FOTBAL.CZ - Intertoto Cup (F) - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Intertoto Cup (F)
Teplice prohrály i odvetu a v Evropě končí
/IMG/small40/Teplice.gif 09.07. - Fotbalisté Teplic prohráli v odvetném utkání 2.kola Poháru Intertoto s Grasshoppers Curych 0:2 a po stejné prohře z minulého týdne ve Švýcarsku se do dalšího kola nedostali.
 
Pohár Intertoto doznal zásadních změn
/img/small40/IC-logo.gif 17.10. - Velmi pozměněný model Poháru Intertoto přichystala UEFA od soutěžního ročníku 2006/07. Zásadní novinkou je, že soutěže se zúčastní pouze jeden tým z každé země.
 
Olomouc se do finále nedostala
/img/small40/Olomouc.gif 03.08. - Fotbalisté Sigmy Olomouc v odvetě 4.kola Poháru Intertoto prohráli v Hamburku 0:3 a po prohře 0:1 v domácím utkání do finále souteže nepostoupili.
 
Olomouc v Intertoto na Hamburk nestačila
/img/small40/IC-logo.gif 27.07. - Fotbalisté Sigmy Olomouc prohráli v prvním utkání 4. kola Poháru Intertoto s bundesligovým Hamburkem 0:1 a šance na postup do finále soutěže se jim před odvetou vzdálila.
 
Olomouc vyřadila Dortmund, Liberec vypadl
/img/small40/IC-logo.gif 23.07. - Zatímco v odvetě 3.kola Poháru Intertoto olomoucké Sigmě stačil bezbrankový výsledek s Dortmundem k senzačnímu postupu, Liberec je po remíze 1:1 s Rodou Kerkrade ze hry venku.
 
Olomouci pomohl Kollerův vlastní gól
/img/small40/IC-logo.gif 17.07. - Vlastní branka Jana Kollera pomohla Sigmě Olomouc k uhrání remízy 1:1 na hřišti Dortmundu a k dobré výchozí pozici před odvetou ve 3. kole Poháru Intertoto.
 
Dojde v Poháru Interoto k českému finále?
/img/small40/IC-logo.gif 11.07. - Dnešní los Poháru Interoto v Nyonu připravil možnost, že se oba zbylí čeští zástupci, Liberec a Olomouc, utkají ve finále o jedno ze tří míst v prvním kole Poháru UEFA.
 
Olomouc s Libercem postoupily, Zlín vypadl
/img/small40/IC-logo.gif 10.07. - Fotbalisté Sigmy Olomouc a Slovanu Liberec si vybojovali postup do 3. kola Poháru Intertoto. Hanáci přešli přes polský Štětín a narazí na Borussii Dortmund v čele s českými reprezentanty Rosickým a Kollerem.
 
Liberec a Olomouc doma uspěly, Zlín venku prohrál
/img/small40/IC-logo.gif 04.07. - Tři české týmy zasáhly do bojů 2. kola Poháru Intertoto. Liberec a Olomouc dokázaly ve své letošní pohárové premiéře na domácím hřišti zvítězit, Zlín prohrál v Gentu nadějným výsledkem 0:1.
 
Zlín postoupil, ve druhém kole narazí na Gent
/img/small40/Zlin.gif 26.06. - Bezbranková remíza v domácím utkání s běloruským Neman Grodno stačila fotbalistům Tescomy Zlín k postupu do druhého kola Poháru Intertoto, kde narazí na belgický celek z Gentu.
 
Liberec a Olomouc znají soupeře v Intertotu
/IMG/small40/IC-logo.gif 25.06. - FC Slovan Liberec se ve druhém kole Interoto Cupu utká s izraelským klubem Beitar Jeruzalém, Olomouc se střetne s polským Pogonem Štětín. Rozhodly o tom dnešní odvety prvního kola letní soutěže.
 
Zlín si z Běloruska přivezl náskok do odvety
/img/small40/Zlin.gif 19.06. - Fotbalisté Tescomy Zlín vstoupili vítězně do letního Poháru Intertoto. Brankou Lukaštíka z 50. minuty zápasu na hřišti běloruského týmu Neman Grodno si vytvořili do odvety výbornou pozici.
 
Olomouc může narazit na Borussii Dortmund
/img/small40/IC-logo.gif 08.06. - Pokud se Sigma Olomouc probije ve druhém kolo Intertoto Cupu přes vítěze souboje mezi polským Štětínem a moldavským Tiraspolem, narazí ve třetím kole na německou Borussii Dortmund.
 
Zlín nastoupí proti FC Neman Grodno
/IMG/small40/Zlin.gif 03.06. - Běloruským soupeřem fotbalistů Tescomy Zlín v prvním kole Intertoto Cupu nebude původně předpokládaný Šachťor Soligorsk, ale FC Neman Grodno.
 
Příbram nechce Intertoto, nahradí ji Zlín
/img/small40/Zlin.gif 01.06. - Na základě konečné tabulky Gambrinus ligy si právo startu v Intertoto Cupu vybojovali fotbalisté Marily Příbram, ale vedení klubu dnes přihlášku stáhlo. V letní soutěži nahradí Příbram celek Tescomy Zlín.
 
Los Intertoto Cupu
/IMG/small40/IC-logo.gif 11.04. - Letošního ročníku Intertoto Cupu se zúčastní tři české týmy. Jeden vstoupí do soutěže již v prvním kole, dva ve druhém. Los v Nyonu jim určil soupeře.
 
nic
   Evropské poháry
   České kluby
Aktuální sezóna
 
LM, UEFA, Intertoto
 
   Koeficienty
Koeficient za 5 let
 


nic

WebToDate