Pohár FAČR


reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 2003/2004

Finále:

AC Sparta Praha     - FC Baník Ostrava    2:1 (0:0)

Branky: 51. Rezek 1:0, 56. Mario Lička 1:1, 84. Johana 2:1 
Vyloučen: 73. Blažek (Sparta)
Rozhodčí: Vidlák
Diváků: 6985
Sparta: Blažek - Johana, Homola, Hübschman, Petráš
               - Poborský, Kováč, Sivok, Michalík (72.Voříšek)
               - Jun (75. Bičík), Rezek (83. V. Gluščevič)
Trenér František Straka

Semifinále:

FC Baník Ostrava    - FC Vysočina Jihlava 2:1 (0:1)
AC Sparta Praha     - FC Slovan Liberec   1:0 (1:0)

Čtvrtfinále:

FC Slovan Liberec   - FK Chmel Blšany     2:0 (1:0)
FC Baník Ostrava    - 1. FC Brno          1:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava - FK Teplice          1:0 (1:0)
FC Marila Příbram   - AC Sparta Praha     1:3 (1:2)

4.kolo

AC Sparta Praha     - SFC Opava          2:0 (1:0)
1. FK Drnovice      - 1. FC Brno         0:2 (0:0)
SK Strakonice 1908  - FC Slovan Liberec  0:2 (0:0)
FK Agria Choceň     - FK Chmel Blšany    0:2 (0:2)
FC Marila Příbram   - FC Tescoma Zlín    2:0 (2:0)
SK UNEX Uničov      - FK Teplice         1:2 (1:1)
FC Baník Ostrava    - FK Jablonec 97     1:0
FC Vysočina Jihlava - FC Viktoria Plzeň  2:1 (1:1)

3.kolo

 93  Tábor                - Sparta Praha    0-5 (0-3)
 94  Vítkovice            - Opava           0-2 (0-1)
 95  Dolní Benešov        - Baník Ostrava   1-1 (0-0), pen. 7-8
 96  Varnsdorf            - Jablonec        1-1 (0-1), pen. 2-4
 97  Třebíč               - 1.FC Brno       0-4 (0-2)
 98  1.FKD                - FC Synot        2-1 (1-1)
 99  Strakonice           - HFK Olomouc     0-0      , pen. 3-2
100  Hradec Králové       - Slovan Liberec  0-4 (0-3)
101  Choceň               - Viktoria Žižkov 2-2 (2-2), pen. 5-4
102  Xaverov H. Počernice - Chmel Blšany    0-4 (0-0)
103  Uherský Brod         - Tescoma Zlín    0-8 (0-3)
104  Chomutov             - Marila Příbram  0-2 (0-1)
105  Ústí nad Labem       - Teplice         1-1 (0-0), pen. 0-3
106  Uničov               - Sigma Olomouc   2-1 (1-0)
107  Bohemians Praha      - Viktoria Plzeň  0-0      , pen. 6-7
108  Vysočina Jihlava     - Slavia Praha    1-0 (1-0)

2.kolo

61 Střížkov          - Sparta Praha         0-1 (0-0)
62 Tábor             - Benešov              2-1 (1-1)
63 Mokré Lazce       - Opava                0-3 (0-2)
64 Město Albrechtice - Vítkovice            0-5 (0-3)
65 Baník Albrechtice - Baník Ostrava        0-3 (0-1)
66 Český Těšín       - Dolní Benešov        0-4 (0-3)
67 Loko Pardubice    - Jablonec             0-6 (0-4)
68 Ovčáry            - Varnsdorf            0-0      , pen. 3-5
69 Mutěnice          - 1.FC Brno            1-9 (0-3)
70 Třebíč            - Dosta Bystrc         1-0 (0-0)
71 Vyškov            - FC Synot             2-3 (2-1)
72 Dolní Kounice     - 1.FKD                1-3 (1-1)
73 Strakonice        - České Budějovice     0-0      , pen. 5-4
74 Prostějov         - HFK Olomouc          0-3 (0-2)
75 Český Dub         - Slovan Liberec       2-5 (0-3)
76 Mladá Boleslav    - Hradec Králové       0-1 (0-1)
77 Velim             - Viktoria Žižkov      1-3 (0-0)
78 Choceň            - AS Pardubice         0-0      , pen. 4-2
79 Sparta Krč        - Chmel Blšany         0-2 (0-2)
80 Čelákovice        - Xaverov H. Počernice 3-3 (2-1), pen. 2-4
81 Velké Karlovice   - Tescoma Zlín         0-2 (0-1)
82 Uherský Brod      - Kunovice             2-0 (0-0)
83 Kladno            - Marila Příbram       0-0      , pen. 3-4
84 Rakovník          - Chomutov             2-4 (0-1)
85 Most              - Teplice              0-0      , pen. 6-7
86 Ústí nad Labem    - Kolín                4-0 (2-0)
87 Hulín             - Sigma Olomouc        1-9 (0-5)
88 Zábřeh            - Uničov               1-2 (1-1)
89 Prachatice        - Viktoria Plzeň       1-3 (1-0)
90 Třeboň            - Bohemians Praha      0-1 (0-0)
91 Ždírec            - Vysočina Jihlava     0-6 (0-3)
92 Náchod            - Slavia Praha         1-1 (0-0), pen. 7-8

1.kolo

13 Stříbrná Skalice   - Benešov               0-2 (0-1)
14 Ovčáry             - Roudnice nad Labem    1-0 (1-0)
15 Kryry              - Ústí nad Labem        3-7 (2-7)
16 Litvínov           - Varnsdorf             1-2 (0-0)
17 Karlovy Vary/Dvory - Chomutov              2-2 (2-1),pen.4-5
18 Kadaň              - Most                  0-4 (0-1)
19 Trstěnice          - Rakovník              1-3 (1-0)
20 Chanovice          - Prachatice            0-3 (0-1)
21 Kamenný Újezd      - Tábor                 0-3 (0-1)
22 Třeboň             - Sezimovo Ústí         3-1 (2-0)
23 Vejprnice          - Strakonice            1-1 (1-0),pen.2-4
24 Klatovy            - Střížkov              1-3 (0-2)
25 Hořovice           - Bohemians Praha       1-6 (1-1)
26 Doubravka          - Kladno                1-3 (0-1)
27 Týniště nad Orlicí - Hradec Králové        1-6 (0-4)
28 Nový Bydžov        - Náchod                0-2 (0-0)
29 Loko Pardubice     - Semily                1-1 (0-1),pen.4-2
30 Choceň             - Letohrad              3-1 (1-1)
31 Ústí nad Orlicí    - AS Pardubice          1-3 (1-3)
32 Rumburk            - Velim                 1-4 (1-2)
33 Český Dub          - Admira/Slavoj         4-2 (1-1)
34 Vyšehrad           - Kolín                 0-1 (0-1)
35 Dobrovice          - Mladá Boleslav        0-6 (0-3)
36 Libuš              - Sparta Krč            0-2 (0-1)
37 Čelákovice         - Břevnov               2-1 (1-0)
38 Ždírec             - Chrudim               1-0 (1-0)
39 Sibřina            - Xaverov H. Počernice  0-3 (0-2)
40 Lipová             - Vysočina Jihlava      0-2 (0-1)
41 Třebíč             - Znojmo                1-0 (1-0)
42 Břeclav            - Dolní Kounice         2-2 (1-1),pen.4-5
43 Dosta Bystrc       - Poštorná              2-0 (2-0)
44 Mutěnice           - Kyjov                 4-1 (0-1)
45 Vyškov             - Kroměříž              0-0,      pen.5-4
46 Slavičín           - Kunovice              3-4 (0-3)
47 Morkovice          - 1.FKD                 1-4 (0-3)
48 Uherský Brod       - Bystřice pod Hostýnem 3-0 (1-0)
49 Hulín              - Lipník                2-1 (0-1)
50 Velké Karlovice    - SK Hranice            1-0 (1-0)
51 Králová            - Uničov                0-5 (0-1)
52 Bludov             - Zábřeh                1-3 (1-2)
53 Horka              - Prostějov             0-5 (0-1)
54 Vítkovická nemoc.  - Dolní Benešov         nehrálo se
55 Mokré Lazce        - Hlučín                3-0 (1-0)
56 Dětmarovice        - Vítkovice             0-2 (0-1)
57 Město Albrechtice  - Rýmařov               3-0 (3-0)
58 1.Valašský FC      - HFK Olomouc           0-4 (0-1)
59 Baník Albrechtice  - Třinec                2-0 (0-0)
60 Český Těšín        - Frýdek/Místek         2-0 (1-0)

předkolo

 1 Stříbrná Skalice     - Loko Praha        1-1 (1-0), pen. 5-4
 2 Trstěnice            - Union Cheb        3-0 kontumačně
 3 Nový Bydžov          - Předměřice        4-2 (1-2)
 4 Stolany (odhlášeny)  - Loko Pardubice    (postup Pardubic)
 5 Rumburk              - Nový Bor          3-1 (1-1)
 6 Pěnčín               - Český Dub         1-1 (1-1), pen. 3-5
 7 Bystřice nad Pernšt. - Lipová            0-5
 8 Vacenovice           - Břeclav           1-2 (0-2)
 9 Uherský Brod         - Brumov            4-1 (2-1)
10 Bludov               - Velké Losiny      6-2 (1-0)
11 Velké Karlovice      - Valašské Meziříčí 7-1 (3-1)
12 Vítkovická nemocnice - Orlová            3-2 (2-1)


reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate