O ČMFS
Valná hromada ČMFS
Výkonný výbor ČMFS
Předseda ČMFS
Sekretariát ČMFS
Generální sekretář ČMFS
Oddělení reprezentace ČR
Oddělení mezinárodní
Odd. komunikace, vnějších a vnitřních vztahů
Oddělení profesionálního fotbalu
Oddělení mládeľe, neprofesionál. a reg. fotbalu
Finanční oddělení
Oddělení logistiky a služeb
Oddělení vzdělávání trenérů
Oddělení legislativy a registrace
Komise a pracovní skupiny
Komise rozhodčích a delegátů
Komise rozhodčích žen
Disciplinární komise
Legislativní rada
Arbitrážní komise
Odvolací a revizní komise
Licenční komise
Smírčí komise
Pravidlová komise
Zdravotní komise
Komise MTZ
Komise pro bezp. a výstavbu stadiónu
Komise futsalu
Komise fotbalu žen
Komise pro regionální fotbal
Komise mládeže
Komise Ad hoc pro statut a přestupy hráčů
Komise pro agenty hráčů
Technická komise
Pracovní skupina pro historii a statistiku
Komise pro kamerové systémy
Legislativa ČMFS
Legislativa ČMFS
Aktuální informace
Reprezentace "A"
Ostatní reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace "U-21"
Reprezentace "U-20"
Reprezentace "U-19"
Reprezentace "U-18"
Reprezentace "U-17"
Reprezentace "U-16"
Reprezentace Futsal "A"
Reprezentace Futsal "U-21"
Reprezentace Ženy "A"
Reprezentace Ženy "U-19"
Reprezentace Ženy "U-17"
Amatéři
Gambrinus liga
Pohár ČMFS
Rozlosování
Výsledky
Historie
Domácí soutěže
Soutěže žen
Řídící komise ČMFS
Kraje a okresy
Fotbal pro všechny
Soutěže a turnaje
Partnerské organizace
Minihřiště
Projekty s podporou ČMFS
Materiály a metodiky
Lokality a soustředění
Galavečer neprofesionálního fotbalu
Adresáře
Futsal-FIFA
Fotografie
Kluby v pohárech
Liga mistrů
Pohár UEFA
Intertoto Cup
Koeficienty evropských soutěží
Ostatní
Legislativa
Provozní řád úseku registrace
Soubory ke stažení
Testové otázky pro rozhodčí
UČFT
Nadace fotbalových internacionálů
Klub fotbalových internacionálů
Škola mladých rozhodčích
Unie českých fotbalových rozhodčích
Registrovaní uživatelé
English
version
[Odkazy na články]
[Ikonka pro vás]
Soutěže
A1A - OP mužů
TABULKA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
PK
(Prav)
1.
Černíč
26
19
3
4
78: 24
60
( 21)
2.
Puklice
26
17
4
5
75: 41
55
( 16)
3.
Velký Beranov
26
17
2
7
86: 48
53
( 14)
4.
Cejle
26
13
6
7
67: 52
45
( 6)
5.
Brtnice
26
13
5
8
57: 52
44
( 5)
6.
Jamné
26
11
5
10
49: 42
38
( -1)
7.
Rantířov B
26
12
0
14
56: 71
36
( -3)
8.
Stará Říše B
26
10
2
14
51: 60
32
( -7)
9.
Bítovčice
26
8
7
11
46: 47
31
( -8)
10.
Ant. Důl
26
9
4
13
61: 76
31
( -8)
11.
Nadějov
26
9
3
14
58: 73
30
( -9)
12.
Batelov
26
7
8
11
53: 63
29
(-10)
13.
Ždírec
26
6
4
16
49: 74
22
(-17)
14.
Dobronín B
26
3
3
20
48:111
12
(-27)
TABULKA DOMA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
1.
Velký Beranov
13
11
1
1
54: 19
34
2.
Černíč
13
9
2
2
42: 10
29
3.
Puklice
13
9
2
2
42: 17
29
4.
Cejle
13
9
2
2
48: 25
29
5.
Ant. Důl
13
7
3
3
34: 20
24
6.
Rantířov B
13
8
0
5
36: 25
24
7.
Stará Říše B
13
7
1
5
38: 23
22
8.
Jamné
13
6
1
6
25: 19
19
9.
Brtnice
13
5
4
4
32: 24
19
10.
Batelov
13
5
3
5
30: 30
18
11.
Bítovčice
13
5
2
6
25: 21
17
12.
Nadějov
13
5
2
6
35: 31
17
13.
Dobronín B
13
2
2
9
26: 40
8
14.
Ždírec
13
1
3
9
22: 41
6
TABULKA VENKU
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
1.
Černíč
13
10
1
2
36: 14
31
2.
Puklice
13
8
2
3
33: 24
26
3.
Brtnice
13
8
1
4
25: 28
25
4.
Velký Beranov
13
6
1
6
32: 29
19
5.
Jamné
13
5
4
4
24: 23
19
6.
Cejle
13
4
4
5
19: 27
16
7.
Ždírec
13
5
1
7
27: 33
16
8.
Bítovčice
13
3
5
5
21: 26
14
9.
Nadějov
13
4
1
8
23: 42
13
10.
Rantířov B
13
4
0
9
20: 46
12
11.
Batelov
13
2
5
6
23: 33
11
12.
Stará Říše B
13
3
1
9
13: 37
10
13.
Ant. Důl
13
2
1
10
27: 56
7
14.
Dobronín B
13
1
1
11
22: 71
4
KŘÍŽOVÁ TABULKA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1.
Velký Beranov
---
5:1
4:0
3:2
5:1
3:2
3:0
1:3
4:2
7:1
7:4
6:1
5:1
1:1
2.
Stará Říše B
3:0
---
2:0
3:1
3:1
2:0
3:1
2:2
3:4
1:2
2:4
9:0
2:4
3:4
3.
Bítovčice
2:2
0:2
---
0:0
1:0
2:3
1:2
0:3
3:1
1:3
4:1
6:1
4:1
1:2
4.
Batelov
0:3
5:0
1:1
---
6:0
2:5
2:1
0:5
1:1
0:4
5:1
3:3
5:3
0:3
5.
Cejle
5:1
5:0
3:3
1:0
---
2:3
3:0
3:1
3:4
6:2
6:6
5:3
4:1
2:1
6.
Ždírec
0:5
1:3
2:3
4:4
4:4
---
4:2
2:7
0:1
0:1
0:3
1:3
3:4
1:1
7.
Rantířov B
1:4
5:1
2:4
2:4
2:1
6:2
---
1:2
1:3
3:1
3:1
5:2
4:0
1:0
8.
Černíč
1:2
3:0
5:2
0:0
1:1
2:1
9:1
---
3:1
0:1
5:1
6:0
4:0
3:0
9.
Puklice
2:1
4:0
0:0
6:2
0:1
2:1
5:1
1:5
---
5:0
5:2
7:3
4:0
1:1
10.
Brtnice
2:1
2:0
1:1
4:1
2:4
4:4
2:4
0:2
1:1
---
3:1
8:0
1:3
2:2
11.
Ant. Důl
4:2
2:1
3:1
1:1
1:1
2:3
5:0
0:1
1:3
2:2
---
4:2
3:2
6:1
12.
Dobronín B
3:5
0:0
0:4
5:2
0:2
1:2
3:4
2:3
1:4
1:3
6:3
---
3:3
1:5
13.
Nadějov
3:4
2:3
2:2
3:3
1:2
3:1
5:1
1:0
2:6
2:4
2:0
8:2
---
1:3
14.
Jamné
3:2
3:2
1:0
1:3
1:1
2:0
1:3
1:2
1:2
0:1
8:0
3:2
0:1
---
TISK TABULEK
Další informace
»
Aktuální výsledky
»
Termíny soutěže
»
Los soutěže
»
Obsazení rozhodčími a delegáty
»
Oddíly soutěže
»
Střelci
»
Statistiky
»
Obdržené karty
»
Tabulky celkem, ...
»
Všechny výsledky
© ČMFS ... www.fotbal.cz ... e-mail:
... tel: +420 2 330 29 111 ... fax: +420 2 33 35 31 07 ... ISSN 1214-7400