Pohár FAČR


reklama

Historie Poháru ČMFS - ročník 1999/2000

Finále:

133 Ratíškovice     - Liberec     1 - 2 (0-1)

Branky: 24. Lazzaro 1:0, 61. Lazzaro 2:0. 81. Hrozek 2:1
Rozhodčí: Liba
Diváků: 4270
Slovan: Kinský – Lexa – Johana, Jiránek
                – Neumann, Čapek (90. Pilný), Janů,
                  Michalík (89. Kožuch), Jůn
                – Lazzaro, Štajner
Trenér Ladislav Škorpil

Semifinále:

131  Ratíškovice - Vítkovice   3 - 0 (1-0)
132  Liberec     - Olomouc     2 - 0 (0-0)

Čtvrtfinále:

127  Vítkovice      - Jablonec 97     0 - 0 (0-0), pen. 3-2
128  Sigma Olomouc  - Viktoria Žižkov 1 - 1 (0-0), prodl. 2-1
129  Slovan Liberec - Slavia Praha    2 - 0 (0-0)
130  Viktoria Plzeň - Ratíškovice     1 - 2 (1-2) 

4.kolo

119  Viktoria Plzeň - Sparta Praha    1 - 0 (0-0),
120  Hradec Králové - Viktoria Žižkov 0 - 0,       pen. 3-5,
121  Ratíškovice    - Blšany          1 - 0 (0-0),
122  Čelákovice     - Slavia Praha    0 - 4 (0-1),
123  Sigma Olomouc  - SFC Opava       1 - 0 (1-0),
124  Zlín           - Jablonec 97     0 - 2 (0-1),
125  Slovan Liberec - Boby Brno       3 - 1 (0-1),
126  Dolní Benešov  - Vítkovice       1 - 1 (0-1), pen. 1-3

3.kolo

103 Střížkov      - Sparta Praha    1 - 2 (1-1)
104 Třeboň        - Viktoria Plzeň  1 - 4 (0-2)
105 Semily        - Hradec Králové  1 - 3 (0-1)
106 Rychnov n. K. - Viktoria Žižkov 1 - 2 (1-2)
107 Ratíškovice   - Petra Drnovice  1 - 0 (1-0)
108 SC Počernice  - Blšany          0 - 1 (0-1)
109 Čelákovice    - Dukla Příbram   1 - 1 (1-0), pen. 6-5
110 Zeman Brno    - Slavia Praha    0 - 3 (0-2)
111 Dětmarovice   - Sigma Olomouc   0 - 4 (0-1)
112 Holice        - SFC Opava       1 - 3 (1-1)
113 Zlín          - Baník Ostrava   4 - 2 (1-1)
114 Most          - Jablonec 97     1 - 1 (0-0), pen. 2-3
115 Dolní Kounice - Slovan Liberec  1 - 3 (0-2)
116 Kunovice      - Boby Brno       1 - 4 (0-2)
117 Vítkovice     - Bohemians       2 - 2 (1-1), pen. 2-0
118 Kadaň         - Dolní Benešov   0 - 3 (0-0)

2.kolo

 71 Roudnice         - Sparta Praha      0 - 8 (0-7)
 72 Meteor Louny     - Střížkov          1 - 4 (0-1)
 73 Třeboň           - České Budějovice  3 - 1 (1-0)
 74 ČZU Praha        - Viktoria Plzeň    0 - 3 (0-0)
 75 SN. Pardubice    - SK Hradec Králové 0 - 6 (0-4)
 76 Semily           - Letohrad          1 - 1 (1-0), pen 5-4
 77 Neratovice       - Viktoria Žižkov   0 - 2 (0-0)
 78 Čáslav           - Rychnov n. K.     1 - 4 (0-1)
 79 Chropyně         - Petra Drnovice    0 - 8 (0-6)
 80 Brumov           - Ratíškovice       0 - 1 (0-0)
 81 Chlumčany        - Blšany            1 - 2 (1-0)
 82 Aritma Praha     - SC Počernice      1 - 6 (1-2)
 83 Strakonice       - Dukla Příbram     1 - 3 (0-3)
 84 Čelákovice       - Ml. Boleslav      0 - 0 (0-0), pen. 5-4
 85 Chomutov         - Slavia Praha      0 - 2 (0-2)
 86 Zeman Brno       - Jihlava           1 - 1 (1-0), pen. 7-6
 87 Uničov           - Sigma Olomouc     0 - 2 (0-0)
 88 Loko Petrovice   - Dětmarovice       0 - 2 (0-1)
 89 Frýdek-Místek    - SFC Opava         0 - 0 (0-0), pen. 1-4
 90 Svitavy          - Holice            1 - 1 (1-1), pen. 1-3
 91 D. Hranice       - Baník Ostrava     3 - 3 (3-2), pen. 1-4
 92 Synot            - Zlín              1 - 3 (1-0)
 93 Český Dub        - Jablonec 97       1 - 3 (1-1)
 94 Bělá p. Bezdězem - Most              1 - 9 (0-1)
 95 Varnsdorf        - Slovan Liberec    0 - 2 (0-1)
 96 Dolní Kounice    - Kyjov             2 - 1 (1-0)
 97 Břeclav          - Boby Brno         1 - 7 (1-5)
 98 Polešovice       - Kunovice          0 - 3 (0-1)
 99 Smíchov          - Bohemians         1 - 4 (1-2)
100 SK Hranice       - Vítkovice         3 - 3 (1-3), pen. 2-4
101 Kadaň            - FK Teplice        1 - 0 (0-0)
102 Dolní Benešov    - Vratimov          2 - 1 (1-1)

1.kolo

23  Sezimovo Ústí     - Třeboň          1 - 9 (0-2)
24  Vela US           - Neratovice      1 - 1 (0-1), pen. 2-4
25  Chlumčany         - 1.FC Plzeň      3 - 2 (2-1)
26  Roudnice          - Rakovník        3 - 2 (1-0)
27  Český Dub         - Trutnov         1 - 0 (1-0)
28  Litoměřice        - Varnsdorf       2 - 3 (0-1)
29  SN. Pardubice     - AFK Chrudim     6 - 1 (1-1)
30  Aritma Praha      - Admira/Slavoj   1 - 0 (0-0)
31  Motorlet          - Smíchov         0 - 3 (0-2)
32  Střížkov          - Milín           3 - 0 (0-0)
33  Strakonice        - Prachatice      2 - 1 (1-1)
34  Litvínov          - Chomutov        0 - 8 (0-4)
35  Klatovy           - Viktoria Plzeň  0 - 5 (0-2)
36  Neštěmice         - Most            0 - 1 (0-1)
37  Meteor Louny      - SK Kladno       4 - 1 (3-1)
38  Semily            - Bohdaneč        1 - 0 (0-0)
39  Choceň            - Rychnov n. K.   1 - 1 (0-1), pen. 2-4
40  Čáslav            - Semice          2 - 0 (1-0)
41  Sibřina           - Čelákovice      3 - 3 (3-1), pen. 3-5
42  Kralupy           - Ml. Boleslav    0 - 3 (0-1)
43  ČZU Praha         - Sparta Krč      2 - 0 (1-0)
44  Mogul Kolín       - SC Počernice    0 - 1 (0-0)
45  Bělá p. Bezdězem  - Česká Lípa      3 - 1 (2-1)
46  Olympia H.Králové - Letohrad        2 - 4 (1-1)
47  Kadaň             - K. Vary-Dvory   4 - 2 (0-1)
48  Slavičín          - Brumov          0 - 4 (0-1)
49  Břeclav           - Poštorná        1 - 0 (0-0)
50  Dolní Němčí       - Ratíškovice     0 - 1 (0-0)
51  Val. Meziříčí     - D. Hranice      0 - 0 (0-0), pen. 3-4
52  Dětmarovice       - Třinec          1 - 1 (1-0), pen. 3-2
53  SK Hranice        - Přerov          3 - 0 (x-x)
54  Nový Jičín        - Frýdek-Místek   0 - 1 (0-1)
55  Kroměříž          - Polešovice      0 - 4 (0-2)
56  Chropyně          - Napajedla       3 - 1 (3-1)
57  Mysločovice       - Kunovice        1 - 2 (0-0)
58  BOPO Třebíč       - Jihlava         0 - 5 (0-1)
59  Uh. Hradiště      - Synot           1 - 3 (1-1)
60  Loko Petrovice    - Karviná         2 - 1 (0-0)
61  Svitavy           - LeRK Prostějov  4 - 3 (1-2)
62  M. Albrechtice    - Dolní Benešov   0 - 4 (0-0)
63  Rýmařov           - Uničov          0 - 1 (0-1)
64  Znojmo            - Dolní Kounice   1 - 5 (1-3)
65  Žulová            - Holice          1 - 6 (1-5)
66  Bruntál           - Vítkovice       0 - 4 (0-0)
67  Slušovice         - Zlín            0 - 2 (0-0)
68  Vratimov          - NH Ostrava      1 - 0 (1-0)
69  Bystrc            - Zeman Brno      0 - 1 (0-1)
70  Slavkov u Brna    - Kyjov           1 - 2 (1-0)

předkolo

 1 Sezimovo Ústí    - Čížová              1 - 1 (1-0), pen. 5-4
 2 Rokycany         - Chlumčany           3 - 4 (2-1)
 3 Velké Hamry      - Český Dub           1 - 3 (1-0)
 4 Heřmanův Městec  - SN. Pardubice       0 - 3 (0-2)
 5 Černolice        - Motorlet            0 - 1 (0-0)
 6 Kaplice          - Strakonice          1 - 1 (0-1), pen. 4-5
 7 Klatovy          - Přeštice            5 - 1 (2-0)
 8 Meteor Louny     - Žatec               1 - 0 (0-0)
 9 Česká Třebová    - Choceň              1 - 2 (1-2)
10 Sibřina          - Český Brod          3 - 2 (0-2)
11 Tábor            - ČZU Praha           0 - 5 (0-1)
12 Bělá p. Bezdězem - Štětí               2 - 1 (1-1)
13 Holice v Čechách - Olympia H. Králové  1 - 3 (1-0)
14 Tachov           - Kadaň               1 - 2 (1-1)
15 Loko Petrovice   - Kravaře             2 - 1 (0-0)
16 Žulová           - Šumperk             2 - 1 (1-0)
17 Hradčovice       - Dolní Němčí         1 - 3 (0-2)
18 Sparta Brno      - Bystrc              0 - 2 (0-0)
19 Dětmarovice      - R. Albrechtice      3 - 1 (3-0)
20 Bystřice p.H.    - Val. Meziříčí       2 - 2 (1-1), pen. 3-4
21 ČAFC Židenice    - Slavkov u Brna      1 - 2 (0-2)
22 Bruntál          - Krnov               5 - 1 (2-1)


reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate