Futsal

reklama

O1A - VARTA futsal liga

TABULKA AKTIVITY ke dni 22.02.2018
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Vnuk TomášInterobal Plzeň462620
Max-Weber PratesEra-Pack Chrudim443311
Koudelka TomášEra-Pack Chrudim291019
Marcelo-Dos Reis SoaresAC Sparta Praha281810
Nene-Souza AraujoSvarog Teplice281315
Hrdina AntonínSK Slavia Praha271611
Pimpolho-Luiz De CarvalhoAC Sparta Praha26917
Holý MichalInterobal Plzeň26719
Wilde-Gomez Da SilvaAC Sparta Praha25196
Štverák TomášInterobal Plzeň24159
Gabčo JosefOlympik Mělník23167
Brahimi AzemAC Sparta Praha231112
Fichtner TomášDémoni Č.Lípa22157
Černý DavidSvarog Teplice22139
Cupák DavidAC Sparta Praha221111
Jean-Perreira Costa CarloSvarog Teplice221111
Felipe-De FreitasEra-Pack Chrudim221012
Směřička MartinSK Slavia Praha221012
Drozd DavidEra-Pack Chrudim20137
Baran JiříSvarog Teplice19145
Ovčačík JanHelas Brno19127
Lucas Borgis-Da SilvaSvarog Teplice19910
Kovács MichalGL Litoměřice19514
Sklenář VáclavVysoké Mýto18117
Havrda OndřejDémoni Č.Lípa1899
Rešetár LukášEra-Pack Chrudim1899
Vavrač JanAC Jeseník1899
Šarkózy IvanHelas Brno18414
Míča OndřejSK Slavia Praha17107
Záruba RadimGL Litoměřice17107
Fabricio-Borges Dos SantoGL Litoměřice16124
Zdržálek DominikOlympik Mělník16115
Homola JanSK Slavia Praha16106
Křemen JanInterobal Plzeň1679
Štrajt MichalInterobal Plzeň15141
Mužík JiříHelas Brno15132
Jiráský MichalVysoké Mýto15114
Krok LukášGL Litoměřice15105
Vangao-Amaro VagnerGL Litoměřice1596
Vladyka PetrVysoké Mýto1587
Amadeu-DaSilva FernandezAC Sparta Praha1569
Diego-Valente FogacaAC Sparta Praha1569
Mareš RomanEra-Pack Chrudim15510
Šabata MartinVysoké Mýto15312
Abrham TomášInterobal Plzeň14113
Belej MichalAC Sparta Praha14113
Kulhánek MartinSvarog Teplice1394
Polášek RadekOcel Třinec1394
Slováček MatějEra-Pack Chrudim1394
Przyczko FilipOcel Třinec1385
Rafael-Durval Da CostaGL Litoměřice1385
Plhák PatrikAC Jeseník1358
Furik MartinAC Jeseník12102
Bejda StanislavDémoni Č.Lípa1293
Michalec RomanVysoké Mýto1293
Šup DominikOlympik Mělník1293
D.Graciano-Alv. DouglasSK Slavia Praha1284
Novotný JiříSK Slavia Praha1266
Brychta MartinSK Slavia Praha1248
Kunzl TomášSvarog Teplice1248
Turek VojtěchSK Slavia Praha11101
Macura DavidAC Jeseník1192
Arsovski Gjokica-DjoSK Slavia Praha1183
Novák DavidVysoké Mýto1183
Baron LukášOcel Třinec1165
Rott MiroslavDémoni Č.Lípa1165
Outrata PavelHelas Brno1082
Rodrigo TavernaGL Litoměřice1082
Lacko IvanHelas Brno1073
Hrdý RadekGL Litoměřice1055
Mareš MichalEra-Pack Chrudim1055
Sláma ZdeněkInterobal Plzeň1055
Malák MarekOlympik Mělník1046
Cupák VojtěchHelas Brno972
Doša MartinEra-Pack Chrudim963
Zapletal PetrDémoni Č.Lípa945
Blahut JanOcel Třinec936
Gerčák LiborVysoké Mýto927
VlastníInterobal Plzeň880
Sváta MatějOlympik Mělník835
Drozd PavelEra-Pack Chrudim752
Mráz JiříAC Jeseník743
Vágner JakubVysoké Mýto743
Gustavo-Henr. SteinwandteAC Sparta Praha642
Švec MartinDémoni Č.Lípa642
Cleodon Neto-Da Silva JosSvarog Teplice633
Mažári PatrikOlympik Mělník633
Řezníček JakubAC Jeseník633
Opluštil JanOcel Třinec624
Kubát JaroslavVysoké Mýto615
Claudinho-Luiz Sampaio F.Svarog Teplice541
Everton-Ribeiro FontouraEra-Pack Chrudim541
Marcinov DavidAC Jeseník541
Babovák JanOlympik Mělník532
Lištván JanSK Slavia Praha532
Buryan FilipOcel Třinec523
Lytvynenko DmytroEra-Pack Chrudim514
Surmaj DavidOlympik Mělník514
Taverna RodrigoGL Litoměřice514
Kantor DavidOcel Třinec431
Kotek TomášDémoni Č.Lípa431
Vokoun JiříOlympik Mělník431
Kubelka MatoušDémoni Č.Lípa422
Tichý PetrGL Litoměřice422
Bažant JanDémoni Č.Lípa413
Krstevski IvanSK Slavia Praha413
Poul TomášHelas Brno413
Sop MartinAC Sparta Praha404
Kasal DanielSvarog Teplice321
Lucas-Alves MoreiraAC Sparta Praha321
Ancellott-Caro GarcesAC Sparta Praha312
Bialek MilanDémoni Č.Lípa312
Cabadaj TomášOlympik Mělník312
Ge-Ferreira SilvaGL Litoměřice312
Havel JanInterobal Plzeň312
Hrubý VítězslavSK Slavia Praha312
Kirov MilenDémoni Č.Lípa312
Matheus-Apareci Do GoncalGL Litoměřice312
Prieložný JanOlympik Mělník312
Samek MiroslavOcel Třinec312
Slavík JaroslavInterobal Plzeň312
Sorokin OleksandrEra-Pack Chrudim312
Vahala OndřejAC Sparta Praha312
Kasýk ZdeněkInterobal Plzeň220
Koubek MartinOlympik Mělník220
Koudelka JanAC Sparta Praha220
Rodek MarcelEra-Pack Chrudim220
Buchta TomášInterobal Plzeň211
Buzek MichalOlympik Mělník211
Kasálek MartinHelas Brno211
Novotný PavelVysoké Mýto211
Šuba PavelOlympik Mělník211
Žák MichalAC Jeseník211
Hájek DavidAC Sparta Praha202
Iemelianov VolodymyrSvarog Teplice202
Jošt DavidVysoké Mýto202
Kozelský MarekAC Jeseník202
Presl DavidHelas Brno202
Vavrek JohanGL Litoměřice202
Beran JiříVysoké Mýto110
Beran LadislavSvarog Teplice110
Cieslar JosefOcel Třinec110
Hájek DanielSK Slavia Praha110
Hudzieczek JaroslavOcel Třinec110
Jeníček PetrVysoké Mýto110
Kodeš KarelSvarog Teplice110
Lerch StanislavHelas Brno110
Mikyska MichalOcel Třinec110
Ninho-Cardoso JefersonSvarog Teplice110
Novotný JanVysoké Mýto110
Rolenc JanOlympik Mělník110
Rozboud KarelInterobal Plzeň110
Sidor MartinSvarog Teplice110
Sznapka JakubHelas Brno110
Špinar JanVysoké Mýto110
Štanglica ŠimonVysoké Mýto110
Vavrušák RadimAC Jeseník110
Vodrážka DavidVysoké Mýto110
Vyleta VáclavSvarog Teplice110
Žák AlexandrSvarog Teplice110
Žampa ViktorDémoni Č.Lípa110
Bobylev FedorHelas Brno101
Csikán VojtěchOcel Třinec101
Číhal DanielSvarog Teplice101
Hůla MichalSvarog Teplice101
Jenč MichalOlympik Mělník101
Koc VáclavInterobal Plzeň101
Konečný JanSvarog Teplice101
Konečný MarekHelas Brno101
Kubica DavidHelas Brno101
Kubíček VáclavSK Slavia Praha101
Lidmila PatrikHelas Brno101
Němec JakubOlympik Mělník101
Novák VladimírAC Jeseník101
Prachař JosefAC Jeseník101
Ricardo-Sobral Camara F.AC Sparta Praha101
Šimon DavidGL Litoměřice101
Till JakubAC Jeseník101
Žežulka JanSK Slavia Praha101


Výsledky
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate