FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

1. kolo 28.09.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0102Panama BrnoSokol Troubsko29.09. 21:00SOBrno Bohunice
O2A0103Saňaři SokolniceHelas Brno B28.09. 20:15Rousínov
O2A0104Gladiators BrnoInexis Vyškov30.09. 19:00NEBrno Střední
O2A0105Repromeda JehniceTomson Brno30.09. 17:45NEKuřim
O2A0106Remos OslavanyTechnika Brno29.09. 20:15SOIvančice


2. kolo 05.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0202Tomson BrnoRemos Oslavany06.10. 21:00SOBrno Bohunice
O2A0203Inexis VyškovRepromeda Jehnice05.10. 18:00Vyškov
O2A0204Helas Brno BGladiators Brno07.10. 15:15NEBrno Maloměřice
O2A0205Sokol TroubskoSaňaři Sokolnice07.10. 19:15NEBrno Bohunice
O2A0206Hombres BrnoPanama Brno07.10. 19:30NEBrno Maloměřice


3. kolo 12.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0302Saňaři SokolniceHombres Brno12.10. 20:15Rousínov
O2A0303Gladiators BrnoSokol Troubsko14.10. 19:00NEBrno Střední
O2A0304Repromeda JehniceHelas Brno B14.10. 17:45NEKuřim
O2A0305Remos OslavanyInexis Vyškov14.10. 17:15NEIvančice
O2A0306Technika BrnoTomson Brno12.10. 20:15Pohořelice


4. kolo 19.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0402Inexis VyškovTechnika Brno19.10. 18:00Vyškov
O2A0403Helas Brno BRemos Oslavany21.10. 18:15NEBrno Vodova stará hala
O2A0404Sokol TroubskoRepromeda Jehnice21.10. 19:15NEBrno Bohunice
O2A0405Hombres BrnoGladiators Brno21.10. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A0406Panama BrnoSaňaři Sokolnice20.10. 21:00SOBrno Bohunice


5. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0502Gladiators BrnoPanama Brno28.10. 19:00NEBrno Střední
O2A0503Repromeda JehniceHombres Brno28.10. 17:45NEKuřim
O2A0504Remos OslavanySokol Troubsko27.10. 20:15SOIvančice
O2A0505Technika BrnoHelas Brno B26.10. 20:15Pohořelice
O2A0506Tomson BrnoInexis Vyškov27.10. 21:00SOBrno Bohunice


6. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0602Helas Brno BTomson Brno04.11. 16:45NEBrno Maloměřice
O2A0603Sokol TroubskoTechnika Brno04.11. 19:15NEBrno Bohunice
O2A0604Hombres BrnoRemos Oslavany04.11. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A0605Panama BrnoRepromeda Jehnice02.11. 20:00Brno Bohunice
O2A0606Saňaři SokolniceGladiators Brno02.11. 20:15Rousínov


7. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0702Repromeda JehniceSaňaři Sokolnice11.11. 17:45NEKuřim
O2A0703Remos OslavanyPanama Brno10.11. 20:15SOIvančice
O2A0704Technika BrnoHombres Brno09.11. 20:15Pohořelice
O2A0705Tomson BrnoSokol Troubsko10.11. 21:00SOBrno Bohunice
O2A0706Inexis VyškovHelas Brno B10.11. 20:00SOVyškov


8. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0802Sokol TroubskoInexis Vyškov18.11. 19:15NEBrno Bohunice
O2A0803Hombres BrnoTomson Brno18.11. 19:30NEBrno Maloměřice
O2A0804Panama BrnoTechnika Brno17.11. 17:30SOBrno Bohunice
O2A0805Saňaři SokolniceRemos Oslavany16.11. 20:15Rousínov
O2A0806Gladiators BrnoRepromeda Jehnice18.11. 19:00NEBrno Střední


9. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0902Remos OslavanyGladiators Brno24.11. 20:15SOIvančice
O2A0903Technika BrnoSaňaři Sokolnice23.11. 20:15Pohořelice
O2A0904Tomson BrnoPanama Brno24.11. 21:00SOBrno Bohunice
O2A0905Inexis VyškovHombres Brno25.11. 17:30NEVyškov
O2A0906Helas Brno BSokol Troubsko25.11. 20:15NEBrno Maloměřice


10. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1002Hombres BrnoHelas Brno B02.12. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A1003Panama BrnoInexis Vyškov30.11. 20:00Brno Bohunice
O2A1004Saňaři SokolniceTomson Brno30.11. 20:15Rousínov
O2A1005Gladiators BrnoTechnika Brno02.12. 19:00NEBrno Střední
O2A1006Repromeda JehniceRemos Oslavany02.12. 10:15NEKuřim


11. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1102Technika BrnoRepromeda Jehnice07.12. 20:15Pohořelice
O2A1103Tomson BrnoGladiators Brno08.12. 21:00SOBrno Bohunice
O2A1104Inexis VyškovSaňaři Sokolnice08.12. 20:00SOVyškov
O2A1105Helas Brno BPanama Brno09.12. 19:15NEBrno Maloměřice
O2A1106Sokol TroubskoHombres Brno09.12. 19:15NEBrno Bohunice


12. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1202Sokol TroubskoPanama Brno16.12. 19:15NEBrno Bohunice
O2A1203Helas Brno BSaňaři Sokolnice16.12. 15:15NEBrno Maloměřice
O2A1204Inexis VyškovGladiators Brno15.12. 20:00SOVyškov
O2A1205Tomson BrnoRepromeda Jehnice15.12. 21:00SOBrno Bohunice
O2A1206Technika BrnoRemos Oslavany14.12. 20:15Pohořelice


13. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1302Remos OslavanyTomson Brno12.01. 20:15SOIvančice
O2A1303Repromeda JehniceInexis Vyškov13.01. 17:45NEKuřim
O2A1304Gladiators BrnoHelas Brno B13.01. 19:00NEBrno Střední
O2A1305Saňaři SokolniceSokol Troubsko11.01. 20:15Rousínov
O2A1306Panama BrnoHombres Brno12.01. 17:30SOBrno Bohunice


14. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1402Hombres BrnoSaňaři Sokolnice20.01. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A1403Sokol TroubskoGladiators Brno20.01. 19:15NEBrno Bohunice
O2A1404Helas Brno BRepromeda Jehnice20.01. 16:45NEBrno Maloměřice
O2A1405Inexis VyškovRemos Oslavany19.01. 20:00SOVyškov
O2A1406Tomson BrnoTechnika Brno19.01. 21:00SOBrno Bohunice


15. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1502Technika BrnoInexis Vyškov25.01. 20:15Pohořelice
O2A1503Remos OslavanyHelas Brno B26.01. 20:15SOIvančice
O2A1504Repromeda JehniceSokol Troubsko27.01. 17:45NEKuřim
O2A1505Gladiators BrnoHombres Brno27.01. 18:15NEBrno Střední
O2A1506Saňaři SokolnicePanama Brno25.01. 20:15Rousínov


16. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1602Panama BrnoGladiators Brno02.02. 17:30SOBrno Bohunice
O2A1603Hombres BrnoRepromeda Jehnice03.02. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A1604Sokol TroubskoRemos Oslavany03.02. 19:15NEBrno Bohunice
O2A1605Helas Brno BTechnika Brno03.02. 16:45NEBrno Maloměřice
O2A1606Inexis VyškovTomson Brno02.02. 20:00SOVyškov


17. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1702Tomson BrnoHelas Brno B09.02. 21:00SOBrno Bohunice
O2A1703Technika BrnoSokol Troubsko08.02. 20:15Pohořelice
O2A1704Remos OslavanyHombres Brno09.02. 20:15SOIvančice
O2A1705Repromeda JehnicePanama Brno08.02. 20:15Kuřim
O2A1706Gladiators BrnoSaňaři Sokolnice10.02. 19:00NEBrno Střední


18. kolo 15.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1802Saňaři SokolniceRepromeda Jehnice15.02. 20:15Rousínov
O2A1803Panama BrnoRemos Oslavany16.02. 17:30SOBrno Bohunice
O2A1804Hombres BrnoTechnika Brno17.02. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A1805Sokol TroubskoTomson Brno17.02. 19:15NEBrno Bohunice
O2A1806Helas Brno BInexis Vyškov17.02. 16:45NEBrno Maloměřice


19. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1902Inexis VyškovSokol Troubsko23.02. 20:00SOVyškov
O2A1903Tomson BrnoHombres Brno23.02. 21:00SOBrno Bohunice
O2A1904Technika BrnoPanama Brno22.02. 20:15Pohořelice
O2A1905Remos OslavanySaňaři Sokolnice23.02. 20:15SOIvančice
O2A1906Repromeda JehniceGladiators Brno24.02. 17:45NEKuřim


20. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A2002Gladiators BrnoRemos Oslavany03.03. 19:00NEBrno Střední
O2A2003Saňaři SokolniceTechnika Brno01.03. 20:15Rousínov
O2A2004Panama BrnoTomson Brno02.03. 17:30SOBrno Bohunice
O2A2005Hombres BrnoInexis Vyškov03.03. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A2006Sokol TroubskoHelas Brno B03.03. 19:15NEBrno Bohunice


21. kolo 08.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A2102Helas Brno BHombres Brno10.03. 18:45NEBrno Maloměřice
O2A2103Inexis VyškovPanama Brno09.03. 20:00SOVyškov
O2A2104Tomson BrnoSaňaři Sokolnice09.03. 21:00SOBrno Bohunice
O2A2105Technika BrnoGladiators Brno08.03. 20:15Pohořelice
O2A2106Remos OslavanyRepromeda Jehnice09.03. 20:15SOIvančice


22. kolo 15.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A2202Repromeda JehniceTechnika Brno17.03. 17:45NEKuřim
O2A2203Gladiators BrnoTomson Brno17.03. 19:00NEBrno Střední
O2A2204Saňaři SokolniceInexis Vyškov15.03. 20:15Rousínov
O2A2205Panama BrnoHelas Brno B16.03. 17:30SOBrno Bohunice
O2A2206Hombres BrnoSokol Troubsko17.03. 19:00NEBrno Maloměřice



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate