costa Carlo (Nene-Souza Araujo), 16. Černý David (Baran Jiří), 19. Jean-Perreira Costa Carlo, 32. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva)
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Cupák Vojtěch, Mužík Jiří, Poul Tomáš, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Pavliš Michal, Mikeš Miroslav, Sznapka Jakub, Stříž Jan, Šperka Tomáš, Ovčačík Jan, Kubica David Trenér: Loup Jan
Svarog Teplice: Kudrna Michal, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Kasal Daniel, Cibrík Michal, Hůla Michal, Claudinho-Luiz Sampaio F. Trenér: Filinger David

AC Jeseník - Interobal Plzeň 1 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Petr Zdeněk (8,4), Filipský Radim Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 130 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava, Poruba
Branky: 21. Furik Martin (Plhák Patrik) - 4. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš), 18. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš), 21. Štrajt Michal (Křemen Jan), 23. Štverák Tomáš (Holý Michal), 27. Štrajt Michal (Vnuk Tomáš), 28. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš), 30. Štrajt Michal
ŽK: Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Vavrač Jan - Havel Jan, Abrham Tomáš
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Macura David, Vavrač Jan, Žák Michal, Marcinov David, Řezníček Jan Trenér: Novák Milan
Interobal Plzeň: Bartůněk Michal, Němec Lukáš, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: Frič David

Ocel Třinec - Démoni Č.Lípa 2 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Vodrážka Dan (8,4), Markovský Tomáš Delegát: Venc Radek Diváků: 350 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 8. Blahut Jan (Przyczko Filip), 27. Baron Lukáš (Polášek Radek) - 19. Fichtner Tomáš (Havrda Ondřej), 21. Rott Miroslav (Fichtner Tomáš), 26. Fichtner Tomáš (Havrda Ondřej), 27. Kirov Milen, 28. Rott Miroslav
ŽK: Opluštil Jan, Przyczko Filip, Polášek Radek - Havrda Ondřej
Ocel Třinec: Sikora Martin, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Csikán Vojtěch, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Nieslanik Denis, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

GL Litoměřice - AC Sparta Praha 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Černý Ondřej (8,4), Novotný Jan Delegát: Švagr Roman Diváků: 760 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 17. Rafael-Durval Da Costa (Kovács Michal), 28. Záruba Radim (Krok Lukáš), 39. Vangao-Amaro Vagner (Rafael-Durval Da Costa) - 8. Cupák David (Sop Martin), 33. Cupák David (Brahimi Azem), 35. Belej Michal (Sop Martin)
ŽK: 0 - Belej Michal, Brahimi Azem, Pimpolho-Luiz De Carvalho
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Šimon David, Rodrigo Taverna, Záruba Radim, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Fabricio-Borges Dos Santo, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr, Rafael-Durval Da Costa Trenér: Kopecký Marek
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Belej Michal, Brahimi Azem, Diego-Valente Fogaca, Cupák David, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Sop Martin, Hájek David, Hora Martin, Doležal Jiří Trenér: Simitči Beni


 

14.kolo

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,6), Kliner Jan (8,5), Čep Radim Delegát: Linhart Karel Diváků: 1000 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 37. Hrdina Antonín (Arsovski Gjokica-Djo), 39. Směřička Martin (Míča Ondřej) - 8. Brahimi Azem
ŽK: Krstevski Ivan - 0
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Vondráček Adam Trenér: Veljkovič Nenad
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Marcelo-Dos Reis Soares, Cupák David, Brahimi Azem, Amadeu-DaSilva Fernandez, Belej Michal, Sop Martin, Diego-Valente Fogaca, Koudelka Jan, Doležal Jiří, Ricardo-Sobral Camara F., Hájek David Trenér: Simitči Beni

Démoni Č.Lípa - GL Litoměřice 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4), Vlašič Miroslav Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 155 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 20. Fichtner Tomáš, 27. Fichtner Tomáš (Kubelka Matouš) - 2. Záruba Radim (Kovács Michal), 4. Fabricio-Borges Dos Santo (Rafael-Durval Da Costa), 5. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim), 26. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim), 31. Záruba Radim
ŽK: Švec Martin, Kubelka Matouš, Kotek Tomáš - Matheus-Apareci Do Goncal, Kovács Michal
Démoni Č.Lípa: Sochůrek Ondřej, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Kubelka Matouš, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kirov Milen, Kotek Tomáš Trenér: Kruliš Karel
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Záruba Radim, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Fabricio-Borges Dos Santo, Hrdý Radek, Kovács Michal, Rafael-Durval Da Costa, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr, D.Graciano-Alv. Douglas, Šimon David Trenér: Kopecký Marek

Interobal Plzeň - Ocel Třinec 4 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 280 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 4. Štrajt Michal (Buchta Tomáš), 5. Holý Michal (Vnuk Tomáš), 18. Vnuk Tomáš, 40. Vnuk Tomáš (Abrham Tomáš) - 15. Mikyska Michal
ŽK: 0 - Mikyska Michal, Kantor David
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: Frič David
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Mikyska Michal, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav, Potůček Stanislav, Nieslanik Denis Trenér: Bucciol Andrea

Svarog Teplice - AC Jeseník 4 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,2), Plzák Daniel (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 300 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 13. Kulhánek Martin (Jean-Perreira Costa Carlo), 28. Kulhánek Martin (Cleodon Neto-Da Silva Jos), 29. Kulhánek Martin (Cleodon Neto-Da Silva Jos), 31. Jean-Perreira Costa Carlo - 7. Mráz Jiří, 8. Furik Martin (Vavrač Jan), 21. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 25. Furik Martin (Plhák Patrik), 29. Plhák Patrik
ŽK: Žák Alexandr, Kunzl Tomáš - Furik Martin, Vavrač Jan, Žák Michal
Svarog Teplice: Kudrna Michal, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Kunzl Tomáš, Kasal Daniel, Cibrík Michal, Hůla Michal, Haspra Lukáš, Cleodon Neto-Da Silva Jos Trenér: Filinger David
AC Jeseník: Till Jakub, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Plhák Patrik, Furik Martin, Vavrač Jan, Macura David, Žák Michal, Mráz Jiří Trenér: Gnida Jiří

Era-Pack Chrudim - Helas Brno 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 350 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 0. Max-Weber Prates, 0. Koudelka Tomáš, 0. Slováček Matěj
ŽK: Mareš Michal - Ovčačík Jan, Outrata Pavel
Era-Pack Chrudim: Žďánský Jakub, Lytvynenko Dmytro, Hlouš Radek, Felipe-De Freitas, Mareš Michal, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd David, Drozd Pavel, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Ovčačík Jan, Outrata Pavel, Presl David, Poul Tomáš, Lidmila Patrik, Milošic Ladislav, Mužík Jiří, Sznapka Jakub, Kubica David

Olympik Mělník - Vysoké Mýto 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Lafek David (7,9), Nagy Zdeněk Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 3. Gabčo Josef, 27. Šup Dominik (Zdržálek Dominik), 35. Gabčo Josef - 10. Jiráský Michal (Vladyka Petr), 13. Michalec Roman (Gerčák Libor), 31. Sklenář Václav (Šabata Martin), 34. Sklenář Václav (Novák David)
ŽK: Malák Marek, Šup Dominik - Vodrážka David
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Malák Marek, Šuba Pavel, Prieložný Jan, Němec Jakub, Šup Dominik, Mažári Patrik, Buzek Michal, Cabadaj Tomáš, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Vodrážka David, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: Semerád Miroslav


 

13.kolo

Vysoké Mýto - SK Slavia Praha 5 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,5), Vaněk Tomáš (8,5), Trlida Zdeněk Delegát: Černý Martin Diváků: 550 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 6. Vodrážka David (Jiráský Michal), 10. Michalec Roman (Vladyka Petr), 12. Novák David, 14. Vladyka Petr (Šabata Martin), 31. Vágner Jakub (Gerčák Libor) - 16. Míča Ondřej (Směřička Martin), 17. Arsovski Gjokica-Djo (Brychta Martin), 33. Arsovski Gjokica-Djo (Směřička Martin)
ŽK: Kubát Jaroslav, Vodrážka David - Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Homola Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Vodrážka David, Špinar Jan Trenér: Semerád Miroslav
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

Helas Brno - Olympik Mělník 6 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,3), Filipský Radim (8,3), Havlík Přemysl Delegát: Primus Miroslav Diváků: 152 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 6. Cupák Vojtěch, 8. Outrata Pavel (Šarkózy Ivan), 20. Ovčačík Jan (Šarkózy Ivan), 24. Cupák Vojtěch, 35. Cupák Vojtěch (Poul Tomáš), 37. Cupák David - 18. Zdržálek Dominik (Sváta Matěj), 31. Šup Dominik (Sváta Matěj)
ŽK: Poul Tomáš, Šarkózy Ivan - Gabčo Josef, Cabadaj Tomáš
Helas Brno: Konečný Marek, Outrata Pavel, Cupák David, Mužík Jiří, Ovčačík Jan, Poul Tomáš, Šarkózy Ivan, Cupák Vojtěch, Mikeš Miroslav, Presl David, Widder Thomas Trenér: Loup Jan
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Malák Marek, Babovák Jan, Němec Jakub, Šup Dominik, Mažári Patrik, Buzek Michal, Surmaj David, Cabadaj Tomáš Trenér: Šuba Pavel

AC Jeseník - Era-Pack Chrudim 3 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 150 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 13. Řezníček Jakub (Till Jakub), 24. Řezníček Jakub (Prachař Josef), 36. Vavrač Jan - 9. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 11. Drozd David (Koudelka Tomáš), 16. Max-Weber Prates (Drozd David), 21. Felipe-De Freitas (Max-Weber Prates), 23. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 34. Slováček Matěj (Mareš Michal), 39. Felipe-De Freitas (Rešetár Lukáš)
ŽK: Řezníček Jakub - 0 ČK: Marcinov David - 0
AC Jeseník: Till Jakub, Růžička Martin, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Prachař Josef, Žák Michal, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Marcinov David Trenér: Novák Milan
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

Ocel Třinec - Svarog Teplice 5 : 8 (2 : 3)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Kliner Jan (8,5), Rygl Luboš Delegát: Honěk Jiří Diváků: 400 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 5. Buryan Filip, 8. Polášek Radek (Baron Lukáš), 29. Baron Lukáš, 30. Polášek Radek (Csikán Vojtěch), 38. Baron Lukáš (Blahut Jan) - 6. Cleodon Neto-Da Silva Jos, 13. Cleodon Neto-Da Silva Jos (Černý David), 19. Kulhánek Martin (Jean-Perreira Costa Carlo), 26. Nene-Souza Araujo (Kulhánek Martin), 28. Kasal Daniel (Kunzl Tomáš), 29. Lucas Borgis-Da Silva (Jean-Perreira Costa Carlo), 35. Kulhánek Martin, 40. Jean-Perreira Costa Carlo (Nene-Souza Araujo)
ŽK: Csikán Vojtěch - Kulhánek Martin, Nene-Souza Araujo
Ocel Třinec: Sikora Martin, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Csikán Vojtěch, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
Svarog Teplice: Kudrna Michal, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Haspra Lukáš, Kasal Daniel, Cibrík Michal, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Hůla Michal, Cleodon Neto-Da Silva Jos Trenér: Filinger David

GL Litoměřice - Interobal Plzeň 3 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,3), Řeháček Lubomír (8,4), Čurda Michal Delegát: Hora Jan Diváků: 280 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 23. Tichý Petr (Vangao-Amaro Vagner), 29. Vangao-Amaro Vagner (Krok Lukáš), 38. Rodrigo Taverna (Krok Lukáš) - 13. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 28. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš)
ŽK: Záruba Radim - 0
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Rodrigo Taverna, Záruba Radim, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr Trenér: Kopecký Marek
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: Frič David

AC Sparta Praha - Démoni Č.Lípa 4 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 220 Stadion: Arena Sparta
Branky: 2. Marcelo-Dos Reis Soares (Gustavo-Henr. Steinwandte), 5. Koudelka Jan (Sop Martin), 27. Koudelka Jan (Sop Martin), 38. Belej Michal - 16. Kotek Tomáš (Fichtner Tomáš)
ŽK: 0 - Fichtner Tomáš
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Sop Martin, Diego-Valente Fogaca, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Koudelka Jan, Doležal Jiří, Hájek David, Hora Martin, Ricardo-Sobral Camara F. Trenér: Simitči Beni
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Žampa Viktor, Havrda Ondřej, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel


 

12.kolo

SK Slavia Praha - Démoni Č.Lípa 6 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,5), Vrtal Bohumil Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 180 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 6. Míča Ondřej (Hrdina Antonín), 15. Hrdina Antonín, 17. Novotný Jiří, 17. Hrdina Antonín, 32. Homola Jan (Směřička Martin), 33. Vlastní - 14. Fichtner Tomáš (Bialek Milan), 30. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš), 40. Bejda Stanislav (Švec Martin)
ŽK: Garčár Radim, Krstevski Ivan - Bejda Stanislav, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kotek Tomáš
SK Slavia Praha: Garčár Radim, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Kubíček Václav, Vlastní Trenér: Veljkovič Nenad
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

Interobal Plzeň - AC Sparta Praha 2 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Čep Radim (8,4), Matyš Jakub Delegát: Návesník Pavel Diváků: 480 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 9. Štrajt Michal (Vnuk Tomáš), 18. Vnuk Tomáš (Sláma Zdeněk) - 10. Gustavo-Henr. Steinwandte (Brahimi Azem), 13. Marcelo-Dos Reis Soares (Diego-Valente Fogaca), 15. Belej Michal, 27. Diego-Valente Fogaca (Marcelo-Dos Reis Soares), 35. Marcelo-Dos Reis Soares (Brahimi Azem)
ŽK: Štrajt Michal - Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Wilde-Gomez Da Silva
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Wilde-Gomez Da Silva, Hora Martin, Diego-Valente Fogaca, Machytka Patrik, Ricardo-Sobral Camara F., Koudelka Jan, Klíma Jan Trenér: Simitči Beni

Svarog Teplice - GL Litoměřice 3 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 350 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 18. Cleodon Neto-Da Silva Jos, 26. Černý David (Baran Jiří), 29. Nene-Souza Araujo (Cleodon Neto-Da Silva Jos) - 4. Rodrigo Taverna (Vangao-Amaro Vagner), 13. D.Graciano-Alv. Douglas (Rodrigo Taverna), 22. Záruba Radim (Hrdý Radek), 29. Záruba Radim (D.Graciano-Alv. Douglas), 36. Kovács Michal
ŽK: Lucas Borgis-Da Silva, Cleodon Neto-Da Silva Jos - 0
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Kasal Daniel, Cibrík Michal, Hůla Michal, Haspra Lukáš, Cleodon Neto-Da Silva Jos Trenér: Filinger David
GL Litoměřice: Mareš Martin, Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Záruba Radim, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr Trenér: Kopecký Marek

Era-Pack Chrudim - Ocel Třinec 5 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 250 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 6. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 8. Mareš Michal (Koudelka Tomáš), 27. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 32. Felipe-De Freitas (Mareš Roman), 33. Max-Weber Prates
Era-Pack Chrudim: Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Csikán Vojtěch, Przyczko Filip, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Pecho Peter Trenér: Bucciol Andrea

Olympik Mělník - AC Jeseník 4 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Nešněra Filip (8,4), Chládek Miroslav Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 290 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 23. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef), 32. Gabčo Josef (Mažári Patrik), 37. Gabčo Josef, 37. Šup Dominik - 5. Vavrač Jan (Furik Martin), 24. Řezníček Jakub
ŽK: Zdržálek Dominik - Furik Martin, Macura David, Žák Michal
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Malák Marek, Šuba Pavel, Prieložný Jan, Němec Jakub, Šup Dominik, Mažári Patrik, Buzek Michal, Cabadaj Tomáš Trenér: Šuba Pavel
AC Jeseník: Růžička Martin, Till Jakub, Řezníček Jakub, Plhák Patrik, Furik Martin, Vavrač Jan, Macura David, Marcinov David, Mráz Jiří, Žák Michal Trenér: Novák Milan

Helas Brno - Vysoké Mýto 2 : 5 (1 : 1)
Diváků: 320 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 5. Šarkózy Ivan (Ovčačík Jan), 27. Lerch Stanislav (Šarkózy Ivan) - 11. Sklenář Václav (Novák David), 21. Vladyka Petr (Šabata Martin), 25. Michalec Roman (Šabata Martin), 30. Sklenář Václav (Novák David), 38. Sklenář Václav (Šabata Martin)
ŽK: Ovčačík Jan - Novák David
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Outrata Pavel, Presl David, Cupák Vojtěch, Poul Tomáš, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Widder Thomas, Mužík Jiří, Pavliš Michal, Šperka Tomáš Trenér: Loup Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Vodrážka David, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav


 

11.kolo

Helas Brno - SK Slavia Praha 8 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 250 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 2. Šarkózy Ivan (Cupák David), 14. Ovčačík Jan (Outrata Pavel), 25. Cupák Vojtěch (Cupák David), 27. Outrata Pavel (Cupák David), 30. Cupák David (Šarkózy Ivan), 33. Ovčačík Jan, 38. Lacko Ivan (Šarkózy Ivan), 39. Outrata Pavel (Cupák David) - 19. Homola Jan (Míča Ondřej), 29. Směřička Martin (Homola Jan), 32. Lištván Jan (Směřička Martin), 39. Arsovski Gjokica-Djo (Krstevski Ivan)
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Cupák David, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Ovčačík Jan, Cupák Vojtěch, Poul Tomáš, Lidmila Patrik, Outrata Pavel, Mikeš Miroslav, Dang Robert Trenér: Loup Jan
SK Slavia Praha: Garčár Radim, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hájek Daniel, Kubíček Václav, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

AC Jeseník - Vysoké Mýto 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Petr Zdeněk (8,4), Havlík Přemysl Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 140 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: - 17. Vladyka Petr (Michalec Roman), 18. Jiráský Michal (Kubát Jaroslav), 21. Michalec Roman (Šabata Martin), 33. Michalec Roman (Vágner Jakub), 37. Špinar Jan
ŽK: Plhák Patrik - 0
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Macura David, Žák Michal, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Růžička Martin Trenér: Novák Milan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Špinar Jan Trenér: Semerád Miroslav

Olympik Mělník - Ocel Třinec 6 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4), Cílek Martin Delegát: Černý Martin Diváků: 350 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 9. Malák Marek (Sváta Matěj), 20. Šup Dominik (Malák Marek), 23. Gabčo Josef (Surmaj David), 27. Šup Dominik (Surmaj David), 38. Šup Dominik (Malák Marek), 40. Zdržálek Dominik (Mažári Patrik) - 2. Polášek Radek (Opluštil Jan)
ŽK: Sváta Matěj, Malák Marek, Surmaj David - Hudzieczek Jaroslav, Buryan Filip ČK: Gabčo Josef - 0
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Malák Marek, Šuba Pavel, Babovák Jan, Němec Jakub, Šup Dominik, Mažári Patrik, Buzek Michal, Koubek Martin, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Pecho Peter Trenér: Bucciol Andrea

Era-Pack Chrudim - GL Litoměřice 4 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Čep Radim (8,4), Vodrážka Dan Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 320 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 17. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 24. Sorokin Oleksandr (Max-Weber Prates), 36. Drozd David, 40. Max-Weber Prates - 11. Krok Lukáš (Vavrek Johan)
ŽK: 0 - Záruba Radim, Vangao-Amaro Vagner
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Hlouš Radek, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Rodrigo Taverna, Záruba Radim, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr, D.Graciano-Alv. Douglas Trenér: Kopecký Marek

Svarog Teplice - AC Sparta Praha 3 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Milner Michal (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 350 Stadion: MSH Teplice
Branky: 23. Baran Jiří (Kunzl Tomáš), 26. Nene-Souza Araujo (Černý David), 40. Kunzl Tomáš - 9. Marcelo-Dos Reis Soares (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 11. Belej Michal (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 14. Marcelo-Dos Reis Soares, 19. Brahimi Azem (Marcelo-Dos Reis Soares), 39. Diego-Valente Fogaca (Belej Michal), 40. Belej Michal
ŽK: Jean-Perreira Costa Carlo - Brahimi Azem
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Cibrík Michal, Hůla Michal Trenér: Mukanov Aibek
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Belej Michal, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Diego-Valente Fogaca, Gustavo-Henr. Steinwandte, Hájek David, Hora Martin, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Vahala Ondřej, Hnízdil Dominik, Machytka Patrik, Amadeu-DaSilva Fernandez Trenér: Simitči Beni

Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa 6 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 367 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 6. Štverák Tomáš (Holý Michal), 7. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš), 12. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 31. Holý Michal, 35. Štverák Tomáš (Holý Michal), 39. Štverák Tomáš (Holý Michal)
ŽK: Kasýk Zdeněk, Sláma Zdeněk - Rott Miroslav
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP
Démoni Č.Lípa: Sochůrek Ondřej, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Kotek Tomáš, Kirov Milen Trenér: Kruliš Karel


 

10.kolo

SK Slavia Praha - Interobal Plzeň 5 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4), Laštovička Stanislav Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 550 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 18. Hrdina Antonín (Lištván Jan), 19. Směřička Martin (Hrdina Antonín), 21. Hrdina Antonín (Lištván Jan), 22. Homola Jan (Směřička Martin), 29. Arsovski Gjokica-Djo (Novotný Jiří) - 0. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 1. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 5. Štverák Tomáš (Holý Michal), 21. Štverák Tomáš (Holý Michal), 36. Štverák Tomáš (Holý Michal), 39. Holý Michal (Vnuk Tomáš)
ŽK: Turek Vojtěch, Hrdina Antonín - Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Mižár Jakub
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Štverák Tomáš, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan, Hudaček Marko Trenér: nepřítomen IP

Démoni Č.Lípa - Svarog Teplice 4 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Lafek David (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 185 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 28. Bejda Stanislav (Bialek Milan), 34. Bejda Stanislav (Fichtner Tomáš), 35. Fichtner Tomáš (Bejda Stanislav), 40. Bejda Stanislav - 15. Kulhánek Martin (Kunzl Tomáš), 16. Černý David (Kulhánek Martin), 17. Černý David (Jean-Perreira Costa Carlo), 19. Baran Jiří (Kunzl Tomáš), 26. Jean-Perreira Costa Carlo (Iemelianov Volodymyr), 38. Lucas Borgis-Da Silva (Černý David), 40. Černý David
ŽK: Havrda Ondřej, Bialek Milan - Jean-Perreira Costa Carlo
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Kotek Tomáš, Žampa Viktor, Rott Miroslav, Sochůrek Ondřej Trenér: nepřítomen ČL
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Kasal Daniel, Cibrík Michal Trenér: Mukanov Aibek

AC Sparta Praha - Era-Pack Chrudim 2 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,5), Černý Ondřej (8,5), Markovský Tomáš Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 550 Stadion: SH Arena Sparta
Branky: 32. Amadeu-DaSilva Fernandez (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 33. Marcelo-Dos Reis Soares - 17. Mareš Roman (Max-Weber Prates), 20. Max-Weber Prates, 22. Drozd David (Max-Weber Prates), 26. Max-Weber Prates, 29. Doša Martin (Max-Weber Prates), 33. Max-Weber Prates, 38. Doša Martin
ŽK: Marcelo-Dos Reis Soares, Pimpolho-Luiz De Carvalho - Max-Weber Prates, Slováček Matěj
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Wilde-Gomez Da Silva, Hora Martin, Diego-Valente Fogaca Trenér: Simitči Beni
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

GL Litoměřice - Olympik Mělník 3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,2), Vrtal Bohumil (8,1), Trlida Zdeněk Delegát: Hora Jan Diváků: 450 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 4. Rodrigo Taverna (Kovács Michal), 17. Hrdý Radek (Kovács Michal), 24. Kovács Michal - 31. Gabčo Josef
ŽK: D.Graciano-Alv. Douglas - 0
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr Trenér: Kopecký Marek
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Buzek Michal, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Prieložný Jan, Babovák Jan, Malák Marek, Mažári Patrik, Zdržálek Dominik Trenér: Šuba Pavel

Ocel Třinec - Vysoké Mýto 2 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Slanina Tomáš (8,5), Klečacký Marek Delegát: Bednář Kamil Diváků: 260 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 29. Kantor David (Polášek Radek), 39. Opluštil Jan (Polášek Radek) - 14. Novák David (Sklenář Václav), 15. Vladyka Petr (Jošt David), 18. Jiráský Michal, 24. Jiráský Michal (Sklenář Václav), 32. Gerčák Libor, 33. Sklenář Václav (Gerčák Libor), 40. Štanglica Šimon (Novotný Pavel)
ŽK: Baron Lukáš, Kantor David - Kubát Jaroslav
Ocel Třinec: Pecho Peter, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Štanglica Šimon, Sklenář Václav, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Novák David, Jošt David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Koblasa Jan, Daněk Ondřej Trenér: Semerád Miroslav

AC Jeseník - Helas Brno 3 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,4), Filipský Radim Delegát: Havíř Milan Diváků: 150 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 7. Vavrač Jan (Řezníček Jakub), 23. Furik Martin (Vavrač Jan), 39. Macura David (Vavrač Jan) - 1. Mužík Jiří (Šarkózy Ivan), 7. Lacko Ivan (Šarkózy Ivan), 10. Mužík Jiří (Šarkózy Ivan), 14. Cupák David (Lacko Ivan), 22. Mužík Jiří (Šarkózy Ivan), 26. Outrata Pavel (Ovčačík Jan), 27. Ovčačík Jan, 36. Outrata Pavel
ŽK: Furik Martin - Cupák Vojtěch
AC Jeseník: Plhák Patrik, Růžička Martin, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Macura David, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Till Jakub Trenér: Novák Milan
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Cupák David, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří, Ovčačík Jan, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Cupák Vojtěch, Presl David, Dang Robert Trenér: Loup Jan


 

9.kolo

AC Jeseník - SK Slavia Praha 5 : 7 (2 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Kolbaba Pavel (8,3), Tomeš Vítězslav Delegát: Pelikán Martin Diváků: 130 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 5. Marcinov David (Novák Vladimír), 12. Macura David (Mráz Jiří), 34. Plhák Patrik (Mráz Jiří), 36. Marcinov David, 40. Macura David (Vavrač Jan) - 4. Brychta Martin (Homola Jan), 9. Brychta Martin (Homola Jan), 11. Směřička Martin, 27. Novotný Jiří (Míča Ondřej), 36. Homola Jan (Hrdina Antonín), 39. Novotný Jiří, 40. Hrdina Antonín
ŽK: Novák Vladimír, Mráz Jiří - Novotný Jiří, Míča Ondřej, Hrdina Antonín
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Macura David, Mráz Jiří, Žák Michal, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David Trenér: Novák Milan
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

Helas Brno - Ocel Třinec 5 : 4 (4 : 3)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Petr Zdeněk (8,4), Šenkýř Petr Delegát: Starý Ladislav Diváků: 230 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 14. Mužík Jiří (Lacko Ivan), 17. Mužík Jiří (Šarkózy Ivan), 18. Šarkózy Ivan (Cupák David), 19. Mužík Jiří, 29. Mužík Jiří (Ovčačík Jan) - 7. Kantor David (Przyczko Filip), 8. Polášek Radek (Opluštil Jan), 12. Buryan Filip (Blahut Jan), 25. Opluštil Jan (Polášek Radek)
ŽK: Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan - Blahut Jan, Polášek Radek
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Cupák David, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Presl David, Cupák Vojtěch, Poul Tomáš, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří, Mikeš Miroslav, Widder Thomas Trenér: Loup Jan
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Pecho Peter Trenér: Bucciol Andrea

Vysoké Mýto - GL Litoměřice 5 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,5), Filipský Radim (8,4), Havlík Přemysl Delegát: Venc Radek Diváků: 469 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 11. Jiráský Michal (Sklenář Václav), 25. Novák David (Kubát Jaroslav), 26. Šabata Martin (Jošt David), 33. Novák David (Kubát Jaroslav), 36. Michalec Roman (Gerčák Libor) - 7. Zapletal Petr (Kovács Michal), 20. Kovács Michal, 36. Rodrigo Taverna, 40. Rodrigo Taverna
ŽK: 0 - Hrdý Radek, D.Graciano-Alv. Douglas
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Koblasa Jan, Novotný Jan, Štanglica Šimon, Jošt David, Novotný Pavel, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr Trenér: Vodecký Igor

Olympik Mělník - AC Sparta Praha 6 : 9 (3 : 3)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Velebil Tomáš (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 340 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 2. Šup Dominik (Babovák Jan), 14. Zdržálek Dominik (Šup Dominik), 20. Šup Dominik, 29. Zdržálek Dominik (Mažári Patrik), 36. Šup Dominik (Malák Marek), 37. Šuba Pavel - 2. Wilde-Gomez Da Silva (Amadeu-DaSilva Fernandez), 12. Wilde-Gomez Da Silva (Amadeu-DaSilva Fernandez), 19. Wilde-Gomez Da Silva (Gustavo-Henr. Steinwandte), 23. Amadeu-DaSilva Fernandez (Brahimi Azem), 26. Wilde-Gomez Da Silva (Amadeu-DaSilva Fernandez), 34. Wilde-Gomez Da Silva (Amadeu-DaSilva Fernandez), 37. Diego-Valente Fogaca (Wilde-Gomez Da Silva), 38. Marcelo-Dos Reis Soares (Vahala Ondřej), 40. Wilde-Gomez Da Silva
ŽK: Zdržálek Dominik, Prejsa Tomáš, Šup Dominik - Diego-Valente Fogaca
Olympik Mělník: Jenč Michal, Šteiner David, Zdržálek Dominik, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Malák Marek, Šuba Pavel, Babovák Jan, Němec Jakub, Šup Dominik, Mažári Patrik, Buzek Michal Trenér: Šuba Pavel
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Hnízdil Dominik, Bezstarosti Tomáš, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Amadeu-DaSilva Fernandez, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Hora Martin, Diego-Valente Fogaca Trenér: Simitči Beni

Démoni Č.Lípa - Era-Pack Chrudim 1 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 210 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 14. Fichtner Tomáš - 4. Felipe-De Freitas (Mareš Roman), 12. Koudelka Tomáš (Sorokin Oleksandr), 30. Drozd David (Koudelka Tomáš), 32. Slováček Matěj (Sorokin Oleksandr), 34. Drozd Pavel (Slováček Matěj), 40. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš)
ŽK: Bialek Milan - 0
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
Era-Pack Chrudim: Žďánský Jakub, Lytvynenko Dmytro, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

Svarog Teplice - Interobal Plzeň 4 : 9 (1 : 2)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 300 Stadion: MSH Teplice
Branky: 13. Jean-Perreira Costa Carlo (Nene-Souza Araujo), 27. Vyleta Václav, 30. Kunzl Tomáš (Nene-Souza Araujo), 31. Baran Jiří (Kunzl Tomáš) - 14. Havel Jan (Sláma Zdeněk), 18. Holý Michal (Štverák Tomáš), 22. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 28. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 29. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 31. Křemen Jan (Vnuk Tomáš), 36. Štrajt Michal (Křemen Jan), 38. Abrham Tomáš, 39. Štverák Tomáš
ŽK: Jean-Perreira Costa Carlo, Kunzl Tomáš - Němec Lukáš, Křemen Jan ČK: Ninho-Cardoso Jeferson - 0
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Ninho-Cardoso Jeferson, Kasal Daniel, Vyleta Václav Trenér: Mukanov Aibek
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP


 

8.kolo

SK Slavia Praha - Svarog Teplice 5 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Čep Radim (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 3. Arsovski Gjokica-Djo, 13. Homola Jan (Míča Ondřej), 14. Hrdina Antonín, 23. Turek Vojtěch (Arsovski Gjokica-Djo), 24. Homola Jan - 20. Ninho-Cardoso Jeferson (Lucas Borgis-Da Silva), 26. Nene-Souza Araujo (Kulhánek Martin), 30. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva), 36. Kunzl Tomáš (Nene-Souza Araujo), 38. Nene-Souza Araujo (Jean-Perreira Costa Carlo), 40. Baran Jiří (Nene-Souza Araujo)
ŽK: 0 - Černý David
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Ninho-Cardoso Jeferson Trenér: Mukanov Aibek

Interobal Plzeň - Era-Pack Chrudim 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,5), Kaštánek Libor (8,5), Henych Karel Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 320 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 19. Holý Michal, 31. Křemen Jan (Vnuk Tomáš) - 22. Felipe-De Freitas (Rešetár Lukáš), 25. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj)
ŽK: Vnuk Tomáš, Havel Jan - Lytvynenko Dmytro, Slováček Matěj
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Rozboud Karel, Slavík Jaroslav, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: Frič David
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Hlouš Radek, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

Démoni Č.Lípa - Olympik Mělník 7 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 200 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 8. Fichtner Tomáš (Rott Miroslav), 26. Kotek Tomáš (Rott Miroslav), 32. Bialek Milan (Havrda Ondřej), 35. Fichtner Tomáš (Havrda Ondřej), 36. Bejda Stanislav (Švec Martin), 37. Švec Martin (Bejda Stanislav), 39. Havrda Ondřej - 6. Zdržálek Dominik (Babovák Jan), 13. Zdržálek Dominik (Malák Marek), 26. Babovák Jan (Šup Dominik)
ŽK: Rott Miroslav - Šup Dominik, Mažári Patrik
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Mařík Stanislav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Malák Marek, Šuba Pavel, Babovák Jan, Němec Jakub, Šup Dominik, Mažári Patrik, Buzek Michal, Koubek Martin, Surmaj David, Prieložný Jan Trenér: Šuba Pavel

AC Sparta Praha - Vysoké Mýto 5 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,5), Řeháček Lubomír (8,4), Říha Jaroslav Delegát: Linhart Karel Diváků: 300 Stadion: SH Arena Sparta
Branky: 23. Wilde-Gomez Da Silva (Brahimi Azem), 25. Wilde-Gomez Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 28. Wilde-Gomez Da Silva, 33. Gustavo-Henr. Steinwandte (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 36. Brahimi Azem (Wilde-Gomez Da Silva) - 40. Novák David (Michalec Roman)
ŽK: Pimpolho-Luiz De Carvalho - Gerčák Libor, Michalec Roman
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Vahala Ondřej, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Wilde-Gomez Da Silva, Hora Martin Trenér: Simutči beni
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Daněk Ondřej, Michalec Roman, Vladyka Petr, Šabata Martin, Novotný Jan, Kubát Jaroslav, Novák David, Jiráský Michal, Sklenář Václav, Koblasa Jan, Jeníček Petr Trenér: Semerád Miroslav

GL Litoměřice - Helas Brno 2 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Plzák Daniel (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 300 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 17. Krok Lukáš (Hrdý Radek), 25. Tichý Petr (Vangao-Amaro Vagner) - 25. Mužík Jiří (Cupák David), 31. Ovčačík Jan (Konečný Marek), 34. Mužík Jiří (Cupák David), 38. Outrata Pavel
ŽK: 0 - Cupák David, Outrata Pavel
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr Trenér: Vodecký Igor
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Ovčačík Jan, Outrata Pavel, Presl David, Cupák Vojtěch, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří Trenér: Loup Jan

Ocel Třinec - AC Jeseník 5 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Markovský Tomáš (8,3), Havlík Přemysl Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 282 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 12. Przyczko Filip (Samek Miroslav), 13. Polášek Radek (Blahut Jan), 32. Samek Miroslav (Baron Lukáš), 35. Polášek Radek (Baron Lukáš), 37. Przyczko Filip (Buryan Filip) - 7. Furik Martin (Plhák Patrik)
ŽK: 0 - Kozelský Marek, Vavrač Jan ČK: 0 - Furik Martin
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Pecho Peter Trenér: Bucciol Andrea
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Mráz Jiří, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří


 

7.kolo

Ocel Třinec - SK Slavia Praha 1 : 8 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 265 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 27. Przyczko Filip (Blahut Jan) - 13. Homola Jan (Hrdina Antonín), 14. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 24. Novotný Jiří, 33. Hrdina Antonín (Kubíček Václav), 36. Arsovski Gjokica-Djo, 39. Turek Vojtěch (Směřička Martin), 39. Míča Ondřej, 40. Hájek Daniel (Novotný Jiří)
ŽK: Opluštil Jan, Polášek Radek - Hrdina Antonín
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

AC Jeseník - GL Litoměřice 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,3), Kabeláč Martin (8,2), Kolář Jaroslav Delegát: Bednář Kamil Diváků: 175 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 13. Plhák Patrik, 17. Plhák Patrik, 26. Macura David (Kozelský Marek), 39. Furik Martin (Plhák Patrik) - 7. Krok Lukáš (Tichý Petr), 8. D.Graciano-Alv. Douglas (Kovács Michal), 24. Vangao-Amaro Vagner (Kovács Michal), 26. Vangao-Amaro Vagner (Kovács Michal)
ŽK: Řezníček Jakub, Macura David, Marcinov David - Tichý Petr
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Macura David, Mráz Jiří, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr, Mareš Martin Trenér: Vodecký Igor

Helas Brno - AC Sparta Praha 2 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,3), Kolbaba Pavel (8,2), Rygl Luboš Delegát: Venc Radek Diváků: 220 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 16. Ovčačík Jan (Cupák Vojtěch), 38. Ovčačík Jan (Outrata Pavel) - 7. Marcelo-Dos Reis Soares (Wilde-Gomez Da Silva), 11. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Vahala Ondřej), 17. Brahimi Azem (Wilde-Gomez Da Silva), 28. Vahala Ondřej (Marcelo-Dos Reis Soares), 39. Wilde-Gomez Da Silva (Brahimi Azem), 40. Wilde-Gomez Da Silva (Brahimi Azem)
ŽK: Outrata Pavel - Pimpolho-Luiz De Carvalho, Ricardo-Sobral Camara F.
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Ovčačík Jan, Outrata Pavel, Sznapka Jakub, Cupák Vojtěch, Poul Tomáš, Mužík Jiří, Presl David, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Dang Robert Trenér: Loup Jan
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Hora Martin, Ago-Simitči Agron Trenér: Simitči Beni

Vysoké Mýto - Démoni Č.Lípa 3 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 300 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 30. Michalec Roman (Vladyka Petr), 32. Novák David (Sklenář Václav), 35. Sklenář Václav - 6. Havrda Ondřej
ŽK: Kubát Jaroslav - Kotek Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Koblasa Jan, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

Olympik Mělník - Interobal Plzeň 6 : 13 (4 : 6)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,3), Milner Michal (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 230 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 4. Koubek Martin (Gabčo Josef), 8. Zdržálek Dominik, 13. Sváta Matěj (Gabčo Josef), 15. Gabčo Josef (Jenč Michal), 24. Gabčo Josef (Sváta Matěj), 28. Gabčo Josef (Zdržálek Dominik) - 10. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 11. Holý Michal, 12. Abrham Tomáš (Sláma Zdeněk), 14. Abrham Tomáš (Havel Jan), 15. Štrajt Michal, 17. Sláma Zdeněk (Koc Václav), 21. Abrham Tomáš (Štverák Tomáš), 22. Abrham Tomáš (Křemen Jan), 33. Vnuk Tomáš (Křemen Jan), 34. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 35. Křemen Jan (Vnuk Tomáš), 39. Vnuk Tomáš, 40. Křemen Jan (Vnuk Tomáš)
ŽK: Sváta Matěj, Mažári Patrik - 0
Olympik Mělník: Jenč Michal, Rusák Pavlo, Zdržálek Dominik, Prejsa Tomáš, Prieložný Jan, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Babovák Jan, Němec Jakub, Koubek Martin, Mažári Patrik, Buzek Michal, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Slavík Jaroslav, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: Frič David

Era-Pack Chrudim - Svarog Teplice 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4), Plzák Daniel Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 300 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 9. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 11. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 15. Max-Weber Prates (Felipe-De Freitas), 25. Max-Weber Prates (Rešetár Lukáš), 31. Felipe-De Freitas (Rešetár Lukáš), 32. Rešetár Lukáš (Max-Weber Prates), 38. Mareš Michal (Felipe-De Freitas)
ŽK: 0 - Jean-Perreira Costa Carlo
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Haviar David, Ninho-Cardoso Jeferson Trenér: Mukanov Aibek


 

6.kolo

SK Slavia Praha - Era-Pack Chrudim 1 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Černý Ondřej (8,4), Stádník Vladimír Delegát: Černý Martin Diváků: 220 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 40. Arsovski Gjokica-Djo (Brychta Martin) - 10. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 12. Drozd David (Koudelka Tomáš), 13. Max-Weber Prates, 19. Max-Weber Prates, 27. Drozd David, 33. Felipe-De Freitas (Koudelka Tomáš), 38. Lytvynenko Dmytro
ŽK: Novotný Jiří, Turek Vojtěch - Mareš Roman, Sorokin Oleksandr
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

Svarog Teplice - Olympik Mělník 6 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 350 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 18. Nene-Souza Araujo (Jean-Perreira Costa Carlo), 20. Jean-Perreira Costa Carlo (Lucas Borgis-Da Silva), 38. Lucas Borgis-Da Silva (Nene-Souza Araujo), 38. Vlastní, 39. Baran Jiří (Nene-Souza Araujo), 40. Nene-Souza Araujo (Jean-Perreira Costa Carlo) - 9. Sváta Matěj, 20. Babovák Jan, 31. Zdržálek Dominik (Buzek Michal), 39. Mažári Patrik
ŽK: Kulhánek Martin, Černý David - Prejsa Tomáš, Malák Marek
Svarog Teplice: Novák Radek, Kalina Jan, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Výborný Filip, Haviar David, Vlastní Trenér: Mukanov Aibek
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Babovák Jan, Koubek Martin, Malák Marek, Mažári Patrik, Zdržálek Dominik, Prieložný Jan Trenér: Šuba Pavel

Interobal Plzeň - Vysoké Mýto 4 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Kliner (8,4), Rygl Luboš Delegát: Primus Miroslav Diváků: 420 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 6. Vnuk Tomáš (Křemen Jan), 11. Vnuk Tomáš, 16. Štrajt Michal (Havel Jan), 23. Vnuk Tomáš (Holý Michal)
ŽK: 0 - Novák David
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Slavík Jaroslav, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan Trenér: Frič David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Jošt David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav

Démoni Č.Lípa - Helas Brno 0 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,3), Vrtal Bohumil Delegát: Pavlas Jan Diváků: 170 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: - 6. Outrata Pavel (Ovčačík Jan), 8. Ovčačík Jan (Poul Tomáš), 16. Lacko Ivan (Cupák David), 27. Mužík Jiří (Poul Tomáš), 40. Vlastní
ŽK: Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš - 0
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Outrata Pavel, Lidmila Patrik, Mužík Jiří, Poul Tomáš, Ovčačík Jan, Vlastní Trenér: Loup Jan

AC Sparta Praha - AC Jeseník 6 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (7,5), Dragoun Radek (7,9) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 220 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 12. Brahimi Azem, 19. Wilde-Gomez Da Silva, 25. Marcelo-Dos Reis Soares (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 27. Marcelo-Dos Reis Soares (Ricardo-Sobral Camara F.), 33. Brahimi Azem (Wilde-Gomez Da Silva), 37. Marcelo-Dos Reis Soares (Pimpolho-Luiz De Carvalho) - 4. Vavrač Jan, 8. Furik Martin (Vavrač Jan), 30. Mráz Jiří (Plhák Patrik)
ŽK: Ricardo-Sobral Camara F. - Furik Martin, Kozelský Marek
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Wilde-Gomez Da Silva, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Hora Martin, Belej Michal, Ricardo-Sobral Camara F. Trenér: Simitči Beni
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Furik Martin, Mráz Jiří, Žák Michal, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří

GL Litoměřice - Ocel Třinec 2 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 300 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 6. Zapletal Petr (Vangao-Amaro Vagner), 15. D.Graciano-Alv. Douglas (Kovács Michal)
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr Trenér: Vodecký Igor
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea


 

5.kolo

GL Litoměřice - SK Slavia Praha 5 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 400 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 10. Krok Lukáš (Tichý Petr), 22. Zapletal Petr (Matheus-Apareci Do Goncal), 32. Krok Lukáš (Zapletal Petr), 38. Zapletal Petr (Vavrek Johan), 40. Vangao-Amaro Vagner (Kovács Michal) - 25. Míča Ondřej (Směřička Martin), 37. Míča Ondřej (Novotný Jiří), 40. Míča Ondřej (Novotný Jiří)
ŽK: Hrdý Radek - 0
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr Trenér: nepřítomen GL
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

Ocel Třinec - AC Sparta Praha 3 : 8 (2 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 560 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 11. Baron Lukáš (Samek Miroslav), 13. Blahut Jan (Przyczko Filip), 31. Polášek Radek (Buryan Filip) - 6. Marcelo-Dos Reis Soares (Hájek David), 19. Gustavo-Henr. Steinwandte (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 29. Wilde-Gomez Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 31. Marcelo-Dos Reis Soares (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 32. Zdržálek Dominik (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 34. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Marcelo-Dos Reis Soares), 35. Wilde-Gomez Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 38. Wilde-Gomez Da Silva (Zdržálek Dominik)
ŽK: Kantor David - Gustavo-Henr. Steinwandte
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Vahala Ondřej, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin, Klíma Jan Trenér: Simitči Beni

AC Jeseník - Démoni Č.Lípa 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Čep Radim (8,4), Kabeláč Martin Delegát: Pelikán Martin Diváků: 150 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 7. Furik Martin - 16. Rott Miroslav (Havrda Ondřej)
AC Jeseník: Růžička Martin, Till Jakub, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Plhák Patrik, Kozelský Marek, Žák Michal, Mráz Jiří, Vavrušák Radim, Furik Martin, Vavrač Jan, Marcinov David Trenér: Gnida Jiří
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bažant Jan, Šafář Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Novák Matěj, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

Helas Brno - Interobal Plzeň 1 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Vaněk Tomáš (8,3), Štipčák Martin Delegát: Havíř Milan Diváků: 250 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 16. Ovčačík Jan (Cupák David) - 7. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 37. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš)
ŽK: Outrata Pavel, Mužík Jiří - Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Ovčačík Jan, Lacko Ivan, Outrata Pavel, Presl David, Cupák Vojtěch, Lidmila Patrik, Dang Robert, Mužík Jiří, Sznapka Jakub, Fruhvirt Daniel, Šarkózy Ivan Trenér: Loup Jan
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Slavík Jaroslav, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Hudaček Marko, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP

Vysoké Mýto - Svarog Teplice 5 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,5), Pivoňka Petr (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 380 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Kubát Jaroslav (Jiráský Michal), 12. Sklenář Václav (Jiráský Michal), 22. Vágner Jakub, 29. Novotný Jan (Šabata Martin), 40. Jiráský Michal (Gerčák Libor) - 5. Černý David (Kunzl Tomáš), 19. Černý David (Jean-Perreira Costa Carlo), 35. Baran Jiří
ŽK: Kubát Jaroslav, Jiráský Michal - Baran Jiří, Nene-Souza Araujo, Iemelianov Volodymyr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Sidor Martin, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Výborný Filip Trenér: Mukanov Aibek

Olympik Mělník - Era-Pack Chrudim 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Melničuk Vladimír (8,4), Štěřík Filip Delegát: Hora Jan Diváků: 320 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 19. Sváta Matěj (Gabčo Josef), 26. Gabčo Josef, 27. Buzek Michal (Gabčo Josef) - 3. Max-Weber Prates, 8. Felipe-De Freitas (Rešetár Lukáš), 20. Mareš Roman (Mareš Michal), 39. Mareš Roman (Koudelka Tomáš), 40. Max-Weber Prates (Lytvynenko Dmytro)
ŽK: Malák Marek, Gabčo Josef, Babovák Jan - Koudelka Tomáš, Doša Martin
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Rusák Pavlo, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Prieložný Jan, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Babovák Jan, Němec Jakub, Koubek Martin, Stýblo Lukáš, Buzek Michal, Surmaj David, Mažári Patrik Trenér: Šuba Pavel
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe


 

4.kolo

SK Slavia Praha - Olympik Mělník 8 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 200 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 2. Hrdina Antonín (Směřička Martin), 11. Směřička Martin (Hrdina Antonín), 13. Novotný Jiří (Brychta Martin), 19. Novotný Jiří (Brychta Martin), 28. Homola Jan (Směřička Martin), 31. Turek Vojtěch, 35. Lištván Jan (Žežulka Jan), 36. Míča Ondřej - 30. Babovák Jan (Gabčo Josef), 39. Malák Marek (Surmaj David)
ŽK: Hrdina Antonín - Malák Marek, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Koubek Martin
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Malák Marek, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Němec Jakub, Babovák Jan, Koubek Martin, Stýblo Lukáš, Prieložný Jan, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel

Era-Pack Chrudim - Vysoké Mýto 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4), Košťál Milan Delegát: Linhart Karel Diváků: 350 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 11. Doša Martin (Mareš Roman), 20. Koudelka Tomáš, 26. Drozd David (Koudelka Tomáš), 40. Doša Martin - 28. Jiráský Michal
ŽK: Mareš Roman - 0
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Rodek Marcel, Sorokin Oleksandr Trenér: Ferraz Conde Felipe
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav

Svarog Teplice - Helas Brno 8 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Kresta Jan (8,4), Plzák Daniel Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 180 Stadion: MSH Teplice
Branky: 14. Černý David (Baran Jiří), 15. Jean-Perreira Costa Carlo (Lucas Borgis-Da Silva), 18. Černý David, 21. Kunzl Tomáš (Černý David), 35. Jean-Perreira Costa Carlo (Iemelianov Volodymyr), 37. Baran Jiří (Nene-Souza Araujo), 38. Baran Jiří (Kulhánek Martin), 39. Kulhánek Martin (Černý David) - 27. Sznapka Jakub (Ovčačík Jan), 30. Ovčačík Jan (Lidmila Patrik)
ŽK: Baran Jiří - 0
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Sidor Martin, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Výborný Filip Trenér: Mukanov Aibek
Helas Brno: Konečný Marek, Outrata Pavel, Ovčačík Jan, Lidmila Patrik, Cupák Vojtěch, Mužík Jiří, Presl David, Mikeš Miroslav, Sznapka Jakub, Šarkózy Ivan, Fruhvirt Daniel Trenér: Loup Jan

Interobal Plzeň - AC Jeseník 7 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,2), Černý Ondřej (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 330 Stadion: SH Lokomotiva, Plzeň
Branky: 6. Vnuk Tomáš (Sláma Zdeněk), 15. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 26. Křemen Jan (Holý Michal), 30. Vnuk Tomáš, 31. Štrajt Michal (Křemen Jan), 33. Štrajt Michal, 40. Rozboud Karel (Vnuk Tomáš) - 5. Marcinov David (Vavrač Jan), 14. Vavrušák Radim
ŽK: Štrajt Michal - Řezníček Jakub, Macura David, Plhák Patrik, Marcinov David, Řezníček Jan ČK: Havel Jan - Macura David
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP
AC Jeseník: Till Jakub, Novák Vladimír, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Macura David, Mráz Jiří, Žák Michal, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Marcinov David, Řezníček Jan Trenér: Novák Milan

Démoni Č.Lípa - Ocel Třinec 3 : 3 (2 : 3)
Rozhodčí: Lafek David (8,3), Cílek Martin (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 180 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 8. Švec Martin (Kirov Milen), 19. Fichtner Tomáš (Rott Miroslav), 25. Fichtner Tomáš - 5. Baron Lukáš, 16. Polášek Radek (Baron Lukáš), 18. Blahut Jan (Przyczko Filip)
ŽK: 0 - Kantor David
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea

AC Sparta Praha - GL Litoměřice 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,2), Čep Radim (8,2), Kabeláč Martin Delegát: Chyba Michal Diváků: 400 Stadion: Arena Sparta
Branky: 1. Wilde-Gomez Da Silva (Amadeu-DaSilva Fernandez), 24. Gustavo-Henr. Steinwandte (Marcelo-Dos Reis Soares), 30. Marcelo-Dos Reis Soares (Pimpolho-Luiz De Carvalho) - 26. Kubelka Matouš (Krok Lukáš)
ŽK: Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez - Matheus-Apareci Do Goncal, Hrdý Radek
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Marcelo-Dos Reis Soares, Brahimi Azem, Sop Martin, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Wilde-Gomez Da Silva, Amadeu-DaSilva Fernandez, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr, Mareš Martin Trenér: nepřítomen GL


 

3.kolo

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 5 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (7,9), Cílek Martin Delegát: Návesník Pavel Diváků: 670 Stadion: Arena Sparta
Branky: 3. Marcelo-Dos Reis Soares (Amadeu-DaSilva Fernandez), 10. Amadeu-DaSilva Fernandez (Lucas-Alves Moreira), 30. Brahimi Azem (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 36. Amadeu-DaSilva Fernandez (Wilde-Gomez Da Silva), 37. Marcelo-Dos Reis Soares - 33. Hrdina Antonín, 39. Míča Ondřej, 40. Hrdina Antonín (Arsovski Gjokica-Djo)
ŽK: 0 - Kubíček Václav, Arsovski Gjokica-Djo
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Brahimi Azem, Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

GL Litoměřice - Démoni Č.Lípa 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 370 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 3. Hrdý Radek (D.Graciano-Alv. Douglas), 25. Kovács Michal (D.Graciano-Alv. Douglas), 33. Vangao-Amaro Vagner - 10. Bejda Stanislav (Havrda Ondřej), 22. Havrda Ondřej, 24. Havrda Ondřej
ŽK: Matheus-Apareci Do Goncal, Vangao-Amaro Vagner - 0
GL Litoměřice: Mareš Martin, Vavrek Johan, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Totó-Bezerra Almeida, Kovács Michal, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr, D.Graciano-Alv. Douglas Trenér: nepřítomen GL
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Bialek Milan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

Ocel Třinec - Interobal Plzeň 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Gasnárek Michal (8,3), Slanina Tomáš Delegát: Havíř Milan Diváků: 300 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 8. Kantor David (Opluštil Jan), 35. Przyczko Filip - 5. Vnuk Tomáš, 8. Kasýk Zdeněk, 36. Štrajt Michal, 40. Vnuk Tomáš (Holý Michal)
ŽK: Buryan Filip - Abrham Tomáš
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP

AC Jeseník - Svarog Teplice 1 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (7,8), Vaněk Tomáš (8,5) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 2. Vavrač Jan (Řezníček Jakub) - 12. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva), 18. Sidor Martin (Lucas Borgis-Da Silva), 28. Lucas Borgis-Da Silva
ŽK: Furik Martin, Macura David, Marcinov David - Kulhánek Martin
AC Jeseník: Růžička Martin, Till Jakub, Řezníček Jakub, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Furik Martin, Mráz Jiří, Novák Vladimír, Macura David, Marcinov David, Kozelský Marek, Vavrušák Radim Trenér: Novák Milan
Svarog Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek, Kulhánek Martin, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Sidor Martin, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Kodeš Karel, Baran Jiří Trenér: Mukanov Aibek

Helas Brno - Era-Pack Chrudim 1 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Šenkýř Petr (8,5), Kliner Jan Delegát: Linhart Karel Diváků: 230 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 25. Cupák Vojtěch (Ovčačík Jan) - 2. Drozd Pavel (Drozd David), 14. Drozd David (Koudelka Tomáš), 40. Mareš Roman
ŽK: Outrata Pavel, Ovčačík Jan - Slováček Matěj
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Outrata Pavel, Šarkózy Ivan, Presl David, Ovčačík Jan, Sznapka Jakub, Cupák Vojtěch, Lidmila Patrik, Slavík Milan, Kasálek Martin, Mikeš Miroslav, Dang Robert Trenér: Loup Jan
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Ordelt Adam, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe

Vysoké Mýto - Olympik Mělník 5 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,3), Nešněra Filip (8,1) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 238 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Michalec Roman (Šabata Martin), 5. Vladyka Petr (Šabata Martin), 19. Vágner Jakub (Šabata Martin), 23. Jiráský Michal, 31. Šabata Martin (Michalec Roman) - 2. Malák Marek (Prieložný Jan)
ŽK: Vágner Jakub, Jiráský Michal - Buzek Michal, Prieložný Jan, Malák Marek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav
Olympik Mělník: Rusák Pavlo, Soumar Aleš, Stýblo Lukáš, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Prieložný Jan, Koubek Martin, Malák Marek Trenér: Šuba Pavel


 

2.kolo

SK Slavia Praha - Vysoké Mýto 5 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Šmíd Jiří (8,2), Novotný Jan Delegát: Chyba Michal Diváků: 200 Stadion: SK Slavia Praha, Eden
Branky: 8. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 17. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 22. Turek Vojtěch, 35. Turek Vojtěch (Hrdina Antonín), 38. Turek Vojtěch (Míča Ondřej) - 11. Novotný Pavel (Vladyka Petr)
ŽK: Kubíček Václav - Michalec Roman, Jiráský Michal
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan, Směřička Martin Trenér: Veljkovič Nenad
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: nepřítomen VM

Olympik Mělník - Helas Brno 3 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Lafek David (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 300 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 30. Gabčo Josef (Surmaj David), 31. Vokoun Jiří, 32. Koubek Martin - 8. Lacko Ivan, 33. Mužík Jiří (Bobylev Fedor)
ŽK: Gabčo Josef - Kasálek Martin, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Koubek Martin, Šup Dominik, Stýblo Lukáš, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Kasálek Martin, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Presl David, Ovčačík Jan, Cupák David, Bobylev Fedor, Mužík Jiří, Dang Robert Trenér: Loup Jan

Era-Pack Chrudim - AC Jeseník 5 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 320 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 8. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 14. Max-Weber Prates (Doša Martin), 17. Mareš Michal (Koudelka Tomáš), 18. Drozd David (Koudelka Tomáš), 33. Mareš Michal - 19. Mráz Jiří (Žák Michal)
ŽK: Koudelka Tomáš - Vavrač Jan
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Ordelt Adam, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe
AC Jeseník: Till Jakub, Řezníček Jan, Plhák Patrik, Řezníček Jakub, Vavrač Jan, Furik Martin, Novák Vladimír, Marcinov David, Kozelský Marek, Mráz Jiří, Žák Michal Trenér: Novák Milan

Svarog Teplice - Ocel Třinec 9 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 220 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 6. Černý David (Baran Jiří), 9. Kulhánek Martin (Černý David), 17. Kodeš Karel (Číhal Daniel), 18. Baran Jiří (Kunzl Tomáš), 23. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva), 25. Baran Jiří, 28. Baran Jiří (Černý David), 29. Kulhánek Martin (Černý David), 35. Žák Alexandr (Konečný Jan)
ŽK: 0 - Blahut Jan, Opluštil Jan, Przyczko Filip
Svarog Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Konečný Jan, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Sidor Martin, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Kodeš Karel, Černý David, Kunzl Tomáš Trenér: Mukanov Aibek
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea

Interobal Plzeň - GL Litoměřice 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4), Říha Jaroslav Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 270 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 18. Křemen Jan (Holý Michal), 22. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 39. Abrham Tomáš (Vnuk Tomáš) - 3. Kovács Michal (Zapletal Petr), 10. Krok Lukáš (Hrdý Radek), 20. D.Graciano-Alv. Douglas (Zapletal Petr), 31. D.Graciano-Alv. Douglas, 39. Vangao-Amaro Vagner
ŽK: Holý Michal - Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr
Interobal Plzeň: Bartůněk Michal, Němec Lukáš, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Holý Michal, Křemen Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko Trenér: nepřítomen IP
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Totó-Bezerra Almeida, Kovács Michal, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš Trenér: nepřítomen GL

Démoni Č.Lípa - AC Sparta Praha 3 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Vodrážka (7,9), Milner Michal Delegát: Černý Martin Diváků: 220 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 15. Švec Martin (Bejda Stanislav), 26. Rott Miroslav (Kotek Tomáš), 40. Rott Miroslav (Havrda Ondřej) - 3. Lucas-Alves Moreira (Amadeu-DaSilva Fernandez), 5. Marcelo-Dos Reis Soares, 11. Wilde-Gomez Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares), 30. Wilde-Gomez Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares)
ŽK: Havrda Ondřej, Havlásek Jan - Lucas-Alves Moreira
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej, Rott Miroslav Trenér: Kruliš Karel
AC Sparta Praha: Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni


 

1.kolo

Démoni Č.Lípa - SK Slavia Praha 3 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 330 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 18. Havrda Ondřej, 32. Kotek Tomáš (Fichtner Tomáš), 38. Švec Martin (Bažant Jan) - 1. Směřička Martin, 21. Hrdina Antonín, 25. Arsovski Gjokica-Djo (Novotný Jiří), 28. Směřička Martin, 38. Směřička Martin (Hrdina Antonín)
ŽK: Bejda Stanislav - 0
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Kotek Tomáš, Havlásek Jan, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

AC Sparta Praha - Interobal Plzeň 4 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Černý Ondřej (8,4), Lafek David Delegát: Hora Jan Diváků: 300 Stadion: Arena Sparta
Branky: 11. Lucas-Alves Moreira, 14. Wilde-Gomez Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 16. Amadeu-DaSilva Fernandez (Amadeu-DaSilva Fernandez), 32. Belej Michal (Pimpolho-Luiz De Carvalho) - 10. Sláma Zdeněk (Štrajt Michal), 14. Štrajt Michal, 35. Abrham Tomáš (Sláma Zdeněk), 36. Sláma Zdeněk (Abrham Tomáš)
ŽK: Lucas-Alves Moreira, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Wilde-Gomez Da Silva - Havel Jan
AC Sparta Praha: Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Sop Martin, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP

GL Litoměřice - Svarog Teplice 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4), Vrtal Bohumil Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 350 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 7. D.Graciano-Alv. Douglas (Zapletal Petr), 20. Hrdý Radek (Kubelka Matouš), 26. Vangao-Amaro Vagner, 28. Hrdý Radek, 39. Hrdý Radek - 27. Lucas Borgis-Da Silva (Nene-Souza Araujo)
ŽK: Kovács Michal - 0 ČK: 0 - Jean-Perreira Costa Carlo
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, Kubelka Matouš, Krok Lukáš, Macháček Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Totó-Bezerra Almeida, Vangao-Amaro Vagner, D.Graciano-Alv. Douglas Trenér: nepřítomen GL
Svarog Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Sidor Martin, Žák Alexandr, Černý David, Kodeš Karel, Kunzl Tomáš, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Iemelianov Volodymyr, Jean-Perreira Costa Carlo Trenér: Mukanou Aibek

Ocel Třinec - Era-Pack Chrudim 3 : 7 (2 : 4)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH stARS Třinec
Branky: 7. Przyczko Filip (Buryan Filip), 9. Przyczko Filip, 39. Przyczko Filip (Baron Lukáš) - 1. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 4. Max-Weber Prates, 12. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 13. Koudelka Tomáš (Drozd David), 27. Rodek Marcel (Mareš Roman), 37. Slováček Matěj (Max-Weber Prates), 40. Rodek Marcel (Mareš Michal)
ŽK: 0 - Ordelt Adam, Drozd Pavel ČK: Opluštil Jan - 0
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Csikán Vojtěch, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Ordelt Adam, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe

AC Jeseník - Olympik Mělník 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 160 Stadion: SH TU-VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 6. Furik Martin, 17. Macura David (Kozelský Marek), 26. Vavrač Jan - 13. Rolenc Jan (Vokoun Jiří)
ŽK: Macura David - Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šup Dominik
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Macura David, Mráz Jiří, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Till Jakub Trenér: Novák Milan
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Koubek Martin, Rolenc Jan, Šup Dominik Trenér: Šuba Pavel

Vysoké Mýto - Helas Brno 8 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,3), Řeháček Lubomír (8,3), Nešněra Filip Delegát: Pavlas Jan Diváků: 301 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Novák David (Sklenář Václav), 6. Vladyka Petr (Vágner Jakub), 7. Vlastní, 17. Jiráský Michal, 22. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 27. Novák David (Sklenář Václav), 34. Michalec Roman (Vágner Jakub), 36. Gerčák Libor - 2. Vlastní, 32. Outrata Pavel (Kasálek Martin), 35. Kasálek Martin (Lacko Ivan)
ŽK: 0 - Šarkózy Ivan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Simon Jakub, Vladyka Petr, Vágner Jakub, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Jeníček Petr, Koblasa Jan, Novotný Jan, Jiráský Michal, Novák David, Sklenář Václav, Štanglica Šimon, Šabata Martin, Vlastní Trenér: Semerád Miroslav
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Šarkózy Ivan, Kasálek Martin, Lidmila Patrik, Slavík Milan, Ovčačík Jan, Fruhvirt Daniel, Presl David, Outrata Pavel, Ryšavý Vlastimil, Vlastní Trenér: Loup Jan

Statistiky a sestavy pro ročník 2017/2018

» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
» 15.kolo » 16.kolo
» 17.kolo » 18.kolo

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate