FOTBAL.CZ - 1.FC Slovácko - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.FC Slovácko
Francouzský debutant Moughfire zařídil vítězství Žižkova
/img/small40/Zizkov.gif 05.08. - Fotbalisté Viktorie Žižkov po návratu do první ligy začali senzační výhrou na půdě loni třetí Mladé Boleslavi. Vyrovnaný nedělní zápas rozhodl v 87. minutě střídající francouzský záložník Moughfire, pro kterého to byla premiéra v české lize. Zápas nedokončil kvůli zranění nohy asistent Pokorný.

Brankář Drobisz odletěl na zkoušku řeckého týmu Škoda Xanthi
/img/small40/Slovacko.gif 24.05. - Brankář sestupujícího Slovácka Petr Drobisz odletěl před posledním kolem fotbalové ligy na čtyřdenní zkoušku do řeckého klubu Škoda Xanthi. Na testech v jedenáctém týmu letošní řecké ligy, kde od zimy působí obránce reprezentační jednadvacítky Martin Knakal, bude do soboty.

Slovácko vzalo do druhé ligy Příbram
/img/small40/Slovacko.gif 21.05. - V souboji posledních dvou týmu tabulky zvítězilo Slovácko nad Příbramí 2:0 brankami Brožíka a Görnera a stáhlo ji s sebou do druhé ligy. Poslední kolo už na tom za týden nic nemůže změnit, přestože Zlín a Olomouc dnes také prohrály.

Plzeňský Krbeček poslal Slovácko definitivně do druhé ligy
/img/small40/Slovacko.gif 13.05. - Po sedmi sezonách sestupuje 1.FC Slovácko z první ligy. Definitivně o tom rozhodla jeho prohra 0:2 v Plzni, jejíž vítězství hned v úvodní desetiminutovce zařídil dvěma góly útočník Tomáš Krbeček. Klub z Uherského Hradiště tak dnes ztratil poslední teoretickou šanci na udržení, dvě kola před koncem je jeho ztráta na konkurenty už nedostižná.

Slovácko se po domácím prohře s Kladnem přiblížilo sestupu
/img/small40/Slovacko.gif 10.05. - Fotbalisté posledního týmu tabulky Slovácka nezvládli ve středu jeden z klíčových zápasů o naději v nejvyšší soutěži a po prohře 0:1 s Kladnem se přiblížili sestupu. O výsledku rozhodl už úvod zápasu, v němž Lukáš Killar využil chybu obránců a dal svou první ligovou branku.

Slovácko propadlo v koncovce a jen remizovalo s Mostem 1:1
/img/small40/Slovacko.gif 29.04. - Fotbalisté posledního týmu tabulky první ligy Slovácko remizovali v utkání 25. kola s Mostem 1:1. Obě branky padly v prvním poločase. Slovácko vedlo od šesté minuty po Šimáčkově střele, vyrovnávací gól zaznamenal ve 21. minutě Mendy. Slovácko nenavázalo na výhru z minulého kola s Olomoucí, trápilo se v koncovce a po sobotním výsledku se mu vzdálila naděje na záchranu.

Slovácko se vzchopilo a porazilo Olomouc
/img/small40/Slovacko.gif 23.04. - Fotbalisté Slovácka se po dvaadvaceti zápasech dočkali ligového vítězství, poslední tým tabulky dnes porazil Sigmu Olomouc 1:0. Souboj sestupem ohrožených týmů rozhodla v 83. minutě branka útočníka Ivany z penalty. Olomouc měla dvě vyložené střelecké příležitosti, které ve druhém poločase neproměnil Schulmeister.

Sparta zvítězila nad Slováckem
/IMG/small40/Sparta.gif 13.03. - V dohrávaném zápase 20.kola první Gambrinus ligy dokázala zvítězit Sparta nad Slováckem 1:0. Jedinou trefu utkání zařídil v 69. minutě Matušovič z penalty. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.

Liberec prodloužil vítěznou sérii
/img/small40/Liberec.gif 12.09. - Ani v 5. kole 1.Gambrinus fotbalisté Liberce nezaváhali, získali tři body za výhru 2:1 nad Slováckem a upevnili si suverénní vedení v tabulce.

Malár zachránil v nastavení Slovácku bod
/IMG/small40/Slovacko.gif 01.09. - Program druhého kola 1.Gambrinus ligy dnes zkompletoval odložený zápas Slovácko - Mladá Boleslav. Utkání skončilo smírem 1:1, hosté vedli od 30.minutě po trefě Matějovského, domácím zachránil alespoň bod ve druhé minutě nastavení Malár.

Parádní Petrželovy góly prohře nezabránily
/img/small40/PetrzelaMilan.gif 02.06. - Poprvé se střelecky prosadil v dresu jedenadvacítky, dokonce dvakrát výstavními střelami zpoza šestnáctky, přesto Milan Petržela ze hřiště spokojený neodcházel. Jedenadvacítka prohrála v přípravě s týmem do 20 let.

Jarabinský věnoval medaili fanouškům
/IMG/small40/JarabinskyJozef.gif 01.06. - Fantastickou kulisu finále Poháru ČMFS si pochvalovali všichni aktéři utkání. "Medaili věnuji příznivcům Baníku, kteří nás přijeli povzbudit i těm, kteří nám věřili v průběhu celé sezóny," rozplýval se kouč vítězů Jozef Jarabinský.

Baník Ostrava získal domácí pohár
/IMG/small40/logocmfs-cup.gif 31.05. - Ve finále Poháru ČMFS porazil Baník Ostrava po dramatickém závěru 1.FC Slovácko 2-1, když v posledních minutách padly dvě branky. Ostravští se tak kvalifikovali do prvního kola Poháru UEFA.

Finalisté poháru chtějí zachránit sezónu
/IMG/small40/logocmfs-cup.gif 30.05. - Soubojem o účast v prvním kole Poháru UEFA bude zítřejší finále Poháru ČMFS mezi Baníkem Ostrava a 1. FC Slovácko. Oba týmy chtějí napravit nevydařenou ligovou sezónu

Finále poháru ČMFS uspořádá Olomouc
/img/small40/logoCMFS-cup.gif 17.05. - Finálové utkání Poháru ČMFS soutěžního ročníku 2004/05 se uskuteční v úterý 31.května 2005 od 18,00 hodin na stadionu SK Sigma Olomouc.

Slovácko prvním finalistou Poháru ČMFS
/img/small40/Slovacko.gif 11.05. - Fotbalisté 1.FC Slovácko se stali prvními finalisty Poháru ČMFS. V normální hrací době remizovali v Liberci 2:2 a ve střelbě ze značky pokutových kopů byli úspěšnější v poměru 3:2, rozhodl Pavlík v páté sérii.

Pohárový los poslal Baník do Plzně
/img/small40/logoCMFS-cup.gif 27.04. - Los semifinále Poháru ČMFS, které provedl místopředseda ČMFS Pavel Mokrý, postavil proti sobě Liberec se Slováckem a druholigovou Plzeň proti mistrovskému Baníku.

O postupu Slovácka a Plzně rozhodly penalty
/img/small40/Logocmfs-cup.gif 20.04. - Prvními semifinalisty Poháru Českomoravského fotbalového svazu jsou fotbalisté Slovácka, kteří vyřadili Teplice 9:8 na penalty, když v samotném utkání branka nepadla a hráči Plzně, kteří v souboji druholigových celků vyřadili Most 4:3 rovněž po pokutových kopech.