FOTBAL.CZ - Adresář klubů - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář klubů

Okres Kolín

2040011  (204001)   Tělovýchovná jednota SK Bečváry, z.s.
2040021  (204002)   Tělovýchovná jednota SOKOL BĚLUŠICE, z.s.
2040031  (204003)   SK Břežany II, z.s.
2040041  (204004)   Tělovýchovná jednota Sokol Býchory, z.s.
2040051  (204005)   Tělocvičná jednota Sokol Cerhenice
2040061  (204006)   FK Červené Pečky, z.s.
2040071  (204007)   SK Český Brod z.s.
2040081  (204008)   Tělovýchovná jednota Sokol Dobré Pole
2040091  (204009)   Sportovní klub Dobřichov, z.s.
2040101  (204010)   SK Dolní Chvatliny, o.s.
2040111  (208010)   TJ Union Hradčany
2040121  (204012)   TJ Sokol Horní Kruty, z.s.
2040131  (204013)   Tělovýchovná jednota Meteor Hradištko I.
2040151  (204015)   Tělovýchovná jednota Sokol Jestřabí Lhota, z.s.
2040161  (204016)   Tělovýchovná jednota FC Jevany z.s.
2040181  (204018)   FK Kolín, a.s.
2040201  (204020)   SK Konárovice,z.s.
2040221  (204022)   Tělovýchovná jednota Úsvit Kořenice, z.s.
2040231  (204023)   Tělovýchovná jednota Kouřim, spolek
2040241  (204024)   Tělovýchovná jednota Kozojedy, z.s.
2040251  (204025)   SK Krakovany z.s.
2040261  (204026)   TJ Podlipan Kšely, z.s.
2040271  (204027)   TJ Liblice, z.s.
2040281  (204028)   FK Libodřice, z.s.
2040291  (204029)   TJ Sparta Lošany, z.s.
2040301  (204030)   Tělovýchovná jednota Nebovidy z.s.
2040311  (204031)   Sportovní klub FC Němčice, z.s.
2040321  (204032)   TJ Sokol Nová Ves I, z.s.
2040331  (204033)   TJ Nučice z.s.
2040341  (204034)   TJ UNION OHAŘE, z.s.
2040351  (204035)   TJ Pašinka
2040361  (204036)   Tělovýchovná jednota Sokol Plaňany, z.s.
2040371  (204037)   Tělovýchovná jednota Polepy, z.s.
2040401  (204040)   Viktoria Radim, z.s.
2040411  (204041)   Tělovýchovná jednota Sokol Radovesnice II, z.s.
2040421  (204042)   TJ Slavoj Ratboř, z.s.
2040431  (204043)   Tělovýchovná jednota Rostoklaty
2040441  (204044)   TJ Sokol Sendražice, z.s.
2040451  (204045)   Tělocvičná jednota Sokol Starý Kolín
2040471  (204047)   SK Svojšice
2040481  (204048)   Štítarský SK, z.s.
2040491  (204049)   Tělovýchovná jednota Tismice
2040501  (204050)   TJ Tři Dvory z.s.
2040511  (204051)   FC Tuchoraz z.s.
2040521  (204052)   Čechie Tuklaty,z.s.
2040531  (204053)   Fotbalový klub Týnec nad Labem, z.s.
2040541  (204054)   Tělovýchovná jednota Sokol Veletov
2040561  (204056)   FK Viktorie Velký Osek z.s.
2040571  (204057)   SK Čechie Veltruby,z.s.
2040581  (204058)   Tělovýchovná jednota Sokol Volárna, z.s.
2040601  (204060)   Tělocvičná jednota Sokol Zásmuky
2040611  (204061)   TJ Ždánice, z.s.
2040621  (204062)   SK Žiželice o.s.
2040631  (204063)   Sportovní klub Třebovle z.s.
2040661  (204066)   SK Křečhoř, z.s.
2040701  (204070)   Fotbalová škola Velký Osek z.s.
2040711  (204071)   SK FC Ovčáry z.s.
2040721  (204072)   Sportovní klub Vrbová Lhota 98, z.s.
2040731  (204073)   FC VELIM, z.s.
2040751  (204075)   Sportovní klub AFK Chotutice
2040771  ( )   SK Sparta Kolín,z.s.
2040781  (208047)   TJ Sokol Ratenice
2040791  (208042)   Amatérský fotbalový klub Pečky, z.s.
2040801  (208059)   T.J. Sokol Velké Chvalovice, z.s.
nic
  ADRESÁŘ KLUBŮ
Adresář klubů vede registrační úsek ČMFS od r. 1990. Změny v adresáři jsou prováděny zásadně jen na základě písemného sdělení oddílů, klubů registračnímu úseku. Bližší informace na reg. úseku ČMFS
Pražský fotbalový svaz
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10,
Středočeský kraj
Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň - město, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov
Karlovarský kraj
Cheb, Karlovy Vary, Sokolov,
Ústecký kraj
Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov,
Pardubický kraj
Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo,
Olomoucký kraj
Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk,
Zlínský kraj
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město


nic

WebToDate