FOTBAL.CZ - Adresář klubů - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář klubů

Okres Benešov

2010031  (201003)   SK Bystřice, z.s.
2010041  (201004)   FK Bílkovice
2010061  (201006)   TJ Slavoj Čerčany, z.s.
2010071  (201007)   TJ Sokol Čechtice, spolek
2010081  (201008)   TJ Jawa Divišov z.s.
2010091  (201009)   Tělovýchovná jednota Sokol Drachkov, z.s.
2010101  (201010)   Tělovýchovná jednota Sokol Heřmaničky
2010111  (201011)   TJ Želivan Hulice, z.s.
2010121  (201012)   SK Chocerady
2010131  (201013)   SOKOL CHOTÝŠANY
2010141  (201014)   TJ Sokol Jankov
2010151  (201015)   Tělovýchovná jednota Mír Jablonná
2010161  (201016)   TJ Sokol Jírovice, z.s.
2010171  (201017)   TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s.
2010181  (201018)   TJ Sokol Kondrac z.s.
2010191  (201019)   TJ VLTAVAN KŘEČOVICE z.s.
2010201  (201020)   TJ Sokol Bukovany, z.s.
2010211  (201021)   FC Křivsoudov, z.s.
2010221  (201022)   Tělocvičná jednota Sokol Krhanice
2010231  (201023)   Tělovýchovná jednota Keblov, z.s.
2010241  (201024)   Tělocvičná jednota Sokol Louňovice pod Blaníkem
2010251  (201025)   SK Načeradec
2010261  (201026)   FK Libež, z.s.
2010271  (201027)   Sokol Maršovice z. s.
2010281  (201028)   TJ Sokol Miličín, z.s.
2010291  (201029)   Tělovýchovná jednota Sokol Miřetice
2010301  (201030)   TJ Sokol Mezno, spolek
2010311  (201031)   Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek
2010321  (201032)   Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s.
2010331  (201033)   TJ NESPERSKÁ LHOTA
2010341  (201034)   Tělovýchovná jednota Sokol Netvořice
2010361  (201036)   SK Olbramovice z.s.
2010371  (201037)   Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s.
2010381  (201038)   TJ Sokol Postupice z.s.
2010391  (201039)   Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.
2010401  (201040)   TJ Sokol Popovice
2010411  (201041)   TJ Sokol Přestavlky
2010421  (201042)   TJ Sokol Pravonín
2010431  (201043)   Fotbalový klub Soběhrdy, z. s.
2010441  (201044)   TJ Jawa Pecerady, z.s.
2010451  (201045)   T.J. Radošovice /o.Benešov/ z.s.
2010461  (201046)   TJ Svoboda Ratměřice, z.s.
2010471  (201047)   Tělovýchovná jednota JISKRA STRUHAŘOV,z.s.
2010481  (201048)   Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s.
2010491  (201049)   FK Trhový Štěpánov z.s.
2010501  (201050)   TJ Sokol Tichonice, z.s.
2010521  (201052)   TJ Sokol Teplýšovice z.s.
2010531  (201053)   FK Týnec nad Sázavou z.s.
2010541  (201054)   TJ sokol Václavice
2010561  (201056)   SK VOTICE,z.s.
2010571  (201057)   Tělovýchovná jednota Sokol Velíš, z.s.
2010581  (201058)   Tělovýchovná jednota Sokol Vrchotovy Janovice z.s.
2010591  (201059)   TJ Úročnice Benešov, z.s.
2010601  (201060)   TJ Sokol Zdislavice z.s.
2010611  (201061)   Tělovýchovná jednota Sokol Lešany,z.s.
2010621  (201062)   Tělocvičná jednota Sokol Kamberk
2010631  (201063)   FC Vracovice, z.s.
2010651  (201065)   Sportovní klub Pyšely z.s.
2010671  (201067)   TJ Slovan RÚ Kladruby
2010681  (201068)   FC Myslič
2010701  (201070)   SK Benešov z.s.
2010711  (304018)   SK Blaník Načeradec, z.s.
2010721  (201072)   FC Libouň
2010741  (201074)   FK Budenín, z.s.
2010751  (201075)   SK Přestavlky, z.s.
2010761  (201076)   FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.
2010771  (201077)   FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s.
2010791  ( )   Fotbalová reprezentace starostů obcí a měst ČR
2010801  ( )   SK Benešov - Mládež z.s.
nic
  ADRESÁŘ KLUBŮ
Adresář klubů vede registrační úsek ČMFS od r. 1990. Změny v adresáři jsou prováděny zásadně jen na základě písemného sdělení oddílů, klubů registračnímu úseku. Bližší informace na reg. úseku ČMFS
Pražský fotbalový svaz
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10,
Středočeský kraj
Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň - město, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov
Karlovarský kraj
Cheb, Karlovy Vary, Sokolov,
Ústecký kraj
Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov,
Pardubický kraj
Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo,
Olomoucký kraj
Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk,
Zlínský kraj
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město


nic

WebToDate