Pohár FAČR


reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 2004/2005

Finále:

FC Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)
Branky: 54. Metelka 1:0, 88. Papadopulos 2:0, 90. Dostálek 2:1
Rozhodčí: Šedivý 
Diváků: 11 251
Baník: Raška - Látal, Besta, Klimpl, Tomašák 
             - Zd. Pospěch, Bystroň, Staněk, Metelka (90.Drozd)
             - Magera, Slončík (85. Papadopulos)
Trenér: Jozef Jarabinský

Semifinále:

FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko   2:2, pen. 2:3
FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava 0:0, pen. 0:3

Čtvrtfinále:

1. FC Slovácko    - FK Teplice      0:0, pen. 9:8
FC Viktoria Plzeň - FK SIAD Most    1:1 (1:1), pen. 4:3
FC Slovan Liberec - FK Jablonec 97  4:1 (2:0)
FC Baník Ostrava  - SK Slavia Praha 5:1 (2:0)

4.kolo

110  Uničov           - Baník Ostrava  0:1 (0:0)
111  Hlučín           - 1.FC Slovácko  1:1 (0:0), pen. 1:4
112  České Budějovice - Jablonec       1:2 (1:2)
113  HFK Olomouc      - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
114  Slavičín         - Slavia Praha   0:6 (0:1)
115  Tescoma Zlín     - FK Teplice     1:2 (1:1)
116  SK Kladno        - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
117  Most             - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)

3.kolo

 94  Dětmarovice        - Baník Ostrava    1:2 (0:1)
 95  Uničov             - FK Drnovice      2:1 (1:1)
 96  Mutěnice           - 1.FC Slovácko    1:6 (1:3)
 97  Hlučín             - SFC Opava        1:0 (0:0)
 98  Sparta Krč         - Jablonec         0:1 (0:1)
 99  Prachatice         - České Budějovice 1:2 (0:2)
100  K. Vary-Dvory      - Viktoria Plzeň   0:3 (0:0)
101  HFK Olomouc        - SK Hranice       0:0 (0:0), pen. 5:3
102  Jihlava            - Slavia           0:2 (0:1)
103  Slavičín           - 1.FC Brno        0:0 (0:0), pen. 8:7
104  Hradec Králové     - Zlín             0:2 (0:2)
105  Náchod-Deštné      - FK Teplice       1:1 (1:0), pen. 3:4
106  Pardubice          - Slovan Liberec   0:3 (0:1)
107  SK Kladno          - Marila Příbram   1:1 (1:0), pen. 3:2
108  Břevnov            - Mladá Boleslav   0:2 (0:0)
109  SIAD Most          - Sparta Praha     1:1 (1:0), pen. 5:4

2.kolo

62 Karviná          - Baník Ostrava       0:4
63 Dětmarovice      - Bystřice p. Hos.    1:1, pen. 4:2
64 Brno Kohoutovice - FK Drnovice         0:4
65 Horka n. Moravou - Uničov              1:3
66 1. Valašský FC   - 1. FC Slovácko      1:6
67 Mutěnice         - Poštorná            1:1, pen. 5:4
68 Dolní Benešov    - SFC Opava           0:6
69 M. Albrechtice   - Hlučín              0:3
70 Český Dub        - FK Jablonec 97      0:2
71 Sparta Krč       - Viktoria Žižkov     0:0, pen. 5:4
72 Třeboň           - Č. Budějovice       1:4
73 Sezimovo Ústí    - Prachatice          0:2
74 Viktoria Plzeň   - Chmel Blšany        1:0
75 Vejprnice        - K. Vary-Dvory       1:2
76 Hranice          - Sigma Olomouc       0:0, pen. 4:3
77 Zábřeh           - HFK Olomouc         0:2
78 Bystrc-Kniničky  - Slavia              0:3
79 Velké Meziříčí   - Jihlava             1:6
80 Hrušovany        - 1. FC Brno          1:4
81 Slavičín         - Kunovice            2:2, pen. 6:5
82 Český Těšín      - Tescoma Zlín        1:4
83 Letohrad         - Hradec Králové      0:2
84 Xaverov          - FK Teplice          1:4
85 Česká Lípa       - Náchod-Deštné       1:4
86 Dvůr Králové     - Slovan Liberec      0:5
87 Ovčáry           - AS Pardubice        0:1
88 Klatovy          - Marila Příbram      1:2
89 FK Kolín         - SK Kladno           1:1, pen. 2:4
90 Dobrovice        - FK Mladá Boleslav   0:2
91 Český Brod       - Břevnov             1:1, pen. 3:4
92 Varnsdorf        - SIAD Most           1:2
93 Neštěmice        - Sparta              1:2

1.kolo

14 FC Zličín                - Sparta Krč         0:2
15 Motorlet                 - SK Kladno          1:2
16 Lokomotiva Praha-Vltavín - FK Kolín           2:2, pen. 4:5
17 Hořovice                 - Viktoria Žižkov    0:6
18 Benešov                  - Sezimovo Ústí      1:1, pen. 3:4
19 Vyšehrad                 - Xaverov            1:3
20 Dobrovice                - Střížkov           1:1, pen. 5:4
21 Čelákovice               - Břevnov            0:0, pen. 4:5
22 Český Brod               - Bohemians Praha    2:1
23 Třeboň                   - Strakonice         1:1, pen. 3:1
24 Tábor                    - Prachatice         1:4
25 Chanovice                - Klatovy            0:7
26 Doubravka                - Karlovy Vary-Dvory 0:4
27 Vejprnice                - Trstěnice          4:0
28 SK Rakovník              - Viktoria Plzeň     0:3
29 Neštěmice                - Chomutov           2:1
30 Roudnice nad Labem       - SIAD Most          0:4
31 Litvínov                 - Varnsdorf          1:2
32 Český Dub                - Semily             1:0
33 Česká Lípa               - Nový Bor           1:0
34 Týniště nad Orlicí       - Náchod-Deštné      3:5
35 Dvůr Králové             - Velim              1:1, pen. 4:2
36 Loko Pardubice           - Ovčáry             2:3
37 Ústí nad Orlicí          - AS Pardubice       1:3
38 Chrudim                  - Hradec Králové     2:4
39 Choceň                   - Letohrad           0:2
40 Velké Meziříčí           - Žďár nad Sázavou   5:1
41 Ždírec nad Doubravou     - Jihlava            0:5
42 Hrušovany nad Jevišovkou - Znojmo             1:0
43 Třebíč                   - Bystrc-Kniničky    0:2
44 Vyškov                   - Brno-Kohoutovice   1:3
45 Velká nad Veličkou       - Kunovice           2:4
46 Slavičín                 - Kroměříž           3:0
47 Rousínov                 - Mutěnice           1:2
48 Břeclav                  - Poštorná           0:0, pen. 1:4
49 Velké Karlovice          - 1. Valašský FC     0:2
50 Bystřice pod Hostýnem    - Vítkovice          2:1
51 Horka nad Moravou        - LeRK Prostějov     2:1
52 Králová                  - HFK Olomouc        0:6
53 Velké Losiny             - Uničov             1:5
54 Zábřeh                   - Lipová             2:0
55 Lipník                   - Hranice            2:3
56 Vidnava                  - Město Albrechtice  1:6
57 Jakubčovice              - Dolní Benešov      1:3
58 Karviná                  - Baník Albrechtice  3:3, pen. 5:4
59 Český Těšín              - Frýdek-Místek      3:0
60 Dětmarovice              - Třinec             1:0
61 Orlová                   - Hlučín             1:3

předkolo

 1 FC Zličín          - Králův Dvůr           2:0
 2 Kácov              - Benešov               2:3
 3 Hrdějovice         - Třeboň                0:3
 4 Sokol Teplá        - Vejprnice             0:7
 5 SIAD Souš          - SK Rakovník           1:1, pen. 8:9
 6 Skuteč             - Choceň                1:2
 7 Trutnov            - Týniště nad Orlicí    2:2, pen. 5:6
 8 TJ Valy            - Loko Pardubice        0:6
 9 SK Skalice         - Český Dub             0:0, pen. 4:5
10 Velká nad Veličkou - Kyjov                 3:1
11 Provodov           - Slavičín              0:2
12 Vidnava            - Mikulovice            1:1, pen. 11:10
13 Stěbořice          - Jakubčovice           0:3


reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate