Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2016/17 si zajistil Olympik Mělník, do divizních soutěží sestupují Malibu M.Boleslav, Betis Kadaň a COMBIX Ústí n.L.
Konečná tabulka:
TABULKA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
PK
(Prav)
1.
Olympik Mělník
22
18
2
2
140: 59
56
( 23)
2.
Zlej sen Liberec
22
14
4
4
142: 99
46
( 13)
3.
Jerigo 1994 Plzeň
22
14
3
5
93: 71
45
( 12)
4.
GMM Jablonec
22
12
2
8
158:105
38
( 5)
5.
FK Kladno
22
10
3
9
92: 76
33
( 0)
6.
Baník Chomutov
22
9
5
8
145:130
32
( -1)
7.
Wizards DDM Praha
22
8
6
8
81: 91
30
( -3)
8.
HERD Hradiště
22
9
2
11
95:120
29
( -4)
9.
BOCA Chotěboř
22
7
4
11
89: 99
25
( -8)
10.
Malibu M.Boleslav
22
6
4
12
83:119
22
(-11)
11.
Betis Kadaň
22
4
4
14
83:149
16
(-17)
12.
COMBIX Ústí n.L.
22
1
1
20
72:155
4
(-29)
22.kolo
Wizards DDM Praha - HERD Hradiště 8 : 1 (4 : 0) Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,5), Kolbaba Pavel (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH SK Slavia Praha Branky: 9. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří), 10. Argent Andrew (Výborný Filip), 11. Vobořil David (Imlauf Tomáš), 20. Imlauf Tomáš, 22. Argent Andrew (Výborný Filip), 30. Tomek Jiří (Vácha Zdeněk), 31. Vácha Zdeněk (Výborný Filip), 32. Dolejška Jan (Valenta Ondřej) - 40. Kohout Milan (Buřič Tomáš) ŽK: Valenta Ondřej - 0
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Kopřiva Jan, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Vácha Zdeněk, Schaefer Martin, Argent Andrew, Výborný Filip, Čerbačeský Ondřej, Čáha František, Vobořil David, Imlauf Tomáš, Valenta Ondřej, Dolejška Jan
Trenér: Rathaus Petr
HERD Hradiště:
Nečekal Milan, Bártek Lukáš, Buřič Tomáš, Kohout Milan, Podlipský Miroslav, Janda Vítězslav, Sinkule Patrik
Trenér: Stejskal Libor
Zlej sen Liberec - FK Kladno 8 : 1 (1 : 1) Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Harcov Liberec Branky: 15. Mečíř Jan, 23. Žoček Jakub, 29. Bernát Pavel (Toman Filip), 31. Benek Aleš, 32. Žoček Jakub (Krasnický Jakub), 35. Bernát Pavel, 38. Benek Aleš (Mečíř Jan), 40. Benek Aleš (Toman Filip) - 13. Kaválek Martin (Procházka Šimon) ŽK: Žoček Jakub - Procházka Šimon
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Toman Filip, Vodička Ondřej, Žoček Jakub, Krasnický Jakub, Bernát Pavel, Benek Aleš, Mečíř Jan, Lukeš Jan
Trenér: Bína Pavel
FK Kladno:
Dvořák Pavel, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Jaráb Michal, Tetour David, Farkaš Darek, Procházka Šimon
Trenér: Veselý Jiří
Betis Kadaň - GMM Jablonec 6 : 13 (1 : 5) Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 110 Stadion: MSH Kadaň Branky: 8. Hartman Hynek (Škůrek Ladislav), 21. Hrdinka Patrik, 23. Haba Radek, 29. Skirka Lukáš (Soukup Šimon), 30. Škůrek Ladislav (Mezera Jaroslav), 39. Haba Radek (Kinský Jan) - 8. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 9. Mečíř Petr (Hypius Josef), 14. Mazánek Tomáš (Mečíř Petr), 15. Mazánek Tomáš (Holický Ondřej), 18. Mečíř Petr (Hypius Josef), 23. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 31. Mazánek Tomáš (Hypius Josef), 33. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 36. Mečíř Petr, 37. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 38. Mečíř Petr (Masařík Jan), 39. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 40. Paldus Michal (Holický Ondřej) ŽK: Mezera Jaroslav - 0
Betis Kadaň:
Novák Michal, Živnůstka David, Soukup Šimon, Haba Radek, Hartman Hynek, Kinský Jan, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Škůrek Ladislav
Trenér: Gorol Marian
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Mečíř Petr, Holický Ondřej, Mazánek Tomáš, Hypius Josef, Paldus Michal
Trenér: Dubový Lukáš
Olympik Mělník - BOCA Chotěboř 6 : 1 (4 : 0) Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 170 Stadion: SH Gymnázium Mělník Branky: 7. Malák Marek (Cabadaj Tomáš), 11. Němec Jakub (Surmaj David), 14. Babovák Jan (Šup Dominik), 18. Němec Jakub (Surmaj David), 23. Šup Dominik (Sváta Matěj), 34. Šup Dominik (Sváta Matěj) - 37. Klimeš Pavel ŽK: Šup Dominik - Kratochvíl Jiří
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Cabadaj Tomáš, Šuba Pavel, Němec Jakub, Babovák Jan, Surmaj David, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Šup Dominik, Sváta Matěj, Malák Marek
Trenér: Šuba Pavel
BOCA Chotěboř:
Pátek Petr, Kratochvíl Jiří, Čapek Dušan, Odvářka Radek, Bělovský Ondřej, Klimeš Pavel, Popelka Petr, Doležal Martin
Trenér: Jakeš Martin
Malibu M.Boleslav - Jerigo 1994 Plzeň 4 : 6 (0 : 5) Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Řeháček Lubomír (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 130 Stadion: SH TJ Auto Škoda Ml.Boleslav Branky: 27. Polanka Petr (Maňas Marek), 30. Boško David (Matouš Petr), 36. Kohnhäuser Rudolf (Boško David), 38. Javůrek Jan (Maňas Marek) - 3. Šebek Jan (Lenk Ondřej), 10. Pekník Tomáš (Šebek Jan), 13. Šebek Jan (Pekník Tomáš), 15. Šebek Jan (Pekník Tomáš), 17. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 25. Pekník Tomáš (Vitouš Ondřej) Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Tvaroh Pavel, Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Kohnhäuser Rudolf, Bílek Michal, Maryška Jakub, Matouš Petr, Javůrek Jan, Boško David, Polanka Petr, Kohnhäuser Vladimír
Trenér: Bílek Jaroslav
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Malý Adam, Šebek Jan, Klečka Daniel, Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Pechr Jiří
Trenér: Pech Jiří
Baník Chomutov - COMBIX Ústí n.L. 12 : 11 (4 : 1) Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Štěřík Filip (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova Branky: 11. Kopta Zdeněk (Nový Petr), 12. Klíma Daniel (Süssmilch Jakub), 13. Nový Petr (Süssmilch Jakub), 14. Farář Martin (Šlachta Jakub), 26. Boček Jan, 28. Nový Petr (Süssmilch Jakub), 34. Boček Jan (Nový Petr), 35. Nový Petr (Boček Jan), 36. Nový Petr (Boček Jan), 37. Nový Petr (Klíma Daniel), 38. Nový Petr, 39. Kopta Zdeněk (Nový Petr) - 11. Čisár Jan (Cibrík Michal), 24. Horvát Jaroslav (Valta Petr), 27. Čisár Jan (Stukheil Jakub), 28. Valta Petr, 32. Stukheil Jakub (Kubala David), 36. Lácha Patrik, 38. Čisár Jan (Kubala David), 39. Cibrík Michal (Valta Petr), 40. Lácha Patrik (Stukheil Jakub), 40. Valta Petr (Stukheil Jakub), 40. Valta Petr (Lácha Patrik) ŽK: 0 - Schmied Lukáš, Lácha Patrik
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Farář Martin, Šlachta Jakub, Boček Jan, Nový Petr, Süssmilch Jakub, Klíma Daniel, Kopta Zdeněk, Valta Jakub
Trenér: Brič Jan
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Reischel Ondřej, Horvát Jaroslav, Čisár Jan, Kubala David, Cibrík Michal, Schmied Lukáš, Valta Petr, Lácha Patrik, Stukheil Jakub
Trenér: Hanzl Zdeněk
21.kolo
COMBIX Ústí n.L. - Wizards DDM Praha 1 : 3 (1 : 2) Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 60 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 12. Horvát Jaroslav - 7. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří), 13. Tomek Jiří, 31. Vácha Zdeněk (Rathaus Petr) ŽK: 0 - Dolejška Jan
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Cibrík Michal, Čisár Jan, Lácha Patrik, Reischel Ondřej, Kubala David, Stukheil Jakub, Horvát Jaroslav
Trenér: Hanzl Zdeněk
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vobořil David, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Dolejška Jan
Trenér: Imlauf Tomáš
Malibu M.Boleslav - Baník Chomutov 9 : 9 (7 : 3) Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 95 Stadion: SH 5.ZŠ Ml. Boleslav, Dukelská Branky: 6. Bělík Zdeněk, 7. Bílek Michal, 8. Bělík Zdeněk (Kohnhäuser Rudolf), 11. Kohnhäuser Rudolf (Volf Jiří), 13. Bělík Zdeněk (Tvaroh Pavel), 19. Volf Jiří (Kohnhäuser Rudolf), 20. Kohnhäuser Vladimír (Bělík Zdeněk), 30. Boško David, 34. Bělík Zdeněk (Boško David) - 6. Kopta Zdeněk, 11. Nový Petr (Minařík Petr), 17. Süssmilch Jakub (Novák Jiří), 22. Nový Petr (Minařík Petr), 23. Kopta Zdeněk, 24. Koutník David (Novák Jiří), 30. Minařík Petr (Nový Petr), 38. Kopta Zdeněk (Nový Petr), 40. Nový Petr (Kopta Zdeněk) ČK: 0 - Novák Jiří
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Mrvík Martin, Bělík Zdeněk, Bílek Michal, Volf Jiří, Boško David, Maryška Jakub, Hobík Petr, Javůrek Jan, Čermák Jan, Roudnický Filip
Trenér: Bílek Jaroslav
Baník Chomutov:
Brič Jan, Koutník David, Süssmilch Jakub, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Boček Jan, Farář Martin, Minařík Petr, Nový Petr
Trenér: Brič Jan
BOCA Chotěboř - Jerigo 1994 Plzeň 4 : 3 (3 : 0) Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 58 Stadion: SH Gymnázium Ledeč nad Sázavou Branky: 7. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 16. Klimeš Pavel (Koutný Martin), 20. Klimeš Pavel, 38. Klimeš Pavel (Čáp Michal) - 32. Vitouš Ondřej, 34. Heller Adam (Trnka Martin), 36. Touš Ondřej (Lenk Ondřej) ŽK: Bělovský Ondřej - Heller Adam
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Kratochvíl Jiří, Čáp Michal, Čapek Dušan, Hromádka Tomáš, Popelka Petr, Koutný Martin, Klimeš Pavel, Bělovský Ondřej
Trenér: Moravec Miloš
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pechr Jiří, Pekník Tomáš, Heller Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Vitouš Ondřej, Touš Ondřej
Trenér: Pechr Jiří
GMM Jablonec - Olympik Mělník 5 : 5 (2 : 3) Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 6. Mazánek Tomáš, 7. Řeháček Jan (Bláha Milan), 30. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 31. Mečíř Petr (Hypius Josef), 38. Mečíř Petr (Vykoukal Lukáš) - 3. Babovák Jan (Cabadaj Tomáš), 9. Surmaj David, 19. Surmaj David (Prejsa Tomáš), 21. Prejsa Tomáš (Surmaj David), 40. Němec Jakub (Prejsa Tomáš) ŽK: Bláha Milan - Hnízdil Daniel, Malák Marek, Prieložný Jan
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Mečíř Petr, Holický Ondřej, Bursa Pavel, Řeháček Jan, Hypius Josef, Mazánek Tomáš, Jákl Adam, Podzimek Ondřej, Bláha Milan
Trenér: Dubový Lukáš
Olympik Mělník:
Jenč Michal, Hnízdil Daniel, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Němec Jakub, Babovák Jan, Cabadaj Tomáš, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Šup Dominik, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
FK Kladno - Betis Kadaň 8 : 1 (5 : 0) Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Plzák Daniel (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 110 Stadion: MSH Kladno Branky: 6. Farkaš Darek (Koubek Martin), 12. Koubek Martin (Kaválek Martin), 15. Farkaš Darek (Junek Petr), 17. Jaráb Michal (Procházka Šimon), 18. Procházka Šimon (Fujdiar Josef), 24. Kaválek Martin (Jaráb Michal), 36. Procházka Šimon, 40. Jaráb Michal (Kaválek Martin) - 37. Haba Radek ŽK: 0 - Štítkovec Jan
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Junek Petr, Farkaš Darek, Jaráb Michal, Procházka Šimon, Koubek Martin, Kaválek Martin, Dvořák Pavel, Veselý Jiří
Trenér: Jiránek Jakub
Betis Kadaň:
Novák Michal, Škůrek Ladislav, Kinský Jan, Haba Radek, Soukup Šimon, Skirka Lukáš, Štítkovec Jan, Živnůstka David
Trenér: Gorol Marian
HERD Hradiště - Zlej sen Liberec 4 : 4 (2 : 3) Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 2. Eisenreich Jindřich, 8. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 28. Janda Vítězslav (Lukáč Martin), 40. Hibler Lukáš (Lukáč Martin) - 6. Žoček Jakub (Knejzlík Karel), 7. Knejzlík Karel (Žoček Jakub), 20. Žoček Jakub, 37. Klíma Lukáš (Knejzlík Karel) ŽK: Lukáč Martin, Janda Vítězslav - 0
HERD Hradiště:
Buřič Tomáš, Nečekal Milan, Šneberger David, Hibler Lukáš, Hudeček Pavel, Lukáč Martin, Janda Vítězslav, Eisenreich Jindřich, Lávička Luboš, Podlipský Miroslav
Trenér: Stejskal Libor
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Horáček Petr, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Bína Pavel, Knejzlík Karel, Klíma Lukáš
Trenér: Bína Pavel
20.kolo
Wizards DDM Praha - Zlej sen Liberec 3 : 3 (1 : 2) Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Plzák Daniel (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 70 Stadion: SH Děkanka, Praha 4 Branky: 7. Vlastní, 27. Vácha Zdeněk (Vobořil David), 34. Tomek Jiří - 14. Němec Josef (Benek Aleš), 16. Bína Pavel (Krasnický Jakub), 23. Vlastní ŽK: Vácha Zdeněk - Benek Aleš
Wizards DDM Praha:
Bellada Jaroslav, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vobořil David, Urych Šimon, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Argent Andrew, Vlastní
Trenér: Rathaus Petr
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Šisler Jiří, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Krasnický Jakub, Benek Aleš, Polívka Tomáš, Němec Josef, Vlastní
Trenér: Bína Pavel
Betis Kadaň - HERD Hradiště 1 : 6 (0 : 2) Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100 Stadion: MSH Kadaň Branky: 30. Kinský Jan (Mezera Jaroslav) - 13. Ščislák David (Eisenreich Jindřich), 16. Šneberger David (Lávička Luboš), 24. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 25. Kohout Milan (Šneberger David), 28. Lávička Luboš (Hibler Lukáš), 34. Hibler Lukáš ŽK: Svítil Libor - Dvořák Jan
Betis Kadaň:
Novák Michal, Hartman Hynek, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Štítkovec Jan, Kinský Jan, Svítil Libor, Skirka Lukáš, Soukup Šimon
Trenér: Gorol Marian
HERD Hradiště:
Buřič Tomáš, Ščislák David, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich, Hibler Lukáš
Trenér: Stejskal Libor
Olympik Mělník - FK Kladno 3 : 1 (0 : 1) Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 170 Stadion: SH Neratovice Branky: 29. Rolenc Jan (Šuba Pavel), 33. Gabčo Josef (Cabadaj Tomáš), 34. Rolenc Jan (Gabčo Josef) - 14. Kaválek Martin (Fujdiar Josef) ŽK: Rolenc Jan - Kaválek Martin
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Prejsa Tomáš, Cabadaj Tomáš, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Rolenc Jan, Šup Dominik, Sváta Matěj, Prieložný Jan, Trubička Jaroslav, Babovák Jan
Trenér: Šuba Pavel
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Jaráb Michal, Procházka Šimon, Farkaš Darek, Koubek Martin, Veselý Jiří, Kaválek Martin
Trenér: Veselý Jiří
Jerigo 1994 Plzeň - GMM Jablonec 8 : 2 (4 : 0) Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň Branky: 5. Lenk Ondřej, 6. Vohrna Marek (Bendl Petr), 16. Vitouš Ondřej (Vohrna Marek), 19. Trnka Martin (Vitouš Ondřej), 31. Bendl Petr (Vohrna Marek), 35. Lenk Ondřej, 37. Klečka Daniel, 40. Bendl Petr - 23. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 32. Haunold Jiří (Hypius Josef) ŽK: Šoltys Miloslav, Rous Jan - Bláha Milan, Holický Ondřej
ČK: 0 - Kraus Pavel
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Malý Adam, Trnka Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Hypius Josef, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Holický Ondřej, Kraus Pavel
Trenér: Dubový Lukáš
Baník Chomutov - BOCA Chotěboř 4 : 7 (2 : 4) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,2), Lafek David (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 120 Stadion: MSH Chomutov Branky: 19. Minařík Petr, 20. Nový Petr, 26. Špicar Patrik (Nobst Dominik), 39. Nobst Dominik (Nový Petr) - 5. Popelka Petr (Klimeš Pavel), 7. Novotný Jan (Popelka Petr), 10. Klimeš Pavel (Novotný Jan), 17. Čáp Michal (Novotný Jan), 22. Kratochvíl Jiří (Čapek Dušan), 26. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 37. Novotný Jan ŽK: Hůla Michal, Nobst Dominik, Minařík Petr, Kopta Zdeněk - Popelka Petr
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nobst Dominik, Chmelan Jiří, Špicar Patrik, Minařík Petr, Süssmilch Jakub, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Nový Petr, Klíma Daniel, Brič Jan, Šorsák Jakub
Trenér: Brič Jan
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Čapek Dušan, Čáp Michal, Popelka Petr, Kratochvíl Jiří, Běloušek Martin, Bělovský Ondřej, Klimeš Pavel, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
COMBIX Ústí n.L. - Malibu M.Boleslav 2 : 4 (1 : 3) Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 19. Cibrík Michal (Lácha Patrik), 35. Čisár Jan (Cibrík Michal) - 8. Boško David (Volf Jiří), 11. Bílek Michal, 20. Volf Jiří (Kateřiňák Jiří), 22. Kateřiňák Jiří ŽK: Cibrík Michal, Schmied Lukáš, Malec Jan - Kateřiňák Jiří
ČK: Urbánszký Alexandr - 0
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Kubala David, Urbánszký Alexandr, Čisár Jan, Cibrík Michal, Schmied Lukáš, Lácha Patrik, Wajshajtl Petr, Malec Jan, Reischel Ondřej
Trenér: Hanzl Zdeněk
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Volf Jiří, Pitloun Stanislav, Bílek Michal, Razák Filip, Kateřiňák Jiří, Dvořáček Michal, Javůrek Jan, Boško David, Kohnhäuser Vladimír, Matouš Petr, Tvaroh Pavel
Trenér: Bílek Jaroslav
19.kolo
Malibu M.Boleslav - Wizards DDM Praha 5 : 4 (1 : 1) Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,3), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 140 Stadion: MSH Mladá Boleslav Branky: 8. Razák Filip (Kateřiňák Jiří), 30. Bílek Michal, 33. Pitloun Stanislav (Kateřiňák Jiří), 37. Pitloun Stanislav (Kateřiňák Jiří), 40. Kohnhäuser Rudolf - 19. Argent Andrew, 29. Blažek Michal (Argent Andrew), 32. Argent Andrew (Vácha Zdeněk), 40. Imlauf Tomáš (Vácha Zdeněk) ŽK: Mrvík Martin, Maryška Jakub - Čáha František
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Tvaroh Pavel, Volf Jiří, Pitloun Stanislav, Kohnhäuser Rudolf, Bílek Michal, Matouš Petr, Plintovič Petr, Mrvík Martin, Razák Filip, Maryška Jakub, Kateřiňák Jiří, Boško David, Čermák Jan
Trenér: Bílek Jaroslav
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Čechura Jan, Argent Andrew, Imlauf Tomáš, Blažek Michal, Čáha František, Vobořil David, Urych Šimon, Vácha Zdeněk, Rathaus Petr
Trenér: Rathaus Petr
BOCA Chotěboř - COMBIX Ústí n.L. 9 : 4 (3 : 2) Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 55 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 12. Čáp Michal (Kratochvíl Jiří), 16. Novotný Jan (Popelka Petr), 17. Klimeš Pavel, 21. Klimeš Pavel (Odvářka Martin), 23. Klimeš Pavel (Odvářka Martin), 26. Odvářka Martin (Moravec Miloš), 27. Odvářka Martin (Klimeš Pavel), 28. Novotný Jan (Čáp Michal), 35. Popelka Petr (Čáp Michal) - 7. Valta Petr, 19. Lácha Patrik (Urbánszký Alexandr), 29. Lácha Patrik, 32. Valta Petr (Lácha Patrik) ŽK: Kratochvíl Jiří - Horvát Jaroslav, Lácha Patrik
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Moravec Miloš, Odvářka Martin, Čapek Dušan, Kratochvíl Jiří, Čáp Michal, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Novotný Jan
Trenér: Jakeš Martin
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Horvát Jaroslav, Urbánszký Alexandr, Lácha Patrik, Valta Petr, Schmied Lukáš, Stukheil Jakub, Wajshajtl Petr
Trenér: Hanzl Zdeněk
GMM Jablonec - Baník Chomutov 4 : 5 (4 : 3) Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 1. Kraus Pavel (Beníšek Tomáš), 10. Mečíř Petr, 12. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 14. Beníšek Tomáš (Kraus Pavel) - 3. Nový Petr (Boček Jan), 11. Špicar Patrik (Chmelan Jiří), 18. Nový Petr, 33. Špicar Patrik (Chmelan Jiří), 38. Novák Jiří (Kopta Zdeněk) ŽK: Vykoukal Lukáš, Mečíř Petr - Klíma Daniel
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Jákl Adam, Haunold Jiří, Hypius Josef, Beníšek Tomáš, Kraus Pavel, Mečíř Petr, Holický Ondřej
Trenér: Dubový Lukáš
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Nový Petr, Špicar Patrik, Farář Martin, Klíma Daniel, Boček Jan, Chmelan Jiří
Trenér: Brič Jan
FK Kladno - Jerigo 1994 Plzeň 2 : 3 (0 : 1) Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Chadima Miroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: MSH Kladno Branky: 22. Koubek Martin (Junek Petr), 33. Vlastní JER - 12. Lenk Ondřej, 26. Vitouš Ondřej (Vohrna Marek), 37. Bendl Petr (Vitouš Ondřej) ŽK: 0 - Rous Jan
ČK: 0 - Šebek Jan
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Veselý Jiří, Junek Petr, Procházka Šimon, Vokoun Martin, Koubek Martin, Farkaš Darek, Vašák Marek, Dvořák Pavel, Vlastní JER
Trenér: Jiránek Jakub
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Bendl Petr, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Vohrna Marek, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
HERD Hradiště - Olympik Mělník 2 : 4 (1 : 1) Rozhodčí: Štěřík Filip (8,3), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň Branky: 20. Hibler Lukáš (Šneberger David), 35. Kohout Milan (Janda Vítězslav) - 6. Šup Dominik, 26. Šup Dominik (Rolenc Jan), 29. Malák Marek (Trubička Jaroslav), 32. Šup Dominik (Trubička Jaroslav) ŽK: Kohout Milan - Malák Marek, Surmaj David
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Buřič Tomáš, Šneberger David, Hibler Lukáš, Ščislák David, Lukáč Martin, Janda Vítězslav, Eisenreich Jindřich, Dvořák Jan, Kohout Milan
Trenér: Stejskal Libor
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Šuba Pavel, Němec Jakub, Babovák Jan, Trubička Jaroslav, Rolenc Jan, Šup Dominik, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
Zlej sen Liberec - Betis Kadaň 10 : 1 (3 : 0) Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH Harcov Liberec Branky: 6. Žoček Jakub (Bernát Pavel), 7. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 16. Mečíř Jan, 21. Benek Aleš, 25. Bernát Pavel, 26. Bernát Pavel, 30. Krasnický Jakub (Bernát Pavel), 31. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 32. Klíma Lukáš (Žoček Jakub), 34. Mečíř Jan (Benek Aleš) - 21. Skirka Lukáš (Mezera Jaroslav) Zlej sen Liberec:
Lukeš Jan, Bína Pavel, Žoček Jakub, Knejzlík Karel, Krasnický Jakub, Benek Aleš, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Mečíř Jan, Vogt Dominik
Trenér: Bína Pavel
Betis Kadaň:
Novák Michal, Škůrek Ladislav, Mezera Jaroslav, Štítkovec Jan, Živnůstka David, Skirka Lukáš, Hrdinka Patrik, Soukup Šimon
Trenér: nepřítomen BK
18.kolo
Wizards DDM Praha - Betis Kadaň 4 : 3 (2 : 1) Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Děkanka, Praha 4 Branky: 10. Čerbačeský Ondřej (Imlauf Tomáš), 17. Vácha Zdeněk, 37. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří), 39. Tomek Jiří (Blažek Michal) - 12. Kaidl Lukáš (Kinský Jan), 24. Štítkovec Jan, 32. Haba Radek (Novák Michal) ŽK: Urych Šimon, Vácha Zdeněk - Kaidl Lukáš
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Čerbačeský Ondřej
Trenér: Rathaus Petr
Betis Kadaň:
Novák Michal, Škůrek Ladislav, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš, Štítkovec Jan, Haba Radek, Kinský Jan, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Hartman Hynek
Trenér: Škůrek Ladislav
Olympik Mělník - Zlej sen Liberec 3 : 1 (1 : 0) Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,5), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 200 Stadion: SH Neratovice Branky: 15. Vokoun Jiří (Trubička Jaroslav), 31. Vokoun Jiří, 35. Vokoun Jiří (Šup Dominik) - 40. Vlach Ondřej (Benek Aleš) ŽK: 0 - Žoček Jakub
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Šuba Pavel, Němec Jakub, Babovák Jan, Surmaj David, Rolenc Jan, Šup Dominik, Sváta Matěj, Vokoun Jiří, Malák Marek, Trubička Jaroslav
Trenér: Šuba Pavel
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Bohata Petr, Vlach Ondřej, Vodička Ondřej, Žoček Jakub, Benek Aleš, Krasnický Jakub, Horáček Petr
Trenér: Bína Pavel
Jerigo 1994 Plzeň - HERD Hradiště 4 : 2 (1 : 2) Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 110 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň Branky: 9. Lenk Ondřej (Malý Adam), 27. Vohrna Marek (Bednář Petr), 35. Malý Adam (Šebek Jan), 37. Vitouš Ondřej (Bednář Petr) - 3. Hibler Lukáš, 17. Eisenreich Jindřich ŽK: Bendl Petr, Klečka Daniel - Hibler Lukáš
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr, Bednář Petr, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Šneberger David, Eisenreich Jindřich, Hibler Lukáš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Hudeček Pavel, Buřič Tomáš, Ščislák David
Trenér: Stejskal Libor
Baník Chomutov - FK Kladno 4 : 4 (1 : 0) Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Chomutov Branky: 19. Novák Jiří (Klíma Daniel), 35. Kopta Zdeněk (Nový Petr), 37. Nový Petr (Klíma Daniel), 39. Nový Petr (Novák Jiří) - 28. Kaválek Martin (Fujdiar Josef), 31. Veselý Jiří (Koubek Martin), 33. Fujdiar Josef (Kaválek Martin), 36. Caizl Pavel (Veselý Jiří) ŽK: Süssmilch Jakub - Farkaš Darek
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Brič Jan, Svoboda Slavomír, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Svoboda Lukáš, Süssmilch Jakub, Chmelan Jiří, Šlachta Jakub, Klíma Daniel
Trenér: Brič Jan
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Caizl Pavel, Koubek Martin, Farkaš Darek, Procházka Šimon, Vokoun Martin, Dvořák Pavel
Trenér: Jiránek Jakub
COMBIX Ústí n.L. - GMM Jablonec 1 : 8 (0 : 4) Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 61 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 38. Čisár Jan - 1. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 11. Jákl Adam (Krejčík Kamil), 17. Mečíř Petr (Hypius Josef), 19. Holický Ondřej (Haunold Jiří), 27. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 29. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 37. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 38. Haunold Jiří (Krejčík Kamil) COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Valta Petr, Lédl Jakub, Kubala David, Slepčík Dalibor, Schmied Lukáš, Čisár Jan, Stukheil Jakub, Reischel Ondřej, Urbánszký Alexandr
Trenér: Hanzl Zdeněk
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Haunold Jiří, Jákl Adam, Hypius Josef, Holický Ondřej, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Vykoukal Lukáš, Bursa Pavel
Trenér: Dubový Lukáš
Malibu M.Boleslav - BOCA Chotěboř 3 : 3 (2 : 1) Rozhodčí: Krupa Jan (7,4), Vrtal Bohumil (7,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 70 Stadion: SH 5.ZŠ Dukelská, MB Branky: 4. Vaněk Matěj, 7. Maňas Marek (Kohnhäuser Rudolf), 39. Bílek Michal - 9. Čapek Dušan (Běloušek Martin), 22. Novotný Jan (Kratochvíl Jiří), 40. Popelka Petr (Novotný Jan) ŽK: Král Pavel - Čapek Dušan
ČK: Maňas Marek, Vaněk Matěj - 0
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Tvaroh Pavel, Hobík Petr, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Kohnhäuser Rudolf, Bílek Michal, Vaněk Matěj, Král Pavel, Čermák Jan, Boško David, Volf Jiří
Trenér: Bílek Jaroslav
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Popelka Petr, Čáp Michal, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel, Běloušek Martin, Novotný Jan
Trenér: Jakeš Martin
17.kolo
BOCA Chotěboř - Wizards DDM Praha 6 : 1 (3 : 1) Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 63 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 6. Moravec Miloš (Odvářka Martin), 7. Novotný Jan (Kratochvíl Jiří), 17. Moravec Miloš (Odvářka Martin), 26. Klimeš Pavel (Čáp Michal), 36. Kratochvíl Jiří, 38. Klimeš Pavel - 5. Dolejška Jan (Čechura Jan) BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Odvářka Martin, Odvářka Radek, Kratochvíl Jiří, Novotný Jan, Klimeš Pavel, Čáp Michal, Popelka Petr, Čapek Dušan, Moravec Miloš
Trenér: Jakeš Martin
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vobořil David, Urych Šimon, Argent Andrew, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čerbačeský Ondřej
Trenér: Imlauf Tomáš
GMM Jablonec - Malibu M.Boleslav 10 : 3 (3 : 0) Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 4. Suchomel Zdeněk (Bláha Milan), 5. Řeháček Jan (Haunold Jiří), 10. Řeháček Jan (Mečíř Petr), 28. Beníšek Tomáš (Bláha Milan), 31. Holický Ondřej, 35. Vykoukal Lukáš, 36. Suchomel Zdeněk (Vykoukal Lukáš), 37. Mečíř Petr, 38. Mečíř Petr, 39. Hypius Josef (Beníšek Tomáš) - 30. Pitloun Stanislav (Kohnhäuser Vladimír), 37. Maryška Jakub (Javůrek Jan), 39. Bílek Michal ŽK: Mečíř Petr - 0
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Řeháček Jan, Suchomel Zdeněk, Haunold Jiří, Hypius Josef, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Razák Filip, Maryška Jakub, Král Pavel, Kohnhäuser Rudolf, Volf Jiří, Matouš Petr, Vaněk Matěj, Bílek Michal, Pitloun Stanislav, Javůrek Jan, Hobík Petr, Kohnhäuser Vladimír
Trenér: Bílek Jaroslav
FK Kladno - COMBIX Ústí n.L. 9 : 3 (2 : 1) Rozhodčí: Lafek David (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: MSH Kladno Branky: 5. Junek Petr, 10. Koubek Martin (Junek Petr), 22. Caizl Pavel (Jaráb Michal), 28. Caizl Pavel (Koubek Martin), 31. Procházka Šimon, 33. Procházka Šimon (Farkaš Darek), 36. Fujdiar Josef (Farkaš Darek), 37. Koubek Martin (Procházka Šimon), 38. Junek Petr (Procházka Šimon) - 11. Valta Petr (Malec Jan), 23. Urbánszký Alexandr (Valta Petr), 40. Malec Jan (Cibrík Michal) ŽK: 0 - Valta Petr, Cibrík Michal, Malec Jan
FK Kladno:
Dvořák Pavel, Jaráb Michal, Fujdiar Josef, Junek Petr, Caizl Pavel, Koubek Martin, Farkaš Darek, Procházka Šimon, Vokoun Martin
Trenér: Jiránek Jakub
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Valta Petr, Urbánszký Alexandr, Cibrík Michal, Slepčík Dalibor, Schmied Lukáš, Malec Jan, Horvát Jaroslav
Trenér: Hanzl Zdeněk
HERD Hradiště - Baník Chomutov 5 : 6 (1 : 4) Rozhodčí: Štěřík Filip (8,5), Chládek Miroslav (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 120 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 15. Šneberger David (Lávička Luboš), 24. Šneberger David (Hudeček Pavel), 30. Lávička Luboš (Šneberger David), 32. Eisenreich Jindřich, 40. Hibler Lukáš - 3. Kopta Zdeněk (Nový Petr), 8. Špicar Patrik (Nobst Dominik), 16. Nobst Dominik (Nový Petr), 20. Nobst Dominik (Hůla Michal), 24. Nobst Dominik (Špicar Patrik), 40. Špicar Patrik ŽK: Hibler Lukáš, Netrval Jakub - Nobst Dominik, Špicar Patrik
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Hudeček Pavel, Šneberger David, Hibler Lukáš, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Eisenreich Jindřich, Jakubec Michal
Trenér: Stejskal Libor
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Kunart Tomáš, Novák Jiří, Nobst Dominik, Kopta Zdeněk, Špicar Patrik, Minařík Petr, Nový Petr
Trenér: Brič Jan
Jerigo 1994 Plzeň - Zlej sen Liberec 11 : 5 (6 : 3) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň Branky: 3. Vitouš Ondřej (Bodanský Michal), 4. Rous Jan, 5. Bendl Petr (Šebek Jan), 13. Trnka Martin (Šebek Jan), 14. Šebek Jan (Trnka Martin), 18. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 29. Lenk Ondřej, 33. Trnka Martin (Vitouš Ondřej), 36. Trnka Martin (Rous Jan), 39. Šebek Jan (Bendl Petr), 40. Bendl Petr (Rous Jan) - 7. Vlastní, 12. Žoček Jakub (Vodička Ondřej), 15. Žoček Jakub (Mečíř Jan), 26. Žoček Jakub (Benek Aleš), 33. Beneš Jakub (Mečíř Jan) ŽK: Rous Jan - Bína Marek
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Šebek Jan, Trnka Martin, Bodanský Michal, Touš Ondřej, Bendl Petr, Rous Jan, Malý Adam, Vitouš Ondřej, Vavřička Pavel
Trenér: Pechr Jiří
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Vodička Ondřej, Žoček Jakub, Knejzlík Karel, Bína Marek, Benek Aleš, Beneš Jakub, Kazda Matyáš, Mečíř Jan, Vlastní
Trenér: Bína Pavel
Wizards DDM Praha - Olympik Mělník 1 : 5 (1 : 3) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 70 Stadion: SH Děkanka, Praha 4 Branky: 10. Imlauf Tomáš (Čerbačeský Ondřej) - 13. Vokoun Jiří (Malák Marek), 14. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 16. Babovák Jan (Surmaj David), 26. Surmaj David (Vokoun Jiří), 35. Rolenc Jan (Vokoun Jiří) ŽK: Vobořil David - Surmaj David
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Vobořil David, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Čerbačeský Ondřej
Trenér: Rathaus Petr
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Sváta Matěj, Němec Jakub, Babovák Jan, Trubička Jaroslav, Rolenc Jan, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
Jerigo 1994 Plzeň - Betis Kadaň 3 : 1 (1 : 1) Rozhodčí: Štěřík Filip (8,5), Kaštánek Libor (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 90 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň Branky: 12. Trnka Martin (Rous Jan), 32. Lenk Ondřej (Šebek Jan), 40. Vitouš Ondřej (Touš Ondřej) - 16. Kinský Jan (Hrdinka Patrik) ŽK: Šebek Jan - Skirka Lukáš
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Touš Ondřej, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej
Trenér: Pechr Jiří
Betis Kadaň:
Novák Michal, Škůrek Ladislav, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš, Kinský Jan, Gorol Marian, Haba Radek, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Soukup Šimon, Živnůstka David
Trenér: Gorol Marian
Baník Chomutov - Zlej sen Liberec 5 : 5 (1 : 1) Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 200 Stadion: MSH Chomutov Branky: 17. Nový Petr (Nobst Dominik), 28. Špicar Patrik, 30. Nobst Dominik (Nový Petr), 36. Nobst Dominik (Špicar Patrik), 40. Nobst Dominik (Chmelan Jiří) - 11. Krasnický Jakub, 22. Benek Aleš, 29. Krasnický Jakub, 32. Benek Aleš (Bína Marek), 37. Benek Aleš (Bína Marek) ŽK: 0 - Krasnický Jakub
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Brič Jan, Špicar Patrik, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Kunart Tomáš, Rajnyš Vít, Chmelan Jiří, Nobst Dominik, Klíma Daniel
Trenér: Brič Jan
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Krasnický Jakub, Klíma Lukáš, Kratochvíl Vít, Bína Marek, Kazda Matyáš, Benek Aleš, Bína Pavel
Trenér: Bína Pavel
COMBIX Ústí n.L. - HERD Hradiště 6 : 3 (3 : 0) Rozhodčí: Novotný Jan (8,3), Nešněra Filip (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 6. Malec Jan (Čisár Jan), 12. Wajshajtl Petr (Malec Jan), 18. Čisár Jan (Malec Jan), 26. Malec Jan (Wajshajtl Petr), 27. Wajshajtl Petr, 37. Schmied Lukáš (Čisár Jan) - 28. Vlastní, 34. Netrval Jakub, 38. Podlipský Miroslav ŽK: Schmied Lukáš - Jakubec Michal
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Kubala David, Lédl Jakub, Malec Jan, Čisár Jan, Schmied Lukáš, Reischel Ondřej, Wajshajtl Petr, Urbánszký Alexandr
Trenér: Hanzl Zdeněk
HERD Hradiště:
Buřič Tomáš, Kohout Milan, Jakubec Michal, Eisenreich Jindřich, Netrval Jakub, Podlipský Miroslav, Janda Vítězslav, Stejskal Libor, Nečekal Milan, Vlastní
Trenér: Stejskal Libor
Malibu M.Boleslav - FK Kladno 4 : 6 (2 : 0) Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 170 Stadion: MSH AutoŠkoda Mladá Boleslav Branky: 12. Kohnhäuser Vladimír (Maňas Marek), 18. Kohnhäuser Vladimír, 37. Boško David (Čermák Jan), 38. Hobík Petr (Maryška Jakub) - 21. Fujdiar Josef, 22. Junek Petr, 23. Jaráb Michal, 27. Fujdiar Josef (Junek Petr), 28. Caizl Pavel (Jaráb Michal), 36. Vašák Marek (Fujdiar Josef) ŽK: Hobík Petr, Boško David, Maryška Jakub - 0
ČK: Maňas Marek - 0
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Hobík Petr, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Razák Filip, Čermák Jan, Boško David, Mrvík Martin, Maryška Jakub, Vodháněl Jan, Matouš Petr
Trenér: Bílek Jaroslav
FK Kladno:
Tetour David, Jaráb Michal, Caizl Pavel, Fujdiar Josef, Junek Petr, Procházka Šimon, Vašák Marek, Veselý Jiří, Vokoun Martin
Trenér: Jiránek Jakub
BOCA Chotěboř - GMM Jablonec 3 : 4 (1 : 2) Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Lafek David (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 60 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 8. Kratochvíl Jiří (Popelka Petr), 28. Popelka Petr, 33. Novotný Jan (Kratochvíl Jiří) - 15. Hypius Josef (Mazánek Tomáš), 16. Haunold Jiří (Mazánek Tomáš), 22. Mečíř Petr, 40. Beníšek Tomáš ŽK: Novotný Jan, Popelka Petr - Jákl Adam
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Moravec Miloš, Odvářka Martin, Čáp Michal, Odvářka Radek, Novotný Jan, Popelka Petr, Kratochvíl Jiří
Trenér: Jakeš Martin
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Hypius Josef, Haunold Jiří, Jákl Adam, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Mazánek Tomáš
Trenér: Dubový Lukáš
15.kolo
GMM Jablonec - Wizards DDM Praha 9 : 1 (2 : 1) Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 3. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 19. Hypius Josef (Mečíř Petr), 24. Krasnický Jakub, 29. Mečíř Petr (Masařík Jan), 30. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 32. Mečíř Petr (Krasnický Jakub), 33. Krasnický Jakub (Masařík Jan), 36. Beníšek Tomáš (Řeháček Jan), 38. Mečíř Petr (Kraus Pavel) - 11. Vácha Zdeněk (Urych Šimon) ŽK: Kraus Pavel, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš - 0
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Kraus Pavel, Řeháček Jan, Krasnický Jakub, Holický Ondřej, Hypius Josef, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Haunold Jiří, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Vobořil David, Urych Šimon, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Dolejška Jan
Trenér: Rathaus Petr
FK Kladno - BOCA Chotěboř 6 : 2 (1 : 0) Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 130 Stadion: SH BIOS Kladno Branky: 19. Jaráb Michal (Junek Petr), 30. Koubek Martin, 31. Vlastní, 35. Caizl Pavel, 36. Procházka Šimon (Dvořák Pavel), 37. Fujdiar Josef (Veselý Jiří) - 26. Kratochvíl Jiří (Novotný Tomáš), 27. Kratochvíl Jiří (Novotný Tomáš) ŽK: Caizl Pavel - Novotný Jan
FK Kladno:
Dvořák Pavel, Fujdiar Josef, Junek Petr, Caizl Pavel, Koubek Martin, Jaráb Michal, Procházka Šimon, Vokoun Martin, Veselý Jiří, Vašák Marek, Vlastní
Trenér: Jiránek Jakub
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Čapek Dušan, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Kratochvíl Jiří, Novotný Tomáš, Klimeš Pavel, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
HERD Hradiště - Malibu M.Boleslav 7 : 4 (5 : 1) Rozhodčí: Plzák Daniel (8,5), Štěřík Filip (8,2) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 6. Lukáč Martin (Kohout Milan), 8. Lávička Luboš (Netrval Jakub), 14. Šneberger David (Lávička Luboš), 15. Lukáč Martin (Lávička Luboš), 20. Lávička Luboš, 28. Kohout Milan (Lávička Luboš), 33. Hibler Lukáš - 12. Boško David (Pechanec Ondřej), 22. Maryška Jakub, 30. Bílek Michal, 32. Kohnhäuser Rudolf (Bílek Michal) ŽK: Lávička Luboš, Lukáč Martin, Dvořák Jan - Král Pavel, Pechanec Ondřej
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Nečekal Milan, Kohout Milan, Hibler Lukáš, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Dvořák Jan, Šneberger David
Trenér: Stejskal Libor
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Volf Jiří, Kohnhäuser Rudolf, Matouš Petr, Král Pavel, Pechanec Ondřej, Boško David, Bílek Michal, Dvořáček Michal, Maryška Jakub, Hobík Petr, Roudnický Filip
Trenér: Bílek Jaroslav
Zlej sen Liberec - COMBIX Ústí n.L. 14 : 7 (7 : 5) Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 70 Stadion: SH Harcov, Liberec Branky: 2. Beneš Jakub (Bernát Pavel), 4. Knejzlík Karel (Bernát Pavel), 6. Soběslav Ondřej, 9. Benek Aleš (Němec Josef), 12. Klíma Lukáš (Benek Aleš), 15. Bernát Pavel (Beneš Jakub), 16. Benek Aleš (Němec Josef), 22. Klíma Lukáš (Šisler Jiří), 25. Vlastní, 30. Beneš Jakub (Bernát Pavel), 32. Šisler Jiří (Němec Josef), 36. Šisler Jiří (Němec Josef), 39. Bernát Pavel (Beneš Jakub), 40. Němec Josef (Benek Aleš) - 10. Malec Jan (Lédl Jakub), 12. Malec Jan (Cibrík Michal), 15. Malec Jan (Urbánszký Alexandr), 17. Čisár Jan (Lédl Jakub), 20. Urbánszký Alexandr (Čisár Jan), 27. Malec Jan (Urbánszký Alexandr), 30. Čisár Jan ŽK: 0 - Urbánszký Alexandr
Zlej sen Liberec:
Lukeš Jan, Soběslav Ondřej, Šisler Jiří, Klíma Lukáš, Benek Aleš, Bernát Pavel, Němec Josef, Beneš Jakub, Knejzlík Karel, Vogt Dominik, Vlastní
Trenér: Bína Pavel
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Čisár Jan, Lédl Jakub, Malec Jan, Valta Petr, Cibrík Michal
Trenér: Hanzl Zdeněk
Baník Chomutov - Betis Kadaň 10 : 6 (3 : 3) Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Chadima Miroslav (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300 Stadion: MSH Chomutov Branky: 9. Kasal Daniel (Hůla Michal), 11. Špicar Patrik (Chmelan Jiří), 14. Klíma Daniel (Chmelan Jiří), 24. Špicar Patrik (Rajnyš Vít), 26. Chmelan Jiří (Klíma Daniel), 27. Kasal Daniel (Špicar Patrik), 33. Nobst Dominik (Nový Petr), 34. Nobst Dominik, 35. Kasal Daniel, 36. Špicar Patrik (Hůla Michal) - 2. Novák Jiří, 16. Haba Radek (Süssmilch Jakub), 20. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 24. Süssmilch Jakub (Mezera Jaroslav), 25. Mezera Jaroslav (Hrdinka Patrik), 30. Mezera Jaroslav (Novák Jiří) Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Šorsák Jakub, Špicar Patrik, Cafourek Josef, Boček Jan, Kasal Daniel, Rajnyš Vít, Chmelan Jiří, Nobst Dominik, Klíma Daniel
Trenér: Brič Jan
Betis Kadaň:
Novák Michal, Živnůstka David, Haba Radek, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Škůrek Ladislav, Novák Jiří
Trenér: Gorol Marian
Olympik Mělník - Jerigo 1994 Plzeň 6 : 2 (1 : 2) Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,3), Gryc Leoš (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice Branky: 14. Vokoun Jiří (Malák Marek), 23. Malák Marek (Šup Dominik), 25. Vokoun Jiří (Šup Dominik), 26. Surmaj David (Lelek Lukáš), 35. Vokoun Jiří (Babovák Jan), 39. Šup Dominik (Vokoun Jiří) - 4. Bednář Petr (Vohrna Marek), 20. Lenk Ondřej (Vitouš Ondřej) ŽK: Šteiner David - Vohrna Marek, Vitouš Ondřej
ČK: 0 - Klečka Daniel
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Šteiner David, Malák Marek, Vokoun Jiří, Prejsa Tomáš, Šup Dominik, Němec Jakub, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Lelek Lukáš, Babovák Jan, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Bednář Petr, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
14.kolo
Wizards DDM Praha - Jerigo 1994 Plzeň 1 : 1 (0 : 0) Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 70 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11 Branky: 40. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří) - 36. Vitouš Ondřej (Pekník Tomáš) ŽK: Tomek Jiří - Pekník Tomáš
ČK: Argent Andrew - 0
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Vobořil David, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr
Trenér: Imlauf Tomáš
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Vitouš Ondřej, Malý Adam, Touš Ondřej, Pekník Tomáš, Bendl Petr, Bednář Petr, Vohrna Marek, Klečka Daniel
Trenér: nepřítomen JER
Baník Chomutov - Olympik Mělník 3 : 5 (2 : 0) Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova Branky: 7. Minařík Petr (Chmelan Jiří), 19. Kasal Daniel (Nobst Dominik), 30. Nobst Dominik (Nový Petr) - 23. Šup Dominik, 24. Surmaj David (Lelek Lukáš), 29. Šup Dominik (Malák Marek), 35. Kitanovič Aleksandar (Šup Dominik), 39. Vokoun Jiří ŽK: Minařík Petr, Nobst Dominik - Malák Marek, Prejsa Tomáš, Rolenc Jan
ČK: Micák Štefan - 0
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Minařík Petr, Špicar Patrik, Micák Štefan, Boček Jan, Kasal Daniel, Rajnyš Vít, Chmelan Jiří, Nobst Dominik
Trenér: Brič Jan
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Šteiner David, Malák Marek, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Kitanovič Aleksandar, Babovák Jan, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Šup Dominik, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
COMBIX Ústí n.L. - Betis Kadaň 4 : 4 (2 : 0) Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 80 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 2. Cibrík Michal (Čisár Jan), 17. Cibrík Michal (Wajshajtl Petr), 23. Malec Jan (Čisár Jan), 37. Čisár Jan - 25. Kaidl Lukáš (Kopta Zdeněk), 27. Haba Radek (Novák Jiří), 37. Kaidl Lukáš (Süssmilch Jakub), 38. Kopta Zdeněk (Novák Jiří) ŽK: Cibrík Michal - Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Cibrík Michal, Čisár Jan, Urbánszký Alexandr, Valta Petr, Schmied Lukáš, Wajshajtl Petr, Malec Jan
Trenér: Hanzl Zdeněk
Betis Kadaň:
Novák Michal, Hartman Hynek, Haba Radek, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Novák Jiří, Kadlec Marek
Trenér: Gorol Marian
Malibu M.Boleslav - Zlej sen Liberec 2 : 7 (0 : 3) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,2), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 125 Stadion: SH TJ Auto Škoda Ml. Boleslav Branky: 27. Kohnhäuser Rudolf (Boško David), 36. Čermák Jan (Bělík Zdeněk) - 17. Bernát Pavel (Klíma Lukáš), 19. Benek Aleš (Mečíř Jan), 20. Bernát Pavel, 29. Benek Aleš (Mečíř Jan), 32. Klíma Lukáš, 34. Benek Aleš (Runt Pavel), 39. Soběslav Ondřej ŽK: Maňas Marek, Boško David - Bína Pavel
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Hobík Petr, Maňas Marek, Kohnhäuser Rudolf, Maryška Jakub, Polanka Petr, Vaněk Matěj, Král Pavel, Čermák Jan, Boško David, Bělík Zdeněk, Tvaroh Pavel
Trenér: Bílek Jaroslav
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Runt Pavel, Vlach Ondřej, Rašín Ondřej, Klíma Lukáš, Mečíř Jan, Bernát Pavel, Soběslav Ondřej, Benek Aleš
Trenér: Bína Pavel
BOCA Chotěboř - HERD Hradiště 3 : 6 (0 : 4) Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 21. Čapek Dušan (Hanousek Petr), 28. Odvářka Martin (Odvářka Radek), 30. Odvářka Radek - 8. Kohout Milan (Eisenreich Jindřich), 13. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 19. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 20. Netrval Jakub, 26. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 39. Kohout Milan (Lávička Luboš) ŽK: Odvářka Martin - Kohout Milan
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Moravec Miloš, Odvářka Martin, Čapek Dušan, Somerauer Martin, Čáp Michal, Odvářka Radek, Klimeš Pavel, Hanousek Petr, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Lávička Luboš, Netrval Jakub, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich, Hibler Lukáš
Trenér: nepřítomen HH
GMM Jablonec - FK Kladno 8 : 6 (1 : 2) Rozhodčí: Nešněra Filip (8,4), Krupa Jan (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 8. Krasnický Jakub (Suchomel Zdeněk), 21. Mečíř Petr, 25. Haunold Jiří (Suchomel Zdeněk), 28. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 31. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 34. Krasnický Jakub (Suchomel Zdeněk), 37. Masařík Jan, 40. Haunold Jiří - 9. Farkaš Darek (Caizl Pavel), 10. Procházka Šimon, 22. Fujdiar Josef (Jaráb Michal), 36. Fujdiar Josef (Jaráb Michal), 39. Farkaš Darek (Caizl Pavel), 40. Farkaš Darek GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Haunold Jiří, Krasnický Jakub, Suchomel Zdeněk, Bursa Pavel, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Hypius Josef, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
FK Kladno:
Tetour David, Jaráb Michal, Caizl Pavel, Fujdiar Josef, Procházka Šimon, Farkaš Darek, Vokoun Martin, Dvořák Pavel
Trenér: Jiránek Jakub
13.kolo
FK Kladno - Wizards DDM Praha 0 : 5 Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,2), Chadima Miroslav (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 110 Stadion: MSH Kladno
ŽK: Junek Petr - Imlauf Tomáš
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Veselý Jiří, Koubek Martin, Junek Petr, Kaválek Martin, Vokoun Martin, Jaráb Michal, Procházka Šimon, Dvořák Pavel
Trenér: Jiránek Jakub
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Vobořil David, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr
Trenér: Imlauf Tomáš
HERD Hradiště - GMM Jablonec 6 : 4 (2 : 2) Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 12. Netrval Jakub (Eisenreich Jindřich), 15. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 26. Eisenreich Jindřich (Lávička Luboš), 32. Netrval Jakub (Šneberger David), 36. Eisenreich Jindřich, 39. Lukáč Martin - 16. Krasnický Jakub (Holický Ondřej), 19. Mečíř Petr, 29. Mečíř Petr (Vykoukal Lukáš), 30. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš) ŽK: 0 - Kraus Pavel, Haunold Jiří
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Eisenreich Jindřich, Hudeček Pavel, Hibler Lukáš, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Ščislák David, Šneberger David, Nečekal Milan
Trenér: Stejskal Libor
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Kraus Pavel, Krasnický Jakub, Jákl Adam, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš
Trenér: Dubový Lukáš
Zlej sen Liberec - BOCA Chotěboř 6 : 4 (4 : 3) Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Dragoun Radek (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Harcov Liberec Branky: 7. Šisler Jiří (Benek Aleš), 9. Němec Josef, 10. Klíma Lukáš (Bernát Pavel), 13. Bernát Pavel (Lukeš Jan), 25. Němec Josef, 26. Bernát Pavel (Klíma Lukáš) - 13. Novotný Jan, 18. Odvářka Radek (Novotný Tomáš), 19. Klimeš Pavel (Kratochvíl Jiří), 34. Kratochvíl Jiří (Novotný Jan) ŽK: Soběslav Ondřej - 0
Zlej sen Liberec:
Lukeš Jan, Bína Pavel, Šisler Jiří, Soběslav Ondřej, Knejzlík Karel, Bernát Pavel, Benek Aleš, Klíma Lukáš, Němec Josef, Plechatý Tomáš
Trenér: Bína Pavel
BOCA Chotěboř:
Pátek Petr, Somerauer Martin, Moravec Miloš, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel, Odvářka Radek, Čáp Michal, Novotný Tomáš, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
Betis Kadaň - Malibu M.Boleslav 5 : 5 (2 : 4) Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,7), Melničuk Vladimír (8,6) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 110 Stadion: MSH Kadaň Branky: 14. Kinský Jan (Haba Radek), 17. Kaidl Lukáš (Kopta Zdeněk), 34. Kaidl Lukáš (Haba Radek), 39. Kaidl Lukáš (Novák Jiří), 40. Kopta Zdeněk - 12. Bělík Zdeněk (Roudnický Filip), 13. Vaněk Matěj (Roudnický Filip), 16. Bělík Zdeněk (Kohnhäuser Vladimír), 17. Kohnhäuser Rudolf (Vaněk Matěj), 34. Bělík Zdeněk ŽK: Süssmilch Jakub, Hrdinka Patrik - Vaněk Matěj
ČK: 0 - Kvapil Jan
Betis Kadaň:
Novák Michal, Živnůstka David, Haba Radek, Kinský Jan, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Novák Jiří
Trenér: Gorol Marian
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Vaněk Matěj, Maryška Jakub, Boško David, Čermák Jan, Bělík Zdeněk, Kvapil Jan, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Maňas Marek, Razák Filip
Trenér: Bílek Jaroslav
Olympik Mělník - COMBIX Ústí n.L. 9 : 3 (4 : 0) Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,3), Čurda Michal (8,2) Delegát: Černý Martin Diváků: 170 Stadion: SH Neratovice Branky: 8. Cabadaj Tomáš (Šup Dominik), 12. Rolenc Jan (Malák Marek), 14. Šup Dominik (Cabadaj Tomáš), 20. Cabadaj Tomáš (Vokoun Jiří), 23. Šup Dominik (Vokoun Jiří), 29. Vokoun Jiří (Šup Dominik), 30. Šup Dominik (Cabadaj Tomáš), 31. Prieložný Jan (Prejsa Tomáš), 40. Šup Dominik (Cabadaj Tomáš) - 35. Urbánszký Alexandr (Cibrík Michal), 36. Čisár Jan, 39. Čisár Jan (Stukheil Jakub) ŽK: 0 - Schmied Lukáš
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Šteiner David, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Cabadaj Tomáš, Prieložný Jan, Vokoun Jiří, Lelek Lukáš, Surmaj David, Rolenc Jan, Šup Dominik, Němec Jakub
Trenér: Šuba Pavel
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Čisár Jan, Malec Jan, Schmied Lukáš, Cibrík Michal, Wajshajtl Petr, Stukheil Jakub
Trenér: Hanzl Zdeněk
Jerigo 1994 Plzeň - Baník Chomutov 3 : 1 (1 : 1) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,2), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 120 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň Branky: 18. Lenk Ondřej (Rous Jan), 31. Lenk Ondřej (Bednář Petr), 32. Vohrna Marek (Rous Jan) - 13. Nový Petr (Svoboda Slavomír) ŽK: Šebek Jan, Vitouš Ondřej - 0
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr, Bednář Petr, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Chmelan Jiří, Kunart Tomáš, Svoboda Slavomír, Boček Jan, Minařík Petr, Svoboda Lukáš, Nový Petr
Trenér: Brič Jan
12.kolo
Wizards DDM Praha - Baník Chomutov 6 : 5 (3 : 2) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 85 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11 Branky: 1. Kroutil Václav, 15. Imlauf Tomáš (Argent Andrew), 16. Kroutil Václav (Vácha Zdeněk), 25. Tomek Jiří (Vácha Zdeněk), 29. Čáha František (Kroutil Václav), 33. Čáha František - 11. Nový Petr (Svoboda Slavomír), 12. Svoboda Slavomír (Nový Petr), 24. Nobst Dominik, 27. Nobst Dominik (Nový Petr), 37. Špicar Patrik (Minařík Petr) ŽK: 0 - Nový Petr, Špicar Patrik, Rajnyš Vít
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Čáha František
Trenér: Imlauf Tomáš
Baník Chomutov:
Cafourek Josef, Nový Petr, Boček Jan, Nobst Dominik, Svoboda Slavomír, Minařík Petr, Špicar Patrik, Rajnyš Vít
Trenér: nepřítomen BCH
COMBIX Ústí n.L. - Jerigo 1994 Plzeň 1 : 2 (1 : 1) Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Plzák Daniel (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 80 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 2. Čisár Jan - 11. Bendl Petr (Vitouš Ondřej), 35. Vohrna Marek (Vitouš Ondřej) ŽK: Valta Petr - Rous Jan
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Kubala David, Bílek Michal, Lédl Jakub, Valta Petr, Čisár Jan, Urbánszký Alexandr
Trenér: nepřítomen COM
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Vitouš Ondřej, Malý Adam, Pekník Tomáš, Bendl Petr, Vohrna Marek, Rous Jan, Touš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
Malibu M.Boleslav - Olympik Mělník 3 : 8 (1 : 0) Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 140 Stadion: MSH Mladá Boleslav Branky: 19. Kateřiňák Jiří (Maryška Jakub), 28. Vaněk Matěj, 40. Kvapil Jan (Maňas Marek) - 23. Vokoun Jiří (Vokoun Jiří), 23. Cabadaj Tomáš, 24. Lelek Lukáš (Gabčo Josef), 25. Gabčo Josef, 28. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 28. Surmaj David, 29. Vokoun Jiří (Babovák Jan), 39. Vokoun Jiří ŽK: 0 - Gabčo Josef, Rolenc Jan, Surmaj David
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Hobík Petr, Kvapil Jan, Maňas Marek, Rudzan Ondřej, Maryška Jakub, Razák Filip, Vaněk Matěj, Kateřiňák Jiří, Král Pavel, Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír
Trenér: Bílek Jaroslav
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Šteiner David, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Babovák Jan, Cabadaj Tomáš, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
BOCA Chotěboř - Betis Kadaň 3 : 3 (1 : 1) Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: TJ Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 12. Novotný Pavel (Klimeš Pavel), 36. Novotný Pavel (Somerauer Martin), 40. Novotný Pavel (Somerauer Martin) - 12. Kaidl Lukáš (Süssmilch Jakub), 23. Süssmilch Jakub (Kaidl Lukáš), 36. Mezera Jaroslav (Süssmilch Jakub) ŽK: Novotný Pavel - 0
BOCA Chotěboř:
Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Čáp Michal, Novotný Tomáš, Novotný Jan, Somerauer Martin, Moravec Miloš, Novotný Pavel, Odvářka Martin, Klimeš Pavel
Trenér: Moravec Miloš
Betis Kadaň:
Novák Michal, Živnůstka David, Kaidl Lukáš, Mezera Jaroslav, Škůrek Ladislav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Haba Radek, Kinský Jan, Süssmilch Jakub, Gorol Marian, Novák Jiří
Trenér: Gorol Marian
GMM Jablonec - Zlej sen Liberec 5 : 6 (1 : 3) Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,3), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 200 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 5. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 36. Beníšek Tomáš (Bláha Milan), 38. Suchomel Zdeněk, 39. Holický Ondřej (Kraus Pavel), 40. Mečíř Petr (Bláha Milan) - 5. Knejzlík Karel (Klíma Lukáš), 12. Bernát Pavel (Bína Pavel), 13. Klíma Lukáš (Žoček Jakub), 23. Bernát Pavel (Novotný Petr), 29. Klíma Lukáš (Benek Aleš), 38. Benek Aleš (Vogt Dominik) ŽK: Kraus Pavel - Bína Pavel
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Hypius Josef, Suchomel Zdeněk, Bursa Pavel, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Masařík Jan, Jákl Adam
Trenér: Dubový Lukáš
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Soběslav Ondřej, Knejzlík Karel, Klíma Lukáš, Žoček Jakub, Bernát Pavel, Benek Aleš, Novotný Petr, Lukeš Jan
Trenér: Bína Pavel
FK Kladno - HERD Hradiště 3 : 5 (1 : 1) Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 84 Stadion: MSH Kladno Branky: 1. Fujdiar Josef (Kaválek Martin), 28. Fujdiar Josef (Farkaš Darek), 40. Kaválek Martin - 17. Kohout Milan (Valdman Pavel), 24. Hibler Lukáš (Ščislák David), 37. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 38. Hibler Lukáš, 39. Valdman Pavel ŽK: Fujdiar Josef, Farkaš Darek - Ščislák David
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Vokoun Martin, Caizl Pavel, Kaválek Martin, Procházka Šimon, Farkaš Darek, Junek Petr, Veselý Jiří, Dvořák Pavel, Nachtigal Lukáš
Trenér: Jiránek Jakub
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Lukáč Martin, Eisenreich Jindřich, Valdman Pavel, Bártek Lukáš, Šneberger David, Kohout Milan, Hibler Lukáš, Ščislák David
Trenér: Stejskal Libor
11.kolo
HERD Hradiště - Wizards DDM Praha 7 : 7 (4 : 2) Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 110 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 7. Lávička Luboš (Netrval Jakub), 9. Ščislák David (Hibler Lukáš), 11. Lávička Luboš (Netrval Jakub), 19. Hibler Lukáš, 22. Eisenreich Jindřich, 29. Šneberger David (Bártek Lukáš), 38. Lávička Luboš (Netrval Jakub) - 10. Vlastní, 17. Urych Šimon (Vácha Zdeněk), 35. Vácha Zdeněk (Argent Andrew), 36. Rathaus Petr (Argent Andrew), 37. Tomek Jiří (Kroutil Václav), 39. Argent Andrew (Vácha Zdeněk), 40. Urych Šimon HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Eisenreich Jindřich, Bártek Lukáš, Hibler Lukáš, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Ščislák David, Šneberger David
Trenér: Stejskal Libor
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Dolejška Jan, Vlastní
Trenér: Rathaus Petr
FK Kladno - Zlej sen Liberec 4 : 5 (1 : 2) Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 90 Stadion: MSH kladno Branky: 2. Vokoun Martin (Veselý Jiří), 22. Junek Petr, 35. Caizl Pavel (Junek Petr), 38. Kaválek Martin (Caizl Pavel) - 3. Novotný Petr (Bernát Pavel), 14. Bernát Pavel, 24. Novotný Petr (Bernát Pavel), 25. Benek Aleš (Klíma Lukáš), 34. Bernát Pavel ŽK: Kaválek Martin - Bína Pavel, Klíma Lukáš
FK Kladno:
Tetour David, Vokoun Martin, Veselý Jiří, Caizl Pavel, Junek Petr, Procházka Šimon, Fujdiar Josef, Jaráb Michal, Kaválek Martin, Dvořák Pavel
Trenér: Jiránek Jakub
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Bohata Petr, Rašín Ondřej, Soběslav Ondřej, Bernát Pavel, Benek Aleš, Klíma Lukáš, Novotný Petr
Trenér: Bína Pavel
GMM Jablonec - Betis Kadaň 15 : 3 (6 : 0) Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 6. Kraus Pavel (Mečíř Petr), 9. Mečíř Petr (Krasnický Jakub), 10. Beníšek Tomáš (Kraus Pavel), 13. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 15. Beníšek Tomáš (Kraus Pavel), 19. Haunold Jiří (Krasnický Jakub), 23. Mečíř Petr, 24. Kovařík Jan (Beníšek Tomáš), 31. Beníšek Tomáš (Haunold Jiří), 32. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 35. Beníšek Tomáš, 36. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 37. Haunold Jiří (Mečíř Petr), 39. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 40. Mečíř Petr (Masařík Jan) - 25. Kaidl Lukáš, 28. Kinský Jan (Hrdinka Patrik), 40. Haba Radek (Hrdinka Patrik) GMM Jablonec:
Masařík Jan, Krasnický Jakub, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Kovařík Jan, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
Betis Kadaň:
Novák Michal, Živnůstka David, Kaidl Lukáš, Mezera Jaroslav, Kopta Zdeněk, Škůrek Ladislav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Haba Radek, Kinský Jan
Trenér: Gorol Marian
BOCA Chotěboř - Olympik Mělník 3 : 4 (1 : 0) Rozhodčí: Lafek David (8,4), Vaněk Václav (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH Gymnázium ledeč n.S. Branky: 19. Novotný Tomáš (Popelka Petr), 35. Novotný Pavel (Staněk Ondřej), 39. Čáp Michal - 27. Malák Marek (Gabčo Josef), 33. Šup Dominik, 36. Lelek Lukáš (Gabčo Josef), 40. Gabčo Josef ŽK: Benc Tomáš, Popelka Petr, Novotný Tomáš, Somerauer Martin - 0
ČK: 0 - Malák Marek
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Popelka Petr, Čáp Michal, Staněk Ondřej, Novotný Tomáš, Čapek Dušan, Somerauer Martin, Novotný Pavel, Kratochvíl Jiří, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Němec Jakub, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Šup Dominik, Lelek Lukáš
Trenér: Šuba Pavel
Jerigo 1994 Plzeň - Malibu M.Boleslav 2 : 3 (1 : 1) Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 120 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň Branky: 10. Rous Jan (Kanát Martin), 36. Bendl Petr (Pekník Tomáš) - 13. Kateřiňák Jiří (Král Pavel), 23. Vlastní, 31. Maryška Jakub (Maňas Marek) ŽK: Bendl Petr - Boško David, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Bednář Petr, Trnka Martin, Touš Ondřej, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Klečka Daniel, Bodanský Michal
Trenér: Pechr Jiří
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Vladimír, Maňas Marek, Boško David, Čermák Jan, Kateřiňák Jiří, Razák Filip, Maryška Jakub, Král Pavel, Polanka Petr, Kohnhäuser Rudolf, Kvapil Jan, Roudnický Filip, Vlastní
Trenér: Bílek Jaroslav
COMBIX Ústí n.L. - Baník Chomutov 4 : 5 (2 : 1) Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 1. Bílek Michal (Valta Petr), 3. Wajshajtl Petr (Lédl Jakub), 22. Bílek Michal (Cibrík Michal), 37. Malec Jan (Kubala David) - 19. Minařík Petr, 22. Boček Jan (Kasal Daniel), 27. Boček Jan (Valta Jakub), 28. Minařík Petr (Nobst Dominik), 30. Valta Jakub (Kasal Daniel) ŽK: Cibrík Michal, Valta Petr, Bílek Michal - Špicar Patrik
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Čisár Jan, Cibrík Michal, Malec Jan, Lédl Jakub, Kubala David, Wajshajtl Petr, Valta Petr, Bílek Michal
Trenér: nepřítomen UL
Baník Chomutov:
Brič Jan, Nobst Dominik, Rajnyš Vít, Minařík Petr, Špicar Patrik, Kasal Daniel, Svoboda Slavomír, Boček Jan, Valta Jakub
Trenér: Brič Jan
10.kolo
Wizards DDM Praha - COMBIX Ústí n.L. 6 : 5 (3 : 1) Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH Jižní Město, Praha Branky: 3. Argent Andrew (Urych Šimon), 12. Vlastní, 14. Argent Andrew (Tomek Jiří), 29. Vácha Zdeněk, 30. Imlauf Tomáš (Dušek David), 31. Argent Andrew (Urych Šimon) - 13. Malec Jan (Valta Petr), 32. Čisár Jan (Marek Jakub), 34. Čisár Jan, 37. Malec Jan (Cibrík Michal), 38. Cibrík Michal ŽK: 0 - Urbánszký Alexandr, Malec Jan
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Dušek David, Urych Šimon, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Rathaus Petr, Vlastní
Trenér: Imluaf Tomáš
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Čisár Jan, Kubala David, Malec Jan, Schmied Lukáš, Valta Petr, Cibrík Michal
Trenér: Hanzl Zdeněk
Baník Chomutov - Malibu M.Boleslav 3 : 4 (1 : 2) Rozhodčí: Nešněra Filip (8,2), Řeháček Lubomír (7,8) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 130 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova Branky: 17. Kasal Daniel (Nový Petr), 34. Minařík Petr (Rajnyš Vít), 35. Nový Petr - 5. Vlastní, 10. Kohnhäuser Vladimír, 23. Vaněk Matěj (Matouš Petr), 36. Maňas Marek ŽK: Minařík Petr, Špicar Patrik, Kasal Daniel, Rajnyš Vít - Maňas Marek
ČK: 0 - Matouš Petr
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Minařík Petr, Špicar Patrik, Micák Štefan, Boček Jan, Kasal Daniel, Rajnyš Vít, Klíma Daniel
Trenér: Brič Jan
Malibu M.Boleslav:
Roudnický Filip, Kohnhäuser Vladimír, Maňas Marek, Maryška Jakub, Hobík Petr, Vaněk Matěj, Král Pavel, Matouš Petr, Polanka Petr, Vlastní
Trenér: Bílek Jaroslav
Olympik Mělník - GMM Jablonec 10 : 2 (4 : 1) Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,2), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 120 Stadion: SH Neratovice Branky: 9. Surmaj David (Lelek Lukáš), 10. Surmaj David (Němec Jakub), 15. Gabčo Josef (Surmaj David), 19. Surmaj David (Gabčo Josef), 22. Gabčo Josef (Surmaj David), 26. Lelek Lukáš (Gabčo Josef), 29. Vokoun Jiří (Prieložný Jan), 38. Kitanovič Aleksandar (Vokoun Jiří), 39. Kitanovič Aleksandar, 40. Malák Marek (Vokoun Jiří) - 9. Mečíř Petr, 39. Suchomel Zdeněk (Krasnický Jakub) ŽK: 0 - Suchomel Zdeněk, Krasnický Jakub
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Šteiner David, Malák Marek, Cabadaj Tomáš, Šup Dominik, Prieložný Jan, Vokoun Jiří, Němec Jakub, Šuba Pavel, Surmaj David, Gabčo Josef, Kitanovič Aleksandar, Lelek Lukáš
Trenér: Šuba Pavel
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Suchomel Zdeněk, Krasnický Jakub, Bursa Pavel, Haunold Jiří, Krejčík Kamil, Mečíř Petr
Trenér: Dubový Lukáš
Betis Kadaň - FK Kladno 5 : 6 (4 : 4) Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,2), Lasch Jiří (8,2) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 110 Stadion: MSH Kadaň Branky: 6. Kinský Jan (Haba Radek), 8. Haba Radek, 17. Kopta Zdeněk, 18. Kopta Zdeněk, 34. Verner Aleš (Süssmilch Jakub) - 1. Veselý Jiří (Junek Petr), 13. Junek Petr, 17. Farkaš Darek (Jaráb Michal), 19. Jaráb Michal, 28. Farkaš Darek (Jaráb Michal), 31. Kaválek Martin (Fujdiar Josef) ŽK: Verner Aleš - Dvořák Pavel
Betis Kadaň:
Janda Michael, Živnůstka David, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Verner Aleš, Kinský Jan, Haba Radek
Trenér: nepřítomen BK
FK Kladno:
Dvořák Pavel, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Veselý Jiří, Slavík Tomáš, Junek Petr, Koubek Martin, Farkaš Darek, Kaválek Martin, Jaráb Michal, Čurda Jan
Trenér: Jiránek Jakub
Zlej sen Liberec - HERD Hradiště 12 : 2 (2 : 1) Rozhodčí: Lafek David (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 110 Stadion: SH Harcov, Liberec Branky: 13. Žoček Jakub, 17. Němec Josef (Knejzlík Karel), 22. Bernát Pavel (Vogt Dominik), 23. Němec Josef, 24. Němec Josef (Vogt Dominik), 25. Němec Josef (Mečíř Jan), 26. Knejzlík Karel (Novotný Petr), 32. Mečíř Jan (Němec Josef), 33. Novotný Petr (Bernát Pavel), 35. Němec Josef (Mečíř Jan), 37. Knejzlík Karel (Bernát Pavel), 38. Žoček Jakub (Mečíř Jan) - 18. Lávička Luboš (Ščislák David), 22. Lávička Luboš (Ščislák David) ŽK: 0 - Lávička Luboš
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Knejzlík Karel, Klíma Lukáš, Bernát Pavel, Novotný Petr, Mečíř Jan, Němec Josef, Lukeš Jan
Trenér: Bína Pavel
HERD Hradiště:
Netrval Jakub, Lávička Luboš, Ščislák David, Podlipský Miroslav, Hrabě Daniel, Lukáč Martin, Dvořák Jan, Valdman Pavel
Trenér: Nečekal Milan
9.kolo
Zlej sen Liberec - Wizards DDM Praha 5 : 5 (4 : 2) Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 110 Stadion: SH Harcov, Liberec Branky: 3. Bernát Pavel (Bína Pavel), 8. Bernát Pavel (Bína Pavel), 14. Mečíř Jan (Žoček Jakub), 16. Soběslav Ondřej (Bernát Pavel), 34. Soběslav Ondřej (Bernát Pavel) - 3. Imlauf Tomáš (Rathaus Petr), 8. Tomek Jiří (Urych Šimon), 29. Imlauf Tomáš (Tomek Jiří), 32. Tomek Jiří (Dušek David), 38. Imlauf Tomáš (Urych Šimon) ŽK: 0 - Argent Andrew, Tomek Jiří
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vlach Ondřej, Soběslav Ondřej, Bernát Pavel, Mečíř Jan, Němec Josef, Benek Aleš
Trenér: Bína Pavel
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Urych Šimon, Imlauf Tomáš, Rathaus Petr, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Tomek Jiří, Dušek David
Trenér: Imlauf Tomáš
HERD Hradiště - Betis Kadaň 1 : 2 (1 : 1) Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 16. Lukáč Martin (Ščislák David) - 4. Kopta Zdeněk, 29. Mezera Jaroslav (Kopta Zdeněk) ŽK: 0 - Kaidl Lukáš
HERD Hradiště:
Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Dvořák Jan, Valdman Pavel, Eisenreich Jindřich, Netrval Jakub, Hudeček Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Nečekal Milan
Trenér: Stejskal Libor
Betis Kadaň:
Janda Michael, Hartman Hynek, Haba Radek, Kinský Jan, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav
Trenér: nepřítomen BK
FK Kladno - Olympik Mělník 3 : 1 (1 : 1) Diváků: 130 Stadion: MSH Kladno Branky: 1. Junek Petr (Tetour David), 27. Koubek Martin (Jaráb Michal), 34. Kaválek Martin (Fujdiar Josef) - 9. Vokoun Jiří (Němec Jakub) ŽK: Kaválek Martin, Veselý Jiří - Soumar Aleš, Gabčo Josef
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Kaválek Martin, Junek Petr, Koubek Martin, Veselý Jiří, Jaráb Michal, Vokoun Martin, Nachtigal Lukáš, Procházka Šimon, Dvořák Pavel
Trenér: Jiránek Jakub
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Němec Jakub, Surmaj David, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Šup Dominik, Vokoun Jiří, Malák Marek
Trenér: Šuba Pavel
GMM Jablonec - Jerigo 1994 Plzeň 12 : 5 (5 : 2) Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 12. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 13. Suchomel Zdeněk (Bláha Milan), 18. Suchomel Zdeněk (Beníšek Tomáš), 19. Mečíř Petr, 20. Krasnický Jakub, 25. Bláha Milan, 31. Krasnický Jakub (Suchomel Zdeněk), 34. Suchomel Zdeněk (Krasnický Jakub), 35. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 36. Masařík Jan, 37. Beníšek Tomáš, 39. Mečíř Petr (Krasnický Jakub) - 4. Lenk Ondřej (Pekník Tomáš), 8. Vlastní, 26. Vitouš Ondřej (Malý Adam), 33. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 40. Pekník Tomáš (Touš Ondřej) ŽK: 0 - Šoltys Miloslav, Pekník Tomáš
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Krasnický Jakub, Suchomel Zdeněk, Haunold Jiří, Bursa Pavel, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Kanát Martin, Rous Jan, Touš Ondřej, Bodanský Michal, Klečka Daniel, Vlastní
Trenér: nepřítomen JE
BOCA Chotěboř - Baník Chomutov 7 : 10 (5 : 4) Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 2. Čáp Michal (Klimeš Pavel), 4. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 8. Klimeš Pavel (Novotný Pavel), 17. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 18. Novotný Jan (Staněk Ondřej), 27. Klimeš Pavel (Moravec Miloš), 35. Novotný Jan (Staněk Ondřej) - 3. Boček Jan (Svoboda Slavomír), 8. Minařík Petr, 9. Špicar Patrik (Nový Petr), 12. Nový Petr (Rajnyš Vít), 25. Nový Petr (Boček Jan), 26. Nový Petr (Rajnyš Vít), 28. Špicar Patrik (Nový Petr), 34. Nový Petr (Rajnyš Vít), 36. Rajnyš Vít (Nový Petr), 37. Minařík Petr ŽK: 0 - Minařík Petr
BOCA Chotěboř:
Vymetal Tomáš, Moravec Miloš, Čáp Michal, Somerauer Martin, Staněk Ondřej, Novotný Pavel, Odvářka Radek, Novotný Jan, Klimeš Pavel
Trenér: Moravec Miloš
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Rajnyš Vít, Špicar Patrik, Minařík Petr, Svoboda Slavomír, Boček Jan, Koutník David, Kasal Daniel
Trenér: nepřítomen BCH
Malibu M.Boleslav - COMBIX Ústí n.L. 9 : 3 (6 : 1) Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 125 Stadion: MSH Mladá Boleslav Branky: 2. Vaněk Matěj (Kateřiňák Jiří), 5. Král Pavel (Kohnhäuser Vladimír), 8. Kateřiňák Jiří, 14. Vaněk Matěj (Bělík Zdeněk), 15. Bělík Zdeněk, 20. Matouš Petr (Boško David), 26. Vaněk Matěj (Kateřiňák Jiří), 29. Vaněk Matěj (Bělík Zdeněk), 35. Maryška Jakub (Bělík Zdeněk) - 1. Čisár Jan, 36. Čisár Jan (Schmied Lukáš), 39. Malec Jan ŽK: 0 - Schmied Lukáš
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Roudnický Filip, Bělík Zdeněk, Boško David, Maňas Marek, Matouš Petr, Kateřiňák Jiří, Kohnhäuser Vladimír, Vaněk Matěj, Král Pavel, Maryška Jakub, Polanka Petr, Rudzan Ondřej
Trenér: Bílek Jaroslav
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Schmied Lukáš, Betyár Miroslav, Valta Petr, Čisár Jan, Čisár Lukáš, Malec Jan, Kubala David, Urbánszký Alexandr
Trenér: nepřítomen COM
8.kolo
Wizards DDM Praha - Malibu M.Boleslav 5 : 3 (3 : 1) Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 70 Stadion: SH Jižní Město, Praha Branky: 2. Urych Šimon (Imlauf Tomáš), 7. Imlauf Tomáš (Urych Šimon), 13. Čerbačeský Ondřej, 27. Imlauf Tomáš (Tomek Jiří), 36. Tomek Jiří - 6. Razák Filip (Maňas Marek), 26. Bílek Michal (Boško David), 36. Polanka Petr (Razák Filip) Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Urych Šimon, Vácha Zdeněk, Čechura Jan, Rathaus Petr, Dolejška Jan, Čerbačeský Ondřej
Trenér: Imlauf Tomáš
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Maňas Marek, Bílek Michal, Maryška Jakub, Polanka Petr, Razák Filip, Král Pavel, Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Hobík Petr
Trenér: Bílek Jaroslav
COMBIX Ústí n.L. - BOCA Chotěboř 3 : 5 (0 : 1) Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Košťál Milan (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 21. Čisár Jan (Čisár Lukáš), 28. Cibrík Michal, 37. Čisár Lukáš (Sedláček Vít) - 14. Staněk Ondřej (Novotný Pavel), 27. Novotný Pavel (Staněk Ondřej), 29. Novotný Pavel, 30. Odvářka Martin (Odvářka Radek), 34. Novotný Pavel (Klimeš Pavel) ŽK: Cibrík Michal - Novotný Pavel
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Čisár Jan, Betyár Miroslav, Čisár Lukáš, Kubala David, Cibrík Michal, Sedláček Vít
Trenér: Friedl Tomáš
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Odvářka Radek, Odvářka Martin, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Čáp Michal, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
Baník Chomutov - GMM Jablonec 11 : 5 (1 : 3) Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 175 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova Branky: 2. Nový Petr (Rajnyš Vít), 22. Klíma Daniel (Nový Petr), 23. Svoboda Slavomír (Minařík Petr), 26. Kasal Daniel (Nový Petr), 27. Rajnyš Vít, 31. Kasal Daniel (Nový Petr), 35. Klíma Daniel (Nový Petr), 36. Hůla Michal, 36. Nový Petr, 37. Svoboda Slavomír (Boček Jan), 40. Boček Jan (Svoboda Slavomír) - 11. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 19. Mečíř Petr (Bláha Milan), 20. Krejčík Kamil (Bláha Milan), 24. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 39. Mečíř Petr ŽK: Nový Petr, Micák Štefan, Minařík Petr - Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Brič Jan, Klíma Daniel, Rajnyš Vít, Nový Petr, Boček Jan, Micák Štefan, Svoboda Slavomír, Kasal Daniel, Minařík Petr, Šorsák Jakub
Trenér: Brič Jan
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Hypius Josef, Duda Štěpán, Haunold Jiří, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Krejčík Kamil
Trenér: Dubový Lukáš
Jerigo 1994 Plzeň - FK Kladno 1 : 1 (1 : 0) Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Šťáhlavy Branky: 13. Vohrna Marek (Bendl Petr) - 25. Kaválek Martin (Caizl Pavel) ŽK: 0 - Caizl Pavel, Jaráb Michal, Farkaš Darek
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Malý Adam, Vohrna Marek, Touš Ondřej, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Klečka Daniel
Trenér: nepřítomen JP
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Trnka Jaroslav, Caizl Pavel, Junek Petr, Veselý Jiří, Jaráb Michal, Slavík Tomáš, Farkaš Darek, Koubek Martin, Výborný Kamil
Trenér: Jiránek Jakub
Olympik Mělník - HERD Hradiště 6 : 5 (3 : 1) Rozhodčí: Vaněk Václav (8,2), Černý Ondřej (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 110 Stadion: SH Neratovice Branky: 6. Kitanovič Aleksandar (Gabčo Josef), 18. Vokoun Jiří (Cabadaj Tomáš), 19. Vokoun Jiří, 23. Vokoun Jiří (Malák Marek), 31. Němec Jakub (Gabčo Josef), 32. Prieložný Jan (Vokoun Jiří) - 10. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 22. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 23. Kohout Milan (Lávička Luboš), 31. Kohout Milan, 36. Šneberger David (Hudeček Pavel) ŽK: 0 - Kohout Milan, Dvořák Jan
ČK: Malák Marek - Šneberger David
Olympik Mělník:
Jenč Michal, Šteiner David, Cabadaj Tomáš, Malák Marek, Vokoun Jiří, Babovák Jan, Babovák Michal, Prieložný Jan, Němec Jakub, Šuba Pavel, Gabčo Josef, Kitanovič Aleksandar, Rolenc Jan
Trenér: Šuba Pavel
HERD Hradiště:
Buřič Tomáš, Hudeček Pavel, Lávička Luboš, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Valdman Pavel, Eisenreich Jindřich, Nečekal Milan
Trenér: nepřítomen HH
Betis Kadaň - Zlej sen Liberec 6 : 10 (2 : 5) Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 225 Stadion: MSH Kadaň Branky: 1. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 18. Kopta Zdeněk (Hrdinka Patrik), 23. Kaidl Lukáš (Gorol Marian), 29. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 30. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 39. Haba Radek (Süssmilch Jakub) - 6. Benek Aleš (Soběslav Ondřej), 10. Klíma Lukáš (Žoček Jakub), 14. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 19. Soběslav Ondřej (Žoček Jakub), 20. Bernát Pavel (Bína Pavel), 22. Soběslav Ondřej, 28. Klíma Lukáš (Bernát Pavel), 30. Mečíř Jan (Benek Aleš), 35. Mečíř Jan (Bína Pavel), 36. Klíma Lukáš (Vogt Dominik) ŽK: Kaidl Lukáš - 0
Betis Kadaň:
Novák Michal, Hartman Hynek, Gorol Marian, Süssmilch Jakub, Haba Radek, Kopta Zdeněk, Kinský Jan, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš
Trenér: Gorol Marian
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Bohata Petr, Soběslav Ondřej, Žoček Jakub, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Benek Aleš, Mečíř Jan
Trenér: Bína Pavel
7.kolo
Betis Kadaň - Wizards DDM Praha 4 : 3 (1 : 0) Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 105 Stadion: MSH Kadaň Branky: 1. Škůrek Ladislav (Gorol Marian), 31. Kinský Jan (Hrdinka Patrik), 37. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 40. Kaidl Lukáš - 25. Vácha Zdeněk (Rathaus Petr), 33. Tomek Jiří (Argent Andrew), 40. Rathaus Petr (Vácha Zdeněk) ŽK: 0 - Argent Andrew, Tomek Jiří
Betis Kadaň:
Hartman Hynek, Novák Michal, Kadlec Marek, Gorol Marian, Süssmilch Jakub, Haba Radek, Kopta Zdeněk, Kinský Jan, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav
Trenér: Gorol Marian
Wizards DDM Praha:
Bellada Jaroslav, Argent Andrew, Čechura Jan, Čerbačeský Ondřej, Dolejška Jan, Tomek Jiří, Imlauf Tomáš, Rathaus Petr, Vácha Zdeněk
Trenér: Imlauf Tomáš
Zlej sen Liberec - Olympik Mělník 8 : 4 (3 : 2) Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 150 Stadion: SH Harcov Liberec Branky: 7. Bernát Pavel (Novotný Petr), 10. Bernát Pavel (Bína Pavel), 20. Němec Josef (Bernát Pavel), 24. Bína Pavel, 25. Bernát Pavel (Vogt Dominik), 27. Bína Pavel (Benek Aleš), 34. Benek Aleš (Němec Josef), 36. Novotný Petr - 5. Surmaj David (Gabčo Josef), 18. Rolenc Jan (Němec Jakub), 24. Surmaj David, 38. Kitanovič Aleksandar Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Soběslav Ondřej, Klíma Lukáš, Novotný Petr, Bernát Pavel, Benek Aleš, Němec Josef, Soukup Robert
Trenér: Bína Pavel
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Lelek Lukáš, Vokoun Jiří, Kitanovič Aleksandar, Gabčo Josef, Němec Jakub, Cabadaj Tomáš, Rolenc Jan, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
HERD Hradiště - Jerigo 1994 Plzeň 4 : 7 (4 : 2) Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Štěřík Filip (8,2) Delegát: Novotný Josef Diváků: 110 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 2. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 6. Netrval Jakub (Kohout Milan), 10. Eisenreich Jindřich (Kohout Milan), 11. Lávička Luboš (Valdman Pavel) - 19. Vohrna Marek (Bendl Petr), 20. Bendl Petr, 26. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 27. Bendl Petr (Vohrna Marek), 28. Bendl Petr (Vohrna Marek), 35. Rous Jan (Bendl Petr), 39. Rous Jan (Vitouš Ondřej) ŽK: Lávička Luboš, Ščislák David - 0
HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Eisenreich Jindřich, Šneberger David, Kohout Milan, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Ščislák David, Valdman Pavel, Dvořák Jan, Buřič Tomáš
Trenér: Stejskal Libor
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Vohrna Marek, Touš Ondřej, Bendl Petr, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: nepřítomen JER
FK Kladno - Baník Chomutov 5 : 9 (2 : 5) Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,3), Lafek David (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 120 Stadion: MSH Kladno Branky: 15. Junek Petr (Trnka Jaroslav), 18. Junek Petr, 25. Trnka Jaroslav (Koubek Martin), 29. Caizl Pavel (Fujdiar Josef), 36. Kaválek Martin (Junek Petr) - 1. Špicar Patrik (Nový Petr), 6. Nový Petr (Špicar Patrik), 8. Nobst Dominik (Špicar Patrik), 11. Rajnyš Vít (Nový Petr), 13. Nobst Dominik (Špicar Patrik), 28. Špicar Patrik, 32. Špicar Patrik (Nový Petr), 38. Nobst Dominik, 39. Nobst Dominik ŽK: Trnka Jaroslav, Koubek Martin, Jaráb Michal, Kaválek Martin - Nobst Dominik, Rajnyš Vít, Kasal Daniel
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Veselý Jiří, Junek Petr, Trnka Jaroslav, Koubek Martin, Jaráb Michal, Kaválek Martin, Caizl Pavel, Farkaš Darek, Vokoun Martin, Procházka Šimon
Trenér: Jiránek Jakub
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nobst Dominik, Klíma Daniel, Rajnyš Vít, Špicar Patrik, Kasal Daniel, Nový Petr, Farář Martin
Trenér: Brič Jan
GMM Jablonec - COMBIX Ústí n.L. 11 : 2 (6 : 0) Rozhodčí: Nešněra Filip (8,3), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 70 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 5. Kraus Pavel (Holický Ondřej), 6. Mečíř Petr, 9. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 11. Kraus Pavel (Bláha Milan), 14. Haunold Jiří (Mečíř Petr), 18. Haunold Jiří (Krejčík Kamil), 24. Beníšek Tomáš (Holický Ondřej), 27. Duda Štěpán (Krejčík Kamil), 28. Beníšek Tomáš (Holický Ondřej), 32. Kraus Pavel (Holický Ondřej), 37. Krejčík Kamil (Haunold Jiří) - 36. Betyár Miroslav (Čisár Lukáš), 40. Čisár Lukáš (Kubala David) ŽK: Krasnický Jakub - Lédl Jakub, Cibrík Michal, Betyár Miroslav
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Krasnický Jakub, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Bláha Milan
Trenér: Dubový Lukáš
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Lédl Jakub, Čisár Jan, Valta Petr, Cibrík Michal, Betyár Miroslav, Urbánszký Alexandr, Čisár Lukáš, Kubala David
Trenér: nepřítomen UL
BOCA Chotěboř - Malibu M.Boleslav 3 : 3 (1 : 1) Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 75 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod Branky: 17. Čáp Michal, 21. Kratochvíl Jiří (Novotný Pavel), 22. Čáp Michal (Staněk Ondřej) - 13. Vaněk Matěj (Maryška Jakub), 21. Maryška Jakub (Boško David), 40. Maryška Jakub (Bílek Michal) ŽK: Čapek Dušan, Novotný Pavel, Odvářka Radek - Kroupa Jakub, Maňas Marek, Bílek Michal, Maryška Jakub
BOCA Chotěboř:
Vymetal Tomáš, Kratochvíl Jiří, Moravec Miloš, Čáp Michal, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Staněk Ondřej, Novotný Jan, Klimeš Pavel, Odvářka Radek
Trenér: Moravec Miloš
Malibu M.Boleslav:
Kroupa Jakub, Maňas Marek, Polanka Petr, Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Bílek Michal, Maryška Jakub, Vaněk Matěj, Kohnhäuser Vladimír
Trenér: nepřítomen MMB
6.kolo
Wizards DDM Praha - BOCA Chotěboř 1 : 1 (0 : 0) Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Děkanka, Praha 4 Branky: 35. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří) - 28. Doležal Martin (Čáp Michal) ŽK: Imlauf Tomáš - 0
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Čechura Jan, Imlauf Tomáš, Rathaus Petr, Urych Šimon, Čerbačeský Ondřej, Vácha Zdeněk, Tomek Jiří, Argent Andrew
Trenér: Imlauf Tomáš
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Čáp Michal, Doležal Martin, Kratochvíl Jiří, Novotný Tomáš, Staněk Ondřej, Běloušek Martin, Odvářka Radek
Trenér: Moravec Miloš
Malibu M.Boleslav - GMM Jablonec 2 : 5 (1 : 2) Rozhodčí: Lafek David (8,4), Černý Ondřej (8,5) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 113 Stadion: SH Mladá Boleslav, U Stadiónu Branky: 20. Maňas Marek, 26. Razák Filip (Král Pavel) - 11. Bláha Milan (Beníšek Tomáš), 12. Beníšek Tomáš (Holický Ondřej), 24. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 30. Holický Ondřej (Bláha Milan), 40. Haunold Jiří (Beníšek Tomáš) ŽK: Kohnhäuser Vladimír, Boško David, Bělík Zdeněk - Holický Ondřej, Duda Štěpán
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Maňas Marek, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Maryška Jakub, Polanka Petr, Razák Filip, Vaněk Matěj, Král Pavel, Čermák Jan, Boško David, Bělík Zdeněk
Trenér: Bílek Jaroslav
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bláha Milan, Bursa Pavel, Beníšek Tomáš, Holický Ondřej, Jákl Adam, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Duda Štěpán, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
COMBIX Ústí n.L. - FK Kladno 0 : 4 (0 : 1) Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 110 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: - 1. Kaválek Martin (Jaráb Michal), 17. Kaválek Martin (Fujdiar Josef), 32. Vokoun Martin (Fujdiar Josef), 40. Koubek Martin (Kaválek Martin) ŽK: Urbánszký Alexandr, Valta Petr - Kaválek Martin
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Čisár Jan, Kubala David, Lédl Jakub, Sedláček Vít, Valta Petr, Cibrík Michal
Trenér: Friedl Tomáš
FK Kladno:
Fujdiar Josef, Tetour David, Kaválek Martin, Trnka Jaroslav, Vokoun Martin, Procházka Šimon, Koubek Martin, Veselý Jiří, Jaráb Michal
Trenér: Jiránek Jakub
Baník Chomutov - HERD HRadiště 18 : 4 (9 : 1) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 200 Stadion: MSH Chomutov Branky: 1. Boček Jan (Nový Petr), 3. Klíma Daniel (Nový Petr), 5. Nobst Dominik, 8. Nový Petr, 10. Špicar Patrik (Minařík Petr), 16. Rajnyš Vít (Nový Petr), 17. Minařík Petr (Nobst Dominik), 19. Nový Petr (Klíma Daniel), 20. Špicar Patrik (Hůla Michal), 22. Nový Petr (Rajnyš Vít), 23. Špicar Patrik (Minařík Petr), 26. Nový Petr (Minařík Petr), 27. Minařík Petr (Špicar Patrik), 28. Nový Petr (Rajnyš Vít), 31. Rajnyš Vít (Nový Petr), 35. Špicar Patrik (Nový Petr), 36. Farář Martin (Minařík Petr), 37. Nový Petr (Minařík Petr) - 16. Lávička Luboš (Kohout Milan), 29. Kohout Milan, 36. Dvořák Jan, 39. Hudeček Pavel ŽK: Nobst Dominik - Ščislák David
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Brič Jan, Klíma Daniel, Rajnyš Vít, Nový Petr, Boček Jan, Nobst Dominik, Micák Štefan, Špicar Patrik, Vrba Jan, Farář Martin, Minařík Petr
Trenér: Brišč Jan
HERD HRadiště:
Podlipský Miroslav, Lukáč Martin, Kohout Milan, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich, Netrval Jakub, Hudeček Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Buřič Tomáš
Trenér: Stejskal Libor
Zlej sen Liberec - Jerigo 1994 Plzeň 7 : 4 (6 : 3) Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH TU Harcov, Liberec Branky: 2. Soběslav Ondřej (Bernát Pavel), 6. Žoček Jakub, 10. Benek Aleš, 12. Němec Josef, 13. Bernát Pavel, 18. Vlach Ondřej (Novotný Petr), 38. Novotný Petr (Bína Pavel) - 7. Bendl Petr, 8. Bednář Petr (Pekník Tomáš), 18. Rous Jan, 22. Bednář Petr ŽK: Soukup Robert - 0
Zlej sen Liberec:
Soukup Robert, Žoček Jakub, Bína Pavel, Vlach Ondřej, Soběslav Ondřej, Benek Aleš, Novotný Petr, Němec Josef, Bernát Pavel
Trenér: Bína Pavel
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Pekník Tomáš, Malý Adam, Touš Ondřej, Rous Jan, Bendl Petr, Kanát Martin, Bednář Petr, Vohrna Marek, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
Olympik Mělník - Betis Kadaň 11 : 1 (5 : 1) Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice Branky: 3. Malák Marek (Kitanovič Aleksandar), 4. Vokoun Jiří (Malák Marek), 10. Cabadaj Tomáš (Gabčo Josef), 12. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 13. Gabčo Josef (Surmaj David), 22. Cabadaj Tomáš (Surmaj David), 23. Vokoun Jiří, 25. Cabadaj Tomáš (Gabčo Josef), 27. Surmaj David (Soumar Aleš), 29. Kitanovič Aleksandar (Cabadaj Tomáš), 31. Gabčo Josef (Surmaj David) - 15. Škůrek Ladislav (Novák Jiří) Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Cabadaj Tomáš, Kitanovič Aleksandar, Surmaj David, Gabčo Josef, Rolenc Jan, Němec Jakub, Malák Marek, Babovák Jan, Babovák Michal, Vokoun Jiří
Trenér: Šuba Pavel
Betis Kadaň:
Janda Michael, Hartman Hynek, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kinský Jan, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Gorol Marian
Trenér: Gorol Marian
5.kolo
Olympik Mělník - Wizards DDM Praha 6 : 4 (2 : 3) Rozhodčí: Gryc Leoš (20), Šmíd Jiří (27) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice Branky: 3. Vokoun Jiří, 11. Vokoun Jiří (Cabadaj Tomáš), 24. Vokoun Jiří, 28. Cabadaj Tomáš (Prejsa Tomáš), 33. Prejsa Tomáš (Cabadaj Tomáš), 34. Vokoun Jiří (Prejsa Tomáš) - 4. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří), 11. Vácha Zdeněk (Tomek Jiří), 18. Vácha Zdeněk (Čerbačeský Ondřej), 39. Vácha Zdeněk (Imlauf Tomáš) ŽK: Surmaj David - 0
ČK: Jenč Michal - 0
Olympik Mělník:
Jenč Michal, Šteiner David, Lelek Lukáš, Vokoun Jiří, Prejsa Tomáš, Kitanovič Aleksandar, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Cabadaj Tomáš, Prieložný Jan, Babovák Michal, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
Wizards DDM Praha:
Bellada Jaroslav, Čechura Jan, Tomek Jiří, Urych Šimon, Imlauf Tomáš, Dolejška Jan, Vácha Zdeněk, Čerbačeský Ondřej
Trenér: Imlauf Tomáš
Betis Kadaň - Jerigo 1994 Plzeň 5 : 6 (2 : 0) Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200 Stadion: MSH kadaň Branky: 11. Kopta Zdeněk (Kaidl Lukáš), 13. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 34. Škůrek Ladislav (Mezera Jaroslav), 36. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 38. Kopta Zdeněk (Novák Jiří) - 21. Pekník Tomáš (Vitouš Ondřej), 23. Bendl Petr (Pekník Tomáš), 28. Rous Jan, 37. Touš Ondřej (Rous Jan), 38. Bendl Petr (Vitouš Ondřej), 39. Kanát Martin ŽK: Novák Jiří, Süssmilch Jakub - 0
Betis Kadaň:
Janda Michael, Novák Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Haba Radek, Kopta Zdeněk, Kinský Jan, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav
Trenér: Gorol Marian
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Touš Ondřej, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
Zlej sen Liberec - Baník Chomutov 4 : 3 (3 : 1) Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Krupa Jan (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 110 Stadion: SH Harcov, Liberec Branky: 6. Bernát Pavel (Vlach Ondřej), 19. Vlach Ondřej (Němec Josef), 20. Němec Josef (Žoček Jakub), 40. Bernát Pavel (Žoček Jakub) - 17. Boček Jan (Nový Petr), 22. Rajnyš Vít (Nový Petr), 25. Nobst Dominik (Nový Petr) ŽK: 0 - Boček Jan
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Lukeš Jan, Bína Pavel, Žoček Jakub, Knejzlík Karel, Vlach Ondřej, Bernát Pavel, Novotný Petr, Rozmajzl Michal, Mečíř Jan, Němec Josef
Trenér: Bína Pavel
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Brič Jan, Nový Petr, Nobst Dominik, Kunart Tomáš, Rajnyš Vít, Boček Jan, Špicar Patrik, Kasal Daniel
Trenér: Brič Jan
HERD Hradiště - COMBIX Ústí n.L. 4 : 3 (3 : 0) Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 140 Stadion: SH Lokomotiva, Cheb Branky: 2. Valdman Pavel (Netrval Jakub), 8. Vlastní, 17. Kohout Milan (Ščislák David), 22. Eisenreich Jindřich (Lukáč Martin) - 24. Sedláček Vít, 24. Sedláček Vít, 36. Sedláček Vít HERD Hradiště:
Podlipský Miroslav, Eisenreich Jindřich, Hudeček Pavel, Kohout Milan, Lávička Luboš, Lukáč Martin, Netrval Jakub, Ščislák David, Valdman Pavel, Dvořák Jan, Nečekal Milan, Vlastní
Trenér: Stejskal Libor
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Lédl Jakub, Čisár Jan, Sedláček Vít, Urbánszký Alexandr
Trenér: Taverna Rodrigo
FK Kladno - Malibu M.Boleslav 8 : 0 (2 : 0) Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,2), Vaněk Václav (8) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Kladno, Třída sportovců Branky: 2. Jaráb Michal (Vokoun Martin), 8. Vokoun Martin (Jaráb Michal), 21. Jaráb Michal (Caizl Pavel), 27. Junek Petr (Fujdiar Josef), 28. Fujdiar Josef (Caizl Pavel), 29. Jaráb Michal (Slavík Tomáš), 33. Koubek Martin (Jaráb Michal), 34. Fujdiar Josef (Jaráb Michal) ŽK: Fujdiar Josef - Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Vladimír
ČK: 0 - Kvapil Jan
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Vokoun Martin, Jaráb Michal, Junek Petr, Farkaš Darek, Nachtigal Lukáš, Koubek Martin, Slavík Tomáš, Dvořák Pavel
Trenér: Jiránek Jakub
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Bílek Jaroslav, Kvapil Jan, Maňas Marek, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Maryška Jakub, Polanka Petr, Vaněk Matěj, Boško David, Soukup Milan, Matouš Petr, Dvořáček Michal
Trenér: Bílek Jaroslav
GMM Jablonec - BOCA Chotěboř 6 : 7 (3 : 2) Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 3. Mečíř Petr (Bursa Pavel), 15. Mečíř Petr, 18. Haunold Jiří, 22. Kraus Pavel (Duda Štěpán), 30. Kraus Pavel (Suchomel Zdeněk), 36. Kraus Pavel (Beníšek Tomáš) - 5. Kratochvíl Jiří, 9. Kratochvíl Jiří (Moravec Miloš), 27. Novotný Jan (Popelka Petr), 28. Kratochvíl Jiří (Staněk Ondřej), 32. Staněk Ondřej, 33. Kratochvíl Jiří (Klimeš Pavel), 40. Novotný Pavel (Staněk Ondřej) ŽK: Beníšek Tomáš - Vymetal Tomáš, Moravec Miloš, Novotný Pavel
ČK: 0 - Popelka Petr
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Bursa Pavel, Mečíř Petr, Duda Štěpán, Krejčík Kamil, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
BOCA Chotěboř:
Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Odvářka Radek, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Čapek Dušan, Moravec Miloš, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel, Novotný Jan
Trenér: Moravec Miloš
4.kolo
Wizards DDM Praha - GMM Jablonec 6 : 5 (2 : 0) Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 80 Stadion: SH Jižní město, Praha Branky: 6. Rathaus Petr (Imlauf Tomáš), 14. Čechura Jan (Imlauf Tomáš), 24. Argent Andrew (Dolejška Jan), 26. Argent Andrew (Imlauf Tomáš), 32. Vácha Zdeněk (Rathaus Petr), 37. Rathaus Petr (Imlauf Tomáš) - 25. Mečíř Petr (Duda Štěpán), 28. Haunold Jiří, 31. Haunold Jiří (Hypius Josef), 34. Duda Štěpán (Mečíř Petr), 36. Mečíř Petr (Masařík Jan) Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Argent Andrew, Tomek Jiří, Vobořil David, Rathaus Petr, Dolejška Jan, Imlauf Tomáš, Čechura Jan, Vácha Zdeněk
Trenér: Rathaus Petr
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Bursa Pavel, Holický Ondřej, Jákl Adam, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Duda Štěpán, Hypius Josef
Trenér: Dubový Lukáš
BOCA Chotěboř - FK Kladno 3 : 5 (2 : 2) Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 70 Stadion: SH Gymnázium Ledeč n,S, Branky: 9. Staněk Ondřej (Popelka Petr), 19. Popelka Petr (Kratochvíl Jiří), 26. Popelka Petr - 7. Kaválek Martin (Nachtigal Lukáš), 13. Caizl Pavel, 32. Farkaš Darek (Kaválek Martin), 35. Kaválek Martin (Farkaš Darek), 40. Junek Petr (Veselý Jiří) BOCA Chotěboř:
Pátek Petr, Chalupa Petr, Čáp Michal, Moravec Miloš, Popelka Petr, Běloušek Martin, Novotný Jan, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří
Trenér: Moravec Miloš
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Veselý Jiří, Junek Petr, Farkaš Darek, Kaválek Martin, Nachtigal Lukáš, Caizl Pavel, Vokoun Martin
Trenér: Jiránek Jakub
Malibu M.Boleslav - HERD HRadiště 4 : 7 (1 : 1) Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 102 Stadion: MSH Mladá Boleslav Branky: 5. Kohnhäuser Vladimír (Soukup Milan), 28. Kohnhäuser Vladimír (Král Pavel), 35. Kvapil Jan (Vaněk Matěj), 37. Maňas Marek (Vaněk Matěj) - 7. Eisenreich Jindřich (Lukáč Martin), 27. Kohout Milan (Lukáč Martin), 32. Eisenreich Jindřich, 33. Eisenreich Jindřich, 34. Hudeček Pavel, 37. Eisenreich Jindřich, 39. Hudeček Pavel ŽK: Maňas Marek, Soukup Milan, Kvapil Jan, Vaněk Matěj - Lukáč Martin
Malibu M.Boleslav:
Kroupa Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Maňas Marek, Soukup Milan, Boško David, Král Pavel, Dvořáček Michal, Kvapil Jan, Maryška Jakub, Matouš Petr, Vaněk Matěj, Tvaroh Pavel
Trenér: Bílek Jaroslav
HERD HRadiště:
Podlipský Miroslav, Netrval Jakub, Hudeček Pavel, Lukáč Martin, Kohout Milan, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich, Stejskal Libor
Trenér: Stejskal Libor
COMBIX Ústí n.L. - Zlej sen Liberec 1 : 5 (1 : 1) Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Košťál Milan (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 90 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 6. Čisár Jan (Procházka Milan) - 8. Bína Pavel (Žoček Jakub), 26. Novotný Petr (Bína Pavel), 37. Novotný Petr, 38. Mečíř Jan (Klíma Lukáš), 40. Bína Pavel (Němec Josef) ŽK: Urbánszký Alexandr - 0
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Maštalíř Jiří, Kubala David, Malec Jan, Lédl Jakub, Čisár Jan, Cibrík Michal, Procházka Milan, Urbánszký Alexandr, Reischel Ondřej
Trenér: Rodrigo Taverna
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Bohata Petr, Mečíř Jan, Němec Josef, Novotný Petr, Klíma Lukáš
Trenér: Bína Pavel
Betis Kadaň - Baník Chomutov 8 : 8 (4 : 4) Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,3), Lafek David (8,5) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 300 Stadion: MSH Kadaň Branky: 1. Novák Jiří (Mezera Jaroslav), 4. Škůrek Ladislav (Kopta Zdeněk), 5. Kaidl Lukáš, 15. Kinský Jan (Mezera Jaroslav), 23. Mezera Jaroslav (Kinský Jan), 32. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 34. Škůrek Ladislav, 40. Kopta Zdeněk (Novák Jiří) - 2. Minařík Petr (Nový Petr), 7. Nový Petr, 18. Minařík Petr (Špicar Patrik), 20. Špicar Patrik, 21. Rajnyš Vít, 29. Rajnyš Vít (Špicar Patrik), 36. Nový Petr (Brič Jan), 40. Nový Petr (Špicar Patrik) ŽK: Kaidl Lukáš - Rajnyš Vít, Micák Štefan, Klíma Daniel
Betis Kadaň:
Janda Michael, Novák Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Haba Radek, Kopta Zdeněk, Kinský Jan, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav
Trenér: Gorol Marian
Baník Chomutov:
Brič Jan, Štol Daniel, Nový Petr, Rajnyš Vít, Minařík Petr, Špicar Patrik, Micák Štefan, Klíma Daniel, Boček Jan, Farář Martin, Svoboda Slavomír, Vrba Jan
Trenér: Brič Jan
Jerigo 1994 Plzeň - Olympik Mělník 2 : 2 (0 : 0) Rozhodčí: Štěřík Filip (8,2), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 175 Stadion: TJ Lokomotiva Plzeň Branky: 24. Rous Jan (Klečka Daniel), 30. Bednář Petr (Vitouš Ondřej) - 22. Surmaj David (Cabadaj Tomáš), 38. Němec Jakub (Cabadaj Tomáš) ŽK: Rous Jan - Gabčo Josef
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Malý Adam, Bednář Petr, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
Olympik Mělník:
Jenč Michal, Šteiner David, Vokoun Jiří, Kitanovič Aleksandar, Gabčo Josef, Němec Jakub, Babovák Jan, Cabadaj Tomáš, Rolenc Jan, Babovák Michal, Surmaj David
Trenér: Šuba Pavel
3.kolo
Jerigo 1994 Plzeň - Wizards DDM Praha 4 : 1 (2 : 0) Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 170 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň Branky: 4. Bendl Petr, 20. Lenk Ondřej (Vitouš Ondřej), 27. Lenk Ondřej (Malý Adam), 37. Lenk Ondřej - 32. Argent Andrew (Rathaus Petr) ŽK: Vohrna Marek - 0
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Urych Šimon, Imlauf Tomáš, Dolejška Jan, Argent Andrew, Vácha Zdeněk, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Kopřiva Jan
Trenér: Imlauf Tomáš
Olympik Mělník - Baník Chomutov 13 : 5 (5 : 4) Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Markovský Tomáš (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH Neratovice Branky: 3. Vokoun Jiří (Kitanovič Aleksandar), 8. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 9. Malák Marek (Rolenc Jan), 14. Rolenc Jan (Vokoun Jiří), 15. Cabadaj Tomáš (Gabčo Josef), 27. Gabčo Josef (Babovák Michal), 28. Gabčo Josef (Babovák Michal), 29. Gabčo Josef (Jenč Michal), 31. Gabčo Josef, 38. Kitanovič Aleksandar (Babovák Michal), 39. Gabčo Josef (Prieložný Jan), 39. Gabčo Josef, 40. Vokoun Jiří (Cabadaj Tomáš) - 5. Špicar Patrik (Farář Martin), 11. Špicar Patrik (Nový Petr), 14. Špicar Patrik (Minařík Petr), 16. Špicar Patrik (Minařík Petr), 36. Minařík Petr (Špicar Patrik) ŽK: Jenč Michal, Šuba Pavel, Kitanovič Aleksandar - Špicar Patrik, Klíma Daniel
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Cabadaj Tomáš, Babovák Michal, Babovák Jan, Vokoun Jiří, Němec Jakub, Rolenc Jan, Šuba Pavel, Gabčo Josef, Prieložný Jan, Kitanovič Aleksandar
Trenér: Šuba Pavel
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Brič Jan, Nový Petr, Farář Martin, Špicar Patrik, Minařík Petr, Klíma Daniel, Kunart Tomáš, Rajnyš Vít, Svoboda Slavomír, Wittman Lukáš
Trenér: nepřítomen BCH
Betis Kadaň - COMBIX Ústí n.L. 10 : 3 (1 : 2) Rozhodčí: Štěřík Filip (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 150 Stadion: MSH kadaň Branky: 8. Kopta Zdeněk (Hrdinka Patrik), 22. Škůrek Ladislav (Novák Jiří), 23. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 28. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 30. Mezera Jaroslav (Kopta Zdeněk), 31. Novák Jiří, 32. Kadlec Marek (Mezera Jaroslav), 33. Hrdinka Patrik (Novák Jiří), 35. Novák Jiří (Kaidl Lukáš), 37. Skirka Lukáš (Kaidl Lukáš) - 9. Soukup David (Paseka Jaroslav), 18. Cibrík Michal (Čisár Jan), 39. Soukup David (Cibrík Michal) ŽK: Kopta Zdeněk - Valta Petr
Betis Kadaň:
Janda Michael, Novák Michal, Kadlec Marek, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav
Trenér: Gorol Marian
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Valta Petr, Malec Jan, Kubala David, Cibrík Michal, Soukup David, Paseka Jaroslav, Čisár Jan, Lédl Jakub
Trenér: nepřítomen UL
Zlej sen Liberec - Malibu M.Boleslav 8 : 2 (3 : 1) Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nešněra Filip (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 200 Stadion: SH Harcov, Liberec Branky: 6. Šisler Jiří (Vůch Egon), 13. Žoček Jakub, 15. Benek Aleš (Žoček Jakub), 21. Šisler Jiří (Mečíř Jan), 29. Šisler Jiří (Mečíř Jan), 32. Vůch Egon, 33. Rašín Ondřej, 40. Vůch Egon - 9. Soukup Milan, 35. Kohnhäuser Vladimír (Maňas Marek) ŽK: Beneš Jakub - Kroupa Jakub
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Lukeš Jan, Šisler Jiří, Rašín Ondřej, Žoček Jakub, Vlach Ondřej, Benek Aleš, Mečíř Jan, Beneš Jakub, Vůch Egon
Trenér: Bína Pavel
Malibu M.Boleslav:
Kroupa Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Soukup Milan, Matouš Petr, Kohnhäuser Vladimír, Kvapil Jan, Král Pavel, Vaněk Matěj, Razák Filip, Maryška Jakub, Čermák Jan, Boško David, Tvaroh Pavel
Trenér: Bílek Jaroslav
HERD HRadiště - BOCA Chotěboř 7 : 2 (2 : 0) Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 120 Stadion: SH Lokomotiva Cheb Branky: 5. Ščislák David (Kohout Milan), 12. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 26. Šneberger David (Podlipský Miroslav), 29. Ščislák David (Jakubec Michal), 37. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 39. Lukáč Martin, 40. Lukáč Martin - 29. Běloušek Martin (Staněk Ondřej), 32. Popelka Petr ŽK: Lukáč Martin, Ščislák David - Hromádka Tomáš
HERD HRadiště:
Podlipský Miroslav, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich, Jakubec Michal, Kohout Milan, Lukáč Martin, Ščislák David, Šneberger David, Valdman Pavel
Trenér: Stejskal Libor
BOCA Chotěboř:
Chalupa Petr, Hromádka Tomáš, Popelka Petr, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Čapek Michal, Běloušek Martin, Staněk Ondřej
Trenér: Moravec Miloš
FK Kladno - GMM Jablonec 2 : 2 (1 : 1) Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 120 Stadion: MSH Kladno Branky: 0. Junek Petr (Koubek Martin), 0. Vlastní - 0. Haunold Jiří (Hypius Josef), 0. Mečíř Petr FK Kladno:
Tetour David, Vokoun Martin, Caizl Pavel, Junek Petr, Slavík Tomáš, Procházka Šimon, Fujdiar Josef, Koubek Martin, Nachtigal Lukáš, Jaráb Michal, Kaválek Martin, Farkaš Darek, Dvořák Pavel, Vlastní
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Duda Štěpán, Hypius Josef, Haunold Jiří, Jákl Adam, Mečíř Petr, Bursa Pavel
2.kolo
Wizards DDM Praha - FK Kladno 0 : 6 (0 : 3) Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Lafek David (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 110 Stadion: SH Děkanka, Praha 4 Branky: - 13. Caizl Pavel (Fujdiar Josef), 17. Kaválek Martin, 18. Vlastní, 35. Kaválek Martin, 37. Caizl Pavel, 40. Slavík Tomáš ČK: Vobořil David - 0
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Tomek Jiří, Vobořil David, Urych Šimon, Argent Andrew, Čechura Jan, Rathaus Petr, Čerbačeský Ondřej
Trenér: Imlauf Tomáš
FK Kladno:
Tetour David, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Farkaš Darek, Caizl Pavel, Nachtigal Lukáš, Jaráb Michal, Slavík Tomáš, Koubek Martin, Procházka Šimon, Dvořák Pavel, Vokoun Martin, Vlastní
Trenér: Jiránek Jakub
GMM Jablonec - HERD HRadiště 10 : 3 (6 : 1) Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 80 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou Branky: 4. Holický Ondřej, 10. Mečíř Petr (Jákl Adam), 11. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 16. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 22. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 28. Krejčík Kamil (Jákl Adam), 31. Krejčík Kamil, 32. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 35. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 40. Kraus Pavel (Krejčík Kamil) - 2. Hudeček Pavel, 30. Ščislák David (Hudeček Pavel), 34. Eisenreich Jindřich ŽK: Jákl Adam - Ščislák David, Kohout Milan
GMM Jablonec:
Masařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Holický Ondřej, Bláha Milan, Jákl Adam, Řeháček Jan, Vykoukal Lukáš
Trenér: Dubový Lukáš
HERD HRadiště:
Podlipský Miroslav, Ščislák David, Hudeček Pavel, Kohout Milan, Lukáč Martin, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich
Trenér: Stejskal Libor
BOCA Chotěboř - Zlej sen Liberec 9 : 5 (5 : 2) Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Jílek Lukáš (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 59 Stadion: SH Gymnázium, Ledeč n. Sázavou Branky: 3. Odvářka Martin (Novotný Pavel), 6. Čapek Dušan (Novotný Pavel), 12. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 13. Novotný Pavel, 16. Novotný Pavel (Čáp Michal), 27. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 28. Klimeš Pavel, 36. Novotný Pavel, 37. Staněk Ondřej (Klimeš Pavel) - 8. Mečíř Jan (Benek Aleš), 13. Bína Pavel (Klíma Lukáš), 29. Klíma Lukáš (Mečíř Jan), 36. Benek Aleš (Žoček Jakub), 40. Poživil Bořek ŽK: Klimeš Pavel - Žoček Jakub
ČK: 0 - Bína Pavel
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Klimeš Pavel, Novotný Pavel, Novotný Jan, Popelka Petr, Odvářka Radek, Odvářka Martin, Čapek Dušan, Staněk Ondřej, Čáp Michal
Trenér: Moravec Miloš
Zlej sen Liberec:
Lukeš Jan, Bína Pavel, Žoček Jakub, Poživil Bořek, Horáček Petr, Klíma Lukáš, Benek Aleš, Mečíř Jan, Toman Filip
Trenér: Bína Pavel
Malibu M.Boleslav - Betis Kadaň 6 : 4 (0 : 2) Rozhodčí: Vrtal Bohumil (7,9), Krupa Jan (7,9) Delegát: Černý Martin Diváků: 110 Stadion: MSH Bělá pod Bezdězem Branky: 25. Vaněk Matěj (Kvapil Jan), 32. Maňas Marek, 33. Vaněk Matěj (Král Pavel), 36. Maňas Marek, 36. Vaněk Matěj, 40. Soukup Milan (Boško David) - 10. Novák Jiří, 19. Novák Jiří, 31. Süssmilch Jakub (Novák Jiří), 39. Kaidl Lukáš ŽK: Kvapil Jan, Kateřiňák Jiří, Matouš Petr, Král Pavel - Süssmilch Jakub
Malibu M.Boleslav:
Kroupa Jakub, Tvaroh Pavel, Hobík Petr, Kvapil Jan, Maňas Marek, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Soukup Milan, Vaněk Matěj, Kateřiňák Jiří, Matouš Petr, Král Pavel, Boško David
Trenér: Bílek Jaroslav
Betis Kadaň:
Janda Michael, Novák Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Štítkovec Jan, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kaidl Lukáš
Trenér: Gorol Marian
COMBIX Ústí n.L. - Olympik Mělník 3 : 13 (2 : 6) Rozhodčí: Novotný Jan (8,3), Nešněra Filip (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 110 Stadion: SH WHC Krásné Březno Branky: 19. Čisár Jan, 20. Valta Petr, 27. Čisár Jan (Cibrík Michal) - 3. Kitanovič Aleksandar, 4. Rolenc Jan, 5. Babovák Jan (Gabčo Josef), 11. Gabčo Josef (Surmaj David), 12. Vokoun Jiří, 17. Vokoun Jiří, 22. Gabčo Josef, 23. Vokoun Jiří (Babovák Michal), 24. Babovák Michal (Vokoun Jiří), 25. Malák Marek (Vokoun Jiří), 27. Babovák Michal (Vokoun Jiří), 33. Gabčo Josef (Surmaj David), 40. Vokoun Jiří ŽK: Urbánszký Alexandr, Holly Marek - Malák Marek
COMBIX Ústí n.L.:
Marek Jakub, Malec Jan, Urbánszký Alexandr, Lédl Jakub, Čisár Jan, Cibrík Michal, Maštalíř Jiří, Valta Petr, Holly Marek, Kalina Jan, Martínek Jan
Trenér: Rodrigo Taverna
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Cabadaj Tomáš, Kitanovič Aleksandar, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Babovák Jan, Surmaj David, Rolenc Jan, Babovák Michal, Vokoun Jiří, Malák Marek
Trenér: Šuba Pavel
Baník Chomutov - Jerigo 1994 Plzeň 3 : 5 (2 : 3) Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 200 Stadion: MSH Chomutov Branky: 16. Klíma Daniel (Špicar Patrik), 17. Rajnyš Vít (Farář Martin), 36. Micák Štefan (Špicar Patrik) - 10. Vohrna Marek (Bendl Petr), 14. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 17. Pekník Tomáš (Šoltys Miloslav), 32. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 40. Bendl Petr (Pekník Tomáš) ŽK: Micák Štefan, Kasal Daniel - Šebek Jan, Vohrna Marek
Baník Chomutov:
Brič Jan, Klíma Daniel, Micák Štefan, Špicar Patrik, Minařík Petr, Rajnyš Vít, Koutník David, Boček Jan, Svoboda Slavomír, Farář Martin, Kasal Daniel
Trenér: Brič Jan
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Vitouš Ondřej, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
1.kolo
Baník Chomutov - Wizards DDM Praha 6 : 6 (3 : 2) Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200 Stadion: MSH Chomutov Branky: 7. Nový Petr, 10. Špicar Patrik (Minařík Petr), 19. Nový Petr (Špicar Patrik), 21. Minařík Petr (Nový Petr), 23. Špicar Patrik, 28. Kasal Daniel (Boček Jan) - 6. Argent Andrew (Imlauf Tomáš), 20. Argent Andrew (Imlauf Tomáš), 30. Tomek Jiří (Čerbačeský Ondřej), 31. Vácha Zdeněk (Urych Šimon), 32. Urych Šimon, 40. Vobořil David (Imlauf Tomáš) ŽK: Farář Martin - 0
Baník Chomutov:
Hůla Michal, Nový Petr, Rajnyš Vít, Špicar Patrik, Minařík Petr, Klíma Daniel, Farář Martin, Boček Jan, Vrba Jan, Kasal Daniel, Koutník David
Trenér: Brič Jan
Wizards DDM Praha:
Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Čerbačeský Ondřej, Vácha Zdeněk, Dolejška Jan, Urych Šimon, Vobořil David, Argent Andrew, Tomek Jiří
Trenér: Imlauf Tomáš
Jerigo 1994 Plzeň - COMBIX Ústí n.L. 6 : 2 (3 : 0) Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,5), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 110 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň Branky: 2. Šebek Jan (Vitouš Ondřej), 6. Šebek Jan (Malý Adam), 7. Bendl Petr (Heller Adam), 27. Beránek Tomáš (Lenk Ondřej), 31. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 34. Šebek Jan - 33. Urbánszký Alexandr (Kubala David), 34. Maštalíř Jiří ŽK: 0 - Cibrík Michal
Jerigo 1994 Plzeň:
Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Malý Adam, Beránek Tomáš, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Bendl Petr, Vitouš Ondřej, Kanát Martin, Heller Adam, Vohrna Marek, Klečka Daniel
Trenér: Pechr Jiří
COMBIX Ústí n.L.:
Lédl Jakub, Horvát Jaroslav, Hladík Roman, Malec Jan, Kubala David, Cibrík Michal, Marek Jakub, Urbánszký Alexandr, Maštalíř Jiří
Trenér: nepřítomen GOLD
Olympik Mělník - Malibu M.Boleslav 4 : 1 (1 : 1) Rozhodčí: Vaněk Václav (7,8), Lafek David (8) Delegát: Hora Jan Diváků: 150 Stadion: SH Neratovice, Jarošova ul. Branky: 9. Vokoun Jiří (Gabčo Josef), 29. Kitanovič Aleksandar (Vokoun Jiří), 31. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 39. Gabčo Josef (Malák Marek) - 19. Razák Filip (Kohnhäuser Vladimír) ŽK: Gabčo Josef, Vokoun Jiří, Malák Marek - Bělík Zdeněk
Olympik Mělník:
Soumar Aleš, Jenč Michal, Kitanovič Aleksandar, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Prieložný Jan, Rolenc Jan, Babovák Jan, Lelek Lukáš, Vokoun Jiří, Malák Marek, Babovák Michal
Trenér: Šuba Pavel
Malibu M.Boleslav:
Tvaroh Pavel, Kroupa Jakub, Volf Jiří, Kvapil Jan, Maňas Marek, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Maryška Jakub, Soukup Milan, Razák Filip, Matouš Petr, Král Pavel, Čermák Jan, Bělík Zdeněk
Trenér: Bílek Jaroslav
Betis Kadaň - BOCA Chotěboř 4 : 2 (3 : 1) Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH Kadaň, U Stadiónu Branky: 2. Mezera Jaroslav, 8. Novák Jiří (Kaidl Lukáš), 9. Mezera Jaroslav (Kadlec Marek), 26. Kopta Zdeněk (Kaidl Lukáš) - 15. Novotný Tomáš (Popelka Petr), 29. Popelka Petr ŽK: Mezera Jaroslav - 0
Betis Kadaň:
Janda Michael, Novák Michal, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Štítkovec Jan, Skirka Lukáš, Hrdinka Patrik, Kadlec Marek
Trenér: Gorol Marian
BOCA Chotěboř:
Benc Tomáš, Čáp Michal, Popelka Petr, Staněk Ondřej, Novotný Tomáš, Hromádka Tomáš, Odvářka Radek, Moravec Miloš, Čapek Dušan
Trenér: Moravec Miloš
Zlej sen Liberec - GMM Jablonec 4 : 13 (2 : 3) Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Trlida Zdeněk (8,2) Delegát: Černý Martin Diváků: 150 Stadion: SH Liberec-Harcov Branky: 6. Němec Josef (Benek Aleš), 13. Němec Josef (Bína Pavel), 25. Benek Aleš (Němec Josef), 33. Žoček Jakub (Bernát Pavel) - 17. Krejčík Kamil (Bláha Milan), 18. Krasnický Jakub, 19. Mečíř Petr, 23. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 26. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 29. Haunold Jiří (Bláha Milan), 29. Mečíř Petr, 30. Mečíř Petr (Krasnický Jakub), 31. Jákl Adam (Mečíř Petr), 33. Bláha Milan, 35. Krasnický Jakub (Krejčík Kamil), 37. Krejčík Kamil, 40. Krejčík Kamil (Krasnický Jakub) ŽK: Žoček Jakub - 0
Zlej sen Liberec:
Vogt Dominik, Žoček Jakub, Bína Pavel, Vodička Ondřej, Soběslav Ondřej, Štajner Jiří, Benek Aleš, Bernát Pavel, Němec Josef, Lukeš Jan, Mečíř Jan
Trenér: Bína Pavel
GMM Jablonec:
Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Krasnický Jakub, Suchomel Zdeněk, Jákl Adam, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Masařík Jan
Trenér: Dubový Lukáš
HERD HRadiště - FK Kladno 4 : 2 (2 : 2) Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Štěřík Filip (8,1) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 110 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň Branky: 4. Lávička Luboš (Kohout Milan), 20. Lávička Luboš, 35. Ščislák David (Valdman Pavel), 37. Kohout Milan - 10. Kaválek Martin (Fujdiar Josef), 15. Kaválek Martin (Fujdiar Josef) ŽK: Podlipský Miroslav, Lukáč Martin, Dvořák Jan, Lávička Luboš - 0
HERD HRadiště:
Podlipský Miroslav, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Štěpánek Tomáš
Trenér: Stejskal Libor
FK Kladno:
Dvořák Pavel, Fujdiar Josef, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Junek Petr, Koubek Martin, Nachtigal Lukáš, Farkaš Darek
Trenér: Jiránek Jakub