Pohár FAČR


reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 1998/1999

Finále:

SK Slavia Praha - FC Liberec   0 - 0 (0-0), po prodl. 1-0

Branka: 97. Horváth 1:0
Rozhodčí: Liba
Diváků: 4963
Slavia: R. Černý – P. Vlček, A. Petrouš, K. Rada, Labant
                 – Lerch, Ulich, Horváth, Skála (77. Dostálek)
                 – Luděk Zelenka (61. Malár), Vágner
Trenér Jaroslav Hřebík 

Semifinále:

127  FC Petra Drnovice - FC Liberec      1 - 4 (1-2)
128  AC Sparta Praha - SK Slavia Praha   0 - 1 (0-1) 

Čtvrtfinále:

123 AC Sparta Praha   - FC Boby Brno       1 - 0 (0-0)
124 SK Slavia Praha   - FC Baník Ostrava   2 - 2 (1-1),pen.3-0
125 FC Petra Drnovice - SK Sigma Olomouc   1 - 0 (0-0)
126 SFC Opava         - FC Slovan Liberec  0 - 1 (0-1)

4.kolo

115 Vítkovice      - Sparta Praha   1 - 1 (0-1), pen. 3-4
116 Admira/Slavoj  - Boby Brno      1 - 3 (1-2)
117 SFC Opava      - Jablonec       2 - 2 (0-2), pen. 4-3
118 Sparta Krč     - Sigma Olomouc  0 - 4 (0-1)
119 Č. Budějovice  - Baník Ostrava  1 - 2 (0-0)
120 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1 - 2 (0-0)
121 Petra Drnovice - FK Teplice     2 - 1 (1-0)
122 Most           - Slavia Praha   0 - 2 (0-1)

3.kolo

 99 Mysločovice    - Sparta Praha   0 - 8 (0-4), 28.10. 15,00
100 Vítkovice      - FC Karviná     3 - 1 (2-1)
101 Admira/Slavoj  - Neratovice     1 - 1 (1-1), pen. 4-2
102 Zlín           - Boby Brno      1 - 2 (1-0)
103 LeRK Prostějov - Opava          0 - 0 (0-0), pen. 4-5
104 Chomutov       - Jablonec       1 - 3 (1-2)
105 Sparta Krč     - Viktoria Plzeň 1 - 1 (0-1), pen. 6-5
106 Kunovice       - Sigma Olomouc  0 - 1 (0-0)
107 Ratíškovice    - Baník Ostrava  2 - 2 (1-1), pen. 5-6
108 Č. Budějovice  - Dukla Příbram  2 - 1 (1-1)
109 Česká Lípa     - Slovan Liberec 0 - 1 (0-0)
110 Mladá Boleslav - Třinec         4 - 0 (3-0)
111 Přerov         - Drnovice       1 - 3 (1-2)
112 Bohdaneč       - FK Teplice     0 - 0 (0-0), pen. 3-4
113 Most           - Blšany         1 - 1 (0-0), pen. 5-4
114 Střížkov       - Slavia Praha   0 - 2 (0-0)

2.kolo

 67 Klatovy       - Sparta Praha     0 - 2 (0-0)
 68 Slavičín      - Mysločovice      0 - 3 (0-2)
 69 Vratimov      - FC Karviná       1 - 5 (0-1)
 70 SK Hranice    - Vítkovice        2 - 4 (2-1) 
 71 Admira/Slavoj - Viktoria Žižkov  3 - 2 (2-2)
 72 ČZU Praha     - Neratovice       1 - 2 (0-1)
 73 Sparta Brno   - Boby Brno        0 - 9 (0-6)
 74 Kyjov         - Zlín             0 - 2 (0-1)
 75 M.Albrechtice - Opava            1 - 3 (0-2)
 76 Znojmo        - LeRK Prostějov   0 - 6 (0-2)
 77 Český Dub     - Jablonec         2 - 5 (1-2)
 78 Kauč. Kralupy - Chomutov         1 - 1, pen. 3-5
 79 Přeštice      - Viktoria Plzeň   1 - 3 (1-0)
 80 Sparta Krč    - Bohemians        2 - 2 (1-1), pen. 4:1
 81 Choceň        - Sigma Olomouc    1 - 3 (1-2)
 82 Kunovice      - Staré Město      1 - 0 (0-0)
 83 Kravaře       - Baník Ostrava    1 - 3 (0-1)
 84 Ratíškovice   - Poštorná         3 - 2 (1-0)
 85 Prachatice    - FC Dukla         0 - 0 (0-0), pen. 3:4
 86 SK Chrudim    - SK Č.Budějovice  0 - 0 (0-0), pen. 2:4
 87 Neštěmice     - Liberec          2 - 5 (1-2)
 88 Rychnov       - Č. Lípa          2 - 2 (1-1), pen. 3:5
 89 Ml. Boleslav  - Hr. Králové      3 - 0 (1-0)
 90 Krnov         - Třinec           0 - 1 (0-0)
 91 Jihlava       - Petra Drnovice   0 - 3 (0-2)
 92 Holice u Ol.  - Přerov           1 - 4 (1-2)
 93 Libočany      - FK Teplice       1 - 8 (1-4)
 94 Říčany        - Bohdaneč         0 - 3 (0-2)
 95 1. FC Plzeň   - FK Blšany        0 - 4 (0-2)
 96 Tachov        - MUS Most         0 - 3 (0-1)
 97 Sl. Pardubice - Slavia Praha     0 - 6 (0-3)
 98 Střížkov      - Olymp. Hr.Kr.    5 - 0 (3-0)

1.kolo

19 Roudnice      - Sparta Krč       1 - 4 (0-1)
20 Klatovy       - Strakonice       2 - 0 (0-0)
21 SK Kladno     - Bohemians        0 - 1 (0-0)
22 FC Vela U.S.  - 1. FC Plzeň      2 - 2 (1-0), pen. 3-5
23 ČZU Praha     - SK Smíchov       2 - 1 (0-0)
24 Přeštice      - Milín            2 - 1 (1-0)
25 Mogul Kolín   - Ml. Boleslav     1 - 3 (1-0)
26 Neštěmice     - Děčín            Děčín odstoupil
27 Motorlet      - Admira/Slavoj    0 - 4 (0-2)
28 Libočany      - Rakovník         3 - 1 (1-0)
29 Litvínov      - Kauč. Kralupy    3 - 5 (1-2)
30 Kadaň         - Chomutov         1 - 3 (1-0)
31 Trutnov       - Č. Lípa          1 - 3 (0-1)
32 Letohrad      - Bohdaneč         1 - 2 (0-2)
33 Holice v Č.   - SK Chrudim       2 - 2 (2-1), pen. 3-4
34 SN Pardubice  - Čelákovice       2 - 1 (2-1)
35 Prachatice    - Třeboň           1 - 1 (0-0), pen. 4-2
36 Tachov        - KV Dvory         2 - 2 (1-0), pen. 5-4
37 Žatec         - Most             0 - 9 (0-5)
38 Český Dub     - Vansdorf         2 - 0 (0-0)
39 Aritma Praha  - Neratovice       0 - 3 (0-1)
40 Rychnov       - AFK Chrudim      1 - 0 (1-0)
41 Humpolec      - SK Č.Budějovice  0 - 8 (0-4)
42 Říčany        - Český Brod       3 - 0 (0-0)
43 Střížkov      - Semice           4 - 0 (1-0)
44 Olymp. Hr.Kr. - Turnov           Turnov odstoupil
45 Svitavy       - Choceň           0 - 4 (0-2)
46 Starta Brno   - Bopo Třebíč      3 - 0 (1-0)
47 Znojmo        - Zeman Brno       4 - 2 (1-1)
48 Břeclav       - Poštorná         2 - 4 (1-2)
49 Dol. Kounice  - Jihlava          0 - 2 (0-0)
50 Šardice       - Ratíškovice      0 - 3 (0-0)
51 Bystrc        - Kyjov            1 - 2 (0-0)
52 Napajedla     - Staré Město      0 - 4 (0-1)
53 Brumov        - Zlín             0 - 4 (0-3)
54 Slavičín      - Uh. Brod         4 - 1 (4-1)
55 Mysločovice   - Uh.Hradiště      1 - 1 (0-1), pen. 3-2
56 Trnava        - Kunovice         0 - 1 (0-0)
57 Chropyně      - Holice u Ol.     0 - 4 (0-1)
58 Uničov        - LeRK Prostějov   2 - 3 (1-1)
59 Dukla Hranice - Přerov           0 - 0      , pen. 1-4
60 M.Albrechtice - NH Ostrava       1 - 1 (1-0), pen. 4-2
61 V. Meziříčí   - SK Hranice       0 - 3 (0-1)
62 Kravaře       - Dol. Benešov     2 - 0 (0-0)
63 Muglinov      - Krnov            1 - 6 (0-4)
64 Nový Jičín    - Vítkovice        0 - 1 (0-0)
65 B.Albrechtice - Třinec           1 - 1 (0-1), pen. 3-5
66 Vratimov      - Frýdek-Místek    4 - 2 (3-2)

předkolo

 1 Klatovy         - Sušice         2 - 0 (2-0)
 2 Humpolec        - FK Tábor       6 - 2 (3-0)
 3 Čech. Kralupy   - Libočany       1 - 1 (0-1), pen 2-4
 4 Ďáblice         - Motorlet       0 - 1 (0-0)
 5 Met. Louny      - Kadaň          1 - 1 (1-0), pen 4-5
 6 Hošek Robousy   - Trutnov        2 - 4 (0-2)
 7 FC Vela U.S.    - Král. Dvůr     3 - 0 (1-0)
 8 Chlumčany       - Tachov         0 - 2 (0-1)
 9 Štětí           - Aritma Praha   1 - 3 (0-0)
10 Starta Brno     - ČAFC Židenice  2 - 1
11 Sokol Prostějov - Chropyně       1 - 1, pen. 2-4
12 Břeclav         - V.Pavlovice    2 - 0
13 Šardice         - Dolní Němčí    3 - 1
14 Napajedla       - Kroměříž       2 - 2, pen. 4-3
15 Slavičín        - Polešovice     2 - 2, pen. 5-3
16 Rýmařov         - M.Albrechtice  X - X
17 Kravaře         - Šumperk        4 - 1
18 Skřečon         - B.Albrechtice  0 - 2


reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate