FOTBAL.CZ - Adresář klubů - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář klubů

Okres Kladno

2030011  (203001)   Sportovní klub Běleč, z.s.
2030021  (203002)   SK Zichovec, z.s.
2030031  (203003)   Tělovýchovná jednota Sokol Blevice, z.s.
2030041  (203004)   Fotbalový klub Brandýsek
2030051  (203005)   SK Braškov, z.s.
2030061  (203006)   AFK Bratronice,z.s.
2030071  (203007)   Sportovní klub Buštěhrad z.s.
2030081  (203008)   Tělovýchovná jednota Viktorie Černuc,z.s.
2030091  (203009)   SK Doksy z.s.
2030101  (203010)   SK Družec z.s.
2030111  (203011)   Tělovýchovná jednota Sparta Dřetovice z.s.
2030121  (203012)   SK Slovan Dubí, z.s.
2030131  (203013)   SK Slavoj Pozdeň
2030141  (203014)   Sokol Hostouň z.s.
2030151  (203015)   TJ Sokol Hrdlív, z.s.
2030161  (203016)   Tělovýchovná jednota sportovní klub Hřebeč z.s.
2030171  (203017)   Sokol Jedomělice z.s.
2030181  (203018)   Sportovní klub Kačice, z.s.
2030191  (203019)   SK Kamenné Žehrovice, z.s.
2030201  (203020)   Fotbalový klub Slavoj Kladno, z.s.
2030211  (203021)   Novoměstský Kladno z.s.
2030241  (203024)   FK Slovan Kladno, z.s.
2030251  (203025)   FK Sparta Doly Kladno
2030261  (203026)   Tělovýchovná jednota Sokol Klobuky,z.s.
2030281  (203028)   Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz
2030291  (203029)   SK KROČEHLAVY, z.s.
2030301  (203030)   SK Lhota,z.s.
2030311  (203031)   SK Baník Libušín, z.s.
2030321  (203032)   Tělovýchovná jednota Sokol Lidice, z.s.
2030331  (203033)   Tělovýchovná jednota Sokol Neuměřice, z.s.
2030341  (203034)   TJ Sokol Olovnice, z.s.
2030351  (203035)   Sportovní klub Otvovice, z.s.
2030361  (203036)   Sportovní klub Pchery, z.s.
2030371  (203037)   Tělovýchovná jednota METEOR Pletený Újezd
2030381  (203038)   FK Žižice z.s.
2030391  (203039)   SK Slaný, z.s.
2030411  (203041)   SK Slatina
2030421  (203042)   Tělovýchovná jednota SOKOL Smečno z.s.
2030441  (203044)   Sportovní klub Stehelčeves z.s.
2030451  (203045)   TJ Baník Stochov,z.s.
2030461  (203046)   AFK Svinařov z.s.
2030471  (203047)   Tělovýchovná jednota Baník Švermov z.s.
2030481  (203048)   Sportovní klub Třebichovice, z.s.
2030501  (203050)   TJ Sokol Tuřany, z.s.
2030511  (203051)   TJ Sokol Uhy z.s.
2030521  (203052)   TJ Unhošť
2030531  (203053)   FC Čechie Velká Dobrá z.s.
2030541  (203054)   SK Velké Přítočno z.s.
2030551  (203055)   Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
2030561  (203056)   Sportovní klub Vinařice z.s.
2030571  (203057)   Tělovýchovná jednota SOKOL VRANÝ z.s.
2030581  (203058)   Sokol Zákolany, z.s.
2030591  (203059)   Sportovní klub Zlonice, z.s.
2030601  (203060)   Tělovýchovná jednota Slavoj Zvoleněves z.s.
2030701  (203070)   SK Kladno a.s.
2030711  (203071)   FC Koleč, z.s.
2030721  ( )   SK Kladno, z. s.
2030731  ( )   AFK Tuchlovice z.s.
2030741  ( )   Sportovní akademie Kladno, z.s.
nic
  ADRESÁŘ KLUBŮ
Adresář klubů vede registrační úsek ČMFS od r. 1990. Změny v adresáři jsou prováděny zásadně jen na základě písemného sdělení oddílů, klubů registračnímu úseku. Bližší informace na reg. úseku ČMFS
Pražský fotbalový svaz
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10,
Středočeský kraj
Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň - město, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov
Karlovarský kraj
Cheb, Karlovy Vary, Sokolov,
Ústecký kraj
Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov,
Pardubický kraj
Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo,
Olomoucký kraj
Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk,
Zlínský kraj
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město


nic

WebToDate