FOTBAL.CZ - UEFA Women's Cup - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
UEFA Women's Cup
Sparťanky ve Women´s Cupu bez bodu
/img/small40/Women-UEFACup.gif 17.09. - Fotbalistky Sparty ani ve třetím utkání skupiny Women´s Cupu nebodovaly. S německou Postupimí prohrály 0:4. Soupeř postoupil z prvního místa do čtvrtfinále spolu s domácím Saestumem.<
 
Sparťanky ve Women´s Cupu nepostoupí
/img/small40/Women-UEFACup.gif 15.09. - Fotbalistky Sparty prohráli i ve druhém utkání skupiny Women´s Cupu s belgickým Wezemaalem a do dalších bojů nepostoupí. Sparťanky sice už v 6. minutě vedly o dvě branky, ale soupeř nakonec skóre otočil a zvítězil 4:2.
 
Fotbalistky Sparty na úvod prohrály
/img/small40/Women-UEFACup.gif 12.09. - Fotbalistky Sparty prohráli v prvním utkání skupiny Women´s Cupu s nizozemským týmem Saestum 1:3. Šance na postup, který si zajistí první dva týmy, se tak zmenšila.
 
Fotbalistky Sparty získaly výhodnou pozici
/img/small40/Women-UEFACup.gif 10.07. - Fotbalistky pražské Sparty byly při losy Women´s Cupu, ženské obdoby Ligy mistrů, nasazeny přímo do druhého kola. Patřily totiž mezi sedmičku týmů s nejvyšším koeficientem.
 
Fotbalistky Sparty uhrály cennou remízu
/img/small40/Women-UEFACup.gif 19.10. - Se vztyčenou hlavou opustily Women´s Cup fotbalistky Sparty. Na hřišti švédského Djurgaardenu uhrály ve čtvrtfinálové odvetě bezbrankovou remízu a jelikož v prvním utkání v domácím prostředí prohrály 0:2, se soutěží se loučí.
 
Fotbalistky Sparty na favorita nestačily
/img/small40/Women-UEFACup.gif 11.10. - Fotbalistky Sparty prohrály v úvodním čtvrtfinále Women´s s favorizovaným švédským Djurgaardenem 0:2 a šance na postup do semifinále mají velmi malé. Obě branky vstřelila Svenssonová.
 
Sparťanky senzačně postoupily do čtvrtfinále
/img/small40/Women-UEFACup.gif 17.09. - Fotbalistky Sparty dnes ve skupině druhé fáze Women´s Cupu ve švýcarském Luzernu porazily domácí tým 1:0 a zajistily si spolu s německým Frankfurtem senzační postup mezi osm nejlepších týmů Evropy. Jedinou branku zápasu vstřelila Bertholdová.
 
Sparťanky získaly nečekaný bod s Frankfurtem
/img/small40/Women-UEFACup.gif 15.09. - Fotbalistky Sparty dnes ve skupině druhé fáze Women´s Cupu senzačně remizovaly s favorizovaným Frankfurtem 1:1. Bod zařídila v 88. minutě Ringelová. K postupu jim stačí v sobotním utkání se švýcarským týmem LUwin.ch uhrát remízu.
 
Sparta začala ve Women´s Cupu vítězstvím
/img/small40/Women-UEFACup.gif 13.09. - Fotbalistky Sparty dnes vstoupily do druhé fáze Women´s Cupu vítězstvím 3:0 nad ázerbajdžánským mistrem Gömrükcu Baku a udělaly důležitý krok k postupu ze skupiny do čtvrtfinále, kam se probojují dva nejlepší týmy.
 
Los druhé fáze kvalifikace Women´s Cupu
/img/small40/Women-UEFACup.gif 16.08. - Fotbalistky Sparty po postupu z první fáze kvalifikace Women´s Cupu už znají jména všech tří soupeřů ve fázi druhé. Týmy Frankfurtu a Baku byly nasazeny již předem, právo startu si pak v první fázi vybojoval také švýcarský SC Luwin.ch, který bude pořadatelem turnaje ve dnech 13. - 17.září.
 
Fotbalistky Sparty vybojovaly postup
/img/small40/Women-UEFACup.gif 13.08. - Fotbalistky Sparty dnes v závěrečném utkání skupiny UEFA Women´s Cupu porazily běloruský Vitebsk 3:0. Výhra jim zajistila postup ze skupiny.
 
Sparťanky si přiblížily postup
/img/small40/Women-UEFACup.gif 11.08. - Fotbalistky Sparťy Praha dnes ve Slaném ve druhém utkání skupiny UEFA Women´s Cup rozstřílely litevskou Gintru 8:0 a přiblížily se postupu.
 
Ženy Sparty získaly s Clujanou jen bod
/img/small40/Women-UEFACup.gif 09.08. - Fotbalistky Sparty Praha remizovaly v úvodním zápase skupiny UEFA Women´s Cupu s rumunským týmem CFF Clujana 1:1. Po celý zápas byly sparťanky lepším týmem, ale převahu nedokázaly gólově zúročit.
 
Sparta ve Women´s Cupu začne s Clujanou
/img/small40/Women-UEFACup.gif 09.08. - Fotbalistky Sparty Praha čeká v kvalifikační skupině Women´s Cupu běloruský Vitebsk, litevská Gintra a rumunská Clujana, se kterou Sparťanky dnes v 17 hodin začnou v pražské Toyota Areně.
 
Sparta proti triu z východu
/img/small40/Women-UEFACup.gif 07.07. - Fotbalistky Sparty Praha znají své soupeřky ve skupině ženské obdoby Ligy mistrů.
 
nic
  Komise fotbalu žen
 
Sekretář KFŽ: Zdeněk Mužík
tel.: 737 274 888
email: muzik@fotbal.cz

Bankovní spojení: 0478400513/0300
Variabilní symboly:
STK - 50103
DK - 50102
Ostatní - 50101

 


nic

WebToDate