Pohár FAČR



reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 2005/2006



finále - 19.05.2006 - 17:00

vs.
19. května - od 17 hodin
0:0 (pen. 4:2)
 



semifinále - 16.05.2006, 18:00

vs.
16. května - od 18 hodin, úterý
2 : 0
 
vs.
16. května - od 18 hodin, úterý
2 : 0
 



čtvrtfinále - 19.04.2006 - 16:30 hod.

vs.
12. 4. 2006 – 18:00, středa
2 : 0
 
vs.
18.4.2006 – 18,00, úterý
0:0, penalty 1:4
 
vs.
12.4.2006 – 16:30, středa,
1.FC Slovácko - Městský fotbal.stadion
0 : 2
 
vs.
19.4.2006 – 18:00, středa
1 : 0
 



4.kolo - 26.10.2005 - 15:30 hod.

116  SK Kladno       - Sparta Praha       0:2 (0:0) 
     Branky: 56. Pergl, 90. Pospěch

117  Viktoria Žižkov - Chmel Blšany       2:2 (1:1), 6:5 pk
     Branky: 26. Kalod, 50. Novotný - 33. Dort, 90+2. Šourek.

118  Kunovice        - České Budějovice   1:0 (0:0)
     Branka: 85. Matůš. 

119  Slovácko        - FK Teplice         2:0 (0:0)
     Branky: 57. Róth, 90. Malár. 

120  Hradec Králové  - HFK Olomouc        2:1 (1:0)
     Branky: 6. Šmarda, 52. Rezek - 88. Janeček.

121  Marila Příbram  - Baník Ostrava      1:2 (0:1)
     Branky: 60. Penner - 4. Slončík, 80. Metelka.

122  Ústí nad Labem  - Brno               0:1 (0:0)
     Branka: 90. Holek.

123  Vítkovice       - Slavia Praha       0:1 (0:1)
     Branka: 45. Kratochvíl.



3.kolo - 21.09.2005 - 16:00 hod.

100  Litvínov          - Sparta Praha       1:7
101  Varnsdorf         - SK Kladno          0:1
102  Viktoria Žižkov   - Slovan Liberec     4:3
103  Strakonice        - Chmel Blšany       1:3
104  Kunovice          - Tescoma Zlín       2:1
105  Tatran Prachatice - České Budějovice   1:2
106  Mutěnice          - Slovácko           1:2  
107  Čelákovice        - Teplice            0:5
108  HFK Olomouc       - Kroměříž           0:0, 5:4 pk 
109  Náchod            - Hradec Králové     2:3
110  Jakubčovice       - Baník Ostrava      0:1
111  Kolín             - Marila Příbram     0:2          
112  AS Pardubice      - Ústí nad Labem     0:1
113  Bystrc            - Brno               0:1
114  Vítkovice         - Vysočina Jihlava   2:0
115  Hlučín            - Slavia Praha       0:4



2.kolo - 31.08.2005 - 17:00 hod.

68  Zenit Čáslav       - Sparta Praha        0:6
69  Litvínov           - Chomutov            2:0
70  SK Kladno          - SIAD Most           2:1
71  Varnsdorf          - Xaverov             2:1
72  Pěnčín - Turnov    - Slovan Liberec      0:3
73  Nový Bydžov        - Viktoria Žižkov     0:1
74  Karlovy Vary/Dvory - Chmel Blšany        0:2
75  Holýšov            - Strakonice          0:3
76  Velké Karlovice    - Tescoma Zlín        2:2, pen. 4:5
77  Znojmo             - Kunovice            0:2
78  Tatran Prachatice  - Viktoria Plzeň      2:1
79  Králův Dvůr        - České Budějovice    1:4
80  Břeclav            - Slovácko            0:1
81  Morkovice          - Mutěnice            1:1, pen. 5:6
82  Sokolov            - Teplice             0:5
83  Hořovice           - Čelákovice          2:2, pen. 2:4
84  HFK Olomouc        - Sigma Olomouc       1:1, pen. 4:1
85  Zábřeh             - Kroměříž            0:0, pen. 7:8
86  Náchod             - Mladá Boleslav      2:0
87  Letohrad           - Hradec Králové      1:1, pen. 5:6
88  Třinec             - Baník Ostrava       1:1, pen. 4:5
89  Karviná            - Jakubčovice         0:1
90  Sezimovo Ústí      - Marila Příbram      3:6
91  Kolín              - Břevnov             4:1
92  Ústí nad Labem     - Jablonec 97         2:1
93  Bohemians Praha    - AS Pardubice        1:2
94  Ostrožská Nová Ves - Brno                0:8 
95  Kohoutovice        - Bystrc              0:1
96  Ždírec n Doubravou - Vysočina Jihlava    0:3
97  Dolní Benešov      - Vítkovice           0:1
98  Město Albrechtice  - Hlučín              0:3  
99  Dvůr Králové       - Slavia Praha        0:3



1.kolo - 31.07.2005 - 17:00 hod.

20 Hořovice                -Vejprnice               2:0
21 Velim                   -Viktoria Žižkov         0:4
22 Admira/Slavoj           -Xaverov H.Počernice     0:2
23 Kácov                   -Zenit Čáslav            1:3
24 FK Tábor                -Tatran Prachatice       0:1
25 Doubravka               -Karlovy Vary/Dvory      0:2
26 FK Brandov              -Sokolov                 0:3
27 Skalice u České Lípy    -Varnsdorf               1:2
28 Nový Bydžov             -Svitavy                 2:1
29 Ústí nad Orlicí         -AS Pardubice            0:3
30 Dvůr Králové            -Týniště nad Orlicí      2:2,3:2 pk
31 Předměřice              -Náchod                  2:2,5:6 pk
32 Chrudim                 -Hradec Králové          1:5
33 Hlavice                 -Ústí nad Labem          0:3
34 Holýšov                 -Klatovy                 1:0
35 Jankov                  -Strakonice              0:1
36 Benešov                 -Sezimovo Ústí           0:2
37 Stříbrná Skalice        -Kolín                   1:1,3:4 pk
38 Třeboň                  -Dynamo České Budějovice 0:2
39 Pěnčín - Turnov         -Nový Bor                1:0
40 Tesla Pardubice         -Letohrad                0:1
41 Motorlet                -Litvínov                1:2
42 Králův Dvůr             -Sparta Krč              2:1
43 Vyšehrad                -Chomutov                1:1,2:3 pk
44 Čelákovice              -Bohemians 1905          2:2,4:3 pk
45 Loko Vltavín            -SK Kladno               0:4
46 Dobrovice               -Břevnov                 1:2
47 Ovčáry                  -Bohemians Praha         1:3
48 Velké Meziříčí          -Bystrc                  0:2
49 Ždírec nad Doubravou    -Žďár nad Sázavou        1:0
50 Třebíč                  -Kohoutovice             2:2,0:3 pk
51 Hrušovany nad Jevišovkou-Břeclav                 1:2
52 Ostrožská Nová Ves      -Poštorná (Šardice)      2:1
53 Rousínov                -Znojmo                  2:3
54 Slavičín                -Kunovice                1:3
55 Mutěnice                -FKD                     0:0,5:4 pk
56 Konice                  -Město Albrechtice       3:3,6:7 pk
57 Morkovice               -Lipová                  2:0
58 Zábřeh                  -Uničov                  1:1,4:2 pk
59 Horka                   -HFK Olomouc             0:6
60 Hranice                 -Kroměříž                1:1,2:4 pk
61 Velké Karlovice         -Bystřice pod Hostýnem   4:0
62 Fulnek                  -Jakubčovice             0:3
63 Baník Albrechtice       -Hlučín                  0:4
64 Karviná-postup do 2. kola
65 Frýdek/Místek           -Vítkovice               0:2
66 Český Těšín             -Třinec                  1:1,6:7 pk
67 Orlová                  -Dolní Benešov           1:4



předkolo - 24.07.2005 - 17:00 hod.

1  Bzová                  -Vejprnice                0:5
2  Horní Měcholupy        -Velim                    1:1,3:4 pk
3  Admira/Slavoj          -Český Brod               3:0 kont.
4  Rožmitál               -Kácov                    0:0,2:4 pk
5  Vodňany                -FK Tábor                 1:2
6  ZČE Plzeň              -Hořovice                 2:3
7  Chodov u Karlových Varů-Doubravka                0:6
8  FK Brandov             -Rakovník                 2:1
9  Skalice u České Lípy   -Libiš                    2:0
10 Nový Bydžov            -Choceň                   2:1
11 Holice v Čechách       -Ústí nad Orlicí          1:3
12 Slavoj Polná           -Ždírec nad Doubravou     1:1,4:5 pk
13 Pálava Mikulov         -Hrušovany nad Jevišovkou 1:2
14 Ostrožská Nová Ves     -Kyjov                    2:1
15 Dolany                 -Horka                    0:0,3:4 pk 
16 Slavia Stachovice      -Fulnek                   0:4 
17 Morkovice              -Vyškov                   4:2
18 Konice                 -Velké Losiny             2:0
19 Baník Albrechtice      -Dětmarovice              1:1,3:2 pk



reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate