Pohár FAČR



reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 2000/2001

Finále:

AC Sparta Praha – FK Viktoria Žižkov  1-1 (1-1), prodl. 1-2

Branky: 14. Stracený 1:0, 32. Jarošík 1:1, 98. Pikl 2:1
Rozhodčí: Liba
Diváků: 4050
Viktoria: Pižanowski – Buryán, Mlejnský, Hunal, Mikulík
                     – Stracený, Pikl, Sabou, Šmarda
                     – Chihuri (85. Janoušek), M. Pospíšil
Trenér Zdeněk Ščasný

Semifinále:

122  SK Slavia Praha - FK Viktoria Žižkov   1 - 3 (0-2) 
123  AC Sparta Praha - FK Chmel Blšany      2 - 0 (1-0)

Čtvrtfinále:

118 AC Sparta Praha    - FC Baník Ostrava  3-1 (2-0)
119 FK Viktoria Žižkov - FK Teplice        2-2 (0-1), prodl.3-2
120 FK Chmel Blšany    - SK Č. Budějovice  3-2 (3-1)
121 FK Jablonec 97     - SK Slavia Praha   1-1 (0-0), pen. 1-3

4.kolo

110 FC Chomutov           - AC Sparta Praha    0-3 (0-1)
111 SFC Opava             - FK Teplice         0-0,      pen.2-3
112 FK Viktoria Žižkov    - FC Slovan Liberec  3-1 (2-1)
113 FC Stavo Artikel Brno - FK Jablonec 97     0-2 (0-1)
114 SK Č. Budějovice      - FK Drnovice        2-2 (1-1),pen.4-2
115 FK Chmel Blšany       - CU Bohemians Praha 2-1 (1-0)
116 FC Baník Ostrava      - FC Marila Příbram  3-0 (2-0)
117 SK Slavia Praha       - 1.FC Synot         5-3 (3-2)

3.kolo

 94 FC MUS Most         -AC Sparta Praha       1-3 (0-2)
 95 FC Chomutov         -FK Viktoria Plzeň     3-1 (2-0)
 96 TJ Rakovník         -FK Teplice            1-3 (0-2)
 97 SFC Opava           -Prostějov             1-1 (0-1)pen.4-3
 98 Dosta Bystrc        -FC Slovan Liberec     0-2 (0-2)
 99 Kroměříž            -FK Viktoria Žižkov    1-7 (1-5)
100 Kunovice            -FC Jablonec 97        1-2 (0-1)
101 FC Vysočina Jihlava -FC Stavo Artikel Brno 2-2 (0-2)pen.2-3
102 FK Baník Ratíškovice-FK Drnovice           1-2 (1-1)
103 Fotbal Třinec       -SK České Budějovice   1-2 (0-1)
104 FK AS Pardubice     -CU Bohemians Praha    0-0 (0-0)pen.4-5
105 Sparta Krč          -FK Chmel Blšany       0-0 (0-0)pen.4-5
106 Xaverov H.Počernice -FC Marila Příbram     0-1 (0-1)
107 Nový Jičín          -FC Baník Ostrava      1-2 (0-1)
108 Vratimov            -1.FC Synot            2-3 (0-2)
109 Refotal Albrechtice -SK Slavia Praha       0-4 (0-1)

2.kolo

62 Mogul Kolín        -AC Sparta Praha        0-5 (0-3)
63 Kadaň              -FC MUS Most            0-1 (0-0)
64 Přeštice           -FK Viktoria Plzeň      1-3 (1-1)
65 Uhelné sklady      -FC Chomutov            0-4 (0-2)
66 Varnsdorf          -FK Teplice             2-6 (2-2)
67 TJ Rakovník        -SK Spolana Neratovice  1-0 (0-0)
68 Prostějov          -SK Sigma Olomouc       2-0 (1-0)
69 Velké Losiny       -SFC Opava              0-5 (0-2)
70 Deštné             -FC Slovan Liberec      1-2 (0-1)
71 Dosta Bystrc       -Svitavy                1-1 (0-1),pen.3-2
72 Prachatice         -FK Viktoria Žižkov     2-2 (2-0),pen.2-4
73 Kroměříž           -Rýmařov                2-1
74 Čelákovice         -FC Jablonec 97         1-3 (1-0)
75 Kunovice           -FK Svit Zlín           1-1 (1-1),pen.4-1
76 Sparta Brno        -FC Stavo Artikel Brno  1-8 (1-2)
77 Bopo Třebíč        -FC Vysočina Jihlava    0-1 (0-1)
78 SK Tatran Poštorná -FK Drnovice            1-8 (0-6)
79 Kyjov              -FK Baník Ratíškovice   0-1 (0-1)
80 Sezimovo Ústí      -SK České Budějovice    0-4 (0-3)
81 Město Albrechtice  -Fotbal Třinec          1-1 (1-0),pen.9-10
82 Siad Braňany       -CU Bohemians Praha     0-2 (0-1)
83 Sibřina            -FK AS Pardubice        1-1 (1-0),pen.4-5
84 SK Kladno          -FK Chmel Blšany        0-2 (0-1)
85 Sparta Krč         -SK Hradec Králové      0-0,      pen.3-0
86 Chlumčany          -FC Marila Příbram      0-6 (0-3)
87 Admira/Slavoj      -SC Xaverov H.Počernice 0-1 (0-1)
88 Dolní Benešov      -FC Baník Ostrava       0-1 (0-1)
89 Dukla Hranice      -Nový Jičín             0-3, kont.
90 Slavičín           -1.FC Synot             0-5 (0-2)
91 FK VP Frýdek/Místek-Vratimov               0-3 (0-2)
92 Česká Třebová      -SK Slavia Praha        2-6 (0-3)
93 Lok. Petrovice     -Refotal Albrechtice    1-1 (1-1),pen.3-4

1.kolo

14 SK Smíchov          -Sparta Krč             0-2 (0-1)
15 Motorlet            -Admira/Slavoj          2-2 (1-2),pen.1-3
16 Uhelné sklady       -Dropa Střížkov         4-3 (x-x)
17 FK Brandýs          -SC Xaverov H.Počernice 0-2 (0-1)
18 Kralupy             -SK Spolana Neratovice  0-3 (0-2)
19 Čelákovice          -FK Mladá Boleslav      0-0,      pen.6-5
20 Litoměřice          -SK Kladno              0-7 (0-4)
21 Sibřina             -Semice                 1-1 (0-0),pen.3-1
22 Rako Rakovník       -TJ Rakovník            3-5 (2-1)
23 Velim               -Mogul Kolín            1-2 (0-0)
24 Sezimovo Ústí       -FK Tábor               3-2 (1-0)
25 Tachov              -Prachatice             1-5 (0-3)
26 Chlumčany           -Třeboň                 0-0,      pen.5-4
27 Přeštice            -Klatovy                3-0 (3-0)
28 Roudnice            -FC Chomutov            1-3 (0-1)
29 Štětí               -FC MUS Most            0-5 (0-2)
30 Kadaň               -Karlovy Vary – Dvory   3-0 (3-0)
31 Siad Braňany        -Neštěmice              1-0 (1-0)
32 Trutnov             -Varnsdorf              1-1 (0-1),pen.2-4
33 Loko Pardubice      -FK AS Pardubice        2-4 (1-0)
34 Česká Třebová       -AFK Chrudim            4-1 (3-1)
35 Letohrad            -SK Hradec Králové      0-2 (0-0)
36 Deštné              -Semily                 2-1 (2-1)
37 Slavkov u Brna      -Zeman Brno             1-2 (1-2)
38 Svitavy             -Dolní Kounice          2-2 (1-1),pen.5-4
39 Znojmo              -Kyjov                  1-2 (1-1)
40 Slavia Třebíč       -Bopo Třebíč            1-2 (0-1)
41 ČAFC Židenice       -FC Vysočina Jihlava    0-1 (0-1)
42 Břeclav             -SK Tatran Poštorná     1-1 (0-0),pen.2-3
43 Rajhrad             -Dosta Bystrc           1-2 (0-2)
44 Slušovice           -FK Baník Ratíškovice   1-2 (0-2)
45 Slavičín            -Brumov                 1-1 (1-1),pen.3-2
46 Chropyně            -Prostějov              0-5 (0-3)
47 Holešov             -Kunovice               1-6 (0-4)
48 Bystřice p.Host.    -FK Svit Zlín           0-2 (0-1)
49 Hulín               -Kroměříž               2-3 (0-2)
50 Rýmařov             -Holice                 1-1 (0-1),pen.6-5
51 Bruntál             -SFC Opava              0-8 (0-4)
52 Velké Losiny        -Uničov                 3-1 (0-1)
53 Šumperk             -Město Albrechtice      0-6 (0-3)
54 Dukla Hranice       -SK Hranice             0-0,      pen.6-5
55 Valašské Meziříčí   -FK VP Frýdek/Místek    0-2 (0-0)
56 Kravaře             -Dolní Benešov          0-2 (0-0)
57 Vratimov            -FC Vítkovice           1-1 (0-1),pen.4-1
58 FC Bílovec          -Nový Jičín             0-2 (0-1)
59 FK Slavia Orlová    -Fotbal Třinec          0-1 (0-1)
60 Refotal Albrechtice -FC Karviná             0-0,      pen.4-3
61 Lokomotiva Petrovice-Dětmarovice            3-0 (1-0)

předkolo

 1 Dukla Dejvice   - Uhelné sklady         2-3 (1-1)
 2 FK Brandýs      - Bělá pod Bezdězem     3-0 (1-0)
 3 Rako Rakovník   - Žatec                 3-1 (2-1)
 4 Velim           - Olymp Hradec Králové  1-0 (0-0)
 5 Hrdějovice      - Sezimovo Ústí         1-3 (0-3)
 6 Sušice          - Přeštice              0-1 (0-1)
 7 Siad Braňany    - Litvínov              1-0 (x-x)
 8 Velké Hamry     - Trutnov               0-1 (0-1)
 9 Loko Pardubice  - Choceň                2-1 (1-0)
10 Deštné          - Rychnov nad Kněžnou   1-0 (0-0)
11 Holešov         - Napajedla             0-0, pen 5-4
12 Hodolany        - Rýmařov               0-3, kont.
13 Inter Petrovice - FK Slavia Orlová      1-2 (1-1)


reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate