Futsal

reklama


Východní Čechy - divize E




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ E4-S©TŘ Nový Bydľov, E14-Gymnázium Nový Bydľov, E29-VO© a SO© Nový Bydľov
výsledky: E4-S©TŘ Nový Bydľov - E14-Gymnázium Nový Bydľov 3:9 (1:3), E14-Gymnázium Nový Bydľov - E29-VO© a SO© Nový Bydľov 12:2 (7:0), E29-VO© a SO© Nový Bydľov - E4-S©TŘ Nový Bydľov 3:3 (1:0)
postupují: E14-Gymnázium Nový Bydľov a E4-S©TŘ Nový Bydľov

2/ E23-SOU Lázně Bělohrad, E21-S©GS Nová Paka, E33-SO© a SOU Vocelova HK
výsledky: E23-SOU Lázně Bělohrad - E21-S©GS Nová Paka 2:5 (0:3), E21-S©GS Nová Paka - E33-SO© a SOU Vocelova HK 2:12 (1:5), E23-SOU Lázně Bělohrad - E33-SO© a SOU Vocelova HK 2:17 (0:8)
postupují: E33-SO© a SOU Vocelova HK a E21-S©GS Nová Paka

3/ E13-VO© a SP© stavební Náchod, E16-S©ose Červený Kostelec, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod
výsledky: E13-VO© a SP© stavební Náchod - E16-S©ose Červený Kostelec 4:2 (1:1), E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E16-S©ose Červený Kostelec 5:2 (1:1), E13-VO© a SP© stavební Náchod - E7-Jiráskovo gymnázium Náchod 2:1 (1:1)
postupují: E13-VO© a SP© stavební Náchod a E7-Jiráskovo gymnázium Náchod

4/ E9-S©SOG Hradec Králové, E12-OA Hradec Králové, E8-GYBON Hradec Králové
výsledky: E8-GYBON Hradec Králové - E9-S©SOG Hradec Králové 4:4 (3:1), E9-S©SOG Hradec Králové - E12-OA Hradec Králové 5:4 (1:1), E12-OA Hradec Králové - E8-GYBON Hradec Králové 6:3 (2:1)
postupují: E9-S©SOG Hradec Králové a E12-OA Hradec Králové

5/ E18-SOUz Chvaletice, E1-EDUCA Pardubice, E26-Gymnázium Mozartova Pardubice
výsledky: E18-SOUz Chvaletice - E1-EDUCA Pardubice 1:8 (0:4), E18-SOUz Chvaletice - E26-Gymnázium Mozartova Pardubice 0:5 (0:3), E1-EDUCA Pardubice - E26-Gymnázium Mozartova Pardubice 2:4 (2:2)
postupují: E26-Gymnázium Mozartova Pardubice a E1-EDUCA Pardubice

6/ E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E5-SP© Chrudim, E32-S©Z a VO© Chrudim
výsledky: E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E5-SP© Chrudim 1:2 (1:0), E32-S©Z a VO© Chrudim - E5-SP© Chrudim 0:7 (0:4), E32-S©Z a VO© Chrudim - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 1:4 (0.1)
postupují: E5-SP© Chrudim a E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

7/ E34-SO© a SOU technické Třemoąnice, E15-Gymnázium KVR Hlinsko, E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř
výsledky: E34-SO© a SOU technické Třemoąnice - E15-Gymnázium KVR Hlinsko 4:3, E34-SO© a SOU technické Třemoąnice - E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř 2:3, E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř - E15-Gymnázium KVR Hlinsko 11:3
postupují: E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř a E34-SO© a SOU technické Třemoąnice

8/ E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou, E22-OA a H© Havlíčkův Brod, E3-Akademie Světlá nad Sázavou
výsledky: E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou - E22-OA a H© Havlíčkův Brod 3:2 (2:2), E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou - E3-Akademie Světlá nad Sázavou 3:2 (2:1), E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E3-Akademie Světlá nad Sázavou 10:0 (3:0)
postupují: E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou a E22-OA a H© Havlíčkův Brod

9/ E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice, E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, E25-IS©T Vysoké Mýto, E30-S©Po Vysoké Mýto
výsledky: E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 3:0 (1:0), E25-IS©T Vysoké Mýto - E30-S©Po Vysoké Mýto 2:3 (0:1), E30-S©Po Vysoké Mýto - E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice 1:6 (1:2), E25-IS©T Vysoké Mýto - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 3:2 (1:2), E25-IS©T Vysoké Mýto - E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice 0:1 (0:0), E30-S©Po Vysoké Mýto - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 1:11 (0:3)
postupují: E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice a E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto

10/ E27-Gymnázium ®amberk, E2-OA a SO©cr Choceň, E6-VO© a S© technická Česká Třebová, F39-SOUo Králíky
výsledky: E2-OA a SO©cr Choceň - E27-Gymnázium ®amberk 3:3 (2:0), F39-SOUo Králíky - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 0:4 (0:2), E2-OA a SO©cr Choceň - F39-SOUo Králíky 9:1 (5:1), E27-Gymnázium ®amberk - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 2:6 (0:3), E2-OA a SO©cr Choceň - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 3:2 (1:1), E27-Gymnázium ®amberk - F39-SOUo Králíky 5:1 (1:1)
postupují: E2-OA a SO©cr Choceň a E6-VO© a S© technická Česká Třebová

11/ E24-Gymnázium Polička, E28-Gymnázium Moravská Třebová, E19-Gymnázium Jevíčko
výsledky: E28-Gymnázium Moravská Třebová - E19-Gymnázium Jevíčko 7:1 (4:0), E24-Gymnázium Polička - E19-Gymnázium Jevíčko 3:1 (1:0), E28-Gymnázium Moravská Třebová - E24-Gymnázium Polička 2:0 (0:0)
postupují: E28-Gymnázium Moravská Třebová a E24-Gymnázium Polička




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ E14-Gymnázium Nový Bydľov, E21-S©GS Nová Paka, E13-VO© a SP© stavební Náchod, E12-OA Hradec Králové
výsledky: E14-Gymnázium Nový Bydľov - E21-S©GS Nová Paka 7:0 (3:0), E12-OA Hradec Králové - E13-VO© a SP© stavební Náchod 5:2 (1:1), E14-Gymnázium Nový Bydľov - E12-OA Hradec Králové 5:4 (3:2), E13-VO© a SP© stavební Náchod - E21-S©GS Nová Paka 5:2 (3:1), E14-Gymnázium Nový Bydľov - E13-VO© a SP© stavební Náchod 4:4 (2:2), E12-OA Hradec Králové - E21-S©GS Nová Paka 8:3 (3:2)
postupují: E14-Gymnázium Nový Bydľov a E12-OA Hradec Králové

B/ E9-S©SOG Hradec Králové, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod, E33-SO© a SOU Vocelova HK, E4-S©TŘ Nový Bydľov
výsledky: E9-S©SOG Hradec Králové - E33-SO© a SOU Vocelova HK 5:4 (4:1), E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E4-S©TŘ Nový Bydľov 7:1 (2:1), E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E9-S©SOG Hradec Králové 4:6 (3:5), E4-S©TŘ Nový Bydľov - E33-SO© a SOU Vocelova HK 0:10 (0:4), E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E33-SO© a SOU Vocelova HK 1:2 (0:1), E9-S©SOG Hradec Králové - E4-S©TŘ Nový Bydľov 8:1 (13:1)
postupují: E9-S©SOG Hradec Králové a E33-SO© a SOU Vocelova HK

C/ E26-Gymnázium Mozartova Pardubice, E1-EDUCA Pardubice, E5-SP© Chrudim, E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
výsledky: E1-EDUCA Pardubice - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 4:2 (0:2), E26-Gymnázium Mozartova Pardubice - E5-SP© Chrudim 2:5 (1:2), E1-EDUCA Pardubice - E26-Gymnázium Mozartova Pardubice 4:3 (1:2), E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E5-SP© Chrudim 2:3 (1:2), E1-EDUCA Pardubice - E5-SP© Chrudim 5:5 (2:1), E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E26-Gymnázium Mozartova Pardubice 10:3 (4:1)
postupují: E5-SP© Chrudim a E1-EDUCA Pardubice

D/ E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř, E34-SO© a SOU technické Třemoąnice, E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou, E22-OA a H© Havlíčkův Brod
výsledky: E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř 2:4 (2:0), E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou - E34-SO© a SOU technické Třemoąnice 3:1 (1:0), E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou 6:0 (4:0), E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř - E34-SO© a SOU technické Třemoąnice 3:1 (2:0), E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E34-SO© a SOU technické Třemoąnice 8:1 (3:1), E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř - E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou 7:1 (3:1),
postupují: E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř a E22-OA a H© Havlíčkův Brod

E/ E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice, E6-VO© a S© technická Česká Třebová, E28-Gymnázium Moravská Třebová
výsledky: E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice - E28-Gymnázium Moravská Třebová 2:2, E6-VO© a S© technická Česká Třebová - E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice 3:1, E28-Gymnázium Moravská Třebová - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 2:3
postupují: E6-VO© a S© technická Česká Třebová a E28-Gymnázium Moravská Třebová

F/ E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, E2-OA a SO©cr Choceň, E24-Gymnázium Polička
výsledky: E2-OA a SO©cr Choceň - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 5:3 (2:1), E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto - E24-Gymnázium Polička 1:1 (1:0), E2-OA a SO©cr Choceň - E24-Gymnázium Polička 1:1 (1:0)
postupují: E2-OA a SO©cr Choceň a E24-Gymnázium Polička




3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ E14-Gymnázium Nový Bydľov, E12-OA Hradec Králové, E9-S©SOG Hradec Králové, E33-SO© a SOU Vocelova HK
výsledky: E12-OA Hradec Králové - E33-SO© a SOU Vocelova HK 3:4 (1:0), E9-S©SOG Hradec Králové - E14-Gymnázium Nový Bydľov 5:1 (3:1), E12-OA Hradec Králové - E9-S©SOG Hradec Králové 4:11 (4:6), E33-SO© a SOU Vocelova HK - E14-Gymnázium Nový Bydľov 3:2 (0:2), E12-OA Hradec Králové - E14-Gymnázium Nový Bydľov 12:4 (5:1), E33-SO© a SOU Vocelova HK - E9-S©SOG Hradec Králové 3:6 (0:5)
postupují: E9-S©SOG Hradec Králové

II/ E5-SP© Chrudim, E1-EDUCA Pardubice, E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř, E22-OA a H© Havlíčkův Brod
výsledky: E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř 0:1 (0:0), E5-SP© Chrudim - E1-EDUCA Pardubice 3:4 (1:2), E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E1-EDUCA Pardubice 2:4 (1:3), E5-SP© Chrudim - E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř 5:0 (3:0), E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E5-SP© Chrudim 3:3 (0:1), E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř - E1-EDUCA Pardubice 1:5 (0:2)
postupují: E1-EDUCA Pardubice

III/ E6-VO© a S© technická Česká Třebová, E28-Gymnázium Moravská Třebová, E2-OA a SO©cr Choceň, E24-Gymnázium Polička
výsledky: E6-VO© a S© technická Česká Třebová - E28-Gymnázium Moravská Třebová 3:0 (2:0), E24-Gymnázium Polička - E2-OA a SO©cr Choceň 0:3 (0:2), E6-VO© a S© technická Česká Třebová - E24-Gymnázium Polička 7:0 (4:0), E28-Gymnázium Moravská Třebová - E2-OA a SO©cr Choceň 2:2 (1:1), E28-Gymnázium Moravská Třebová - E24-Gymnázium Polička 0:2 (0:1), E6-VO© a S© technická Česká Třebová - E2-OA a SO©cr Choceň 1:1 (1:0)
postupují: E6-VO© a S© technická Česká Třebová







Finále Divize:
E9-S©SOG Hradec Králové, E1-EDUCA Pardubice, E6-VO© a S© technická Česká Třebová
Podrobnosti zde
Puma
Finále SFL
 

Úterý 5.4.2018, 9:00-14:30, ®ďár n/S
 
Konferenční finále
 
Konferenční finále chlapci
Konferenční finále dívky
 
Divizní finále
 
Divizní finále chlapci
Divizní finále dívky
 
Divize
 
/ Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
SFL Dívky
 

Daląí odkazy
 
Propozice SFL
Propozice a daląí ustanovení SFL
Los soutěľe
Los soutěľe SFL
Adresář
Adresář středních ąkol, přihláąených do SFL
Ředitelství + koordinátoři
Ředitelství soutěľe, adresář koordinátorů SFL
Přihláąka do SFL
Přihláąku zaregistrujte podle pokynů na emailové adrese SFL@FOTBAL.CZ a zasílejte následně i se soupiskou poątou na adresu ředitelství
ODSKOK na DOC
Zápis a soupiska o utkání SFL
DOC
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate