FOTBAL.CZ - Adresář klubů - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář klubů

Okres České Budějovice

3110011  (301001)   SK Dynamo České Budějovice, a.s.
3110021  (301002)   FK Olešník
3110031  (301003)   TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z. s.
3110051  (301005)   Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.
3110081  (301008)   SK Čtyři Dvory, z.s.
3110091  (301009)   FK Olympie Týn n.Vltavou
3110101  (301010)   SK Lišov z.s.
3110111  (301011)   TJ Hluboká nad Vltavou
3110121  (301012)   TJ Slavoj Srubec, z.s.
3110131  (301013)   SK Mladé z.s.
3110141  (301014)   Slavoj Hrdějovice, z.s.
3110151  (301015)   TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
3110161  (301016)   Sportovní klub Zliv, z.s.
3110171  (301017)   Tělovýchovná jednota Malše Roudné
3110201  (301020)   SK Slavia České Budějovice
3110211  (301021)   SK RUDOLFOV z.s.
3110221  (301022)   SK JANKOV, z.s.
3110231  (301023)   Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budě
3110241  (301024)   Tělovýchovná jednota Hraničář Horní Stropnice
3110251  (301025)   Tělovýchovná jednota Dříteň, zapsaný spolek
3110271  (301027)   TJ Slavoj Ledenice z.s.
3110281  (301028)   TJ Sokol Olešnice
3110291  (301029)   SK Nemanice z.s.
3110301  (301030)   TJ Sokol Římov, z.s.
3110311  (301031)   Sportovní klub Včelná z.s.
3110321  (301032)   Sportovní klub Ševětín z. s.
3110331  (301033)   Tělovýchovná jednota Mír Dívčice
3110351  (301035)   Tělovýchovná jednota SEDLEC
3110361  (301036)   Tělovýchovná jednota Sokol Neplachov
3110371  (301037)   Praktic FC Pištín, z.s.
3110381  (301038)   Tělovýchovná jednota SOKOL Chrášťany, z.s.
3110391  (301039)   Tělovýchovná jednota Slavoj Temelín
3110411  (301041)   TJ Vrábče, z.s.
3110421  (301042)   Tělovýchovná jednota Sokol Kamenný Újezd, z.s.
3110431  (301043)   Tělovýchovná jednota Sokol Lipí, z.s.
3110441  (301044)   Tělovýchovná jednota SOKOL Dubné z.s.
3110451  (301045)   Tělovýchovná jednota Mokré, z.s.
3110461  (301046)   FK Boršov nad Vltavou
3110471  (301047)   TJ Slovan Černý Dub
3110481  (301048)   FC Mariner Bavorovice s.r.o.
3110491  (301049)   TJ Sokol Štěpánovice
3110501  (301050)   Tělovýchovná jednota Calofrig Borovany
3110521  (301052)   Tělovýchovná jednota Nová Ves, z.s.
3110531  (301053)   FC Nové Hodějovice, z.s.
3110541  (301054)   SK Úsilné, z. s.
3110551  (301055)   TJ Nové Hrady
3110561  (301056)   SK Planá, z.s.
3110571  (301057)   Tělovýchovná jednota Sokol Kamenná
3110581  (301058)   Tělovýchovná jednota Dolní Bukovsko, z.s.
3110591  (301059)   TJ Sokol Žabovřesky z.s.
3110631  (301063)   Tělovýchovná jednota ZBOROV
3110711  (301071)   Fotbalový klub Borek
3110751  (301075)   SK Koloděje nad Lužnicí, z.s.
3110761  ( )   SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
3110771  ( )   FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s.
3110781  ( )   JFA ČB, z.s.
3110791  ( )   TJ Bavorovice, z.s.
nic
  ADRESÁŘ KLUBŮ
Adresář klubů vede registrační úsek ČMFS od r. 1990. Změny v adresáři jsou prováděny zásadně jen na základě písemného sdělení oddílů, klubů registračnímu úseku. Bližší informace na reg. úseku ČMFS
Pražský fotbalový svaz
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10,
Středočeský kraj
Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň - město, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov
Karlovarský kraj
Cheb, Karlovy Vary, Sokolov,
Ústecký kraj
Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov,
Pardubický kraj
Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo,
Olomoucký kraj
Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk,
Zlínský kraj
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město


nic

WebToDate