FOTBAL.CZ - SK Kladno - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

SK Kladno
Kladno potvrdilo: místo Šilhavého Hřídel
/img/small40/HridelMartin1.gif 27.05. - Novým trenérem SK Kladno bude Martin Hřídel. Současný kouč druholigové Sparty Krč a kladenský odchovanec, povede mužstvo do nové sezóny spolu se Stanislavem Hejkalem. Vystřídá tak Jaroslava Šilhavého, který odešel do Plzně.

Internetový přenos z Teplic
/img/small40/logoCT.gif 16.05. - Česká televize odvysílá v sobotu z posledního kola první fotbalové ligy na internetu přímý přenos ze zápasu Teplice - Kladno.

Do Kladna na fotbal zadarmo
/img/small40/Kladno.gif 07.05. - V posledním domácím zápase Gambrinus ligy jde Kladnu o hodně a cítí, že případnou výhrou nad Olomoucí si ještě může pomoci k záchraně v soutěži. Proto zve své fanoušky do ochozů a nabízí jim vstup zdarma.

Sparta se na povinné body v Kladně hodně nadřela
/img/small40/Sparta.gif 13.04. - Jediné pozitivní pro Spartu jsou tři body. Jinak v Kladně zklamala a z předposledním týmem tabulky měla nečekaně hodně práce. O její výhře rozhodla nakonec diskutabilní situace ze 73. minuty, po které dal Kolář jediný gól zápasu.

Kladno přišlo o výhru na Bohemians doslova v poslední vteřině
/img/small40/BOHEMIANS1905.gif 06.04. - Důležitý souboj o záchranu vypadal dlouho na remízu, až se čtyři minuty před koncem trefil hlavou kladenský Kroupa. Na domácí Bohemians se ale usmálo štěstí, když poslední střela na branku skončila gólem, dal ho Rezek.

Kladno má nečekanou posilu: útočníka Klinku
/img/small40/KlinkaTomas.gif 04.04. - Tomáš Klinka se vrací do české ligy. Jako amatér přichází z druholigového německého Aue. Bude hrát za Kladno, které bylo před odchodem do Německa jeho mateřským klubem.

Kladno zahazovalo šance, tentokrát slabému Liberci darovalo body
/img/small40/Liberec.gif 30.03. - Kladenští fotbalisté nevyužili zaváhání svých největších soupeřů v boji o udržení v první lize. V domácím duelu s Libercem byli sice lepším týmem, ale nakonec prohráli 1:3.

Vyloučení ovlivnilo zápas, shodli se v Kladně
/img/logo/Most.gif 17.03. - Klíčovým momentem záchranářského souboje v Kladně bylo vyloučení domácího stopera Beneše po půlhodině hry. Na tom se shodli domácí i zlínští aktéři.

Kladno v deseti Mostu neodolalo
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 16.03. - V přímém souboji dvou sestupem ohrožených týmů sice dokázalo Kladno konečně na jaře skórovat, ale k výhře mu to nestačilo. Hrálo hodinu bez vyloučeného stopera Beneše a Most svoji velkou převahu zúročil aspoň ve vyrovnávací gól.

Záchranářské body pro Jablonec trefil Straka
/img/logo/Jablonec.gif 02.03. - Přehlídkou zoufalé koncovky obou soupeřů a zahozených šancí byl souboj třináctého se čtrnáctým, který nakonec dopadl lépe pro domácí Jablonec. Kladno počtvrté za sebou v Gambrinus lize prohrálo 0:1. Jablonec naopak udržel jarní neporazitelnost a pomalu ale jistě uniká bojům o udržení.

Na Žižkově rozhodla žižkovská pentle
/img/small40/zizkov.gif 17.02. - První z důležitých záchranářských soubojů rozhodla na Žižkově penalta. Ve druhém poločase ji proměnil Švancara a Viktoria tak zdolala Kladno 1:0. Hosté se zlobí na rozhodčí Kocourka, avšak za výkon ve druhém poločase si body nezasloužili.

Kladenská ostuda v poslední přípravě
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 10.02. - Kladenský SK dostal v posledním utkání před startem ligy pořádný výprask: v Nymburce prohrál s druholigovým Hradcem Králové 0:3.

Slavia zdolala v generálce Kladno
/img/logo/Slavia.gif 07.02. - Hodně se pražská Slavia nadřela v generálce před blížícím se osmifinále Poháru UEFA s Tottenhamem proti Kladnu. Na Strahově sice vyhrála 3:2, ale dvakrát musela dohánět nepříznivé skóre. Střelecky se blýskl Střihavka, který dal dva góly domácích.

Na startu jara: Kladno má klid a nový kádr
/img/hlstr/foto/kladno_radost.jpg 06.02. - Spekulace o finančních těžkostech provázející konec podzimní části sezóny a zimní pauzu by měly v Kladně utichnout. Jarní část sezóny máme finančně zajištěnu, připravujeme odkup balíku akcií a jednáme s několika strategickými partnery. To řekl ředitel SK Kladno Eduard Novák v České televizi.

Teplice prvním semifinalistou Tipsport ligy
/img/hlstr/foto/Teplice-branka.jpg 20.01. - Po bezbrankové remíze s Mostem si fotbalisté Teplic zajistili postup do semifinále zimní Tipsport ligy. Kladno, které v neděli zdolalo Ústí nad Labem, ztrácí na Severočechy z druhého místa bod. Ústí s Mostem si to v dohrávce rozdají už jen o třetí místo.

Tipsport liga: Kladno deklasovalo Most
/img/hlstr/foto/logo_tipsport_liga.jpg 08.01. - V rozdílné pohodě vstoupily do zimní přípravy kluby, které by měly v jarní části sezóny bojovat o záchranu v Gambrinus lize. FK SIAD Most na domácím hřišti podlehl v prvním utkání Tipsport ligy SK Kladno vysoko 0:4.

První kladenské posily: slávista Černý a Američan Hort
/img/hlstr/foto/Gambrinusliga.jpg 03.01. - Šestadvacet jmen si první den přípravy poznamenali do docházky trenéři SK Kladno. Omluveni byli nemocní brankáři Pavlík a Janocsko, v nabité kabině se naopak poprvé převlékal do kladenského slávistický útočník Milan Černý. Do přípravy naskočil ještě další novic, americký obránce Erik Hort z béčka pražské Sparty.

Dohrávka 14. kola: Kladno rozdrtilo Baník
/img/hlstr/foto/Gambrinusliga.jpg 26.11. - Nečekaně hladce 3:0 si v dohrávce 14. kola Gambrinus ligy poradil SK Kladno s Baníkem Ostrava. O svém vítězství ve sněhovém utkání rozhodli domácí ve druhém poločase, kdy před pouhými 1240 diváky dali všechny góly.

Dohrávka 14. kola: Kladno hostí Ostravu
/img/hlstr/foto/Gambrinusliga.jpg 26.11. - Souboj celků z opačných pólů tabulky mezi SK Kladno a Baníkem Ostrava uzavře v pondělí program 14. kola fotbalové ligy. Středočeši potřebují po třech porážkách konečně bodovat, aby před blížící se zimní přestávkou odvrátili hrozící pád až na sestupové pozice, hostům zase jde o udržení kontaktu s čelem ligové tabulky.

Kladno nestačilo v přípravě ani na druholigovou Duklu Praha
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 20.11. - Kladenskému SK se v poslední době nedaří a potvrdil to i během reprezentační přestávky, kdy prohrál oba přípravné zápasy na domácí umělé trávě. Po prohře s Jabloncem 0:1 nestačil tentokrát na druholigovou Duklu Praha, jíž podlehl 1:3.

Příprava: Kladno podlehlo Jablonci
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 17.11. - Na hřišti s umělou trávou se v přípravě střetly ligové týmy Kladna a Jablonce. Zatímco domácí postrádali čtyři reprezentanty a v průběhu druhého poločasu zkoušeli i nové tváře, hosté byli kompletní. A z Kladna nakonec díky Valentově gólu odvezli vítězství 1:0.

Kladno nezvládlo druhý poločas, Zlín se raduje z rekordní výhry
/img/gambrinusliga.gif 11.11. - Ve vzájemných ligových soubojích Zlína s Kladnem padly první góly a hned čtyři. A všechny do kladenské sítě. Zlín se raduje z vítězství 4:0, nejvyššího, jakého v historii Gambrinus ligy dosáhl.

Kladno nemůže nasadit na Spartě ani Jeslínka
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 28.10. - Nejen bez Ondřeje Kúdely, ale nečekaně také bez nejlepšího střelce Jiřího Jeslínka se bude muset obejít SK Kladno v utkání 11. kola na Letné proti Spartě. "Dohodly se na tom kluby," konstatoval tiskový mluvčí SK Kladno Miroslav Bureš. Oba hráči hostují v Kladně právě ze Sparty. Zatímco v Kúdelově případě bylo o jeho absenci v zápase jasno hned po jeho příchodu do Kldna, u Jeslínka nic takového neplatilo. Kluby se na tom dohodly až v pátek odpoledne, dva dny před výkopem zápasu.

Incident fanoušků: Bohemians chystají sankce, Kladno sčítá škody
/img/hlstr/foto/Bohemians-dekovacka.jpg 23.10. - Nepěkný závěr mělo utkání 10. kola SK Kladno - Bohemians 1905. Postarali se o něj někteří fanoušci hostujícího klubu. Na rozhodčí, hráče i pořadatele nejdřív házeli kelímky s pivem a párky, potom i vytrhané sedačky. Rozpoutali bitku s pořadateli a nakonec je musela uklidnit policie. Vedení Bohemians 1905 se hned večer po utkání domácímu klubu omluvilo a slíbilo uhradit vzniklé škody.

Kladno má nového generálního partnera
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 19.10. - Dresy fotbalistů SK Kladno získají novou podobu. Na místě vyhrazeném pro generálního sponzora se objeví logo značkových nealkoholických nápojů BONNY. V nových „BONNY dresech“ vyběhnou kladenští fotbalisté poprvé na prvoligový trávník už tuto neděli v zápase s pražskými Bohemians 1905. Finanční podrobnosti spolupráce SK Kladno a firmy Veseta, s.r.o., výrobce nápoje Bonny, zveřejněny nebyly.

Kladenská reprezentační pohoda ozdobená novým generálním partnerem
/img/logo/kladno_logo_tmave.jpg 18.10. - Reprezentační přestávka zastihla v dobré pohodě a formě také její kladenské aktéry. U dvou výher jedenadvacítky byla hned trojice Kladeňáků Jeslínek, Dočkal a Kúdela, z Německa se s postupem na Euro 2008 vrátil trenér Šilhavý. Pouze bosenský útočník Vršajevič musel spolknout prohru 0:4 ve Francii.

Změna termínu utkání č. A1A0603 I. GL
/img/small40/Gambrinusliga.gif 06.09. - Utkání I. GL – SK Kladno - SK Dynamo České Budějovice bude sehráno následovně...

Jeslínek zařídil Kladnu letos premiérové tři domácí body
/img/small40/Kladno.gif 19.08. - Devatenáctiletý Jiří Jeslínek, syn bývalého výborného obránce Slavie, Sparty a Dukly, zlomil v neděli kladenské prokletí. Zároveň si připsal první dvě ligové trefy. Pojistku na první tři body přidal Tomáš Cigánek. Domácí letos až do neděle na stadiónu Františka Kloze nevyhráli. Naposledy se z vítězství radovali loni 12. listopadu po duelu s Brnem.

Kladenští fotbalisté nebudou vzpomínat v dobrém na teplického Fenina
/img/small40/Kladno.gif 05.08. - Kladenští fotbalisté v ligové premiéře herně své diváky nezklamali, ale na body proti Teplicím nedosáhli. V dresu severočeského klubu se totiž činil Martin Fenin, který v neděli vstřelil dvě branky a díky němu hosté vyhráli 2:0, stejně jako oba loňské vzájemné duely.

SK Kladno opouští prezident Michal Kraus
/img/small40/Kladno.gif 22.06. - Fotbalový klub SK Kladno opouští jeho prezident Michal Kraus. O rezignaci politika, který stál za vzestupem nováčka uplynulého ročníku první ligy i rekonstrukcí tamního stadiónu, ve čtvrtek informoval mluvčí klubu Miroslav Bureš. Důvody svého odchodu bývalý poslanec za ČSSD shrnul do pěti bodů, mezi něž patří například nedostatečná podpora města, nenaplněné sliby klubových akcionářů, či malý zájem sponzorů podílet se na financování klubu.

Program přípravných zápasů SK Kladno - červen - červenec 2007
/img/small40/Kladno.gif 21.06. - SK Kladno sehraje v letním přípravném období jedenáct zápasů. Jejich rozpis neleznete v odkaze "Celý článek"

Šilhavý podepsal smlouvu v Kladně, zůstává i u reprezentace
/img/small40/Kladno.gif 08.06. - Nový trenér kladenských fotbalistů Jaroslav Šilhavý v pátek podepsal roční smlouvu s roční opcí. Na tiskové konferenci současně oznámil, že jako svého asistenta si vybral Václava Kotala, s nímž kdysi působil na lavičce Sparty Praha v době, kdy ji vedl Jaroslav Hřebík. V realizačním týmu Kladna nadále zůstávají asistent Stanislav Hejkal a Filip Toncar, trenér gólmanů.

Kozel se Kladnu neupsal, novým favoritem je Šilhavý
/img/small40/Kladno.gif 03.06. - Téměř dvouměsíční jednání s koučem rezervy pražské Slavie Lubošem Kozlem skončilo bez úspěchu, protože mladý kouč se rozhodl pro jinou nabídku. Podle našich informací se zřejmě novým trenérem Kladna stane reprezentační asistent Jaroslav Šilhavý, který dosud působil "B" týmu Sparty.

Kladno krizi neukončilo, doma podlehlo i Teplicím
/img/small40/Kladno.gif 06.05. - Fotbalisté Kladna neukončili výsledkovou a herní krizi ani v utkání 26. kola první ligy a prohráli doma 0:2 s Teplicemi. Severočeši rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase, když se trefili hned ve 46. minutě Klein a Džeko těsně před koncem. Kladno čeká na výhru už pět zápasů, stejně tak dlouho i na vstřelenou branku, jeho střelci mlčí téměř měsíc a dohromady 488 minut.

Boleslav opět ztratila, nedala gól Kladnu
/img/small40/Boleslav.gif 14.04. - Bezbrankovou remízou skončil dnešní zápas 22. kola první fotbalové ligy mezi Kladnem a Mladou Boleslaví. Blíž k tříbodovému zisku měli domácí, ale Kalina ani jedno ze čtyř sól na brankáře Millera nedokázal proměnit ve vítěznou branku.

Jihočeši v zápase s Kladnem propadli
/img/small40/Budejovice.gif 08.04. - Fotbalisté Dynama České Budějovice nedokázali navázat na úspěch z minulého týdne, kdy si odvezli ze hřiště potápějícího se Slovácka tři body. Svěřenci kouče Františka Cipra předvedli v domácím duelu s Kladnem hodně špatný výkon a po zásluze prohráli 0:2. Pro hosty to byl důležitý zápas v boji o záchranu. A zvládli jej. Celé utkání působili zarputilejším dojmem a díky skvěle dodržené taktice a dobrému týmovému výkonu urvali na jihu Čech všechny tři body.

Baník na Kladně zachránil remízu
/img/small40/Kladno.gif 02.04. - Už šest zápasů čekají na výhru v první lize kladenští fotbalisté. Středočeši sice měli zápas s Ostravou dobře rozehraný, když je v 52. minutě poslal z penalty do vedení Hamouz, ale hosté devět minut před koncem odpověděli také pokutovým kopem, který proměnil Střihavka. Ten se letos trefil už podesáté a polepšil si tak na čele tabulky kanonýrů.

Komuniké ze zasedání DK ČMFS
31.08. - Disciplinární komise ČMFS potrestala na svém zasedání dne 31. 08. 2006 následujícího hráče.

Z Poháru ČMFS vypadly Plzeň, Olomouc a Most
/img/small40/logoCMFS-cup.gif 31.08. - Již ve druhém kole Poháru ČMFS vypadli dva nováčci Gambrinus ligy Most a Plzeň po prohrách 1:2 a také Olomouc v městském derby s HFK na penalty.

Komuniké z jednání DK ČMFS
/img/small40/KarolyiAlexander.gif 18.08. - Disciplinární komise ČMFS potrestala na svém zasedání dne 18. srpna 2005 následující hráče.

Jihlava postoupila do Gambrinus ligy
/img/small40/Jihlava.gif 09.06. - Fotbalisté Vysočiny Jihlava postoupili poprvé v historii klubu do Gambrinus ligy. V posledním kole porazili Kroměříž 3-1 a obsadili druhou příčku v tabulce druhé ligy.