Pohár FAČR


reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 2001/2002

Finále:

Sparta Praha - Slavia Praha 1-2 (1-2)

Branky: 2. T. Došek 1:0, 12. T. Došek 2:0, 21. J. Novotný 2:1
Vyloučen: 90. Flachbart (Sparta)
Rozhodčí: Vidlák * Diváků: 8820
Baník: R. Černý – L. Došek, Šuškavčevič, A. Petrouš, Skácel
                – Piták, Gedeon (87. Stibůrek), Dostálek,
                  Kuchař
                – Kuka (9. Vachoušek), T. Došek
Trenér Miroslav Beránek

Semifinále:

AC Sparta Praha      - FC MUS Most         2-0 (1-0)
SK Slavia Praha      - FC Baník Ostrava    1-0 (0-0)

Čtvrtfinále:

124 ... AC Sparta Praha  - FC Marila Příbram  2-1 (1-0)
        13. a 85. Jun - 66. Kučera

125 ... FC MUS Most - FK Teplice 2-0 (0-0) 126 ... FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav 0-0, pen .5-4 127 ... SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec 2-1 (1-0)

4.kolo

116  Dolní Benešov       - AC Sparta Praha     1-3 (0-1)
117  FK Mladá Boleslav   - FK Viktoria Žižkov  1-0 (0-0)
118  FK Teplice          - CU Bohemians Praha  1-0 (0-0)
119  FC Marila Příbram   - FC Stavo Brno       2-0 (1-0)
120  SK Sigma Olomouc    - FC Baník Ostrava    0-0, pen 2-3
121  FC MUS Most         - FK Drnovice         2-0 (2-0)
122  FK Zlín             - FC Slovan Liberec   0-0, pen 2-3
123  SK Slavia Praha     - SK Hradec Králové   3-0 (1-0)

3.kolo

100 SK Kladno             - AC Sparta Praha    0-2 (0-0)
101 Český Těšín           - Dolní Benešov      0-1 (0-1)
102 Sparta Krč            - FK Viktoria Žižkov 1-4 (1-2)
103 FK Mladá Boleslav     - FK Jablonec 97     1-0 (0-0)
104 SK Spolana Neratovice - CU Bohemians Praha 0-3 (0-3)
105 FC Vysočina Jihlava   - FK Teplice         1-2 (0-2)
106 Slavičín              - FC Stavo Brno      0-3 (0-0)
107 FC Viktoria Plzeň     - FC Marila Příbram  0-2 (0-0)
108 1.HFK Olomouc         - SK Sigma Olomouc   0-2 (0-1)
109 SK Hranice            - FC Baník Ostrava   0-1 (0-0)
110 Kyjov                 - FK Drnovice        2-2 (2-1),pen.1-3
111 FC MUS Most           - FK Chmel Blšany    2-1 (1-0)
112 Deštné                - FC Slovan Liberec  0-0, pen. 4-5
113 FK Zlín               - 1.FC Synot         7-1 (4-1)
114 Ústí nad Orlicí       - SK Hradec Králové  0-3 (0-2)
115 Prachatice            - SK Slavia Praha    0-2 (0-0)

2.kolo

68 Chabry            - AC Sparta Praha       1-8 (0-4)
69 Břevnov           - SK Kladno             0-0, pen 4-5
70 Dolní Benešov     - SFC Opava             1-1 (0-1), pen. 4-3
71 Dětmarovice       - Český Těšín           3-5 (2-2)
72 SC Xaverov        - FK Viktoria Žižkov    0-3 (0-2)
73 Sparta Krč        - Čelákovice            1-1 (1-1), pen. 6-5
74 Benešov           - FK Jablonec 97        3-4 (0-1)
75 FK Mladá Boleslav - FK AS Pardubice       1-0 (1-0)
76 FK Mogul Kolín    - CU Bohemians Praha    1-2 (1-1)
77 Ústí nad Labem    - SK Spolana Neratovice 0-2 (0-0)
78 Štětí             - FK Teplice            0-2 (0-0)
79 Rousínov          - FC Vysočina Jihlava   0-3 (0-2)
80 Mutěnice          - FC Stavo Artikel Brno 0-3 (0-1)
81 Slavičín          - FK Baník Ratíškovice  2-2 (0-0), pen. 4-2
82 Vejprnice         - FC Marila Příbram     3-6 (3-1)
83 Doubravka         - FC Viktoria Plzeň     1-3 (1-2)
84 Zábřeh            - SK Sigma Olomouc      0-2 (0-1)
85 Rýmařov           - 1.HFK Olomouc         1-1 (1-0), pen. 2-3
86 Vratimov          - FC Baník Ostrava      0-8 (0-4)
87 SK Hranice        - FC Vítkovice          4-3 (2-1)
88 Kroměříž          - FK Drnovice           0-3 (0-0)
89 Kyjov             - Bystřice P.H.         1-0 (1-0)
90 Tachov            - FK Chmel Blšany       1-8 (1-6)
91 FC MUS Most       - FK Chomutov           2-1 (1-1)
92 Varnsdorf         - FC Slovan Liberec     1-4 (1-1)
93 Deštné            - Semily                2-0 (1-0)
94 Kunovice          - 1.FC Synot            1-3 (1-1)
95 Horka na Moravě   - FK Zlín               0-4 (0-1)
96 Ždirec            - SK Hradec Králové     1-5 (1-1)
97 Ústí nad Orlicí   - Chrudim               3-0 (1-0)
98 Tábor             - SK Slavia Praha       0-4 (0-1)
99 Prachatice        - SK České Budějovice   2-2 (0-1), pen. 4-2

1.kolo

20 Chabry            - Admira/Slavoj          2-0 (1-0)
21 Uhelné Sklady     - SK Kladno              0-4 (0-2)
22 Břevnov           - Rakovník               2-1 (2-1)
23 Satalice          - SC Xaverov H.Počernice 0-2 (0-0)
24 Smíchov           - Sparta Krč             2-7 (1-2)
25 Libiš             - Čelákovice             1-4 (0-2)
26 Benešov           - Střížkov               2-1 (1-1)
27 Velim             - FK Mladá Boleslav      1-2 (0-1)
28 Český Brod        - FK AS Pardubice        kont.
29 Sibřina           - FK Mogul Kolín         2-4 (1-2)
30 Kralupy           - SK Spolana Neratovice  0-4 (0-4)
31 Ústí nad Labem    - Roudnice nad Labem     1-0 (1-0)
32 Štětí             - Litoměřice             2-0 (1-0)
33 Braňany           - FK Chomutov            2-4 (1-1)
34 Litvínov          - FC MUS Most            1-6 (1-3)
35 Neštěmice         - Varnsdorf              0-3 (0-2)
36 Český Dub         - Semily                 0-3 (0-2)
37 Deštné            - Trutnov                1-0 (1-0)
38 Ždirec            - Letohrad               2-1 (1-0)
39 Ústí nad Orlicí   - Olymp. Hradec Králové  1-1 (0-0),pen.4-3
40 Choceň            - Chrudim                2-2 (1-1),pen.3-5
41 Tábor             - Třeboň                 1-0 (0-0)
42 Sezimovo Ústí     - SK České Budějovice    0-5 (0-2)
43 Vodňany           - Prachatice             0-3 (0-2)
44 Vejprnice         - Klatovy                3-1 (1-0)
45 Přeštice          - FC Viktoria Plzeň      0-5 (0-2)
46 Doubravka         - Rokycany               3-0 (0-0)
47 Tachov            - Karlovy Vary – Dvory   0-0      ,pen.3-1
48 Slavia Třebíč     - FC Vysočina Jihlava    1-5 (1-3)
49 Velké Losiny      - Zábřeh                 0-3 (0-1)
50 Rousínov          - Dosta Bystrc           2-0 (1-0)
51 Poštorná          - FK Baník Ratíškovice   1-2 (1-1)
52 Kyjov             - SK LeRK Prostějov      1-0 (0-0)
53 Mutěnice          - Dolní Kounice          2-0 (1-0)
54 Slušovice         - Kroměříž               3-3 (3-1),pen.5-6
55 Hulín             - Kunovice               1-7 (0-1)
56 Město Albrechtice - Dolní Benešov          0-3 (0-1)
57 Napajedla         - 1.HFK Olomouc          1-4 (0-3)
58 Znojmo            - FK Zlín                1-7 (1-4)
59 Slavičín          - Brumov                 3-1 (1-1)
60 Rýmařov           - Uničov                 3-1 (1-1)
61 Hlavnice          - SK Hranice             1-6 (1-3)
62 Horka na Moravě   - Nový Jičín             0-0      ,pen.3-2
63 V.Meziříčí        - Bystřice P.H.          1-3 (0-2)
64 VP Frýdek/Místek  - FC Vítkovice           0-3 (0-3)
65 Petrovice         - Vratimov               0-2 (0-1)
66 Dětmarovice       - Fotbal Třinec          3-1 (2-1)
67 Český Těšín       - FC Karviná             2-0 (0-0)

předkolo

 1   Chabry          - Motorlet            4-0 (2-0)
 2   Libiš           - Brandýs nad Labem   2-0 (0-0)
 3   Stř. Skalice    - Český Brod          2-3 (1-0)
 4   Braňany         - Kadaň               2-1 (0-0)
 5   Český Dub       - Hamry/Tanvald       1-1 (0-0), 7:6 pen.
 6   Ústí nad Orlicí - Rychnov nad Kněžnou 2-1 (0-1)
 7   Vodňany         - Strakonice          2-1 (2-0)
 8   Doubravka       - Chlumčany           4-0 (3-0)
 9   Svitavy         - Velké Losiny        1-2 (1-0)
10   Rousínov        - Dosta Bystrc        
11   Mutěnice        - Břeclav             2-1 (1-0)
12   Lhota u Vsetína - Slušovice           2-3 (1-0)
13   T.Mikulovice    - Město Albrechtice   1-3 (1-2)
14   Chropyně        - Napajedla           0-0,       1:4 pen.
15   Lipová          - Rýmařov             3-3 (1-0), 4:5 pen.
16   Hlavnice        - Bílovec             1-1 (0-0), 6:5 pen.
17   Horka na Moravě - DU Hranice          1-0 (0-0)
18   V.Meziříčí      - Orlová              1-1 (1-1), 7:6 pen.
19   Český Těšín     - R.Albrechtice       2-1 (1-0)


reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate