FOTBAL.CZ - Adresář klubů - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář klubů

Okres Praha-východ

2090011  (209001)   TJ Sokol Babice
2090021  (209002)   Tělovýchovná jednota SK Bášť
2090051  (209005)   Tělovýchovná jednota Svornost Brázdim
2090061  (209006)   Fotbalový klub Meteor Březí, z.s.
2090091  (209009)   Sportovní klub UNION Čelákovice, z.s.
2090101  (209010)   TJ SOKOL ČESTLICE, z.s.
2090111  (209011)   Fotbalový klub Dobřejovice
2090121  (209012)   Tělovýchovná jednota Čechie Doubek
2090141  (209014)   Sportovní klub kopaná Hovorčovice, z.s.
2090151  (209015)   TJ Sokol Hrusice
2090161  (209016)   SK Viktorie Jirny
2090171  (209017)   SK Kamenice
2090191  (209019)   Tělovýchovná jednota Sokol Klecany, z.s.
2090201  (209020)   Tělovýchovná jednota Klíčany z.s.
2090211  (209021)   Tělovýchovná jednota Jiskra Kojetice u Prahy
2090221  (209022)   Sportovní klub Kostelec u Křížků
2090231  (209023)   Sportovní klub Křenice
2090241  (209024)   Tělovýchovná jednota Kunice z.s.
2090251  (209025)   1. FC Líbeznice z.s.
2090261  (209026)   Tělovýchovná jednota Sokol Lojovice
2090271  (209027)   Tělovýchovná jednota Slavia Louňovice
2090291  (209029)   T.J. Sokol Měšice
2090301  (209030)   SK Mirošovice, o. s.
2090311  (209031)   Tělovýchovná jednota Mnichovice
2090321  (209032)   Tělocvičná jednota Sokol Mochov
2090331  (209033)   Sparta Mratín z. s.
2090341  (209034)   TJ Sokol Mukařov
2090351  (209035)   AFK Nehvizdy z.s.
2090361  (209036)   Tělovýchovná jednota Aero Odolena Voda
2090371  (209037)   Tělovýchovná jednota Sokol Ondřejov
2090381  (209038)   Tělovýchovná jednota Sokol Pacov
2090391  (209039)   Tělovýchovná jednota SOKOL PŘEDBOJ
2090401  (204021)   Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy, z.s.
2090411  (209041)   Tělovýchovná jednota Slavia Radonice
2090421  (209042)   FK RADOŠOVICE
2090431  (209043)   Sportovní klub Husinec - Řež - kopaná
2090441  (209044)   FK Říčany, spolek
2090451  (209045)   TJ Sokol Senohraby
2090461  (209046)   SK Viktoria Sibřina
2090471  (209047)   Tělovýchovná jednota Sokol Sluhy
2090481  (209048)   Tělovýchovná jednota Sokol Sluštice
2090501  (209050)   SK Strančice, z.s.
2090521  (209052)   TJ Sokol Struhařov
2090531  (209053)   Sportovní klub Světice
2090541  (209054)   Tělovýchovná jednota Sokol Svojetice
2090551  (209055)   Sportovní klub Šestajovice, z.s.
2090561  (209056)   TJ SOKOL ŠKVOREC
2090571  (209057)   Fotbalový klub Slavoj Lázně Toušeň
2090581  (209058)   SK Úvaly, z.s.
2090591  (209059)   Tělovýchovná jednota Slavoj Veleň
2090601  (209060)   TJ Slavoj Velké Popovice
2090611  (209061)   Tělocvičná jednota Sokol Veltěž
2090621  (209062)   Tělovýchovná jednota Sokol Větrušice
2090631  (209063)   Tělovýchovná jednota Sokol Vodochody
2090641  (209064)   Sportovní Klub Všestary
2090651  (209065)   Tělovýchovná jednota Sokol Vyšehořovice
2090661  (209066)   Sokol Zaječice, z.s.
2090681  (209068)   SK ZÁPY
2090691  (209069)   SK Zeleneč, z.s.
2090701  (209070)   Sportovní klub Postřižín, spolek
2090711  (204046)   TJ Meteor Stříbrná Skalice
2090761  (209076)   FK Brandýs - Boleslav, o.s.
2090771  ( )   FK Slavoj Stará Boleslav, o.s.
2090781  ( )   Fotbalový klub Brandýs n.L.
2090791  (204011)   TJ SOKOL Doubravčice o.s.
2090801  ( )   Tělovýchovná jednota Sokol Dřevčice
2090811  ( )   TJ Spartak Čelákovice, z.s.
2090821  (204059)   SK VYŽLOVKA
2090831  (204039)   SK Podlipan Přišimasy
2090841  ( )   SK Panthers Čelákovice, z.s.
2090851  ( )   Tělocvičná Jednota Sokol Nová Ves z.s.
2090861  ( )   test
2090881  ( )   FK JIRNY, z.s.
nic
  ADRESÁŘ KLUBŮ
Adresář klubů vede registrační úsek ČMFS od r. 1990. Změny v adresáři jsou prováděny zásadně jen na základě písemného sdělení oddílů, klubů registračnímu úseku. Bližší informace na reg. úseku ČMFS
Pražský fotbalový svaz
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10,
Středočeský kraj
Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň - město, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov
Karlovarský kraj
Cheb, Karlovy Vary, Sokolov,
Ústecký kraj
Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov,
Pardubický kraj
Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo,
Olomoucký kraj
Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk,
Zlínský kraj
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město


nic

WebToDate